Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני2 שעות , asigrasi said:

איך זהבי יבוא איך? חתום על חוזה של 3 מיליון יורו.. הם לא ימהרו לשלם לו והוא לא ימהר לעזוב 

יצחקי אמר שהוא ישדרג לו את המאזדה 2 ל-3. 

ג׳ראלדש + כנף ימין זר ברמה גבוהה והסגל מאוזן בצורה מצוינת, אולי חסר עוד קשר יצירתי (ניקוליץ׳ יימח שמו) ובלם ישראלי שיתחרה עם פיבן ויתחיל לרשת את ייני, אבל מבחינת עמדות לעונה הזאת אנחנו מסודרים...

18 דקות לפני, Ophir 888 said:

ג׳ראלדש + כנף ימין זר ברמה גבוהה והסגל מאוזן בצורה מצוינת, אולי חסר עוד קשר יצירתי (ניקוליץ׳ יימח שמו) ובלם ישראלי שיתחרה עם פיבן ויתחיל לרשת את ייני, אבל מבחינת עמדות לעונה הזאת אנחנו מסודרים...

מי?

51 דקות לפני, Ophir 888 said:

אני חושב שחלוץ במקום בלקמן לא פחות חשוב מקשר יצירתי, ואולי גם מבלם ישראלי, כי אם חלילה פשיץ' נפצע לכמה שבועות אין לנו מי שיעלה שם. 

25 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני חושב שחלוץ במקום בלקמן לא פחות חשוב מקשר יצירתי, ואולי גם מבלם ישראלי, כי אם חלילה פשיץ' נפצע לכמה שבועות אין לנו מי שיעלה שם. 

שם שם את דור פרץ, הוא כבר יסתדר

היה פעם כדורסלן בהפועל גבעת ברנר שהייתה אז בליגה הבכירה בשם גדעון רייס. בקיצור, אותו רייס איבד ביום כיפור 2 אצבעות ועין אחת. הוא חזר לשחק תוך חצי שנה. 

ניקוליץ'? הוא איתנו כבר שנתיים!

לפני3 שעות , antonio_margheriti2 said:

ניקוליץ' עלק, ביזיון איך לא העיפו אותו עד עכשיו.

עושה צחוק מכולם, אנשים שאיבדו רגל חזרו לשחק עם פרוטזה בפחות זמן ממנו.

המחדל הכי גדול בתקופת גולדהאר, יותר מהברזילאים של ג'ורדי או וידיגאל 

לפני5 שעות , החתול הצהוב said:

היה פעם כדורסלן בהפועל גבעת ברנר שהייתה אז בליגה הבכירה בשם גדעון רייס. בקיצור, אותו רייס איבד ביום כיפור 2 אצבעות ועין אחת. הוא חזר לשחק תוך חצי שנה. 

ניקוליץ'? הוא איתנו כבר שנתיים!

!

אני חושב שהמון תלוי בשבועיים שאחרי הסגר, אם ננצח 3/3 ובגביע אז יביאו חיזוק (תסריט פשוט לא הגיוני לאור היכולת שלנו) ואם נפסיד לחיפה/באר שבע לא יביאו ויעדיפו כבר לבנות כמו שצריך בקיץ (קצת עובד על עצמי כי גם זה לא יקרה)

לפני1 שעה , אליהו_הנביא said:

אני חושב שהמון תלוי בשבועיים שאחרי הסגר, אם ננצח 3/3 ובגביע אז יביאו חיזוק (תסריט פשוט לא הגיוני לאור היכולת שלנו) ואם נפסיד לחיפה/באר שבע לא יביאו ויעדיפו כבר לבנות כמו שצריך בקיץ (קצת עובד על עצמי כי גם זה לא יקרה)

עוד פעם לחכות עם הרכש לפי התוצאות? הרכש צריך לעזור להביא את התוצאות.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עוד פעם לחכות עם הרכש לפי התוצאות? הרכש צריך לעזור להביא את התוצאות.

לא הבנת אותי. אני לא אומר שזה מה שצריך לקרות, אני אומר שזה מה שיקרה.

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא הבנת אותי. אני לא אומר שזה מה שצריך לקרות, אני אומר שזה מה שיקרה.

הבנתי. אני פשוט לא מבין את ההיגיון של מקבלי ההחלטות להתנהג ככה.

מה עם וואן לייבן? 

אם לא מחליטים להישאר איתו גם עונה הבאה זה די דבילי

הייתי מנצל את הפגרה להביא מאמן עם חוזה לעונה וחצי, יש את הסיכוי שלא נפגע אבל זה ראיה לטווח רחוק והוא יוכל להכיר את הסגל לעונה הבאה

מבאסססס

כזה עצוב שכל חלון השם של זהבי סתם נזרק לאוויר ככסוי למחדלים שיש אצלנו ואז כמובן מתברר שהוא לא קיבל בכלל הצעה (ולמען האמת אני לא רואה שום סיבה הגיונית בשבילו לבוא בבעונה כזאת לקבוצה כל כך חלשה התקפית ועוד בלי קהל) וככה מתבזבז עוד חלון בטענה ששמרו את כל הכסף לזהבי, כמה מטומטמים חושבים שאנחנו?

לפני1 שעה , אליהו_הנביא said:

כזה עצוב שכל חלון השם של זהבי סתם נזרק לאוויר ככסוי למחדלים שיש אצלנו ואז כמובן מתברר שהוא לא קיבל בכלל הצעה (ולמען האמת אני לא רואה שום סיבה הגיונית בשבילו לבוא בבעונה כזאת לקבוצה כל כך חלשה התקפית ועוד בלי קהל) וככה מתבזבז עוד חלון בטענה ששמרו את כל הכסף לזהבי, כמה מטומטמים חושבים שאנחנו?

יחכו לזהבי עד הרגע האחרון ובסוף נשאר עם אוויר ביד ובלי חיזוק בכלל.

אנחנו צריכים כל כך הרבה שינויים וריענון בסגל, אבל כרגיל ימתינו לרגע האחרון ושום דבר לא יקרה.

חייבים איזה 4 שחקנים לפחות.

בנוסף, הייתי משחרר כמעט כל אחד שיש הצעה טובה עליו.

די, הסגל הזה מיצה את עצמו.

לפני5 שעות , אליהו_הנביא said:

ג'ראלדש זה בכל מקרה בחוזה לעונה וחצי עם מחשבה על העונה הבאה, השאלה אם יביאו זר כלשהו להתקפה ע"ח הכלום של ניקוליץ' וגררו