Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

59 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני לא רואה הבדלים גדולים בין מאריבור לברסט, שתי קבוצות בינוניות שצריך לעבור.

אז היו תנאים פחות טובים של מלחמה ומאמן טרוד, היום תנאים פחות טובים של הכנה לקויה, אין קהל וקורונה. 

שוב, כל העניין הזה עלה כדי להראות לך שלא שופכים 8-9 מיליון ש"ח על זהבי דרך כסף שאין לך עדיין בחשבון בנק, כי אתה לא בדיוק היית ערב לסכומים במקרה של כישלון. 

וכן, במשחק נוקאאוט אחד בלי גומלין אפילו, מספיק שמישהו נותן גליץ' מטומטם ומקבל אדום דקה 30 כדי שהכסף ואירופה יילכו לפח. ואז מה? 

איך אתה משווה בין מאריבור לדינמו ברסט? מה ברסט כבר עשו באירופה? מאריבור הגיעו לשלב הנוקאאוט של הליגה אירופית (הודחו 4-3 על ידי האלופה שבדרך סביליה), הגיעו לשלב הבתים של ליגת אלופות פעמיים (בעונה שהדיחו אותנו הם עברו את סלטיק בשלב הפלייאוף) וגם שם עשו תוצאות לא רעות בכלל בבתים פחות או יותר באותה רמה של הבית שאנחנו שיחקנו בו בעונת 15-16 והשיגו 3 נקודות בכל אחד מהבתים האלו (3 תוצאות תיקו בכל אחד מהמקרים) והבקיעו שערים, וזה בלי קשר לעובדה שגם אנחנו, גם ב"ש וגם חיפה (ב-2011) קיבלנו את מאריבור וזלזלנו בהם במקרה שלנו ושל ב"ש הודחנו, אבל גם חיפה התקשו מאוד מולם וזה כשב-2011 הם היו קבוצה פחות טובה מהתקופה שהם שיחקו נגדנו ונגד ב"ש, אני לא הייתי משווה בינם לבין ברסט, אני די בטוח שהם קבוצה טובה יותר.

הפחד משושלת של חיפה זה באמת אחד הדברים ההזויים שאני שומע בפורום, בטח בעידן גולדהאר.  זה יותר הזוי משלוש אליפויות רצופות של ב"ש.

11 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

פסטיבל ג'ראלדש לחיפה בוואן נמשך... או שהם ממש נהנים להטריף אותנו או שזה קרוב יותר משנדמה לנו. (או שניהם...).

אין שם שום דבר חדש. בסך הכל מספרים שם על כל סיפור גראלדש בקיץ. 

לפני12 שעות , אלחנדרו קניג said:

ג׳רלאדש לא חתם בקיץ כי מכבי מצמצמה מהר מידי, היה הסכם על דמי ההעברה שמכבי לא רצתה לשלם והשאר בן ביטון...בכל מקרה זה מים מתחת לגשר.

הלוואי ויבוא, אני רק אומר שאני יכול הבין את מכבי בתנאים מסויימים כמו שכר וזה תקף לכל שחקן שאנחנו מאוד רוצים. 

יכול להיות מאוד שזה לא הסכום (פורסם אתמול בוואן) כי ברור שיש יותר אינטרסים לכתבים מאשר ידע.

EfhTBPHRScu5F1Xv+146%A_thumb_1ad4.jpg

אחי זה וואן, לא לוחות הברית.

image.thumb.png.7b36f95e1bb7fd541505e85d6e919ab9.png

לפני6 שעות , קובי השועל said:

אם הוא חותם שם הוא יוצא נקניקיה

למה? שחקן פורטוגלי שמשחק בקפריסין וכנראה לא טוב לו שם גם הוא וגם הקבוצה שלו רוצים להיפרד, יש לו הצעה טובה מחיפה, לא הבנתי למה יוצא נקניקייה? מילא אם מכבי יציעו לו משהו יותר טוב או לפחות אותה הצעה אז אני יבין וגם לא הייתי מגדיר את זה כמו שרשמת סהכ לא מדובר באיזה סמל או שחקן שגדל פה.

לפני8 שעות , קובי השועל said:

אם הוא חותם שם הוא יוצא נקניקיה

הוא זר כאילו גדל פה וחייב לנו משהו אם במכבי לא פנו אליו הוא לא צריך להתחנן אלינו שנחתים אותו.

לפני2 שעות , הרוסונרי said:

למה? שחקן פורטוגלי שמשחק בקפריסין וכנראה לא טוב לו שם גם הוא וגם הקבוצה שלו רוצים להיפרד, יש לו הצעה טובה מחיפה, לא הבנתי למה יוצא נקניקייה? מילא אם מכבי יציעו לו משהו יותר טוב או לפחות אותה הצעה אז אני יבין וגם לא הייתי מגדיר את זה כמו שרשמת סהכ לא מדובר באיזה סמל או שחקן שגדל פה.

עושה רושם שהליגה שם הופסקה בגלל הקורונה, בטח זה העניין 

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

פחות מחודש? בדרך כלל החלון שלנו נסגר אחרי החלון האירופאי, אבל לא הבנתי את ההיגיון להתחיל אחריו

אני חושב שזה בגלל המיני-חלון של 10 ימים שפתחו במיוחד לליגה שלנו אחרי שהליגה חזרה בסוף אוקטובר

15 דקות לפני, פנחס שוף said:

היה יותר מידי הודעות ארוכות בעמודים האחרונים, אמלק? יש מועמדים חדשים? מוכרים את כהן?

אמלק - אף אחד לא יחתום.

אה הוא מושאל להם? חשבתי ששיחררו בסוף בחינם.

אז זה לא כזה מחדל כמו שחשבנו בהתחלה, בסימן שאלה שהיינו עם הקורונה ובלי הכסף מהאירופית, זה שכר מוגזם לשלם.

5 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אה הוא מושאל להם? חשבתי ששיחררו בסוף בחינם.

אז זה לא כזה מחדל כמו שחשבנו בהתחלה, בסימן שאלה שהיינו עם הקורונה ובלי הכסף מהאירופית, זה שכר מוגזם לשלם.

נכון מאוד, אבל עכשיו זו כבר אופרה אחרת עם הכסף הרב שנכנס מאירופה. מחדל אם יחתום בחיפה ולא אצלנו.