Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

שעמום אחד גדול. גם מכבי מגזימים עם הפושים הלא רלוונטיים האלה.

"אפרוחים ג' בהדרכת ג'פרי ישי זכו באליפות הכלום המחוזית"

קיץ + חורף משעמם רצח. 

לי נראה שבהנהלה ויתרו על העונה, אחרת אין הסבר למה שקורה.

לא אתפלא גם אם תגיע הצעה על אחד מהכוכבים שלנו והוא יימכר בינואר.

44 דקות לפני, הישראלי היפה said:

לי נראה שבהנהלה ויתרו על העונה, אחרת אין הסבר למה שקורה.

לא אתפלא גם אם תגיע הצעה על אחד מהכוכבים שלנו והוא יימכר בינואר.

חשבתי על זה ואז אמרתי לעצמי, בוא נחכה עד תום החלון ,שאם ינחת פה רכש ואכתוב את זה ,אצא אידיוט.

ובינתיים ברקוביץ' מחמם את לביא על חיפה ושחר.

"אני מציע לנטע לביא לצאת לחו"ל, נקודה", המשיך ברקו. "אין שחקן יותר גדול מהמועדון, הוא לא הבקיע גולים או בישל מתחילת העונה. נטע רוצה לצאת לחו"ל, וההחלטה שלקח היא בעל כורחו. אם אתה שואל אותי, הוא רוצה להיות כבר מחר על המטוס. ואם הוא עוזב, יש את אשכנזי, יש את רודריגס, את אבו פאני - ויותר מזה, יש את וילדסחוט, ושרי יכול לעבור לאמצע".

19 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

"אני מציע לנטע לביא לצאת לחו"ל, נקודה", המשיך ברקו. "אין שחקן יותר גדול מהמועדון, הוא לא הבקיע גולים או בישל מתחילת העונה. נטע רוצה לצאת לחו"ל, וההחלטה שלקח היא בעל כורחו. אם אתה שואל אותי, הוא רוצה להיות כבר מחר על המטוס. ואם הוא עוזב, יש את אשכנזי, יש את רודריגס, את אבו פאני - ויותר מזה, יש את וילדסחוט, ושרי יכול לעבור לאמצע".

אני לא חושב שלביא צריך את ברקו כדי להיות מחומם עליהם, בחיפה הוא מרוויח 150-200 אלף דולר בעונה בצסק"א מציעים לו על פי הפרסומים בין 750-800 אלף דולר בעונה, במקרה הגרוע פי 4 יותר מבחיפה במקרה הטוב פי 5.

השנה הוא יהיה בן 25 לא תהיה לו הזדמנות יותר טובה מזו לצאת לאירופה ולהרוויח סכומים כאלו, אבל אני לא רואה סיכוי שחיפה משחררים אותו.

1 דקה לפני, Marco_Reus said:

אני לא חושב שלביא צריך את ברקו כדי להיות מחומם עליהם, בחיפה הוא מרוויח 150-200 אלף דולר בעונה בצסק"א מציעים לו על פי הפרסומים בין 750-800 אלף דולר בעונה, במקרה הגרוע פי 4 יותר מבחיפה במקרה הטוב פי 5.

השנה הוא יהיה בן 25 לא תהיה לו הזדמנות יותר טובה מזו לצאת לאירופה ולהרוויח סכומים כאלו.

האמת הוא צודק,לפחות חיפה היו מעלים לו את המשכורת קצת אחרי הצעה כזאת..

הבדל של 600 אלף דולר זה מטורף זה אשכרה מחיר של בית 

לפני2 שעות , המכבייה said:

אז למה לדעתך? הרי לא מדובר בבעל בית קמצן וחסר שאיפות. 

יש 2 אופציות

או שהשנתיים עם איביץ' גרמו לו לחשוב ששחקני בית אפשר זה מספיק כדי לקחת אליפות ולא צריך להשקיע כסף

או שפשוט באמת אין מי שינווט את הסירה וילחץ להביא רכש וככה זה נראה

אתה חושב שאם דמות כמו ג'ורדי הייתה פה אז לא היה עכשיו לחץ להביא רכש?

27 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

צודק מאתיים אחוז

בחיפה מרוויח 150-200 אלף וקיבל הצעה של 800. הבדל של 600-650 כפול 4 שנים והזמנות לשחק בליגה הרבה יותר טובה

מי מבטיח לו את זה בעתיד?

1 דקה לפני, Adir12 said:

יש 2 אופציות

או שהשנתיים עם איביץ' גרמו לו לחשוב ששחקני בית אפשר זה מספיק כדי לקחת אליפות ולא צריך להשקיע כסף

או שפשוט באמת אין מי שינווט את הסירה וילחץ להביא רכש וככה זה נראה

אתה חושב שאם דמות כמו ג'ורדי הייתה פה אז לא היה עכשיו לחץ להביא רכש?

לדעתי האופציה השניה, אם היו סומכים על שחקני הבית לא היינו במומ עם הפועל על רז יצחק, ואם היה מי שינווט את הסירה לא היינו במומ עם הפועל על רז יצחק.

לפני1 שעה , החתול הצהוב said:

להוסיף את אצילי וג'ראלדש זו אחלה דחיפה שבעולם

ברור, אבל גם בלי הדחיפה הזאת כרגע הם לוקחים אליפות בהליכה. 

סתם אמרתם שישנים פה. רז שלמה/מאיר/יצחק/אמיר/נחמיאס (כבר אין לי מושג מי מהם) בדרך לפה.

באמת חבל שלא הולכים על נחמיאס ומעדיפים להציל את הפועל כלכלית. בן כמה הוא בכלל?

38 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

זה עוד כלום, הוא גם הציע לו לעשות שביתה איטלקית וטען שזה מה שהוא היה צריך לעשות כדי לצאת לסאות'המפטון (הביא סקופ).

24 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

פשוט הזוי, כולם כאן מטומטמים? מי זה בכלל רז שלמה? ומעניין מי כזה דוחף שהוא יבוא למכבי ולמה? מה כבר ראו ממנו בהפועל? 

ועוד את נחמיאס מקריית שמונה אפשר להביא ביותר זול והוא בלם הרבה יותר טוב.

אין, אין עם מי לדבר