Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני6 שעות , כהן said:

המטרה זה לא ליצור כסף, אלה להוביל את המועדון להצלחות מקצועיות. אם אתה מוכר שחקן מרכזי, ובכסף הזה משתמש כדי להביא שחקן אחר ופחות טוב אז לא יצאת חכם גם מקצועית וגם כלכלית. בקשר ליוני ספציפי אז נראה שבאיזשהו שלב השחקן מיוזמתו יבקש לעזוב ולנסות להתקדם בקריירה, והיום הזה קרוב מאוד להערכתי, ואז לא יהיה מנוס והשאלה תהיה לא האם, אלה כמה. באופן אישי מקווה לראות אותו ממשיך לפחות עד סיום העונה ואז יוצא לקבוצה אירופית טובה.

ומדהים שכל קבוצה מחפשת קודם כל שחקנים אצלנו, גם קבוצות מחו"ל וגם קבוצות מקומיות שזה הזוי בעיניי, לא יודע האם חושבים שרק אצלנו יש כשרונות או שפשוט הבינו שיש לנו "פראיירים" שאפשר לחלוב מהם שחקנים טובים וללא יותר מדי כסף...

מסכים בגדול, אבל חלק ממחזור החיים הוא למכור שחקן שהשבחת אותו, לתת לו להתקדם, ולקדם את הבא אחריו, כשב-99% מהמקרים הבא אחריו יהיה קצת פחות טוב אבל עם פוטנציאל. 

זה תהליך שצריך לקרות בהדרגה בעיניי, ז"א לבצע מהלך אחד או גג שניים כאלה בקיץ, ולחזק את הקבוצה במקומות אחרים כדי שהאיכות הכללית לא תיפגע. 

אני לא חושב שריאלי למכור באיזשהו שלב את יונתן ולצפות שהילד הבא אחריו (נניח חנצ'יס או אלמוג) יהיה בדיוק באותה רמה. 

מצד שני, אם אתה מאזן את הקבוצה וממלא את מספר השערים והבישולים בעוד מקומות (קיצוני ימני זר איכותי, גבי קניקובסקי, חלוץ מחליף טוב) אז הקבוצה תישאר חזקה. 

לפי הדיווחים ניו יורק סיטי (קבוצת הבת של מנצ'סטר) ואטלנטה יונייטד רוצים אותו. קבוצות שלא חסר להם כסף בוא נגיד ככה...

יונתן ביוני כבר בן 25 ולדעתי הוא ירצה להתקדם. לא חושב שנקבל עליו יותר ממה שהקבוצות האלה יציעו ומבחינתו אלה קבוצות עם תנאים מצוינים ושכר טוב ככה שהוא ירצה לעבור.

אם לא נמכור ונחכה, בסוף הוא יעזוב בחינם כמו מה שקורה עם פרץ. 

אם היינו במאבק על האליפות עכשיו אולי עוד היה כדאי לחכות לקיץ, אבל לא נשיג יותר מדי מהעונה הזאת איתו או בלעדיו ואם יש הצעה רצינית צריך למכור. 

לגבי מחליף, נוכל לשלם דמי העברה כי מכרנו. אפשר להביא את קניקובסקי ועוד שחקן כנף זר (לשלם על שניהם). אם פותחים את הכיס (לא יותר ממיליון יורו) אפשר למצוא זרים ברמה גבוהה. במיוחד בעונת קורונה שהרבה קבוצות נפגעו כלכלית ומחפשות למכור.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לפי הדיווחים ניו יורק סיטי (קבוצת הבת של מנצ'סטר) ואטלנטה יונייטד רוצים אותו. קבוצות שלא חסר להם כסף בוא נגיד ככה...

יונתן ביוני כבר בן 25 ולדעתי הוא ירצה להתקדם. לא חושב שנקבל עליו יותר ממה שהקבוצות האלה יציעו ומבחינתו אלה קבוצות עם תנאים מצוינים ושכר טוב ככה שהוא ירצה לעבור.

אם לא נמכור ונחכה, בסוף הוא יעזוב בחינם כמו מה שקורה עם פרץ. 

אם היינו במאבק על האליפות עכשיו אולי עוד היה כדאי לחכות לקיץ, אבל לא נשיג יותר מדי מהעונה הזאת איתו או בלעדיו ואם יש הצעה רצינית צריך למכור. 

לגבי מחליף, נוכל לשלם דמי העברה כי מכרנו. אפשר להביא את קניקובסקי ועוד שחקן כנף זר (לשלם על שניהם). אם פותחים את הכיס (לא יותר ממיליון יורו) אפשר למצוא זרים ברמה גבוהה. במיוחד בעונת קורונה שהרבה קבוצות נפגעו כלכלית ומחפשות למכור.

בלעדיו אנחנו מדגדגים את מקום 4 במקרה הטוב 

וברור לך שלא יגיע זר ברמה במקום

לפני11 שעות , המכבייה said:

זה אחושרמוטה לטנף. וזאת טיפשות שלא תתואר בנוסף. 

להגיד שההתנהלות של מיץ' זה שחצנות, יהירות ובעלת אגו זה ולהסביר זה הכי לא לטנף. וטיפש זה מי שעוצם עיניים ולא קורא את המפה נכון.

4 דקות לפני, קובי החולוני said:

בלעדיו אנחנו מדגדגים את מקום 4 במקרה הטוב 

וברור לך שלא יגיע זר ברמה במקום

שוב, אם לא מתכננים להביא לפחות שני שחקנים רציניים להתקפה, אז אין טעם להסכים להצעה. 

בחצי ממה שנקבל עליו אפשר להביא שני שחקנים טובים. לא חושב שמכבי עד כדי כך מטומטמים כדי לא להביא לו מחליפים טובים. 

לפני11 שעות , micsho3 said:

לגבי אצילי - אתה טועה: הוא הגיע עונה לפני הפיירפליי. כאחד שהיה לו מנוי גם בתקופת לוני אני מעריך מאוד את מיץ' וגם היום אני חושב שהוא בעלים מעולה אבל הוא לא חף מטעויות. להגיד עליו שהוא התנהל בשחצנות, יהירות ובאגו זה ממש לא נקרא לטנף. לא קיללתי.

שוב, זה לא נכון. אצילי היה ההעברה היחידה בתשלום בעונת ג'ורדי, כי כבר היינו תחת בעיית פייר פליי. ההצהרה הרשמית הגיעה בתחילת עונת 19, אבל זה פשוט לא נכון לחשוב שהיינו יכולים לפזר כסף כבר אז.

ואם אתה חושב שאדם שיורד לפרטים ברמה של מיץ' הוא יהיר, או שאדם שנחשף לתקשורת בישראל אולי פעם אחת בעשור פועל משיקולי אגו... מבחינתי אתה מטנף והביקורת שלך לא שווה כלום.

יש הבדך בין לחשוב שההתנהלות לא טובה כרגע (ספויילר- כולם חושבים ככה) לבין להתשלח במיץ ברמה האישית. כפיות טובה הכי נמוכה שיש.

לפי רז אמיר לא ידוע על שום התעניינות.

1 hour ago, erantheking21 said:

המטרה של ינואר זה להתחזק ולא להחליש את הקבוצה

ברגע שיוני הוא המוציא לפועל העיקרי שלנו כרגע גם תמורת 5  מליון אני לא מוכר

למה יש חלון שהמטרה היא כן להחליש את הקבוצה? זה חלק מהכדורגל.

אתה לא יכול להשאיר את כל השחקנים הטובים אצלך לתמיד.

עכשיו זה הזמן האידיאלי למכור אותו. הוא בשיא שלו, קבוצה עשירה רוצה אותו, אנחנו גם ככה די גמרנו את העונה, מרגישים צורך בריענון והכסף הזה יכול לעזור לנו.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

די עם זה נו. 

לפני2 שעות , micsho3 said:

להגיד שההתנהלות של מיץ' זה שחצנות, יהירות ובעלת אגו זה ולהסביר זה הכי לא לטנף. וטיפש זה מי שעוצם עיניים ולא קורא את המפה נכון.

אתה יכול לא להסכים עם המהלך אבל לשייך למיטש שחצנות? הוא בדיוק ההפך מזה. לא תמצא הרבה מילירדרים צנועים כמוהו. מותר לך להיות מתוסכל אבל אל אל תנבח על העץ הלא נכון. מדובר במעשה מופקר שלהם וחסר אחריות, בטח לאנשים בפרופיל ציבורי כזה. 

לפני1 שעה , avich15 said:

שוב, זה לא נכון. אצילי היה ההעברה היחידה בתשלום בעונת ג'ורדי, כי כבר היינו תחת בעיית פייר פליי. ההצהרה הרשמית הגיעה בתחילת עונת 19, אבל זה פשוט לא נכון לחשוב שהיינו יכולים לפזר כסף כבר אז.

ואם אתה חושב שאדם שיורד לפרטים ברמה של מיץ' הוא יהיר, או שאדם שנחשף לתקשורת בישראל אולי פעם אחת בעשור פועל משיקולי אגו... מבחינתי אתה מטנף והביקורת שלך לא שווה כלום.

יש הבדך בין לחשוב שההתנהלות לא טובה כרגע (ספויילר- כולם חושבים ככה) לבין להתשלח במיץ ברמה האישית. כפיות טובה הכי נמוכה שיש.

אצילי חתם ב-20/06/2017 שזה לפני שלוש שנים וחצי כאשר התחלנו את המגבלה על הפיירפליי עונה לאחר מכן. אתה יכול לבדוק באינטרנט, באתרים באנגלית, קבוצות שהיו מוגבלות ברכישת שחקנים מבחינת פיירפליי פיננסי ותבין שכל אחת מהן (97 קבוצות היה להן את אותה הגבלת רכישת שחקנים באותו סכום שהוציאו כמו מכבי) רכשה שחקנים במשך זמן ההגבלה.

אני לא חושב שמיץ' יהיר אבל במקרה שלנו הוא פעל מתוך יהירות בחצי השנה האחרונה בגלל מה שמניתי למעלה (אחרת איזה עוד סיבה יש להביא מאמן רק יומיים לפני תחילת הליגה ולתת לפטריק לעשות את כל ההכנה? וזאת רק סיבה אחת למה אני חושב שמיץ' התנהל ביהירות בקיץ ואת השאר מניתי למעלה). אף אחד לא השתלח במיברמה האישית - הביקורת מופנית על ההתנהלות בחצי השנה האחרונה ותו לא. מיץ' הוא לא לוני מחד ומאידך הוא רחוק מלהיות מושלם. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אתה יכול לא להסכים עם המהלך אבל לשייך למיטש שחצנות? הוא בדיוק ההפך מזה. לא תמצא הרבה מילירדרים צנועים כמוהו. מותר לך להיות מתוסכל אבל אל אל תנבח על העץ הלא נכון. מדובר במעשה מופקר שלהם וחסר אחריות, בטח לאנשים בפרופיל ציבורי כזה. 

וואלה אחי אני חושב שמיץ' לא הביא מאמן בזמן כי חשב שהאליפות מונחת לו בכיס - זה שחצנות, חושב שמיץ' ויתר בקלות על אמאדור ובמיוחד ז'ראלדס כי חשב שמי שלא יהיה בבגנה תישאר אותו דבר - זאת שחצנות וכו' (כבר אין לי כח לרשום את זה שוב). 

2 דקות לפני, micsho3 said:

אצילי חתם ב-20/06/2017 שזה לפני שלוש שנים וחצי כאשר התחלנו את המגבלה על הפיירפליי עונה לאחר מכן. אתה יכול לבדוק באינטרנט, באתרים באנגלית, קבוצות שהיו מוגבלות ברכישת שחקנים מבחינת פיירפליי פיננסי ותבין שכל אחת מהן (97 קבוצות היה להן את אותה הגבלת רכישת שחקנים באותו סכום שהוציאו כמו מכבי) רכשה שחקנים במשך זמן ההגבלה.

אני לא חושב שמיץ' יהיר אבל במקרה שלנו הוא פעל מתוך יהירות בחצי השנה האחרונה בגלל מה שמניתי למעלה (אחרת איזה עוד סיבה יש להביא מאמן רק יומיים לפני תחילת הליגה ולתת לפטריק לעשות את כל ההכנה? וזאת רק סיבה אחת למה אני חושב שמיץ' התנהל ביהירות בקיץ ואת השאר מניתי למעלה). אף אחד לא השתלח במיברמה האישית - הביקורת מופנית על ההתנהלות בחצי השנה האחרונה ותו לא. מיץ' הוא לא לוני מחד ומאידך הוא רחוק מלהיות מושלם. 

דוניס נחת כאן פחות משבועיים לאחר משחקו האחרון. אי אפשר היה לזרז את זה יותר והמועמדים שהיו לפניו, לא רצו לבוא. אם אתה כבר רוצה פרטים מדוייקים. "רחוק מלהיות מושלם" - אתה מושלם? אתה כזה מוצלח? איזה בעלים או אנשים מושלמים אתה מכיר? אתה ילד בן 12? מישהו חייב לך משהו בכלל? אתה לא רוצה, אל תבוא. נסתדר בלעדיך. 

47 דקות לפני, yellow&blue said:

יונתן מסיים חוזה בסוף עונה 23-24

קנדיל בסוף עונה 21-22

דור פרץ בסוף עונה 21-22

דן גלזר בסוף עונה 21-22

דור פרץ מסיים העונה חוזה עד כמה שאני יודע וגם סבוריט

47 דקות לפני, yellow&blue said:

יונתן מסיים חוזה בסוף עונה 23-24

קנדיל בסוף עונה 21-22

דור פרץ בסוף עונה 21-22

דן גלזר בסוף עונה 21-22

על קנדיל יש אופציה עד 23-24

2 דקות לפני, micsho3 said:

וואלה אחי אני חושב שמיץ' לא הביא מאמן בזמן כי חשב שהאליפות מונחת לו בכיס - זה שחצנות, חושב שמיץ' ויתר בקלות על אמאדור ובמיוחד ז'ראלדס כי חשב שמי שלא יהיה בבגנה תישאר אותו דבר - זאת שחצנות וכו' (כבר אין לי כח לרשום את זה שוב). 

אמאדור נשאר עוד שנה מעבר. אי אפשר היה להשאיר אותו. הוא אומר את זה בעצמו. אתה רוצה שנאיית וננקד לך  את זה כדי שתבין? לא נגרם לך נזק מקצועי מקנדיל כמגן ימני וקיבלת את ג'ראלדש עכשיו בחינם.