Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

אחשלי, אני בניגוד אליך לא חושב ולא קובע, היחיד שנחרץ פה זה אתה - למרות שלא ראית אותו משחק אחד ואתה אפילו לא מבין את המשמעות של הרזומה שלו. 

לא יודע, ציפיתי למישהו ברמה של מרטין האשק היצירתי ( והקצת גרידי ) שיתן בוסט לקבוצה לטוס קדימה. התרשמתי מהסרטון כמו על כל שחקן שמועמד אלינו.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא יודע, ציפיתי למישהו ברמה של מרטין האשק היצירתי ( והקצת גרידי ) שיתן בוסט לקבוצה לטוס קדימה. התרשמתי מהסרטון כמו על כל שחקן שמועמד אלינו.

איזה בוסט ייתן שחקן שלא נגע בכדור שנה שלמה? הבחור שיחק את המשחק האחרון שלו לפני יותר משנה, ואני בספק אם ספרטה נתנו לו להתאמן אחרי הזובור שהוא עשה להם. 

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

פייר, אתה בושה ומגיע לך בעלים כמו לוני, אחד שבלי שתזרח לו השמש מהתחת יהרוס לך את הקבוצה במשך 15 שנה. 

לוני היה ועודנו הבעלים הכי גרוע אי פעם בכדורגל הישראלי. מיץ' עשה רבות בשביל מכבי אבל כשרשמתי שהוא הרס את הקבוצה התכוונתי שהוא הרס את הקבוצה שהייתה פה עד חצי שנה. הוא הרס אותה ביהירות, בשחצנות ובהרבה אגו.

1 דקה לפני, micsho3 said:

לוני היה ועודנו הבעלים הכי גרוע אי פעם בכדורגל הישראלי. מיץ' עשה רבות בשביל מכבי אבל כשרשמתי שהוא הרס את הקבוצה התכוונתי שהוא הרס את הקבוצה שהייתה פה עד חצי שנה. הוא הרס אותה ביהירות, בשחצנות ובהרבה אגו.

היה ניהול לא טוב הקיץ, אין על זה ספק, אבל אחרי עשור של ניהול מדהים והצלחות שיכולנו רק לחלום עליהם, מותר לו שנה אחת של חסד, וגם את זה הוא מתחיל אולי כבר לתקן 

7 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

איזה בוסט ייתן שחקן שלא נגע בכדור שנה שלמה? הבחור שיחק את המשחק האחרון שלו לפני יותר משנה, ואני בספק אם ספרטה נתנו לו להתאמן אחרי הזובור שהוא עשה להם. 

אני חושב שהוא מתאמן ומשחק בקבוצה קטנה שם. גם פשיץ' הגיע לכאן כשלא שיחק כמה חודשים. מועדון לא יכול למנוע משחקן להתאמן בקבוצה. הסתבך בכל הפרשה בגלל אביו שהרעיל אותו

עליהם.( בוזגלו?) אין עוררין על הכישרון שלו. שחקן שרוצה להוכיח, נותן בוסט בקבוצה חדשה.

8 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אני חושב שהוא מתאמן ומשחק בקבוצה קטנה שם. גם פשיץ' הגיע לכאן כשלא שיחק כמה חודשים. מועדון לא יכול למנוע משחקן להתאמן בקבוצה. הסתבך בכל הפרשה בגלל אביו שהרעיל אותו

עליהם.( בוזגלו?) אין עוררין על הכישרון שלו. שחקן שרוצה להוכיח, נותן בוסט בקבוצה חדשה.

שחקן צריך לבוא בכושר משחק, במיוחד בינואר שאין זמן להכין אותו ולבנות אותו, וזה הרבה יותר חשוב מפוטנציאל. לפשיץ' לקח לדוגמא יותר מחודש עד שהוא יכל לתרום באמת, אין לנו את זה. 

לפני1 שעה , מכביזם זה בדם said:

זה קשור כי אנחנו משווים סגלים כרגע, והאמצע שלנו בכמה רמות מעל זה של חיפה שאתם מעצים פה כאילו מדובר בבאיירן מינכן, בדיוק כמו שראינו בעונה שעברה. 

ואם התייחסת לפער, אז שנה שעברה גם לא הייתה קורונה, לא היה לו"ז פסיכי עם אירופה על הראש, לא באו מאמן וזרים אחרי שהתחילה העונה, לא היו יציעים ריקים, אז הכל היה פשוט יותר. 

מבחינת סגלים והשוואות, כשנתחיל את העונה הבאה בתנאים שווים, אנחנו נראה את חיפה הגדולה בהשוואה אלינו, למרות שעסוקים בלהשתחוות להם יותר מדי פה לאחרונה. 

חוץ מזה יש עוד חצי עונה לשחק, אנחנו מחזקים את הקבוצה, ואם אני "מדמיין" שאנחנו יותר טובים ואתה בכל הודעה שניה קובע שהעסק גמור ולא יגיע אף אחד, אז למה שלא תחזור לפה באוגוסט? 

כל הקיץ השוונו סגלים כמו מפגרים וראינו שזה לא באמת משנה.

חיפה לא באיירן מינכן ומעולם אמרתי את זה. מכבי לעומת זאת נראית רע מאוד.

בגלל הלו"ז, בגלל הקורונה, בגלל מאמן, בגלל זרים, בגלל יציעים ריקים (כאילו עליהם זה לא משפיע). בפועל חיפה נראית הרבה יותר טוב מאיתנו. 

גם אחרי שבוע מנוחה באנו למשחק נגד מכבי פ"ת, שמנו גול והלכנו אחורה כמו קבוצת תחתית. שלושה ימים אחרי זה יכלנו להוריד את ההפרש נגד קבוצה חלשה מאוד, בלי מאמן ועם פצועים והבאנו את המשחק הכי גרוע העונה (מרגיש לי שכל פעם אנחנו אומרים את זה). גם לחיפה היו הרבה משחקי אמצע שבוע וזה לא ממש הזיז להם. אז נכון שלנו היה עומס הרבה יותר גדול ועדיין הם ידעו להתמודד. לנו יש סגל רחב יותר אל תשכח.

למה שאני לא אחזור לפה באוגוסט? כי אני לא מאמין שאם מכבי לא לוקחת אליפות צריך להפסיק להתעסק בה. מבחינתי המטרה כרגע היא שמכבי תראה נורמאלי ותאסוף נקודות. על אליפות פשוט אי אפשר לדבר כרגע. 

חיפה קבוצה טובה מאיתנו כרגע (גם אם ננצח אותם). הם הציגו מתחילת העונה שניים שלושה משחקים חלשים. אנחנו לעומת זאת שיחקנו טוב רק בשני משחקים העונה (כפר סבא והפועל).

לפני1 שעה , קובי השועל said:

גם באליפויות של איביץ' הפסדנו נקודות נגד נתניה, בני יהודה נס ציונה וכו'..

הייתה פתיחת עונה גרועה, כנראה בגלל המאמן וגם בגלל אירופה. אבל זה תירוצים, בשורה התחתונה צריך להתחיל להראות המשכיות חיובית.

למה ממשיכים להזכיר פה רק את פתיחת העונה הגרועה (3 מ-12 זה באמת מזעזע ברמות) כשרק בחודש דצמבר ברצף של אשדוד, הפ.חיפה, נתניה וביתר לקחנו 5 מ-12?

מה גם שמול בני יהודה נראנו בערך הכי גרוע העונה.

הלוואי אמן יגיע עוד זר לאגף בינואר ושנתחיל להראות קצת יותר טוב, בלי מאמן אגב אני בספק שנצליח להתרומם יותר מדי אבל מקווה.

34 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

היה ניהול לא טוב הקיץ, אין על זה ספק, אבל אחרי עשור של ניהול מדהים והצלחות שיכולנו רק לחלום עליהם, מותר לו שנה אחת של חסד, וגם את זה הוא מתחיל אולי כבר לתקן 

אחי היהירות הזאת שאפשר להביא שחקנים לאליפות בהעברה חופשית נמשכת כבר חמש שנים. מיץ' מספק למכבי שקט ובטחון כלכלי זה נכון - אבל להגיד שהניהול מדהים? זה טעות. השנה פשוט הצטרך לכך גם שחצנות ויהירות לא מהעולם הזה

5 דקות לפני, דקסטר said:

למה ממשיכים להזכיר פה רק את פתיחת העונה הגרועה (3 מ-12 זה באמת מזעזע ברמות) כשרק בחודש דצמבר ברצף של אשדוד, הפ.חיפה, נתניה וביתר לקחנו 5 מ-12?

הלוואי אמן יגיע עוד זר לאגף בינואר ושנתחיל להראות קצת יותר טוב, בלי מאמן אגב אני בספק שנצליח להתרומם יותר מדי אבל מקווה.

הקבוצה של איביץ' נבנתה על כוח וטקטיקה. 

ועכשיו שפתאום צריך קצת מוח אין מי שיביא את החוכמה למגרש. 

ייתכן שדן ביטון בשילוב עם גולסה זאת האופציה. 

אבל בלי אגפים שיתנו מספרים ועדיין לעשות הגנה חזקה זה לא ילך. 

גולסה כרגע לא גומר 90 דקות בלי להקיא כי באמת הוא מתאמץ מלא. 

דן ביטון לא מקבל הרבה דקות והוא קצת רך בהגנה. 

צריך מאמן שידע לנהל את כל זה, לא רק בשביל העונה אלא גם כדי שתהיה יציבות להמשך ולא נגיע שוב לקיץ לבנות הכל מחדש. 

2 דקות לפני, micsho3 said:

אחי היהירות הזאת שאפשר להביא שחקנים לאליפות בהעברה חופשית נמשכת כבר חמש שנים. מיץ' מספק למכבי שקט ובטחון כלכלי זה נכון - אבל להגיד שהניהול מדהים? זה טעות. השנה פשוט הצטרך לכך גם שחצנות ויהירות לא מהעולם הזה

למה אתה קורא לזה יהירות. 

הקבוצה ללא האירופית העונה  לא יכלה לקנות זבוב. 

הסכום שהרווחת השנה אתה תראה את הפירות שלו רק בעתיד(פלוס הנקודות שצברת).

לאנשים פה אין סבלנות, הכל טוב אנחנו לא קטסטרופה כמו שעושים מזה. 

עונת קורונה, קבוצות גדולות בכל אירופה מקבלות מלא שערים, מפסידות, עושות תיקו מול קבוצות תחתית. 

תן לבוא ליציע עונה הבאה לקבוצה מוכנה בין אם אלופה או לא. 

לכל מי שמתלונן על הרזומה שלו, שיסתכל על הרזומה של ניקוליץ׳ במכבי ויבין שכל אחד, אפילו ילד בן 10 יכול לתרום היום למכבי פי 1000 יותר ממנו.

6 דקות לפני, Meron's said:

למה אתה קורא לזה יהירות. 

הקבוצה ללא האירופית העונה  לא יכלה לקנות זבוב. 

הסכום שהרווחת השנה אתה תראה את הפירות שלו רק בעתיד(פלוס הנקודות שצברת).

לאנשים פה אין סבלנות, הכל טוב אנחנו לא קטסטרופה כמו שעושים מזה. 

עונת קורונה, קבוצות גדולות בכל אירופה מקבלות מלא שערים, מפסידות, עושות תיקו מול קבוצות תחתית. 

בינתיים היא גם לא קנתה זבוב - כמו גם אחרי שלושת השנים שהיינו ברציפות באירופית (תשאל את איביץ'). זה לא עניין של סבלנות - הייתה לך קבוצה עם מומנטום לדריסה להרבה שנים קדימה לולא אתה מעיף את אצילי ומיכה בגלל יהירות, לולא אתה נותן לבלם ולמגן ימני (שלפחות האחרון רצה להישאר) ללכת כאילו כלום בגלל יהירות, להביא מאמן יומיים לפני תחילת העונה ללא פיתחת עונה עם הקבוצה זה יהירות, לתת לאדם לאמן למרות שלא עשה זאת מעולם זאת יהירות (שסתם ככה- כרגע בנוער אין אבא ואימא). שנה הבאה תהיה בדיוק כמו העונות שהיו לנו בזמן שב"A לקחה אליפויות - נקווה שיבוא מתישהו איזה איביץ' בקרוב אחרת תחלום לחזור מה שהיית.

40 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כל הקיץ השוונו סגלים כמו מפגרים וראינו שזה לא באמת משנה.

בגלל הלו"ז, בגלל הקורונה, בגלל מאמן, בגלל זרים, בגלל יציעים ריקים (כאילו עליהם זה לא משפיע). בפועל חיפה נראית הרבה יותר טוב מאיתנו. 

גם אחרי שבוע מנוחה באנו למשחק נגד מכבי פ"ת, שמנו גול והלכנו אחורה כמו קבוצת תחתית. שלושה ימים אחרי זה יכלנו להוריד את ההפרש נגד קבוצה חלשה מאוד, בלי מאמן ועם פצועים והבאנו את המשחק הכי גרוע העונה (מרגיש לי שכל פעם אנחנו אומרים את זה). גם לחיפה היו הרבה משחקי אמצע שבוע וזה לא ממש הזיז להם. אז נכון שלנו היה עומס הרבה יותר גדול ועדיין הם ידעו להתמודד. לנו יש סגל רחב יותר אל תשכח.

למה שאני לא אחזור לפה באוגוסט? כי אני לא מאמין שאם מכבי לא לוקחת אליפות צריך להפסיק להתעסק בה. מבחינתי המטרה כרגע היא שמכבי תראה נורמאלי ותאסוף נקודות. על אליפות פשוט אי אפשר לדבר כרגע. 

חיפה קבוצה טובה מאיתנו כרגע (גם אם ננצח אותם). הם הציגו מתחילת העונה שניים שלושה משחקים חלשים. אנחנו לעומת זאת שיחקנו טוב רק בשני משחקים העונה (כפר סבא והפועל).

תשמע כתבת כאן דברים נכונים, אבל לדעתי הסגל כן משנה, ואם אנחנו פותחים עונה עם ג'ראלדש, הרננדז ופשיץ' מאוגוסט אני חושב שאנחנו לגמרי לגמרי צמודים לחיפה. 

שלא לדבר על חיזוק נוסף להתקפה, שאם יגיע אחד כזה ברמה של אצילי בחלון ההעברות הנוכחי, אז הכל עוד אפשרי במאבק על התואר. 

ולפני שאני מכתיר את חיפה, אני רוצה לראות אותם בבלומפילד עוד שבועיים. אם הם ינצחו שם אפשר לקפל, אבל אם ננצח אז כל המומנטום והמצב יכול להשתנות. 

33 דקות לפני, דקסטר said:

כי גם חיפה עשו בשבוע אחד 0 מ-6. בשורה התחתונה, אם אנחנו פותחים בצורה סבירה את העונה (9 מ-12 נניח) אנחנו רק 2 נקודות מחיפה. 

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

כי גם חיפה עשו בשבוע אחד 0 מ-6. בשורה התחתונה, אם אנחנו פותחים בצורה סבירה את העונה (9 מ-12 נניח) אנחנו רק 2 נקודות מחיפה. 

אי אפשר לדעת מה היה קורה אם, יכול להיות שלא היינו עושים את הרצף הנוכחי אם היתה פתיחה טובה

53 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קבוצה במקום השני בטבלה שהגיע לשלב 32 האחרונות באירופית לא נראית רע מאוד. 

אנחנו לא יציבים מספיק, זה נכון. אבל רחוקים מאוד מלהיראות "רע מאוד". 

לא מבין למה אתה כל הזמן מסתכל במשקפיים שחורות כאילו אנחנו על סף ירידת ליגה. 

2 דקות לפני, Krishi said:

לא מבין למה אתה כל הזמן מסתכל במשקפיים שחורות כי אנחנו על סף ירידת ליגה. 

מעניין מה ההגדרה של הפועל ובית"ר אם אנחנו "רעים מאוד" 

33 דקות לפני, Meron's said:

מי יכין אותה? המנכ"ל, המאמן המקצועי או המאמן? (אין אף אחד מהם)

13 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

תשמע כתבת כאן דברים נכונים, אבל לדעתי הסגל כן משנה, ואם אנחנו פותחים עונה עם ג'ראלדש, הרננדז ופשיץ' מאוגוסט אני חושב שאנחנו לגמרי לגמרי צמודים לחיפה. 

שלא לדבר על חיזוק נוסף להתקפה, שאם יגיע אחד כזה ברמה של אצילי בחלון ההעברות הנוכחי, אז הכל עוד אפשרי במאבק על התואר. 

ולפני שאני מכתיר את חיפה, אני רוצה לראות אותם בבלומפילד עוד שבועיים. אם הם ינצחו שם אפשר לקפל, אבל אם ננצח אז כל המומנטום והמצב יכול להשתנות. 

זה הרבה אם...

5 דקות לפני, Krishi said:

לא מבין למה אתה כל הזמן מסתכל במשקפיים שחורות כאילו אנחנו על סף ירידת ליגה. 

מתי ראית משחק טוב של מכבי חוץ מהמשחקים נגד הפועל וכפר סבא? 

מה זה משנה אירופה כרגע? מדברים על הליגה.

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

מעניין מה ההגדרה של הפועל ובית"ר אם אנחנו "רעים מאוד" 

אז זה השאיפה שלנו? להיות יותר טובים מבית"ר והפועל? גם אשדוד עושה את זה.

1 hour ago, micsho3 said:

האגו שלך אולי נפגע. תתמודד ותתאושש. אם אתה משייך את מעשיו של מיטש לשחצנות, אתה פשוט לא בכיוון של כלום. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

כנראה אותו אחד שהביא את בן ביטון ובן חיים...

הוא הביא אותם כמחליפים לדעתי, ובכל מקרה הנקודה היא שיש כנראה מישהו שם שמביא, פשוט לא טורחים לעדכן אותנו השושואיסטים.