Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

39 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מה האובססיה שלנו על רז שלמה, מישהו שם השתגע? 

אחי אני לא יודע מי זה בכלל

לפני1 שעה , ClinteastwoodFan said:

אלטמן היחיד שהייתי שם באגף  שמאל שלנו, הוא מצויין.

הוא עצום. שחקן מטורף.

אין ספק שבגיל 27-28 הוא בשיאו.

להביא. 

10 דקות לפני, ג'ורדי said:

יש פה דובר סרבית שיכול לעשות סדר מה קורה בסטורי של פשיץ׳ עם דרפיץ׳?

MR. DRAPICA, HONEST AND HONEST PEOPLE ARE ACKNOWLEDGING THEIR ERROR. YOU KNOW WELL WHAT KIND OF OFFENSES YOU HAVE MENTIONED TO ME, AS YOU KNOW WELL THAT I HAVE NOT REVENGED YOU WITH ANY OFFENSE. THIS IS MY LAST STATEMENT ON THIS SITUATION. THANK YOU

העלה כתבה עם הציטוט 

צטט

During the match, in the heat of the fight, I was angry that one of Maccabi's players did not return the ball to us, we said some things to each other. If Pesic was offended, I am really sorry about that. We are both from Serbia and I am sure that we will find a way to leave this story behind, "Dracic said.

אני חושב שאתמול הגישה שאומרת שלגולדהאר לא אכפת , קיבלה סטירה מצלצלת ולכן לדעתי אין שום סכוי שאצילי ומיכה יחזרו, בטח לא אחרי חצי שנה. 

גולדהאר חי ובועט והוא חזק בעניינים, הוא לא יעשה מעצמו צחוק ובטח לא מהדרך שלו והדרך שלו אמרה שהם לא יכולים לשחק במכבי, כך שגם אם איביץ יתנה הגעה בהחזרה שלהם, לא רואה את זה קורה, הוא לא יתן שמישהו יכופף אותו. 

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני חושב שאתמול הגישה שאומרת שלגולדהאר לא אכפת , קיבלה סטירה מצלצלת ולכן לדעתי אין שום סכוי שאצילי ומיכה יחזרו, בטח לא אחרי חצי שנה. 

גולדהאר חי ובועט והוא חזק בעניינים, הוא לא יעשה מעצמו צחוק ובטח לא מהדרך שלו והדרך שלו אמרה שהם לא יכולים לשחק במכבי, כך שגם אם איביץ יתנה הגעה בהחזרה שלהם, לא רואה את זה קורה, הוא לא יתן שמישהו יכופף אותו. 

ויכול להיות שהוא רק רצה שהפרשה תסתיים..? ואז יחזיר אותם 

לא שאני מאמין שהוא יחזיר אותם אבל לא רואה את זה בתור התכופפות 

2 דקות לפני, Dr. Caligari said:

ויכול להיות שהוא רק רצה שהפרשה תסתיים..? ואז יחזיר אותם 

לא שאני מאמין שהוא יחזיר אותם אבל לא רואה את זה בתור התכופפות 

אולי, לא יודע, זאת לא הייתה ההרגשה בזמנו, יכלו לחכות חודש להחלטת הפרקליטות

6 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אולי, לא יודע, זאת לא הייתה ההרגשה בזמנו, יכלו לחכות חודש להחלטת הפרקליטות

מסכים אבל אחרי ההחלטה ואיך שהפרשה הסתיימה- זה קיבל פרספקטיבה שונה גם מצד אלו שהאשימו אותם

49 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אין ספק בכלל.

בבלגיה מזכירים את יונתן כהן כאחד המועמדים להצטרף לאנדרלכט בחלון ההעברות של ינואר, או בסיום העונה. הקבוצה של וינסנט קומפאני מחפשת קשר יצירתי, ולפי האתר "ווטבול ניוז" מלך שערי מכבי תל אביב עשוי למלא את המשבצת החסרה.

Just now, ClinteastwoodFan said:

בבלגיה מזכירים את יונתן כהן כאחד המועמדים להצטרף לאנדרלכט בחלון ההעברות של ינואר, או בסיום העונה. הקבוצה של וינסנט קומפאני מחפשת קשר יצירתי, ולפי האתר "ווטבול ניוז" מלך שערי מכבי תל אביב עשוי למלא את המשבצת החסרה.

עם כל הכבוד למה שהוא עושה במכבי ובליגה שלנו, אם הוא לא יסדר את הראש הוא יחזור לארץ יותר מהר ממה שמדברים עכשיו על אצילי.

למרות שיוני שחקן שמעלה לי את העצבים ברוב שלבי המשחק הוא ללא ספק המוציא לפועל העיקרי של מכבי והיחיד בקבוצה עם ״קילר אינסטינקט״ . אין מה לדבר על כמה שהוא שחקן של רגעי הכרעה ואם הוא יעזוב הוא ללא ספק יהיה אבידה רצינית להתקפה שלנו 

26 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

למה דור כן ואצילי לא?

כי דור זה קפטן, שלא עבר עבירה מוסרית אפילו, היה רווק

וכי נראה שאצילי מאד רוצה לחיפה, עוד משנה שעברה

אישית הייתי רוצה גם את אצילי חזרה

26 דקות לפני, kikoman said:

כי דור זה קפטן, שלא עבר עבירה מוסרית אפילו, היה רווק

וכי נראה שאצילי מאד רוצה לחיפה, עוד משנה שעברה

אישית הייתי רוצה גם את אצילי חזרה

מאיפה הבאת את זה שהוא רצה משנה שעברה?התכוונת אולי לתחילת השנה כשמכבי זרקו אותו.