Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא יכול להתווכח איתך כי לא ראיתי את ניקוליץ' חוץ מבסרטונים, אבל להסתמך על שחקן שלא שיחק שנתיים זה מאוד מסוכן.

מילא זה היה בעונה סטייל הראשונה עם איביץ' שרכש לא היה דחוף בכלל, אבל העונה אנחנו חייבים חיזוק ולא בטוח שלהסתמך עליו זה חכם.

לא ראית את הנגיעה שלו מול נתניה? נגיעה של שחקן

23 דקות לפני, nirnir20 said:

לא חושב שאף אחד במכבי "מסתמך" על ניקוליץ' שיציל את העונה הזאת. 

זה יותר בסגנון של "אכלנו את כל הלקרדה" עם השחקן הזה ואנחנו תקועים איתו לעוד כמה שנים, אז לפחות שאולי ייצא מזה משהו. 

ע"ע טומאסיץ'

On 14.1.2021 at 22:44, מכביסט לעד said:

לצערי אין לנו ברירה. שיתנצל ושיבוא. גם שכטר קילל אותנו, הוא מטומטם זה ברור לכולם.

מה זה אין לנו ברירה? נגמרו הזרים בעולם? 

On 15.1.2021 at 12:16, מכביסט לעד said:

בית''ר וב"ש לא יחכו. הן כבר רוצות אותו והוא יסגור שם אם לא נזוז.

חבל. בלם ישראלי, צעיר ועם רגל שמאל. זה די נדיר.

לדעתי רגל שמאל לבלם זה אוברייטד, לא חסרות דוגמאות בעולם, ואף אחד לא יודע באמת את הרמה של אבו חנא. חושב שנחמיאס למשל יותר בטוח ממנו. 

לפני1 שעה , בראון said:

יש הבדל- טב"ח שחקן שמשחק על מהירות. בלי הפציעות בכל מקרה היה פחות מהיר כי הוא לא נהיה צעיר יותר. טכניקה, ראיית משחק וחוכמה זה דברים שנשארים 

אחרי שנתיים בלי אימונים סדירים ומשחקים הטאץ' בכדור לא בהכרח חוזר להיות אותו דבר, בטח לא על ההתחלה, ומעבר לזה כושר משחק, חדות, סיבולת - אלה דברים שלוקחים הרבה זמן. 

חוץ מזה, עם כל הזמן שניקוליץ' העביר בסרביה, את הדבר החשוב ביותר שזה ללכת למכשפה הסרבית לא נראה שהוא עשה. מחדל. 

30 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא ראית את הנגיעה שלו מול נתניה? נגיעה של שחקן

הביא החמצה של החיים, אבל אם אני לא טועה זה היה נגד חדרה לא?

8 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

כרגע אין לנו מקום לזרים ואולי פטריק יעדיף להביא זר לקישור ולא כנף.

9 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

לדעתי רגל שמאל לבלם זה אוברייטד, לא חסרות דוגמאות בעולם, ואף אחד לא יודע באמת את הרמה של אבו חנא. חושב שנחמיאס למשל יותר בטוח ממנו. 

זה לא חובה, אבל זה יתרון. 

אם יביאו את נחמיאס זה גם נהדר, אבל אמרו פה שמכבי לא ירצו לשלם לאיזי, אז יש עוד פתרון.

4 דקות לפני, Insigne said:

אבו חנה זה קצת רמי גרשון-פידילף.

כמה משחקים שלו ראית שאתה קובע את זה? אני מודה שראיתי משחקים בודדים באירופית (וגם הם לא היו מלאים) ומתי שהוא שיחק בנבחרת.

לא הספקתי להתרשם ממנו לטובה או לרעה, אבל הוא שיחק לא מעט בקבוצה לא רעה בכלל ככה שיכול להיות שמדובר באחלה שחקן.

11 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אחרי שנתיים בלי אימונים סדירים ומשחקים הטאץ' בכדור לא בהכרח חוזר להיות אותו דבר, בטח לא על ההתחלה, ומעבר לזה כושר משחק, חדות, סיבולת - אלה דברים שלוקחים הרבה זמן. 

חוץ מזה, עם כל הזמן שניקוליץ' העביר בסרביה, את הדבר החשוב ביותר שזה ללכת למכשפה הסרבית לא נראה שהוא עשה. מחדל. 

טאץ' בכדור זה לא דבר נעלם. בטח שאני בטוח שהוא נגע בכדור בשנתיים האלה.

לפי דיבורים מאנשים זה בן אדם עם מוסר עבודה גבוה אז כמה אפשר כבר לאבד מהכושר אם אתה מתאמן רצוף? 

כושר משחק זה נכון זה דבר שהוא צריך להיכנס אליו תוך כדי כנל גם החדות.

קשה לי להאמין שיתרום לנו. אם הוא עובר את הפציעה שלו, הוא יתגלח עלינו באימונים או מקס' כמה דק' פה ושם במשחקים, ויעבור לקבוצה אחרת, שם הוא אולי אולי יראה משהו. זה לדעתי תרחיש אופטימי של המשך הקריירה שלו.

לפני2 שעות , קובי השועל said:

אני די מאמין שבמכבי יתנו לניקוליץ' ניסיון נוסף.

אני אישית חושב שאם נרוויח אותו זה יהיה הרבה יוצר טוב מאשר להמר על זר אחר. 

שנה שעברה הייתי מסכים. 

אבל די נו. לשחק כדורגל הוא לא יחזור

20 דקות לפני, בראון said:

טאץ' בכדור זה לא דבר נעלם. בטח שאני בטוח שהוא נגע בכדור בשנתיים האלה.

לפי דיבורים מאנשים זה בן אדם עם מוסר עבודה גבוה אז כמה אפשר כבר לאבד מהכושר אם אתה מתאמן רצוף? 

כושר משחק זה נכון זה דבר שהוא צריך להיכנס אליו תוך כדי כנל גם החדות.

לא נעלם לגמרי אבל יש הרבה חלודה.

אם הוא אכן היה פצוע ברמה קשה בברך בשנתיים האחרונות, דבר שמנע ממנו לחזור, אז אני לא חושב שהוא התאמן רצוף ברמה של סיבולת ולגעת בכדור. 

רק אותי מטריד שהגיבוי שלנו לפשיץ' זה שכטר (שלא רוצה להיות פה) ובלקמן

מכבי צריכים להביא בינואר חלוץ שיהיה גיבוי ראוי לפשיץ'. דרך אגב אני חושב שאלמוג יכול להיות פיתרון לזה כי העונה באגף הוא הולך לאיבוד אז אולי בתור חלוץ הוא יצליח להראות את היכולות שלו, גם כחלוץ הוא לא יצטרך לרדת להגנה עם שחקני הקו של היריבה (מה שהוא לא עושה בתור שחקן כנף וזאת אחת הבעיות) ולהתרכז בעיקר בהתקפה

לפני3 שעות , LL6 said:

רק אותי מטריד שהגיבוי שלנו לפשיץ' זה שכטר (שלא רוצה להיות פה) ובלקמן

מכבי צריכים להביא בינואר חלוץ שיהיה גיבוי ראוי לפשיץ'. דרך אגב אני חושב שאלמוג יכול להיות פיתרון לזה כי העונה באגף הוא הולך לאיבוד אז אולי בתור חלוץ הוא יצליח להראות את היכולות שלו, גם כחלוץ הוא לא יצטרך לרדת להגנה עם שחקני הקו של היריבה (מה שהוא לא עושה בתור שחקן כנף וזאת אחת הבעיות) ולהתרכז בעיקר בהתקפה

אם אני לא טועה אלמוג שיחק כחלוץ גם נגד זלצבורג

אני מאמין בניקוליץ'. מקווה שהקלפים איכשהו יסתדרו והוא יספיק לשחק במכבי.

אפשר לראות מהסרטונים שהוא שחקן ברמה גבוהה (במיוחד בעיטות מחוץ לרחבה) ומקווה שבקדנציה השניה שלו (כלומר החזרה מהפציעה) יהיה האס של מכבי ויעשה את הערך המוסף כמו רודריגול בזמנו.

לא יודע למה מאמין שעוד יישחק ועוד ייתן משהו.

זה מקרה קלאסי של טרש או צלש..

כבר שנתיים כולם פה חושבים על אלמוג.

"יכול להיות חלוץ, יכול להיות בשמאל, יכול להיות בימין".

בפועל הוא לא בשום מקום כרגע.

גם אני קיוויתי שהוא יהיה אצילי העונה אבל הוא לא.

בגדול? מי שחושב שהעונה גמורה אמור להיות בעד זה שאלמוג יפתח כל משחק וישחק 90 דקות ואולי ייצא ממנו משהו לעונה הבאה.

מי שחושב שיש עוד מה להשיג העונה צריך לקוות שיביאו לו שחקן על הראש.

45 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

המשטרה חושדת שמי שהניח רימון הלם בבית טביב הוא בעל קבוצה.....ישר עלה לי כחשוד גולדהאר...חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הקטע שהיחיד שיכול להיות זה חוגג או הניסנובים אולי, אבל אם זה נניח חוגג אז גם אצילי פתאום נראה הגיוני והיות שהוא כזה טיפש, זה לא היה מפתיע אותי שהוא גם יכתוב על אצילי בפוסט חחח

לפני17 שעות , מכביזם זה בדם said:

מאכזב אגב שלא הרמנו את תורג'מן, עדיף על שכטר ובלקמן במצבם. 

אני לא בטוח כמה הוא בנוי להיות שחקן גיבוי, למרות שמסכים שיכול להיות טוב לנו מאוד.