Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני9 שעות , המכבייה said:

הקשבנו. זה לא ריאלי וזה יפה כסיסמא ריקה. אתה תקבע את הסגל שלך לעונה הבאה גם בעקבות התוצאות שיהיו עד מאי יוני. אז? אתה יכול לחזק אולי בשחקן שניים ולקוות שתפגע בול. אתה לא יכול לקבל החלטות גדולות באמת תוך כדי שאתה נלחם על אליפות ורואה איך שחקנים מגיבים לזה. אנחנו לא בוואקום או בתנאי מעבדה. יש עונה חיה שתקבע את עתידם של לא מעט. כמובן שאפשר לעבוד יעיל יותר בקיץ. זה ברור. 

אני ממש ממש ממש ממש לא מסכים.

יש המון עבודה לעונה הבאה, אפילו יותר ממה שהיה לעונה הנוכחית.

אם לא יעבדו עליה כבר מאוקטובר שעבר אנחנו נמצא את עצמנו בלי מגן שמאלי ובלי שניים שלושה ישראלים מההרכב שאין להם תחליף.

2 דקות לפני, turgi said:

אני ממש ממש ממש ממש לא מסכים.

יש המון עבודה לעונה הבאה, אפילו יותר ממה שהיה לעונה הנוכחית.

אם לא יעבדו עליה כבר מאוקטובר שעבר אנחנו נמצא את עצמנו בלי מגן שמאלי ובלי שניים שלושה ישראלים מההרכב שאין להם תחליף.

בזמן הקרוב- להחתים זר אחד ולפגוע ולהאריך חוזים. לקבל החלטות על מושאלים חוזרים וחדשים- יותר לכיוון הקיץ(המון עבודה) וגם תלוי יכולת משחק שתוצג עד הקיץ, של הקיימים ושל המושאלים. הארכות חוזה רצוי להתחיל אתמול ולסיים בהצלחה כמובן. ואולי יהיו גם מכירות. 

בזמן הקרוב- להחתים זר אחד ולפגוע ולהאריך חוזים. לקבל החלטות על מושאלים חוזרים וחדשים- יותר לכיוון הקיץ(המון עבודה) וגם תלוי יכולת משחק שתוצג עד הקיץ, של הקיימים ושל המושאלים. הארכות חוזה רצוי להתחיל אתמול ולסיים בהצלחה כמובן. ואולי יהיו גם מכירות. 

מה עם מנכ"ל? מנהל מקצועי? מנהל מחלקת הנוער? מאמן?

לדעתי לחזרה של המושאלים עונה הבאה תהיה השפעה גדולה מאוד על איך מכבי תיראה.

אם מקבלים עידו שחר וגויאגון בשלים וטובים שישתלבו מהר ברוטציה זה יהיה משמעותי מאוד, במיוחד עם ההנחה שאחד מבין פרץ/גלזר יצאו לאירופה

41 דקות לפני, just saying said:

לדעתי לחזרה של המושאלים עונה הבאה תהיה השפעה גדולה מאוד על איך מכבי תיראה.

אם מקבלים עידו שחר וגויאגון בשלים וטובים שישתלבו מהר ברוטציה זה יהיה משמעותי מאוד, במיוחד עם ההנחה שאחד מבין פרץ/גלזר יצאו לאירופה

לא יודע אם אפשר לבנות עליהם אחרי עונה שכזאת. שחר משחק במקרה הטוב 20 דק כל משחק (למרות שכל פעם שעולה נראה מעולה). 

גויאגון בקושי שיחק בגלל פציעה ובדיוק כשחזר עצרו את הלאומית.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מה עם מנכ"ל? מנהל מקצועי? מנהל מחלקת הנוער? מאמן?

מה איתם? כרגע ואן לייבן הוא המאמן והקובע המקצועי היחיד!!! במכבי. לא יצחקי, לא שרון, ולא ג'ק. גם בחיפה המאמן הוא הסמכות העליונה והיחידה. אין לי מושג אם מכבי רוצה לאייש עמדות אחרות ומה יהיה בקיץ. למיטש יש את הטיימליין שלו והוא מודע לכל. להחליף לנביעות ממי עדן לא עובר ללא תחקיר שלו. אף אחד לא ישן. רוב העבודה היא סמויה מהעין. אנשים בתוך קרית שלום לא ידעו על נחיתת שני ההולנדים החדשים עד הרגע שזה קרה. 

14 דקות לפני, המכבייה said:

מה איתם? כרגע ואן לייבן הוא המאמן והקובע המקצועי היחיד!!! במכבי. לא יצחקי, לא שרון, ולא ג'ק. גם בחיפה המאמן הוא הסמכות העליונה והיחידה. אין לי מושג אם מכבי רוצה לאייש עמדות אחרות ומה יהיה בקיץ. למיטש יש את הטיימליין שלו והוא מודע לכל. להחליף לנביעות ממי עדן לא עובר ללא תחקיר שלו. אף אחד לא ישן. רוב העבודה היא סמויה מהעין. אנשים בתוך קרית שלום לא ידעו על נחיתת שני ההולנדים החדשים עד הרגע שזה קרה. 

אבל זה דברים נוספים שצריכים להחליט עליהם. 

אם כדאי להשאיר את ואן לוון מאמן או להביא מישהו אחר, אם מחליטים להשאיר אותו כמאמן להביא מנהל למחלקת הנוער, צריך עוד סמכות מקצועית שתנהל פה הכל כמו מנכ"ל. ואן לוון לא יכול לעשות הכל. 

ועם כל הכבוד למיץ' ולג'ק, ראינו העונה שאי אפשר לנהל מועדון משלט רחוק. צריך פה אנשים של מיץ' כמו שהיה את מנספורד ולפני את ג'ורדי. שרון תמם ויצחקי הם לא כאלה ואם כן, אז הם נכשלו לחלוטין.

לפני21 שעות , עמית ר said:

נכון, אבל זה לא משהו קל, ובטח לא משהו שקורה בתחילת חלון.

שחקנים וקבוצות ממצים את כל האופציות לפני שמגיעים לישראל.

כשיש כסף אז רצוי להפעיל לחץ כדי שזה יקרה מהר (וכן, זה לא משהו שמכבי מתמחה בו),

אבל במצב הנוכחי, למצוא שחקן כזה, שגם יבוא בתנאים הנכונים וגם שיהיה שווה שנהיה בלחץ לסגור איתו, זה לא משהו כזה קל

אני לא חושב שאתה יכול לומר דברים כאלה בהכללה, הכל תלוי בסיטואציה ואיפה אתה מחפש. 

החלון באירופה התחיל ב-1 בינואר, אצלנו ב-19, בזמן הזה גם שחקנים יודעים מה האופציות שלהם וגם הקבוצות. 

זה לא קל, הרבה דברים בחיים לא קלים, אבל במכבי צריכים להיות אנשים מספיק מוכשרים כדי להצליח להנחית כאן זר שהוא יותר טוב מחוזז וטב"ח, עם כל הכבוד. 

36 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל זה דברים נוספים שצריכים להחליט עליהם. 

אם כדאי להשאיר את ואן לוון מאמן או להביא מישהו אחר, אם מחליטים להשאיר אותו כמאמן להביא מנהל למחלקת הנוער, צריך עוד סמכות מקצועית שתנהל פה הכל כמו מנכ"ל. ואן לוון לא יכול לעשות הכל. 

ועם כל הכבוד למיץ' ולג'ק, ראינו העונה שאי אפשר לנהל מועדון משלט רחוק. צריך פה אנשים של מיץ' כמו שהיה את מנספורד ולפני את ג'ורדי. שרון תמם ויצחקי הם לא כאלה ואם כן, אז הם נכשלו לחלוטין.

אני יכול רק להעריך שכשהוא ימצא את מה שהוא מחפש(אם הוא מחפש), הוא ימנה. מרטין ביין או מאנספורד לא גדלים על העצים ואני לא חושב שהוא רוצה ישראלי שם. ובכל מקרה, מה שידוע לנו בוודאי ידוע להם. יש להם את השיקולים שלהם. אבל חוסר איכפתיות בוודאי שאין שם. 

לפני1 שעה , המכבייה said:

אני יכול רק להעריך שכשהוא ימצא את מה שהוא מחפש(אם הוא מחפש), הוא ימנה. מרטין ביין או מאנספורד לא גדלים על העצים ואני לא חושב שהוא רוצה ישראלי שם. ובכל מקרה, מה שידוע לנו בוודאי ידוע להם. יש להם את השיקולים שלהם. אבל חוסר איכפתיות בוודאי שאין שם. 

אני חושב שאפשר להגיע להסכמה שאין מנכ״ל כי לא מחפשים כרגע, אותו הדבר לגבי מנהל מקצועי לבוגרים ומנהל מקצועי לנוער.

מה שאי אפשר לומר זה שמכבי לא מנוהלת או שלמיטש לא אכפת. לאורך התקופה שלו כאן, כולל בעונה הזו, הוכיח שהוא יורד לרזולוציות הקטנות ביותר ומעורב בהכל.

לפני19 שעות , מכביסט לעד said:

זאת בעיה, כי בקבוצה עם ניהול תקין היו אמורים להביא לכאן עוד שניים שלושה שחקנים.

כולנו נסתפק רק בשחקן אחד כי אנחנו רגילים להתנהלות הזאת וכי התחלנו את העונה עם יותר איבודי נקודות מזרים...

לפני19 שעות , מכביסט לעד said:

המועדונים הגדולים והנורמלים לא מביאים שניים או שלושה שחקנים גם כי אצלם רכש עולה המון כסף (גם ביחס אליהם) וגם כי הם לא סבלו מקיץ כל כך גרוע כמו שלנו.

ינואר נועד לתיקונים. לצערנו יש המון מה לתקן וניצחון על חיפה לא משנה את זה.

ואני יודע טוב מאוד שאנחנו במקום טוב במחינת בעלות, אבל בחצי שנה האחרונה זה נראה רע.

אין המון מה לתקן כרגע. שני שחקנים להתקפה, נקבל אני מאמין אחד כי מדובר בינואר ויש פייר פליי, וזהו. 

עם כל ה"נראה רע" יש לנו 3 זרים סופר איכותיים, עוד אחד טוב שמשתפר לאחרונה (הרננדז), ואת הסגל הישראלי הכי טוב בליגה. 

9 דקות לפני, קמחי said:

אני חושב שאפשר להגיע להסכמה שאין מנכ״ל כי לא מחפשים כרגע, אותו הדבר לגבי מנהל מקצועי לבוגרים ומנהל מקצועי לנוער.

מה שאי אפשר לומר זה שמכבי לא מנוהלת או שלמיטש לא אכפת. לאורך התקופה שלו כאן, כולל בעונה הזו, שהוא יורד לרזולוציות הקטנות ביותר ומעורב בהכל.

סיכמת נכון. מה שבעיקר מטריד אוהדים הוא חלון הראווה- הקבוצה הבוגרת. אבל מכבי על כל מחלקותיה כולל נוער? מנוהלת עד הפרט האחרון.  

4 דקות לפני, yellow&blue said:

לי סונג וו עזב את הקבוצה שלו עפי דיווח

יש לי דוד דתי בועדת החריגים של קבינט הקורונה, היום מיץ' מביא אותו עם המטוס שלו

איפה הוא משחק והאם יש טיסה לקפריסין מהמקום שהוא משחק?

עריכה, מצאתי את הכתבה : https://www.voetbalbelgie.be/voetbalnieuws/seung-woo-lee-ook-weg-bij-stvv/2021/02/01/

אם הצלחתי לתרגם נכון, רשום שהוא יחזור לדרום קוריאה.

אגב הקבוצה שלו אוהבת קוריאנים שמתי לב.

ולכתבים הזונות שיצטטו את הכתבה שמצאתי, תעבדו במקצוע אמיתי ואשכרה תהיו עיתונאים ולא רכילאי ומשוטטי פורומים.

5 דקות לפני, Dbolsa said:

הלך המסי...

4 דקות לפני, קובי השועל said:

יש משא ומתן עם שחקן שאני בספק שפורסם לגביו בתקשורת. נקווה שלא יפול בגלל המצב.

תן לנו משהו קובי אנחנו מתחרפנים.