Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

48 דקות לפני, המכבייה said:

עם איך שאגף ימין שלנו נראה ומה הוא מייצר, יש לו קייס חזק להרכב. 

השאלה אם לא עדיף להשאיל את גררו ולהביא זר לשם. 

5 דקות לפני, erantheking21 said:

להחזיר את קניקובסקי וצ'יבוטה

ופייר? יצאתי מהחלון הזה יותר מרוצה מאצילי

איך אני?

אני חושב שצ'יבוטה יכול ויביא מספרים כמו אצילי, אין לי ספק.

קניקובסקי זה די מסובך להביא אותו, אני בעד אבל זה לא יצא לפועל בגלל שזה די מסובך.

Just now, הישראלי היפה said:

אני חושב שצ'יבוטה יכול ויביא מספרים כמו אצילי, אין לי ספק.

קניקובסקי זה די מסובך להביא אותו, אני בעד אבל זה לא יצא לפועל בגלל שזה די מסובך.

מה הסיבוך המיוחד?

1 דקה לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

מה הסיבוך המיוחד?

יקר, ידרשו עליו הרבה כסף ואם ימכרו אותו הם מעוניינים רק בקיץ + התעניינות בחו"ל.

אני מזכיר לך שאין מנכ"ל שיכול להוציא לפועל עסקה קצת מורכבת.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

חוזז+בלקמן+אחד המושאלים+בלטקסה ואולי כמה ג'ובות בצד אולי יפתרו את הבעיה

יש לנו קלפים כשחקנים שאפשר לתת, מסכים.

אבל השאלה הגדולה היא האם הצד השני מעוניין בהם (ומה העלות שכר שלהם), והאם השחקנים האלה מעוניינים בכלל ללכת לשם.

זה גם די מורכב

1 דקה לפני, erantheking21 said:

חוזז+בלקמן+אחד המושאלים+בלטקסה ואולי כמה ג'ובות בצד אולי יפתרו את הבעיה

לא הייתי מוותרת על חוזז. הוא כן מאכזב עד עכשיו אבל אני לא רוצה לוותר על הסיכוי (הממש לא קטן) שהכישרון שלו יתפרץ ברגע שיקבל דקות וזה לא יהיה במכבי. בדיוק כמו שהתבאסתי ששחרו את קניקובסקי אגב, ראיתי אותו בנוער וההצלחה שלו ממש לא מפתיעה אותי... לא צריך למהר לשחרר כשרונות. מה שכן באהבה הייתי שולחת לשם את בלקמן ואת שכטר אם הוא באמת מדליף ורוצה לעזוב, ומוסיפה את גררו להשאלה. 

27 דקות לפני, הישראלי היפה said:

יקר, ידרשו עליו הרבה כסף ואם ימכרו אותו הם מעוניינים רק בקיץ + התעניינות בחו"ל.

אני מזכיר לך שאין מנכ"ל שיכול להוציא לפועל עסקה קצת מורכבת.

גם מנכל במשרה מלאה לא ישלם עליו מיליון וחצי יורו. 

16 דקות לפני, המכביסטית15 said:

לא הייתי מוותרת על חוזז. הוא כן מאכזב עד עכשיו אבל אני לא רוצה לוותר על הסיכוי (הממש לא קטן) שהכישרון שלו יתפרץ ברגע שיקבל דקות וזה לא יהיה במכבי. בדיוק כמו שהתבאסתי ששחרו את קניקובסקי אגב, ראיתי אותו בנוער וההצלחה שלו ממש לא מפתיעה אותי... לא צריך למהר לשחרר כשרונות. מה שכן באהבה הייתי שולחת לשם את בלקמן ואת שכטר אם הוא באמת מדליף ורוצה לעזוב, ומוסיפה את גררו להשאלה. 

הכשרון שלו לא יתפרץ כבר במכבי, הוא בן 25 ויש לו אולי 2 שערים בכל הקריירה במכבי, קניקובסקי כרגע יותר בשל ממנו

1 דקה לפני, המכבייה said:

גם מנכל במשרה מלאה לא ישלם עליו מיליון וחצי יורו. 

ובצדק, קניקובסקי אחלה שחקן (גם בימיו בעכו הערכתי אותו וקיוויתי שיחזור אלינו, חבל על הסעיף שחרור ששמו לו), אבל בחיים לא שווה מיליון וחצי יורו

16 דקות לפני, המכביסטית15 said:

הוא תכף בן 25. מתי הוא יפרוץ?

הוא הרשים הכי פחות בבני יהודה מהמושאלים, לא הרשים גם בהפועל חיפה חות משלושער נגד סכנין ובמכבי כבר עונה שלישית שהוא לא מוצא את המקום. קשה לי להאמין שיש פה סיכון גדול שנפספס משהו.

גם אני זוכר שהוא הכי הרשים בנוער, אבל לצערי כמו הרבה שחקנים הוא לא התקדם מספיק. 

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

צ׳יבוטה אופציה מעולה.

קצת מהירות לא תזיק.

בטח כישראלי, רק לחזק לו כמה ברגים במוח.

אם הנתונים שראיתי נכונים אז הוא שיחק 11 משחקים בליגה הבולגרית והבקיע 3.

איך הגיעו פה לזה שצריך להחזיר את צ'יבוטה, כל הקריירה שלו מסתכמת בלרוץ במתפרצות על מגרש ריק ואז להחמיץ חצי מהמצבים.

לא זוכר ממנו שום תכונות יוצאות דופן חוץ ממהירות.

57 דקות לפני, erantheking21 said:

הכשרון שלו לא יתפרץ כבר במכבי, הוא בן 25 ויש לו אולי 2 שערים בכל הקריירה במכבי, קניקובסקי כרגע יותר בשל ממנו

לדעתי קניקובסקי ישוחרר ב 700 עד 800 אלף. יש לו רק עוד שנה בחוזה.

מישהו כאן מתנגד שמאוויס יגיע? אנחנו חייבים מהירות ודריבל. בליגה ישראלית הוא שווה בקלות 8-10 גולים בעונה ומת לחזור למכבי מהדלת הקדמית.

הבעיה שהוא כנף שמאל, לא יודע עד כמה טוב הוא משחק בימין. מצד שני, סיכוי טוב שיוני ימכר בעתיד הקרוב.

30 דקות לפני, daniel_16 said:

מישהו כאן מתנגד שמאוויס יגיע? אנחנו חייבים מהירות ודריבל. בליגה ישראלית הוא שווה בקלות 8-10 גולים בעונה ומת לחזור למכבי מהדלת הקדמית.

הבעיה שהוא כנף שמאל, לא יודע עד כמה טוב הוא משחק בימין. מצד שני, סיכוי טוב שיוני ימכר בעתיד הקרוב.

אז יונתן יעבור לאגף ימין והוא ישחק בשמאל. לא בעיה.

בכל מקרה אם הוא השחקן אגף שמתכוונים להביא הייתי משאיל את גררו ומביא בנוסף קשר יצירתי.

לפני3 שעות , thunderbolt said:

איך הגיעו פה לזה שצריך להחזיר את צ'יבוטה, כל הקריירה שלו מסתכמת בלרוץ במתפרצות על מגרש ריק ואז להחמיץ חצי מהמצבים.

לא זוכר ממנו שום תכונות יוצאות דופן חוץ ממהירות.

11 שערים לפני שנתיים, השתפר ועדיין רק בן 24. אחלה רכש.

אין מה להשאיל את גררו, לא יבואן 2 זרים, אולי 1.

שכטר צריך לסיים את דרכו במכבי, הוא שחקן גמור, וגררו השנה שאמנם לא הרשים אבל עדיין הצליח לעשות יותר ממנו.

כמו שעשינו בשנה שעברה עם גויאגון, ניקוליץ' הרי לא רשום ויש מקום לזר, צריך שחקן כנף.

מקווה גם לחיזוק ישראלי במקום בלקמן שגם הוא גמור, עם כל השנאה לצ'יבוטה שיבוא יתנצל ונתקדם הלאה, אני חושב גם שזה יוכל לעורר את אדון איילון כשיראה את עצמו פתאום נלחם על משבצת החלוץ הרביעי במקום בלקמן.