Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 ע"ש ניק בלקמן

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני9 שעות , Moryo said:

דניאל ופשיץ' לא עדיפים על המקבילים שלהם, גלזר די חלש העונה (נזקי הקורונה?) ורק בגלל הישגי העבר אפשר להגיד עליו שהוא יותר טוב מהמקבילים. 

העונה השילוב של גולסה ופרץ עדיף על השילוב שלו ושל גולסה. 

חיפה עולה באמצע עם רודריגס, נטע לביא ואבו פאני. אני לוקח כל אחד מבין פרץ, גלזר (גם ביכולת בינונית), גולסה ודן ביטון (באמצע מעל פרץ וגולסה) על פני השלישיה שלהם. 

בנוגע לג'וש כהן, אני לא חושב שהוא אפילו בין חמשת השוערים הטובים בליגה. קל ליפול על דניאל עכשיו, אבל ההגנה פשוט מפקירה אותו, ושוערים אחרים לא היו עושים יותר לדעתי. 

מה דניאל יכול לעשות אם כל משחק מגיעים למצבים יותר נוחים מאשר באימונים

תחילת העונה נתן משחקים לא רעים עם הצלחת גדולות אבל ההגנה מפקירה אותו

הוא יכול לסגור את העמדה לשנים, אין טעם להביא זר ולאבד אותו 

22 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה דניאל יכול לעשות אם כל משחק מגיעים למצבים יותר נוחים מאשר באימונים

תחילת העונה נתן משחקים לא רעים עם הצלחת גדולות אבל ההגנה מפקירה אותו

הוא יכול לסגור את העמדה לשנים, אין טעם להביא זר ולאבד אותו 

הוא יכול להביא נקודות בליגה והוא לא עושה את זה עד עכשיו. את השני אתמול הוא יכל להדוף. 

בקבוצה ממכבי אני מצפה משוער לקצת יותר מכל השוערים בשאר הקבוצות, בדיוק כמו בעמדות אחרות.

גם משחק הרגל שלו נחלש ממש ויש לו לא מעט משחקים שהוא מעיף כדורים החוצה/לרגל של היריב. אתמול כמעט אכלנו על זה גול.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

הוא יכול להביא נקודות בליגה והוא לא עושה את זה עד עכשיו. את השני אתמול הוא יכל להדוף. 

בקבוצה ממכבי אני מצפה משוער לקצת יותר מכל השוערים בשאר הקבוצות, בדיוק כמו בעמדות אחרות.

גם משחק הרגל שלו נחלש ממש ויש לו לא מעט משחקים שהוא מעיף כדורים החוצה/לרגל של היריב. אתמול כמעט אכלנו על זה גול.

הוא פשוט בתקופה פחות טובה כמו רוב השחקנים בקבוצה זה הכל

1 hour ago, מכביסט לעד said:

קודם כל, למקרה שלא שמת לב, הבאנו 4 נקודות מתוך 6 בשבוע האחרון. זה מרגיש בפורום כאילו הפסדנו פעמיים. 

את השני אתמול, כשהשחקן שלהם בועט ממטר והכדור פוגע ברגל של פשיץ' ומשנה כיוון, גם אובלאק לא היה לוקח, אז די לגניבת הדעת. 

כשאתה מדבר על נקודות, אז במצב של 2-0 בסמי עופר טננבאום הציל אחד על אחד מול ווילדסחוט, ובלעדיו אין לנו נקודה אפילו והפער היה גודל ל-9. 

נגד ב"ש הוא הציל גול בטוח של אקולטסה והביא לנו נקודה. נגד סכנין הוא עצר אחד על אחד במצב של 1-0 דקה 50. אבל לא ציפיתי שמישהו באמת יזכור דברים חיוביים... 

וכמו שכתבתי בעבר, אם נעשה את הטעות ההזויה ונחליף את דניאל, בטח במצב הנוכחי, ויגיע שוער של דפיקות לב כמו חואן פאבלו, אז אנשים יבינו מה היה להם ביד. 

1 hour ago, Chipopo said:

הוא פשוט בתקופה פחות טובה כמו רוב השחקנים בקבוצה זה הכל

הלוואי שאתה צודק.

59 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

קודם כל, למקרה שלא שמת לב, הבאנו 4 נקודות מתוך 6 בשבוע האחרון. זה מרגיש בפורום כאילו הפסדנו פעמיים. 

את השני אתמול, כשהשחקן שלהם בועט ממטר והכדור פוגע ברגל של פשיץ' ומשנה כיוון, גם אובלאק לא היה לוקח, אז די לגניבת הדעת. 

כשאתה מדבר על נקודות, אז במצב של 2-0 בסמי עופר טננבאום הציל אחד על אחד מול ווילדסחוט, ובלעדיו אין לנו נקודה אפילו והפער היה גודל ל-9. 

נגד ב"ש הוא הציל גול בטוח של אקולטסה והביא לנו נקודה. נגד סכנין הוא עצר אחד על אחד במצב של 1-0 דקה 50. אבל לא ציפיתי שמישהו באמת יזכור דברים חיוביים... 

וכמו שכתבתי בעבר, אם נעשה את הטעות ההזויה ונחליף את דניאל, בטח במצב הנוכחי, ויגיע שוער של דפיקות לב כמו חואן פאבלו, אז אנשים יבינו מה היה להם ביד. 

קודם כל לא אמרתי שהוא שוער זבל.

את הגול אתמול הוא יכל לקחת אם הוא היה מתקשר יותר טוב עם ההגנה.

גם בראשון היה גול שהוא היה יכול לקחת (מהעצבים אני לא זוכר אם השני או השלישי).

ולחטוף 5 גולים בשבוע ועוד אחרי ההפסד לאשדוד זה כמו הפסד.

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

זה מרגיש ככה כי מסתכלים גם על המשחק באשדוד וזה 4 נקודות מתוך 9 בעשרה ימים, כשהוצאנו 8 כדורים מהרשת.

27 דקות לפני, דקסטר said:

זה מרגיש ככה כי מסתכלים גם על המשחק באשדוד וזה 4 נקודות מתוך 9 בעשרה ימים, כשהוצאנו 8 כדורים מהרשת.

אשכרה 8-8 בסיכום. מטורף והזוי.

36 דקות לפני, דקסטר said:

בסדר, ואם נסתכל גם על 3 המשחקים שלפני כן, אז נגיע למאזן של 13 נקודות מה-18 האחרונות. אין לזה סוף. שורה תחתונה אני לא חושב שהעליהום בפורום השבוע הוא פרופורציונלי. 

59 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה מדבר על הגול השלישי שהוא נגע בכדור אבל בחייאת, מה זה יכול לקחת?

נגחו מולו מ-4 מטר ללא כיסוי בעוצמה, כדור שהגיע אל החלוץ הכי נוח שבעולם, אני לא מבין איך אפשר להזכיר את זה באור שלילי על דניאל. 

ואני מבין את הכאב ממצב ההגנה אבל מה לעשות שזה לא הפסד, כי בסופו של דבר סופרים נקודות ועשינו 4 נקודות מתוך 6 השבוע. 

עכשיו אני מבין שרואי העתידות ובעלי כדור הבדולח בגישה שההגנה שלנו לא תשתפר לעולם, ושלא יהיה מקצה שיפורים בעוד שבועיים, אבל בוא נראה לפני שמורידים את השאלטר. 

גם ההגנה של חיפה לצורך העניין הייתה פח אשפה וספגה בשבוע אחד 5 שערים מול כפ"ס והפועל חיפה והנה, גם הם הצליחו להתייצב בגזרה הזאת. 

לפני11 שעות , הנדון said:

כתבת קלייקביט קלאסית של רז אמיר ברמת "גורמים" במכבי מגששים להחזרת דור מיכה.

חכה לכתבות החצי שנתיות על "גישושים לגבי זהבי"..

הסיכוי יותר גדול שזהבי יחזור בינואר מאשר שמיכה יחזור בכלל למכבי. זה מרגיש שברגע שגולדהאר החליט שהוא לא במכבי אז הוא גם לא יחזור, אחרת יכל להשאיל אותו לעונה או שתיים כמו שעשה עם יצחקי. 

אם מיכה חוזר, ניקח אליפות. ועכשיו יהיו כאלה מביניכם שיתהו לעצמם: "על מה הוא מברבר הליבובסקי הזה?". אבל כן, יש עניין של רוח בקבוצה. חזרה של דור מיכה תתרום לא רק מקצועית, אלא לרוח של השחקנים. משהו ברוח הזאת נשבר הקיץ וזה יכול להתאחות. 

בכל מקרה, זה לא יקרה. 

On 17.12.2020 at 14:57, מכביסט לעד said:

הלוואי שאתה צודק.

אני באמת מאמין שאם הוא היה מתקשר עם חייזרים אז הוא לא היה חוטף בכלל גולים וחמור מאוד שהוא לא עושה את זה. כדאי שנחליף אותו.

54 דקות לפני, קובי השועל said:

לא יודע למה ממשיכים לדבר על מיכה ואצילי.

על אצילי אף אחד לא באמת מדבר ודווקא הוא השחקן שמקצועית חסר לנו יותר. לגבי מיכה זה נראה ברווז עיתונאי או לכל היותר כמה חברה שאולי אולי קשקשו משהו לאוזניו של יצחקי. לא הוא ולא הוא ינחתו פה בחזרה למרבה צערי, ובספק אם מישהו אחר יגיע בחלון הזה..

מסתבר שנחמיאס הבלם של ק"ש שרצינו אותו כמה פעמים הופך לחופשי בקיץ.

ייני כבר בן 34, טיבי בן 33, הרננדס לא נראה טוב כרגע וב45 דקות של פיבן הוא היה נראה כמו פידלף. הייתי שוקל את זה.