Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

13 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אוקיי, אני מביא דוגמאות נדירות, בוא תן לי דוגמא אחת שנאתכו סידר מצב לזהבי ב-5 שנים האחרונות. או שתיים או שלוש. ואז נוכל לדבר. 

בנוגע לחלק האמצעי, אתה פשוט טועה. פשיץ' יוצא הרבה 30 מטר מהשער ומחפש לייצר מצבים, יוני מעביר לא מעט כדורים טובים מהאגפים, ביחד עם התנועה של זהבי זה גול אחרי גול. 

אתה מציג את זה כאילו הדבר היחיד שהם יודעים זאת תנועה, כאילו מדובר בשכפול משולש של יאניק קמאנן.

מתעלם באופן מופגן מיכולת המסירה של פשיץ', מיכולת המסירה של זהבי ששיחק מאחורי החלוץ חלק נכבד בקריירה, ומכמות הבישולים של יוני בשנתיים האחרונות. 

אני פשוט לא מאמין שאני קורא מול המסך שאפשר להצליח עם פשיץ', זהבי ויוני רק בפיפא. אני לא חושב שתוכל להביא אפילו בנאדם אחד בכל הפורום כאן שחושב כמוך. 

בנוגע למגינים של ליברפול, ו"ההתעלמות שלי מדסה וסולומון", אז למה אתה מתעלם מסאבוריט? הוא לא יכול לייצר מצבים? עזוב שגם ג'ראלדש יכול, גם אם בכמה אחוזים פחות מדסה. 

יונתן כהן אגב, שאתה ממשיך להתעלם מכמות הבישולים שלו, וש"לא מסוגל לעבור קונוס", השחיל לשני שחקני מכבי פ"ת ברצף בשבוע שעבר. גם פשיץ' סבסב להם את ההגנה פעם אחר פעם.  

אין את השחקן היצירתי שיחבר בין כולם. הם כן יוכלו להצליח עם שחקן כמו מיכה מאחורה, אבל ככה סתם זאת לא שלישייה שלקח מחיפה אליפות. 

אני בספק אם יש אנשים שחושבים שזהבי יבוא ונקח אליפות.

סאבוריט בעונה לא טובה. תבדוק כמה בישולים יש לו. 

רוב הבישולים של יונתן זה מנייחים או אחרי שנותנים לו כדור עומק טוב והוא ממשיך עם מסירה לאמצע (כמו שקרה בדרבי לדוגמה או נגד ק"ש בעונה שעברה) ואין מספיק שחקנים שיעשו את זה בשבילו.

חבר, אתה אולי שוכח, אבל בעונה שעברה לקחנו אליפות עם אמצע של גלזר, גולסה וריקן, כשלא היה לך חלוץ 9 כמו פשיץ', ועם כל הכבוד לאצילי - זהבי בכמה רמות מעליו. 

יותר מזה, אתה מודע לכך שהאמצע של חיפה מורכב כרגע מנטע לביא, רודריגז ואבו פאני? אף אחד מהם לא יותר יצירתי מגולסה נניח, והם מבקיעים המון, כשהמגינים הם אשכרה רז מאיר וסאן מנחם. 

זה שסאבוריט בעונה פחות טובה, לא אומר שהוא יהיה ככה לנצח. הוא לגמרי מגן שיכול לייצר בהתקפה, כנ"ל ג'ראלדש. חוץ מזה, יש לך בלם כמו הרננדז שבעצמו מייצר מצבים עם כדורי עומק. 

גם אני אוהב שיש לי בקישור שחקן יצירתי, וחושב שדן ביטון לגמרי יכול להיות כזה, אבל לחשוב שיוני-זהבי-פשיץ' לא יכולים לייצר אחד לשני, במיוחד עם תמיכה של המגינים, זה הזוי בעיניי. 

זהבי לא קיצוני בצד ימין, הוא חלוץ.

זהבי לא בשוק, כרגע הוא סתם פנטזיה

זהבי יעלה לנו כמו 10 אצילי שעכשיו נמצא בשוק ללא קבוצה

שורה תחתונה 

זהבי לא יגיע לכאן, אנחנו לא למדנו כלום מהקיץ וגם בינואר נחכה עד לסוף ינואר להגיד הנה שוב חיכינו לזהבי ונכשלנו.

לפני5 שעות , מכביסט לעד said:

מתי ראית את גולסה, גלזר או פרץ מוסרים מסירות כמו של נאתכו? אני לא טוען שהוא עדיף עליהם, אבל בקטע הזה ספציפית הוא טוב מהם.

מסירות של נאתכו? לא היה משחק נבחרת נראה לי שהוא לא היה מקום ראשון באיבודים (בין הקשרים לפחות). 

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

חבר, אתה אולי שוכח, אבל בעונה שעברה לקחנו אליפות עם אמצע של גלזר, גולסה וריקן, כשלא היה לך חלוץ 9 כמו פשיץ', ועם כל הכבוד לאצילי - זהבי בכמה רמות מעליו. 

יותר מזה, אתה מודע לכך שהאמצע של חיפה מורכב כרגע מנטע לביא, רודריגז ואבו פאני? אף אחד מהם לא יותר יצירתי מגולסה נניח, והם מבקיעים המון, כשהמגינים הם אשכרה רז מאיר וסאן מנחם. 

זה שסאבוריט בעונה פחות טובה, לא אומר שהוא יהיה ככה לנצח. הוא לגמרי מגן שיכול לייצר בהתקפה, כנ"ל ג'ראלדש. חוץ מזה, יש לך בלם כמו הרננדז שבעצמו מייצר מצבים עם כדורי עומק. 

גם אני אוהב שיש לי בקישור שחקן יצירתי, וחושב שדן ביטון לגמרי יכול להיות כזה, אבל לחשוב שיוני-זהבי-פשיץ' לא יכולים לייצר אחד לשני, במיוחד עם תמיכה של המגינים, זה הזוי בעיניי. 

לחיפה יש את חזיזה ושרי. האמ אמא של היצירתיות.

בעונה שעברה היה לנו את אצילי ומיכה. הרבה יותר יצירתיות ממה שיש היום או ממה שהיה עם זהבי. 

ולעזאזל היה לנו את איביץ'. גם אני ואתה מצליחים איתו.

16 דקות לפני, Krishi said:

מסירות של נאתכו? לא היה משחק נבחרת נראה לי שהוא לא היה מקום ראשון באיבודים (בין הקשרים לפחות). 

וציינתי את זה (תקרא טוב). אבל הוא מוסר הרבה יותר לעומק מהשחקנים בקישור שלנו, ככה שזה לא נכון להגיד שאין מי שיעבור לזהבי בנבחרת.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

וציינתי את זה (תקרא טוב). אבל הוא מוסר הרבה יותר לעומק מהשחקנים בקישור שלנו, ככה שזה לא נכון להגיד שאין מי שיעבור לזהבי בנבחרת.

בהודעה שציטטתי לא אמרת את זה.

ובכל מקרה, גם מה שרשמת על מסירות המפתח לדעתי אתה טועה. 

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

לחיפה יש את חזיזה ושרי. האמ אמא של היצירתיות.

בעונה שעברה היה לנו את אצילי ומיכה. הרבה יותר יצירתיות ממה שיש היום או ממה שהיה עם זהבי. 

ולעזאזל היה לנו את איביץ'. גם אני ואתה מצליחים איתו.

תגיד לי, ראית פעם בחייך שחקן עם 25 בישולים בעונה? אני באמת שואל. כי זה מה שהיה לפשיץ' ה"לא יצירתי" בכוכב האדום בלגרד, כמו מספר הבישולים של חזיזה בכל הקריירה!

שיא הקריירה של צ'ארון שרי בבישולים אגב הוא 10, בעונה שעברה במכבי חיפה. אתה יודע כמה בישולים היו לזהבי בעונה שהוא עזב? 8. בעונת הפריצה בהפועל? 7. 

מדהים אותי איך אנשים שוכחים שזהבי היה קשר התקפי מאחורי החלוץ, עם טכניקה מצוינת וראיית משחק, עוד הרבה לפני שהוא עבר להיות חלוץ. 

אז עם כל הכבוד ל"יצירתיות" של חזיזה ושרי, זהבי-יוני-פשיץ' הרבה יותר אפקטיביים מהם בליצור מצבים וכמובן בלהבקיע. המספרים מול העיניים, לא צריך ללכת רחוק. 

לפני6 שעות , מכביזם זה בדם said:

תגיד לי, ראית פעם בחייך שחקן עם 25 בישולים בעונה? אני באמת שואל. כי זה מה שהיה לפשיץ' ה"לא יצירתי" בכוכב האדום בלגרד, כמו מספר הבישולים של חזיזה בכל הקריירה!

שיא הקריירה של צ'ארון שרי בבישולים אגב הוא 10, בעונה שעברה במכבי חיפה. אתה יודע כמה בישולים היו לזהבי בעונה שהוא עזב? 8. בעונת הפריצה בהפועל? 7. 

מדהים אותי איך אנשים שוכחים שזהבי היה קשר התקפי מאחורי החלוץ, עם טכניקה מצוינת וראיית משחק, עוד הרבה לפני שהוא עבר להיות חלוץ. 

אז עם כל הכבוד ל"יצירתיות" של חזיזה ושרי, זהבי-יוני-פשיץ' הרבה יותר אפקטיביים מהם בליצור מצבים וכמובן בלהבקיע. המספרים מול העיניים, לא צריך ללכת רחוק. 

אתה פשוט לא מבין. הבישולים של פשיץ' או זהבי לרוב באו אחרי שהם קיבלו כדורים טובים לתוך הרחבה ומשם הם המשיכו לחלוץ שלידם. הם לא ייצרו את המצבים מכלום. 

פשיץ', אגב היה עם 25 שערים ו17 בישולים. קצת התבלבלת.

מה זה משנה מה זהבי היה לפני עשור? היום הוא רק חלוץ. לא רלוונטי מה היה פעם.

החיזוק של ינואר?

צטט

אורוש ניקוליץ', שבקושי שיחק מאז חתם במועדון, אמור להגיע לארץ להמשך השיקום אחרי הפציעה הארוכה ממנה הוא סובל. השחקן עשוי להתחיל להתאמן עם מכבי ת"א אחרי שהיה תקופה ארוכה בסרביה.

לגבי גראלדש/מי שחולם על זרים שיתאמנו בזמן ה"פגרה"

‏‎"נדרש אישור מיוחד ממנהל הספורט כדי להכניס זרים לארץ בזמן הסגר הזה ואם לא ינתן על ידי הרשויות הוא ינחת רק אחרי הסגר או כשיהיו הקלות"

25 דקות לפני, דקסטר said:

לגבי גראלדש/מי שחולם על זרים שיתאמנו בזמן ה"פגרה"

‏‎"נדרש אישור מיוחד ממנהל הספורט כדי להכניס זרים לארץ בזמן הסגר הזה ואם לא ינתן על ידי הרשויות הוא ינחת רק אחרי הסגר או כשיהיו הקלות"

נו ברור

בגלל זה אני לחוץ ועצבני

50 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אם הוא בריא אז זה הזמן לשחרר לפני שיפצע שוב.

איזה בריא?

רשום שיגיע לארץ להמשך השיקום.

הערכה תוך שנתיים הוא יתחיל להתמסר עם כדור

1 hour ago, מכביסט לעד said:

החיזוק של ינואר?

פשוט מטורף הקטע הזה עם ניקוליץ׳. 

תאני מוכן להשבע שיש פצועי מלחמה שקיבלו כדורים ברגליים שהשתקמו מהר יותר.

12 דקות לפני, yellow&blue said:

איזה בריא?

רשום שיגיע לארץ להמשך השיקום.

הערכה תוך שנתיים הוא יתחיל להתמסר עם כדור

חחח כבר לא יודע אם לצחוק או לבכות מהפארסה הזו.

הספיקו להמציא ולהוציא חיסונים לקורונה ועדיין לא מצאו חיסון \ תרופה למחלה של ניקוליץ.

ניקוליץ זה יניב עזרן המודרני.