Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

לעונה הנוכחית קיצוני ימני זר עם מספרים ויצירתיות זה מאסט, במיוחד שחיפה הביאה בדיוק שחקן כזה כשיש לה ממילא התקפה איכותית יותר משלנו.

בראיה קדימה נצטרך גם חלוץ מחליף איכותי ותחרות לדן ביטון בעמדה של הפליימייקר (קניקובסקי/זר)

לטעמי צריך גם לחשוב על חלוץ במקום פשיץ׳... הוא בינתיים לא פוגע כל-כך.

1 דקה לפני, Dbolsa said:

אין לו ממש עם מי לשחק מקדימה במשחקים האחרונים

הצעה לטרייד:

נעים מפה את דבולסה לתקופה, נקח חזרה את שראוד (הוא גם ככה מציק לי בפרטי)

נראה מי יותר גרוע ואז בסוף נחסום את שניהם

14 דקות לפני, Dbolsa said:

לטעמי צריך לחשוב על להחליף אותך, אתה בינתיים לא פוגע כל-כך

55 דקות לפני, Echoes said:

רק אני לא חרמן רכש?

מאוד אשמח אם יביאו שחקן קיצון ימין זר ואיכותי אבל אני לא מצפה שדבר כזה יכול לקרות.

שאר הסגל מאוזן וטוב

מהקישור ומטה אין מה לגעת אחרי שהביאו את ג'רלדש.

יותר דחוף מאמן.

ראינו עד כמה הסגל טוב ומאוזן... 

אם לא תביא שחקן כנף רציני, קשר יצירתי וחלוץ מחליף (אם פשיץ' נפצע המצב לא טוב) זה לא ילך. גם מאמן צריך אתה צודק.

3 דקות לפני, Sawyer said:

הצעה לטרייד:

נעים מפה את דבולסה לתקופה, נקח חזרה את שראוד (הוא גם ככה מציק לי בפרטי)

נראה מי יותר גרוע ואז בסוף נחסום את שניהם

אי אפשר גם וגם? שראוד פחות גרוע, אבל עדיין טרול לא קטן.

הוא בוכה לי כמו משוגע בפרטיות שהוא אוהד מכבי ושאני אגיד לעמילוב - לך תבין..

נספוג אותו לקצת, תוך שבוע שבועיים הוא יתחרפן ויצא ממנו הטרול ונעיף אותו. 

התוצאה הסופית נפטרים משניהם לדעתי אנחנו רק יוצאים נשכרים.

אני חושב שבניגוד לאבולה שהוא טרול אוהד חיפה/ב"ש הכי שקוף שיש, שראוד לא טרול אלא פשוט אוהד פייסבוק. 

את שניהם עדיף שלא נראה פה אבל אם כבר חייבים לבחור אחד שיהיה שראוד לא ? 

לפני2 שעות , מכביזם זה בדם said:

לעונה הנוכחית קיצוני ימני זר עם מספרים ויצירתיות זה מאסט, במיוחד שחיפה הביאה בדיוק שחקן כזה כשיש לה ממילא התקפה איכותית יותר משלנו.

בראיה קדימה נצטרך גם חלוץ מחליף איכותי ותחרות לדן ביטון בעמדה של הפליימייקר (קניקובסקי/זר)

לא צריך תחרות לדן ביטון, דן ביטון צריך לשחק בבני יהודה.

1 hour ago, Sawyer said:

הוא בוכה לי כמו משוגע בפרטיות שהוא אוהד מכבי ושאני אגיד לעמילוב - לך תבין..

נספוג אותו לקצת, תוך שבוע שבועיים הוא יתחרפן ויצא ממנו הטרול ונעיף אותו. 

התוצאה הסופית נפטרים משניהם לדעתי אנחנו רק יוצאים נשכרים.

היה עוד אחד מעיק... שאכל ת'ראש על קייס גאנם.
לא זוכר את שמו

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

ראינו עד כמה הסגל טוב ומאוזן... 

אם לא תביא שחקן כנף רציני, קשר יצירתי וחלוץ מחליף (אם פשיץ' נפצע המצב לא טוב) זה לא ילך. גם מאמן צריך אתה צודק.

הסגל מאוזן מאוד. מהקישור ומטה אני לא נוגע בכלום. מה זה אומר קשר יצירתי? יש לך שלישייה של גלזר\פרץ\גולסה ובספסל את קארצב וריקן. מה אתה מביא על החמישייה הזו ואיך אתה משבץ אותו ?

מחליף לפשיץ' זה לוקסוס, אלמוג\יוני\שכטר ברוטציה על העמדה הזו זה בסדר. טב''ח ואלמוג ברוטציה של הכנפיים זה גם טוב. 

רק להלחים זר להרכב בצד ימין. 

וגם זה לא חובה אם מביאים מאמן איכותי(מחילה ואן לייבן) במאבק האליפות. 

אני לא מצפה ממכבי להיות התקפית וסקסית. בשום בעידן מיץ' מלבד ימים יפים של עטר ויצחקי על אולימפיאקוס לא היינו קבוצה התקפית מידי.

כל העשור הזה נשענו על הגנה טובה, פיזיות ויעילות התקפית.

אנחנו כבר שם מבחינת הסגל, צריך רק מאמן שידע להפוך את זה למכונה משומנת.

2 דקות לפני, ohadn said:

היה עוד אחד מעיק... שאכל ת'ראש על קייס גאנם.
לא זוכר את שמו

מה זאת אומרת? אדביסי האגדי. אבי הטרולים.

עד היום אנחנו סובלים ממנו בגלל הנאחס שהוא עשה.

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה זאת אומרת? אדביסי האגדי. אבי הטרולים.

עד היום אנחנו סובלים ממנו בגלל הנאחס שהוא עשה.

בדיוק.
לא מבין איך המנהלים פה לא הרחיקו אותו לצמיתות אחרי הנאחס שהוא עשה כאן.

1 דקה לפני, Echoes said:

הסגל מאוזן מאוד. מהקישור ומטה אני לא נוגע בכלום. מה זה אומר קשר יצירתי? יש לך שלישייה של גלזר\פרץ\גולסה ובספסל את קארצב וריקן. מה אתה מביא על החמישייה הזו ואיך אתה משבץ אותו ?

מחליף לפשיץ' זה לוקסוס, אלמוג\יוני\שכטר ברוטציה על העמדה הזו זה בסדר. טב''ח ואלמוג ברוטציה של הכנפיים זה גם טוב. 

רק להלחים זר להרכב בצד ימין. 

וגם זה לא חובה אם מביאים מאמן איכותי(מחילה ואן לייבן) במאבק האליפות. 

אני לא מצפה ממכבי להיות התקפית וסקסית. בשום בעידן מיץ' מלבד ימים יפים של עטר ויצחקי על אולימפיאקוס לא היינו קבוצה התקפית מידי.

גלזר, פרץ וגולסה זה אמצע מאוד אפור. לאירופה הוא קטלני, אבל נגד בונקרים הוא לא מספיק. 0 יצירתיות.

מחליף לפשיץ' זה הכרחי, כי יש העונה עומס בלתי רגיל ואתה לא יכול להרוג את פשיץ'. אלמוג כבש העונה שער אחד שגם אני ואתה שמים, יוני צריך לשחק באגף ושכטר לא מסוגל לרוץ יותר מ30 דקות (שלא לדבר על ההחמצות שלו העונה).

לא חייבים זר לימין? אלמוג, חוזז, גררו וטב"ח כולם עם שני שערים בלבד. זה הכל. לא בדקתי לגבי בישולים, אבל אם אני זוכר נכון לא היו בישולים. גם אם כן זה בישול או שניים. לא רציני לקבוצה שרוצה אליפות (גם לא לאף קבוצה בתכלס).

אני גם לא מצפה לקבוצה מדהימה התקפית. אני מצפה לקבוצה טובה ועד עכשיו אנחנו לא כזאת. מאמן חייב להגיע בלי קשר, אבל אני אופתע מאוד אם יגיע אחד כזה.

ככדורגלן הוא שווה 300 אלף, במיוחד שזה חוזה לזר אז 300 זה בלי מיסוי ולא נורא.

כאדם הוא כנראה יזכה במכבי להכי הרבה עצבים על השופטים והיריבים, הכי הרבה אדומים ולא יצליח להתרכז בכדורגל - אז לא, במקרה שלו פשוט לא.

50 דקות לפני, Echoes said:

אמצע אפור, בליגה שלנו לא צריך לפתוח עם גלזר, פרץ וגולסה ביחד. אף אחד מהם לא יצירתי מספיק וככה אנחנו לא מייצרים מספיק מצבים. 

בנוגע למכבי התקפית וסקסית, היא הייתה כזאת גם אצל סוזה וגם אצל אוסקר. חוץ מזה, למה לא לצפות? המהות של אוהדי מכבי היא לסבול מהכדורגל כל שבוע ולנצח 1-0 בדחיקה? 

בנוגע להגנה ומטה, אני עדיין לא משוכנע לגבי הרננדז ואם הוא לא מרים את הרמה הגנתית אז אני בודק להחליף אותו בקיץ. אבל זה מותרות, קודם כל שחקני הכרעה יצירתיים. 

58 דקות לפני, Echoes said:

לא צריך תחרות לדן ביטון, דן ביטון צריך לשחק בבני יהודה.

אני לא מכיר הרבה שחקנים שבחצי עונה הראשונה שלהם במכבי בישלו 6 שערים והבקיעו 2. אבל סבבה, תספיד, ונראה מה יהיה בהמשך. 

מכבי שחטה את הליגה בעונה שעברה עם קישור של גלזר, גולסה וריקן. היא גם היתה עליונה עם קישור של אלברמן, איבינדר ומיטרוביץ. זה לא המי, זה האיך. וכן, דן ביטון מאד יכול לעזור בעניין הזה. 

1 hour ago, המכבייה said:

מכבי שחטה את הליגה בעונה שעברה עם קישור של גלזר, גולסה וריקן. היא גם היתה עליונה עם קישור של אלברמן, איבינדר ומיטרוביץ. זה לא המי, זה האיך. וכן, דן ביטון מאד יכול לעזור בעניין הזה. 

אבל מבחינה התקפית היא לא הייתה נראית טוב. מאז איבדנו גם את השחקן התקפה הכי טוב שלנו ולא הבאנו לו מחליף.

חוץ מזה שכמו שראינו איביץ' זה לא דוגמה. בכמה חודשים ההגנה שלנו הפכה מהגנה ששוברת שיאים להגנה ששוברת שיאים שליליים.

לקחנו איתו אליפות עם 31 הפרש כששרן ופיבן היו בלמים. היום אם נפתח איתם כל קבוצה משתי הליגות הבכירות תבקיע לנו לפחות גול אחד.

58 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אבל מבחינה התקפית היא לא הייתה נראית טוב. מאז איבדנו גם את השחקן התקפה הכי טוב שלנו ולא הבאנו לו מחליף.

חוץ מזה שכמו שראינו איביץ' זה לא דוגמה. בכמה חודשים ההגנה שלנו הפכה מהגנה ששוברת שיאים להגנה ששוברת שיאים שליליים.

לקחנו איתו אליפות עם 31 הפרש כששרן ופיבן היו בלמים. היום אם נפתח איתם כל קבוצה משתי הליגות הבכירות תבקיע לנו לפחות גול אחד.

זה נכון. לכן אני בעד דן ביטון בשלישיית הקישור.