Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

אני קורא שהפועל מביאה את שהר והפועל חיפה את תורג'מן.

לא כדאי להביא את אחד מהם כחלוץ מחליף? די ברור שחסר לנו אחד ושניהם לא רעים בכלל.

בהחלט רצוי. מאמין שבלקמן יעבור לקבוצה אחרת, אז להביא.

לפני10 שעות , קמחי said:

הקבוצה הולכת לשנות את פניה בקיץ הקרוב וכבר כרגע מספר עמדות נמצאות בבעיה- מגן ימני(בתקווה שהשמועות על ג׳ראלדש אכן יתממשו), שחקן כנף(עזיבה של יוני? וחוסר התפקוד של אלמוג והמוח), שחקן נוסף למרכז השדה והקישור ההתקפי(שור מסיים חוזה, ריקן מסיים חוזה, ביטון עם אופציה במחיר אסטרונומי בהשוואה ליכולת שמציג)

עמדת הבלם השני והשלישי נסמכת על טיבי ושרן שנמצאים כבר בגיל מתקדם.

אין חלוץ מחליף ברמה ראויה(שכטר התחיל את הפרישה בפועל כבר העונה ומסיים חוזה ממילא יחד עם בלקמן)

זה המון חורים ויותר מדי עבודה שעלולה להתפרש על קיץ בודד.

אני מאוד מקווה שהמועדון יתחיל לפעול במרץ כבר בחלון הנוכחי.

אמת ובגלל זה אני חושב שחיפה תיקח אליפות גם בעונה הבאה.

כשאנחנו רוצים שחקן אז כותבים " מכבי רוצה את..." כשחיפה רוצה שחקן כותבים " השחקן ---- הוצע לחיפה" כדי להאדיר אותם, כאילו עומדים בתור לשחק אצלם. פאטתים.

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

אחד משניהם או את ערן?

לא מבין את ההתעסקות בהם, ועוד יותר את הבכי על אצילי ואובדן אליפויות ל 20 שנה הקרובות, זה כל כך לוזרי להגיב את זה פעם אחרי פעם (ראיתי משתמשים שחזרו על זה גם יותר מעשר פעמים)

אתם הולכים רחוק, הכל משתנה כל כך מהר, יכול להיות שהוא ייכשל בחיפה, ומה תגידו אם גראלדש וזהבי יהיו פה עוד שבוע שבועיים?? עדיין תבכו על מר גורלנו?

חלאס כבר עם הפאניקה זה באמת נהיה מאוס, אצילי לא יחזור אלינו מרחם על מי שעוד לא השלים עם זה 

30 דקות לפני, קובי החולוני said:

לא מבין את ההתעסקות בהם, ועוד יותר את הבכי על אצילי ואובדן אליפויות ל 20 שנה הקרובות, זה כל כך לוזרי להגיב את זה פעם אחרי פעם (ראיתי משתמשים שחזרו על זה גם יותר מעשר פעמים)

אתם הולכים רחוק, הכל משתנה כל כך מהר, יכול להיות שהוא ייכשל בחיפה, ומה תגידו אם גראלדש וזהבי יהיו פה עוד שבוע שבועיים?? עדיין תבכו על מר גורלנו?

חלאס כבר עם הפאניקה זה באמת נהיה מאוס, אצילי לא יחזור אלינו מרחם על מי שעוד לא השלים עם זה 

סתם קשקשנים.

בדיחה. אי אפשר לקרוא את זה יותר.

קבוצה שעוד לא לקחה אליפות אחת בעשור האחרון - בפורום כבר מחלקים להם שתיים ברצף.

מביך בכלל לכתוב את זה, גם אם מנסים לעשות נאחס או להוריד ציפיות. מביך לכתוב ולחשוב ככה.

כושיל אמא של חיפה, שם עליהם זין, כשנפגוש אותם נחזיר אותם לקרקע, לא סופר אותם ולא את אצילי,

לא את דורון בן דור שמדברר את המועדון ואפשר להקיא רק מלשמוע את החנופה שלו. מועדון מאוס.

בעלים מאוס, קהל מאוס, תקשורת מביכה, הכל מביך במועדון הזה, הם רואים את מכבי הם משלשלים.

הובילו עלינו 2-0 בואך 3, אנחנו משם עושים 4 הם חירבנו בתחתונים שוב פעם והתפללו לתיקו.

לקבוצה כזאת אתם מחלקים בכיף 2 אליפויות כאילו............

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

קל מביא את תורג'מן כחלוץ מחליף

57 דקות לפני, קמאנן said:

אמת ובגלל זה אני חושב שחיפה תיקח אליפות גם בעונה הבאה.

חייב לומר שגם בעונה של קמאנן לא שמעתי פסימיות ולוזריות כזאת, לתת לקבוצה אליפות לעונה הבאה, ועוד שיש לך בעלים כמו גולדהאר שיכול להנחית 3-4 שחקנים שהנשיא יכול רק לחלום עליהם. 

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

חייב לומר שגם בעונה של קמאנן לא שמעתי פסימיות ולוזריות כזאת, לתת לקבוצה אליפות לעונה הבאה, ועוד שיש לך בעלים כמו גולדהאר שיכול להנחית 3-4 שחקנים שהנשיא יכול רק לחלום עליהם. 

לא יודע אם פסימיות זה יותר ריאליות. השוק הישראלי לא בשמיים כרגע.

3 דקות לפני, קמאנן said:

אם השוק הישראלי לא בשמיים ולנו יש מחלקת נוער מצוינת, אז מאיפה היתרון של חיפה שנותן להם 2 אליפויות ככה על מגש של כסף?

חוק יעקובו רק עבורם?

5 דקות לפני, קמאנן said:

ועם כל זה יש לך את גולסה וטיבי שהם בטון גם לעונה הבאה, גלזר ויונתן כהן כל עוד לא נאמר אחרת, דן ביטון, טננבאום, פוטנציאל כמו אלמוג, ושחקני סגל טובים כמו ריקן, שכטר וקנדיל. 

אני רוצה להאמין גם שקארצב יישאר בשביל לעשות את הקפיצה, ואולי נראה עוד שחקן או שניים צעירים שהולכים במסלול של יונתן וגלזר ותוקעים יתד בבוגרת. 

זה כבר קאדר ישראלי מצויין, יותר טוב מזה של חיפה, יש לך אופציה להביא שחקני ליגה טובה בשביל העומק כמו קניקובסקי ונחמיאס, וכמה זרים שוברי שיוויון שבא לך שזה באמת המפתח. 

אני מבסוט שמכבי בסוף הלכה על ז'ראלדש והצליחה לסכם איתו אבל אני יהיה יותר רגוע לגבי הסגל של קבוצה העונה אם מכבי בינואר יבואו עוד בלם (אלחמיד או נחמיאס) כי אני לא סגור על הרננדז ובנוסף לבלם הייתי מביא עוד שחקן התקפה זר (או זהבי הלוואי) כי מרגיש לי שרק כהן, פשיץ' ודן ביטון יכולים להבקיע או לבשל בסגל הזה. אני חושב שצריך עוד שחקן התקפה שיעזור 

10 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

ועם כל זה יש לך את גולסה וטיבי שהם בטון גם לעונה הבאה, גלזר ויונתן כהן כל עוד לא נאמר אחרת, דן ביטון, טננבאום, פוטנציאל כמו אלמוג, ושחקני סגל טובים כמו ריקן, שכטר וקנדיל. 

אני רוצה להאמין גם שקארצב יישאר בשביל לעשות את הקפיצה, ואולי נראה עוד שחקן או שניים צעירים שהולכים במסלול של יונתן וגלזר ותוקעים יתד בבוגרת. 

זה כבר קאדר ישראלי מצויין, יותר טוב מזה של חיפה, יש לך אופציה להביא שחקני ליגה טובה בשביל העומק כמו קניקובסקי ונחמיאס, וכמה זרים שוברי שיוויון שבא לך שזה באמת המפתח. 

בסדר, אבל זה לא רק שחקנים. אני מרגיש שאנחנו נמצאים בדיוק באותה התקופה אחרי שלוש אליפויות ("גלגול של קבוצה") בפעם הקודמת. שחקנים שבעים ושחוקים, צוות מקצועי בעייתי וצורך ברענון.

אנחנו נצטרך למצוא את הדרייב מחדש, ואני ממש לא בטוח שזה יגיע מהסגל הנוכחי, בטח שלא עם צוות אימון יחסית מאולתר.

3 דקות לפני, קמאנן said:

בסדר, אבל זה לא רק שחקנים. אני מרגיש שאנחנו נמצאים בדיוק באותה התקופה אחרי שלוש אליפויות ("גלגול של קבוצה") בפעם הקודמת. שחקנים שבעים ושחוקים, צוות מקצועי בעייתי וצורך ברענון.

אנחנו נצטרך למצוא את הדרייב מחדש, ואני ממש לא בטוח שזה יגיע מהסגל הנוכחי, בטח שלא עם צוות אימון יחסית מאולתר.

דווקא עכשיו אני רואה אתגר מאוד גדול, אחרי שכולם הספידו איתנו, שיכול לתת את הדרייב לעשות ריצה על התואר. 

הקורונה ממשיכה להשתולל והספורט הישראלי שוב בסכנה. במידה שיוחלט על סגר מלא, כולל סגירת מערכת החינוך וללא שום החרגות, ישנה הערכה שגם הכדורגל הישראלי עלול להיעצר.

במנהלת, כמובן, נמצאים בשיחות עם משרד הבריאות והספורט בנושא על מנת לנסות ולהחריג את הכדורגל, אבל ברור לה שסגר מלא יקשה עליה לעשות זאת. המנהלת תסתמך על העובדה שישנו מספר מצומצם של אנשים שמגיעים למשחקים ותקווה כי תצליח לשכנע.

נקווה שזה לא יעצור לנו את הרכש של ינואר.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=357701

"ג'ראלדש אוהב את מכבי. היא העדיפות הראשונה"

למה הוא עזב ("המשפחה לחצה. לא היה סיכוי שאשאר"), איביץ' ("מתאים לכדורגל בספרד") והמגן שבדרך לארץ. אמאדור מדבר לראשונה מאז שעזב

שחקנים שצריך להביא בחלון הקרוב:

1. ווינגר

2. קיצוני

3. שחקן כנף

וברצינות, לא יכול להיות שבקבוצה שמשחקת 4-3-3 יהיה צד אחד שלא מייצר מספרים בכלל. על אחת כמה וכמה שואן לוון מרגיש צורך לעלות עם שחקן קישור קדמי הגנתי יחסית בגלל המגבלות של הקבוצה. אין לנו את הפריבלגיה הזו. בלי עוד שחקן התקפה שייתן מספרים זה ייגמר בדו ספרתי.