Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

2 דקות לפני, Dbolsa said:

לא אמרו שתורג׳מן סגר בויסלה?

אמרו שבדרך לסגירה בויסלה, אני חושב שלא יגיע אלינו כי הוא מעוניין בחוזה לשנתיים וחצי, מכבי לא יתנו לו את זה.

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

זה לא ממש עזר לך עד עכשיו...

צודק, אני סתם הזיתי שמכבי לקחה אליפות לפני שנה, זה בכלל היה הקטר הירוק. 

Just now, מכביזם זה בדם said:

צודק, אני סתם הזיתי שמכבי לקחה אליפות לפני שנה, זה בכלל היה הקטר הירוק. 

חחחח מה זה קשור? כמה הפרש אנחנו היום מחיפה?

שנה שעברה הייתה לך הגנה טובה יותר, התקפה טובה יותר ומאמן טוב בהרבה. תמשיך לדמיין שאנחנו יותר טובים...

ללהביא שחקן שזרקו מקבוצה בליגה השנייה ברוסיה זה די בדיחה...

לא לזה פיללנו ואני בטוח שסקאוט בשקל יכול למצוא לפחות3 מציאות טובות ממנו

43 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח מה זה קשור? כמה הפרש אנחנו היום מחיפה?

שנה שעברה הייתה לך הגנה טובה יותר, התקפה טובה יותר ומאמן טוב בהרבה. תמשיך לדמיין שאנחנו יותר טובים...

זה קשור כי אנחנו משווים סגלים כרגע, והאמצע שלנו בכמה רמות מעל זה של חיפה שאתם מעצים פה כאילו מדובר בבאיירן מינכן, בדיוק כמו שראינו בעונה שעברה. 

ואם התייחסת לפער, אז שנה שעברה גם לא הייתה קורונה, לא היה לו"ז פסיכי עם אירופה על הראש, לא באו מאמן וזרים אחרי שהתחילה העונה, לא היו יציעים ריקים, אז הכל היה פשוט יותר. 

מבחינת סגלים והשוואות, כשנתחיל את העונה הבאה בתנאים שווים, אנחנו נראה את חיפה הגדולה בהשוואה אלינו, למרות שעסוקים בלהשתחוות להם יותר מדי פה לאחרונה. 

חוץ מזה יש עוד חצי עונה לשחק, אנחנו מחזקים את הקבוצה, ואם אני "מדמיין" שאנחנו יותר טובים ואתה בכל הודעה שניה קובע שהעסק גמור ולא יגיע אף אחד, אז למה שלא תחזור לפה באוגוסט? 

2 דקות לפני, Dbolsa said:

ללהביא שחקן שזרקו מקבוצה בליגה השנייה ברוסיה זה די בדיחה...

לא לזה פיללנו ואני בטוח שסקאוט בשקל יכול למצוא לפחות3 מציאות טובות ממנו

הוא שיחק לפני זה שנה שלמה בליגה הראשונה שם.

1 hour ago, BRoi said:

בכר מפיק מפאני ולביא כרגע יכולות התקפיות שתורמות למשחק ההתקפה של חיפה מה שאצלנו לא מפיקים מגולסה גלזר ופרץ

גולסה בשנה שעברה נתן את זה, נמצא בתקופה קצת פחות טובה כי שוחטים אותו עם העומס, נקווה שאחרי הפגרה הוא יחזור להיות גולסה שאנחנו מכירים 

7 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

זה קשור כי אנחנו משווים סגלים כרגע, והאמצע שלנו בכמה רמות מעל זה של חיפה שאתם מעצים פה כאילו מדובר בבאיירן מינכן, בדיוק כמו שראינו בעונה שעברה. 

ואם התייחס לפער, אז שנה שעברה גם לא הייתה קורונה, לא היה לו"ז פסיכי עם אירופה על הראש, לא באו מאמן וזרים אחרי שהתחילה העונה, לא היו יציעים ריקים, אז הכל היה פשוט יותר. 

מבחינת סגלים והשוואות, כשנתחיל את העונה הבאה בתנאים שווים, אנחנו נראים את חיפה הגדולה בהשוואה אלינו, למרות שעסוקים בלהשתחוות להם יותר מדי פה לאחרונה. 

חוץ מזה יש עוד חצי עונה לשחק, אנחנו מחזקים את הקבוצה, ואם אני "מדמיין" שאנחנו יותר טובים ואתה בכל הודעה שניה קובע שהעסק גמור ולא יגיע אף אחד, אז למה שלא תחזור לפה באוגוסט? 

אף אחד לא משתחווה לחיפה. ריאלית, הם קבוצה טובה יותר בנקודה הזאת (וגם טבלאית), וגם יקחו את האליפות העונה.

כל הדיבורים על העומס לא מעניינים בתכלס. יש טבלה ויש נקודות.

לגבי עונה הבאה, תלוי מה נעשה בקיץ. יש פה הרבה משתנים. אבל העונה הזאת גמורה אם אתה שואל אותי.

Just now, קמאנן said:

אף אחד לא משתחווה לחיפה. ריאלית, הם קבוצה טובה יותר בנקודה הזאת (וגם טבלאית), וגם יקחו את אליפות העונה.

כל הדיבורים על העומס לא מעניינים בתכלס. יש טבלה ויש נקודות.

אם אתה מכתיר אותם לאלופים במחזור 15, מבלי אפילו לראות את המשחק בין הקבוצות בעוד שבועיים, אז אתה לגמרי משתחווה לחיפה. 

והדיבורים כן מעניינים כי מעכשיו העומס לא ישחק תפקיד, אני מקווה גם שנביא עוד שחקן להתקפה, ואז בתנאים אחרים לגמרי אנחנו יכולים לתת ריצה שלא יכולנו לעשות לפני. 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

אם אתה מכתיר אותם לאלופים במחזור 15, מבלי אפילו לראות את המשחק בין הקבוצות בעוד שבועיים, אז אתה לגמרי משתחווה לחיפה. 

והדיבורים כן מעניינים כי מעכשיו העומס לא ישחק תפקיד, אני מקווה גם שנביא עוד שחקן להתקפה, ואז בתנאים אחרים לגמרי אנחנו יכולים לתת ריצה שלא יכולנו לעשות לפני. 

המשחק מולם לא מעניין. אתה מפסיד נקודות לקבוצות הקטנות, לכן לא תיקח אליפות. פשוט מאוד.

1 דקה לפני, קמאנן said:

המשחק מולם לא מעניין. אתה מפסיד נקודות לקבוצות הקטנות, לכן לא תיקח אליפות. פשוט מאוד.

טוב דוקטור, והם לא יפסידו נקודות לעולם. ממש באיירן מינכן של המזרח התיכון. 

1 דקה לפני, קמאנן said:

גם באליפויות של איביץ' הפסדנו נקודות נגד נתניה, בני יהודה נס ציונה וכו'..

הייתה פתיחת עונה גרועה, כנראה בגלל המאמן וגם בגלל אירופה. אבל זה תירוצים, בשורה התחתונה צריך להתחיל להראות המשכיות חיובית.

1 hour ago, turgi said:

שחקן אמצע בלי מספרים? יש לנו מספיק כאלה

10 גולים ו-6 בישולים בלובליאנה ב-2018 זה בלי מספרים? 

42 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

שחקן חלש, מביך אם זה החיזוק שחיכינו לו. זה אשכרה להגיד הבאנו זר.

חבל שאי אפשר לסנן אוטומטית תגובות כאלה. על מה אתה מתבסס תגיד לי? ראית את השחקן בחייך? עשית את הדבר המינימלי שהוא בכלל לראות קליפ ולעבור על הרזומה? 

5 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

10 גולים ו-6 בישולים בלובליאנה ב-2018 זה בלי מספרים? 

חבל שאי אפשר לסנן אוטומטית תגובות כאלה. על מה אתה מתבסס תגיד לי? ראית את השחקן בחייך? עשית את הדבר המינימלי שהוא בכלל לראות קליפ ולעבור על הרזומה? 

שחקן מהליגה השניה ברוסיה שמשוחרר ככה סתם לא נשמע להיט שיעזור להוציא אותנו מהברוך. רזומה של כמה שחקנים מליגה שניה ברוסיה ראית , דוקטור?

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

שחקן מהליגה השניה ברוסיה שמשוחרר ככה סתם לא נשמע להיט שיעזור להוציא אותנו מהברוך. רזומה של כמה שחקנים מליגה שניה ברוסיה ראית , דוקטור?

ואיך נשמע לך שחקן ששוחרר מקבוצת שעומדת לרדת ליגה בקפריסין? יותר אטרקטיבי? כי לאחד כזה קוראים ג'ראלדש, ולשני קוראים אצילי. 

רזומה, אם לא ידעת, זה לא משהו שנמדד בשנה או חצי שנה. בשנה שעברה הוא הבקיע 3 ובישל 4 בליגה הרוסית, שהיא 10 רמות מעל הליגה הישראלית מבחינת הרמה והקצב. 

בעונה שלפניה, בלובליאנה מהליגה הסלובנית - ליגה שראיתי לא מעט בעבודה והיא בטח לא נופלת מהישראלית - הוא הבקיע 10 ובישל 6, בתור קשר, וזכה באליפות לפני מאריבור. 

והנה עוד קביעה מצחיקה - שוחרר ככה סתם. מאיפה אתה יודע? דיברת עם הסוכן שלו? ואם לא שילמו לו משכורת, או שהתנאים היו חרא, או שהוא רצה לעזוב כי זאת רוסיה 2. מאיפה אתה יודע? 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

ואיך נשמע לך שחקן ששוחרר מקבוצת שעומדת לרדת ליגה בקפריסין? יותר אטרקטיבי? כי לאחד כזה קוראים ג'ראלדש, ולשני קוראים אצילי. 

רזומה, אם לא ידעת, זה לא משהו שנמדד בשנה או חצי שנה. בשנה שעברה הוא הבקיע 3 ובישל 4 בליגה הרוסית, שהיא 10 רמות מעל הליגה הישראלית מבחינת הרמה והקצב. 

בעונה שלפניה, בלובליאנה מהליגה הסלובנית - ליגה שראיתי לא מעט בעבודה והיא בטח לא נופלת מהישראלית - הוא הבקיע 10 ובישל 6, בתור קשר, וזכה באליפות לפני מאריבור. 

והנה עוד קביעה מצחיקה - שוחרר ככה סתם. מאיפה אתה יודע? דיברת עם הסוכן שלו? ואם לא שילמו לו משכורת, או שהתנאים היו חרא, או שהוא רצה לעזוב כי זאת רוסיה 2. מאיפה אתה יודע? 

נו באמת ,את ג'ראלדש ואצילי אנחנו מכירים ובכינו מספיק שהם לא היו אצלנו, ברוך השם אחד חזר. בליגה הרוסית , פרט לשלוש עד ארבע קבוצות, שאר הקבוצות ברמה של פלייאוף עליון אצלנו.

הלוואי ואני טועה, אבל ימים יגידו אם הוא השחקן שייחלנו לו. מה שכן,הוא יודע לבעוט ופנדליסט טוב, אבל אנחנו צריכים הרבה יותר, מצבינו רע. ד"א ,לא חושב שהוא שחקן אגף, כך זה נראה בכל אופן.

9 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

נו באמת ,את ג'ראלדש ואצילי אנחנו מכירים ובכינו מספיק שהם לא היו אצלנו, ברוך השם אחד חזר. בליגה הרוסית , פרט לשלוש עד ארבע קבוצות, שאר הקבוצות ברמה של פלייאוף עליון אצלנו.

הלוואי ואני טועה, אבל ימים יגידו אם הוא השחקן שייחלנו לו. מה שכן,הוא יודע לבעוט ופנדליסט טוב, אבל אנחנו צריכים הרבה יותר, מצבינו רע. ד"א ,לא חושב שהוא שחקן אגף, כך זה נראה בכל אופן.

זה בדיוק הקטע, את ג'ראלדש ואצילי אתה מכיר. אבל אם לא היית מכיר, והיו אומרים לך שהחיזוק הוא X ו-Y מקבוצת תחתית מקפריסין, היית בוכה בכי גדול באותה מידה על חיזוק מעולה. 

בנוגע להמצאות הנוספות שאין להן שום בסיס -

1. התקציב הכי נמוך בליגה הרוסית הראשונה הוא 70 מיליון ש"ח. אתה רוצה לספר לאנשים מה התקציבים של קבוצות הפלייאוף העליון בארץ? 

2. לפי מה בדיוק אתה קובע שאנחנו צריכים הרבה יותר? כמה משחקים או דקות ראית אותו?

3. לא חושב שהוא שחקן אגף, הא? בעונה שעברה בליגה הרוסית, ב-90% מהמשחקים הוא שיחק בכנף ימין.  

10 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

זה בדיוק הקטע, את ג'ראלדש ואצילי אתה מכיר. אבל אם לא היית מכיר, והיו אומרים לך שהחיזוק הוא X ו-Y מקבוצת תחתית מקפריסין, היית בוכה בכי גדול באותה מידה על חיזוק מעולה. 

בנוגע להמצאות הנוספות שאין להן שום בסיס -

1. התקציב הכי נמוך בליגה הרוסית הראשונה הוא 70 מיליון ש"ח. אתה רוצה לספר לאנשים מה התקציבים של קבוצות הפלייאוף העליון בארץ? 

2. לפי מה בדיוק אתה קובע שאנחנו צריכים הרבה יותר? כמה משחקים או דקות ראית אותו?

3. לא חושב שהוא שחקן אגף, הא? בעונה שעברה בליגה הרוסית, ב-90% מהמשחקים הוא שיחק בכנף ימין.  

2. אם אתה חושב שהוא מספיק לדגדג את חיפה אז אתה משלה את עצמך. 

3. בסרטונים שלו (שפורסמו פה) לא ראיתי אותו משחק באגף אלא רק מתחת לחלוץ.

ושוב, הלוואי ואני טועה.

59 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

ואם התייחסת לפער, אז שנה שעברה גם לא הייתה קורונה, לא היה לו"ז פסיכי עם אירופה על הראש, לא באו מאמן וזרים אחרי שהתחילה העונה, לא היו יציעים ריקים, אז הכל היה פשוט יותר. 

מבחינת סגלים והשוואות, כשנתחיל את העונה הבאה בתנאים שווים, אנחנו נראה את חיפה הגדולה בהשוואה אלינו, למרות שעסוקים בלהשתחוות להם יותר מדי פה לאחרונה. 

מזכיר לי את עצימת העיניים שהייתה בשלושת השנים האחרונות עם ג'ורדי רק שאז הבעיה הייתה עייפות הסגל - הפעם הבעיה זה בעלים יהיר ושחצן שעם כל התודות אליו בחצי שנה האחרונה הוא החריב את הקבוצה: העיף שני שחקנים בגלל אגו טמטום ויהירות, נתן לחצי מההגנה המעולה שהייתה ללכת בלי לנסות להשאיר, הביא מאמן יומיים לפני תחילת הליגה בלי הכנה נורמלית והביא זרים לחיזוק רק אחרי שהתחילה הליגה - הוא חשב שהשמש זורחת לו מהתחת ומה שהוא לא יעשה הוא יצליח ובמקום להמשיך את המומנטום עם איביץ' ולקחת פה עוד כמה אליפויות הוא הרס הקבוצה. וואלה מגיע לחיפה להצליח, עם כל הקושי שבדבר - להם יש בעלים שרוצה אליפות, אצלינו יש בעלים שעשה הכל כדי לא לקחת אליפות. אני אוהב את מיץ' אבל הוא טעה בגדול ובניגוד למה שהיה עם בש חיפה זה מועדון גדול יותר שחבל שנתנו לו את הדרך לחזור לקידמת הבמה. אז לפני שמאשימים לוז פסיכי, אירופה וכו' תאשים את הבעלים שלך - הוא האשם הגדול פה.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

2. אם אתה חושב שהוא מספיק לדגדג את חיפה אז אתה משלה את עצמך. 

3. בסרטונים שלו (שפורסמו פה) לא ראיתי אותו משחק באגף אלא רק מתחת לחלוץ.

ושוב, הלוואי ואני טועה.

אחשלי, אני בניגוד אליך לא חושב ולא קובע, היחיד שנחרץ פה זה אתה - למרות שלא ראית אותו משחק אחד ואתה אפילו לא מבין את המשמעות של הרזומה שלו. 

7 דקות לפני, micsho3 said:

מזכיר לי את עצימת העיניים שהייתה בשלושת השנים האחרונות עם ג'ורדי רק שאז הבעיה הייתה עייפות הסגל - הפעם הבעיה זה בעלים יהיר ושחצן שעם כל התודות אליו בחצי שנה האחרונה הוא החריב את הקבוצה: העיף שני שחקנים בגלל אגו טמטום ויהירות, נתן לחצי מההגנה המעולה שהייתה ללכת בלי לנסות להשאיר, הביא מאמן יומיים לפני תחילת הליגה בלי הכנה נורמלית והביא זרים לחיזוק רק אחרי שהתחילה הליגה - הוא חשב שהשמש זורחת לו מהתחת ומה שהוא לא יעשה הוא יצליח ובמקום להמשיך את המומנטום עם איביץ' ולקחת פה עוד כמה אליפויות הוא הרס הקבוצה. וואלה מגיע לחיפה להצליח, עם כל הקושי שבדבר - להם יש בעלים שרוצה אליפות, אצלינו יש בעלים שעשה הכל כדי לא לקחת אליפות. אני אוהב את מיץ' אבל הוא טעה בגדול ובניגוד למה שהיה עם בש חיפה זה מועדון גדול יותר שחבל שנתנו לו את הדרך לחזור לקידמת הבמה. אז לפני שמאשימים לוז פסיכי, אירופה וכו' תאשים את הבעלים שלך - הוא האשם הגדול פה.

פייר, אתה בושה ומגיע לך בעלים כמו לוני, אחד שבלי שתזרח לו השמש מהתחת יהרוס לך את הקבוצה במשך 15 שנה.