Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני13 שעות , מכביסט לעד said:

עוואד חוזר לחיפה. 

שלישיית ההתקפה הטובה של חיפה עלתה על שלנו (שרי, רוקאביצה, חזיזה) עכשיו שלישיית ההתקפה המשנית שלהם ברמה שלנו בערך (אצילי, עוואד, וילדסחוט). 

מדהים איך למרות שההתקפה שלהם טובה ומספקת מספרים הם הביאו רכש ואנחנו עם בעיה חמורה בהתקפה לא הבאנו כלום. רואים מי רוצה יותר לקחת אליפות...

Just now, snufkin said:

כל מי שציינת ועדין אני חושב שהרכש הבודד שאנחנו עשינו בחלום משמעותי יותר מעוד אוסף של זרים בקבוצות האחרות שלפי הסטטיסטיקה בעבר רובם יהיו בינוניים וישוחררו בקיץ

מסכים שהוא משמעותי, וזה באמת המזל שלנו - שחיפה לא הביאה אותו למרות שהוא יותר דחוף להם מכל החיזוק בהתקפה. 

12 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

משביז את החיים החלון הזה, ב"ש עושה פה רכש כאילו היא רצה לאליפות, בית"ר מביאה שחקנים, חיפה מנחיתה את עוואד משום מקום על שבועיים בחוץ של ניקיטה. 

כפ"ס מביאה פה 3 זרים באהלן אהלן תוך יומיים, נתניה, סכנין, חדרה, הפועל, אשכרה כל הליגה. מה קשה כ"כ להביא איזה זר הימור אפילו? אין מה להפסיד, לפחות הוא יוכל לשחק בניגוד לניקוליץ'. 

שכחת את אצילי

פשוט לא מצליח להבין איך באר שבע יכולים להביא שלושה שחקנים, שניים מהם עם תשלום על המעבר (מעניין שלא מפרסמים כמה היא הולכת לשלם על יחזקאל) ואין להם שום בעיה של רשת ביטחון

חוזר על מה שאמרתי כבר כמה פעמים, אלונה זה אותו חרא רק ממין נקבה שגרה בצפון ת"א. הייתי רוצה את יחזקאל אבל אני מסרב להתרגש, הניהול של מיץ' הוכיח את עצמו פעם אחרי פעם לטווח הארוך. אולי חלקנו לא רואים את זה עכשיו, אבל עוד שנה-שנתיים נבין כמה הוא הרבה יותר חכם מכולם.

אתם צריכים להבין שלמכבי אין שום בעיה להביא שחקנים והכל זה תירוצים. 

אולי יש שיקולים אחרים, אולי באמת חושבים שהסגל מספיק טוב, אולי מחפשים שחקנים מסויימים שיתנו לדעתם באמת את האקסטרה כתלות במחיר כמובן. 

אבל אם מכבי תרצה להביא שחקן - כל התירוצים האלה שהם זורקים בתקשורת לא באמת יפריעו להם. 

לפני1 שעה , אליהו_הנביא said:

פשוט לא מצליח להבין איך באר שבע יכולים להביא שלושה שחקנים, שניים מהם עם תשלום על המעבר (מעניין שלא מפרסמים כמה היא הולכת לשלם על יחזקאל) ואין להם שום בעיה של רשת ביטחון

זה הכי קל שיש.

א. בש בקיץ נכנסה תחת המפרק ופשוט קיצצו בצורה קיצונית לכל הסגל מהשחקן הכי יקר ועד לאפסנאי ובנוסף נפטרו מהמון חוזים כבדים. בנוסף, עלו לאירופה ועשו המון כסף. ואם זה לא מספיק נפרדו מחוזה גדול של אבוקסיס. אין להם בעיה להוציא.

ב. רשת הביטחון גם אם לא יעמדו בה זה לא חוק ולא פייר פליי. סך הכל מדובר בקריטריונים של המדינה לקבלת מענק. שחר קמצן מת ובגלל זה הוא מציין את זה כל הזמן. בתכלס הם יכולים להביא שחקנים. 

אצלנו המצב בעייתי כי אנחנו צריכים את ההכנסה בשביל הפייר פליי. ובשביל בש מדובר במענק של 2-3 מיליון יורו. לא יודע בדיוק איך זה עובד אבל גם אם היא חורגת (והיא לא חורגת) כנראה רק יקחו חלק כלשהו המענק, זה לא שמעיפים מהליגה מי שלא עומד בתנאי.

לפני7 שעות , אליהו_הנביא said:

רק מכבי וחיפה עומדים בתקנים של ה15 מליון תיאורטית כל השאר יקבלו הרבה פחות אז לא איכפת להם

אז לכל מי שאמר שליחזקאל נגמר החוזה אז לפחות בן זקן מקבל שחקן בלי כסף

צטט

בניגוד ליחזקאל, ספורי רק יושאל עד תום העונה לאשדוד ובסיום העונה הוא יחזור להפועל באר שבע להשלמת חוזהו

הגיוני סהכ

לא חשוב שיחזקאל זה כזה הפסד בשבילנו, בסך הכל 5 שערים ובישול אחד ב-15 משחקים.

אני חושב שגררו אחלה פרוספקט שיכול לתת את מה שיחזקאל נותן באשדוד, ויש לנו גם את רונן חנצ'יס שהוא אמנם צעיר מאוד אבל גם מוכשר מאוד וצריך לקבל את הצ'אנס בעונה הבאה.

מה שכן העסקה של אשדוד-ב"ש מסריחה מאוד בייחוד שספורי בכלל עובר בהשאלה

במקום מכבי בנוסף להתנייה של 50% ממכירה עתידית הייתי מוסיף סעיף שאם השחקן עובר בטרייד אז מגיע לנו פיצוי כספי.

לפני7 שעות , turgi said:

יש פה אנשים שצריכים טישו נשבע לכם.

התאהבו ברכש ומתים שיביאו מישהו סתם כדי להגיד שהביאו.

אף אחד כבר לא מצפה לאיזה זר אכזר/שובר שיוויון/קלישאות אבל כן הגיוני היה לצפות לאיזה כנף/חלוץ שני עם מהירות שיכול לעזור לנו לחזק את הקבוצה במקום גופה ששיחקה 17 דקות ביותר משנתיים.

גם אתה עד ההרשמה של ניקוליץ' היית בטוח שיגיע לפה מישהו :/

1 hour ago, Adir12 said:

אני חושב שגררו אחלה פרוספקט שיכול לתת את מה שיחזקאל נותן באשדוד, ויש לנו גם את רונן חנצ'יס שהוא אמנם צעיר מאוד אבל גם מוכשר מאוד וצריך לקבל את הצ'אנס בעונה הבאה.

מה שכן העסקה של אשדוד-ב"ש מסריחה מאוד בייחוד שספורי בכלל עובר בהשאלה

במקום מכבי בנוסף להתנייה של 50% ממכירה עתידית הייתי מוסיף סעיף שאם השחקן עובר בטרייד אז מגיע לנו פיצוי כספי.

אני חושב שלגררו יש כישרון, אבל הוא היה צריך לצאת בהשאלה כי הוא לא מצליח בפעולות הקטנות ולא חד.

16 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני לא מאמין שג׳קי עד כדי כך פראייר

את תדאג הוא יקבל את שלו.

לפני18 שעות , Adir12 said:

הבסך הכל הזה הבקיע יותר מחוזז (0 שערים), טב"ח (2 שערים) ואלמוג (שער אחד) ביחד. לא שהוא איזה עילוי, אבל זה רק מלמד על המצב שלנו בכנפיים. 

בכל אופן, זה מה יש, ונקווה שטב"ח, חוזז וגררו יתעלו ב-16 משחקים שנותרו (או לפחות אחד מהם) לצד יוני, פשיץ' וביטון שנותנים מספרים. 

לפני9 שעות , מכביזם זה בדם said:

הבסך הכל הזה הבקיע יותר מחוזז (0 שערים), טב"ח (2 שערים) ואלמוג (שער אחד) ביחד. לא שהוא איזה עילוי, אבל זה רק מלמד על המצב שלנו בכנפיים. 

בכל אופן, זה מה יש, ונקווה שטב"ח, חוזז וגררו יתעלו ב-16 משחקים שנותרו (או לפחות אחד מהם) לצד יוני, פשיץ' וביטון שנותנים מספרים. 

זה אומר יותר על המצב שלנו מאשר על רמת המשחק של יחזקאל

בעונה שעברה היית עם אצילי ויונתן בכנפיים -זאת הרמה שאתה צריך אצלך.

אם כבר מישהו מהליגה לכנפיים אז הייתי מביא את קניקובסקי, לא רואה את יחזקאל ממטר.

לפני5 שעות , Adir12 said:

זה אומר יותר על המצב שלנו מאשר על רמת המשחק של יחזקאל

בעונה שעברה היית עם אצילי ויונתן בכנפיים -זאת הרמה שאתה צריך אצלך.

אם כבר מישהו מהליגה לכנפיים אז הייתי מביא את קניקובסקי, לא רואה את יחזקאל ממטר.

זה אומר כשיש בור בקבוצה מישהו ממלא אותו ומבקיע, במיוחד בקבוצה קטנה. 

זה לא אומר שהוא יותר או פחות טוב משחקן כזה או אחר. 

תמיד יהיה מישהו אחר שיבקיע(אלא אם אתה הפועל ואלטמן). 

שאלוהים יעזור לי, איך אפשר לרצות פה את פאקינג שגיב יחזקאל?

איך שמחתי כשנפטרנו ממנו. איך אפשר להחזיק ממנו לא ברור לי.

אלונה וב"ש ממשיכים במסורת החתמת השחקנים הישראלים הבינוניים. 

On 11.2.2021 at 09:19, פנחס שוף said:

אני לא מאמין שג׳קי עד כדי כך פראייר

On 11.2.2021 at 07:40, דקסטר said:

אז לכל מי שאמר שליחזקאל נגמר החוזה אז לפחות בן זקן מקבל שחקן בלי כסף

הגיוני סהכ

חכם ג'קי, יודע שבקיץ הוא עוזב חינם, ובינואר אנחנו אמורים לקבל 50% מהעסקה אם תהיה בכסף, אז שחרר אותו בשחקן אחר שב"ש תשלם את השכר שלו. 

סה"כ עסקה מצוינת לנוכל. 

1 hour ago, וזה ברשת said:

שאלוהים יעזור לי, איך אפשר לרצות פה את פאקינג שגיב יחזקאל?

איך שמחתי כשנפטרנו ממנו. איך אפשר להחזיק ממנו לא ברור לי.

אלונה וב"ש ממשיכים במסורת החתמת השחקנים הישראלים הבינוניים. 

מטורף לראות את זה

1 hour ago, Pini_A said:

חכם ג'קי, יודע שבקיץ הוא עוזב חינם, ובינואר אנחנו אמורים לקבל 50% מהעסקה אם תהיה בכסף, אז שחרר אותו בשחקן אחר שב"ש תשלם את השכר שלו. 

סה"כ עסקה מצוינת לנוכל. 

לא הבנתי איך מצויינת? הוא לא קיבל את ספורי במקומו, הוא רק מושאל מב"ש עד סוף העונה. אז הוא "חוסך" את השכר של יחזקאל חצי עונה ומקבל לזמן הזה שחקן בלי לשלם לו שכר אבל זה לא שיש לו בעיות כספיות, הוא מוותר על שחקן טוב מאוד ומקבל שחקן לא טוב.

ההעברה של יחזקאל בתמורה להשאלה של ספורי זאת עסקה הזויה עד כדי כך שאני לא מאמין שזה באמת המתווה. 

ג׳קי אמנם נוכל גדול אבל בטח שלא פראייר וקשה לי להאמין שהוא נפל על עסקה מזעזעת כזאת ולי אישית מרגיש שמשהו שם מסריח