Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני1 שעה , אליהו_הנביא said:

קצת מצחיק שביום שנכתב שחוגג כנראה יועמד לדין על שיעבוד שחקנים, אנשים מתחילים ללכלך כאן על מיץ' . גם לא האמנו שיפטר את דוניס והנה.

קצת סבלנות וקצת אמונה. לגיטימי להגיד שרוצים את מיכה ושג'רלאדש זו שערוריית על אם ילך לחיפה, הכל נכון, גם אני חושב כך. אבל איפשהו בלב אני סומך על גולדהאר ,לא בקטע שהוא יהפוך את העונה וניקח אליפות אלא שהוא לא יוותר בקלות.

מאוד מקווה שאם ביזיון ג'ארלדש יקרה מיץ' יבין שצריך ניקוי דחוף ואנשי ניהול אמיתיים. רק שזה לא יהיה בור שקשה לצאת ממנו. בכלל עצם זה שלא יודעים מה מצבו של ג'ארלדש או פנו אליו שאם הוא חוזר לארץ זה אלינו כבר ביזיון עצום. לאבד ככה 3 שחקנים משמעותיים ולא להשיב מלחמה עליהם אם אצילי זה מובן מיכה חצי (גם לא) ג'ארלדש זאת כאפה מצלצלת לפנים לבלגן שחוגג בגזרת הניהול ואנשים בהנהלה יצטרכו לתת את. הדין איך קורה דבר כזה. מרתיח שאפילו לא צריך להיות איזה מנהל גדול בשביל להתקשר רגע למיכה וג'ארלדש לגמור עם הביזיון הזה. 

איפה יצחקי, ואן לייבן, שרון תמם תתחילו לעשות משהו שיצדיק את התפקיד שלכם מה שהוא לא יהיה.

מיץ חי ונושם את מכבי.

הוא לא שולף מהמותן והוא בנאדם מאוד מחושב.

והתשובה היא חזרה ליסודות שבנו את מכבי החדשה..מנהל ספורטיבי שימנה מאמן קבוע.

אולי זה יפגע בנו העונה אבל זה יבנה את הקבוצה טוב לקראת עונה הבאה.

22 דקות לפני, yellow&blue said:

מיץ חי ונושם את מכבי.

אבל אין אחד כזה ואפילו מנכ"ל אין.

Just now, מכביסט לעד said:

אבל אין אחד כזה ואפילו מנכ"ל אין.

אם מיטש היה חושב שזה מה שחסר למכבי זה היה קורה, לדעתי הוא סומך על האנשים במועדון,

נתן צ'אנס לדוניס על חשבון ההצלחה באירופה וידע לחתוך בזמן, כנראה.

52 דקות לפני, kikoman said:

אם מיטש היה חושב שזה מה שחסר למכבי זה היה קורה, לדעתי הוא סומך על האנשים במועדון,

נתן צ'אנס לדוניס על חשבון ההצלחה באירופה וידע לחתוך בזמן, כנראה.

הוא נראה לי אומר בוא ניתן לליצן יצחקי לנהל הוא גדל במערכת ראה הכל וזה נראה מה הוא למד

מדהים איך אכלנו את האשליה הזאת שיש לנו ''ניהול אירופאי'', כנראה הקסמים של איביץ' סינוורו אותנו.

מדאיג מאוד מה שקורה מאחורי הקלעים במועדון ואת זה אומרים אנשים שעבדו במועדון ולא סתם אנשי תקשורת 

1 דקה לפני, LL6 said:

מדהים איך אכלנו את האשליה הזאת שיש לנו ''ניהול אירופאי'', כנראה הקסמים של איביץ' סינוורו אותנו.

מדאיג מאוד מה שקורה מאחורי הקלעים במועדון ואת זה אומרים אנשים שעבדו במועדון ולא סתם אנשי תקשורת 

לא מאמין שזה יישאר כך. זה היה כך לתקופת הקורונה ואני מאמין שלקראת סוף הקורונה/ תחילת עונה הבאה יגיע לכאן צוות רציני ומקצועי, גם הקהל יחזור.

לפני2 שעות , yellow&blue said:

מיץ חי ונושם את מכבי.

לרוב בכדורגל חייבים להיות עם היד על הדופק ולשלוף מהמותן. זה נקרא לחיות את הקבוצה. 

אם זה אומר לגנוב שחקנים לפני קבוצה יריבה ואם זה אומר לבצע כמה מהלכים ושינויים חיוביים ברגע שיש קצת דאון בקבוצה. 

לנוח ולהיות מחושב זה לא מה שיביא אותנו לשושלת או להצלחה משמעותית באירופה. 

אתה רץ עם אותה קבוצה כבר שנים ויש לך בהרכב שחקנים שכבר איבדו את הסוס מזמן. זו לא קבוצה שרוצה לקחת את כל התארים ולשמור אותם לעצמה לתקופה ארוכה. 

אם זה נקרא להיות בן אדם מאד מחושב וזה משהו חיובי לדעתך ולדעת הרבה אנשים כאן, אז צר לי, אנחנו הולכים לסבול עוד כמה שנים טובות. 

9 דקות לפני, פושטק said:

לרוב בכדורגל חייבים להיות עם היד על הדופק ולשלוף מהמותן. זה נקרא לחיות את הקבוצה. 

אם זה אומר לגנוב שחקנים לפני קבוצה יריבה ואם זה אומר לבצע כמה מהלכים ושינויים חיוביים ברגע שיש קצת דאון בקבוצה. 

אתה רץ עם אותה קבוצה כבר שנים ויש לך בהרכב שחקנים שכבר איבדו את הסוס מזמן. זו לא קבוצה שרוצה לקחת את כל התארים ולשמור אותם לעצמה לתקופה ארוכה. 

אם זה נקרא להיות בן אדם מאד מחושב וזה משהו חיובי לדעתך ולדעת הרבה אנשים כאן, אז צר לי, אנחנו הולכים לסבול עוד כמה שנים טובות. 

תסתכל בכל אירופה, קבוצות משתנות וזה מביא לנפילות(פלוס הקורונה) איך שלא תסתכל על זה. 

סיטי, באירן, ברסה, יובה. 

בחיאת כמה אפשר לשחק ברמה גבוהה או לדחוק ממך 120 אחוז ללא קהל (חוץ מחיפה שמחרבנים כבר 8 שנים בבגלל "הר הגעש'' סמי בורקס).

18 דקות לפני, פושטק said:

אתה בטוח??

לשלוף מהמותן..זה היה המוטו בימים שלפני ג'ורדי קרוייף שקנו כל דבר שזז ללא תוצאות.

רק חזרה ליסודות ובניית כוורת מקצועית תביא תוצאות. וכן גם אם זה אומר להפסיד את האליפות השנה בדו ספרתי.

אנשים לא מבינים שבנינו מפלצת בכלום זמן ותוך כדי משבר מגבלות פאייר פלאי מזורגג הבאנו פה תארים ושבירות שיאים שיזכרו לעולמים. אני לא חושב שיש עוד בעל בית שהיה מסוגל לזה, אני חושב שמה שיש לנו הוא מיוחד וכל מי שחושב אחרת הוא פשוט חסר מוח, סליחה.

19 דקות לפני, קובי השועל said:

אנשים לא מבינים שבנינו מפלצת בכלום זמן ותוך כדי משבר מגבלות פאייר פלאי מזורגג הבאנו פה תארים ושבירות שיאים שיזכרו לעולמים. אני לא חושב שיש עוד בעל בית שהיה מסוגל לזה, אני חושב שמה שיש לנו הוא מיוחד וכל מי שחושב אחרת הוא פשוט חסר מוח, סליחה.

לקחנו אליפות עם פייר פליי, פלייאוף בלי קהל, עד התואר ללא הפסד ליגה, הרבה שחקני בית סוויפ 4 על חיפה ובדרבים. 

לחיפה גם אם העולם יתהפך זה לא יקרה.

1 hour ago, פושטק said:

סורי, אני פשוט לא מבין את ההודעות שלך. מין בליל מחשבות שנראה שנכתב ב2011. לפני חצי שנה, הקבוצה הזאת הגשימה הכל ואתה כותב פה כל מיני הזיות על בעל המועדון שאחראי לזה ובעצם מממן לך את החלומות. 

2 דקות לפני, Armagedon said:

שמועה לא מבוססת,

השאלה של גדי קינדה עד סוף העונה עם אופציה לרכישה.

מיכה ישאר בקפריסין לסיים תקופת צינון.

אני גם שמעתי, אבל זה מגיע ממקור ממש חלש. רוב הגולשים מכירים אותו.

10 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מה קשור גדי קינדה?

אם כבר להמציא אז להמציא על מישהו שבאמת צריכים בתפקיד שצריכים.

הלוואי קינדה.