Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

ושכחו את העובדה שלא ידעו שהם ילדות בתיכון.

גם מיץ' היה צעיר אני מאמין שהוא גם עשה שטיות

אבל שוב , הנושא הזה נטחן וגם אם נכתוב עליו עוד 1000 מילים זה לא ישנה את המצב ואת הדעה...בכל אופן אצילי כבר ירוק(99 אחוז) הנושא הוא מקצועית איך ננחית שחקן על קו ימין כי זה נושא בוער.

20 דקות לפני, המכבייה said:

כי זה קרה למיטש במשמרת שלו. לא לשחר ולא לחוגג. ומעבר לזה כנראה שיש הבדל מהותי בתפיסות העולם. 

קחו את זה למקום הזה- ‏‎‎מיטש מושקע במכבי רגשית. הם עובדים שלו והם לא עובדים איזוטרים. הם מייצגים אותו אין א וויי. אני חושב שבמהות מבחינתו- ספורטאים מקצועיים בוגרים לא אמורים ללקט ילדות בתיכון. אתה שחקן מכבי 24 שעות ביממה(תזונה, מנוחה, יצוג ערכי המועדון,
התנדבות לקהילה ועוד). על זה אתה מקבל טונה כסף. זה לא העניין הפלילי ולא המוסרי. הם לא קופאים בסופר, הם מומחים בתחום העסקתם ולא עמדו בתנאי הסף. 

לא יכולתי לנסח זאת טוב ממך, זה בדיוק מה שהתכוונתי. גולדהאר לא גדל וחונך כאן לתרבות הישראלית החפיפניקית (שחר כן) ותרבות הסמוך.

לא יודע מה אתם מצפים מאצילי, די ברור שחיפה המועדון השני הכי גדול בארץ כל אחד היה מעדיף להיות שם אם הוא לא יכול להיות במכבי

זה הסיפור וזה הפסד שלנו, נקווה שיכשל בבכורה שלנו שכמובן זה יצא המשחק מולנו

18 דקות לפני, דקסטר said:

"ספורטאים מקצועיים בוגרים" הם סהכ בחורים יחסית צעירים, רובם די טמבלים עם מנטליות של ילדים בני 18 כי לא עברו מסגרות של צבא ו/או לימודים 

כמובן שזה של מיטש להחליט אבל אני לא מתחבר למוסריות בשקל הזאת בקבוצת כדורגל. שחקנים הרבה יותר גדולים מהם שהם מושא הערצה של מיליונים עשו דברים יותר גרועים והכל נשכח ונסלח כלא היה. לדעתי להבדיל מהעסקים שלו (כמו שאתה כותב, מושקע רגשית) פה יש יותר משקל ל"משפחתיות" ולעמוד לצד העובדים שלך במינימום של המינימום עד שהמשפט יגמר.

אבל שוב, הכל נטחן ונכתב לא יודע למה אני נכנס לזה בכלל.

זה בכלל לא קשור למוסריות. פספסת אותי לגמרי פה. מדובר על סטנדרטים בסיסים שמצופים משחקני מכבי על פי מיטש. "להתעסק" בלהשיג את הזיון הזה, לא עולה בקנה אחד עם איך שהוא תופס את הדברים.  כך אני מעריך את ההחלטה של מיטש והניחוש שלי טוב כמו כל ניחוש. ובכל מקרה, אצילי לא קופאי בסופר. הוא מרוויח חצי מיליון יורו לעונה. יש בזה עוצמה ומחוייבות כי אתה שחקן מכבי 24 שעות ביממה. משפחתיות זה מאד נחמד, אבל לא קשורה לנושא. מיטש שופך כאן מאות מיליונים, הוא לא תלוי באף גחמה של אף ילד עם מנטליות של בן 18. אף אחד לא חייב לחתום איתו אבל כשחתמת, יש לזה גם חובות. 

22 דקות לפני, erantheking21 said:

ושכחו את העובדה שלא ידעו שהם ילדות בתיכון.

גם מיץ' היה צעיר אני מאמין שהוא גם עשה שטיות

אבל שוב , הנושא הזה נטחן וגם אם נכתוב עליו עוד 1000 מילים זה לא ישנה את המצב ואת הדעה...בכל אופן אצילי כבר ירוק(99 אחוז) הנושא הוא מקצועית איך ננחית שחקן על קו ימין כי זה נושא בוער.

בוודאי שידעו שהן בתיכון.

1 hour ago, המכבייה said:

כי זה קרה למיטש במשמרת שלו. לא לשחר ולא לחוגג. ומעבר לזה כנראה שיש הבדל מהותי בתפיסות העולם. 

קחו את זה למקום הזה- ‏‎‎מיטש מושקע במכבי רגשית. הם עובדים שלו והם לא עובדים איזוטרים. הם מייצגים אותו אין א וויי. אני חושב שבמהות מבחינתו- ספורטאים מקצועיים בוגרים לא אמורים ללקט ילדות בתיכון. אתה שחקן מכבי 24 שעות ביממה(תזונה, מנוחה, יצוג ערכי המועדון,
התנדבות לקהילה ועוד). על זה אתה מקבל טונה כסף. זה לא העניין הפלילי ולא המוסרי. הם לא קופאים בסופר, הם מומחים בתחום העסקתם ולא עמדו בתנאי הסף. 

זה לא רק זה, לדעתי יש גם משקל רב למוניטין של שאר העסקים שלו.

זה לא רק זה, לדעתי יש גם משקל רב למוניטין של שאר העסקים שלו.

מה קרה לכם? אחרי עשור שהוא לא לקח אליפות ורק היו לו כישלונות הוא יחתים גם את אסד בשביל אליפות

נראה שזה הדבר שהכי חשוב לו

לפני12 שעות , Krishi said:

אם ילך לחיפה יזכרו לו יפה מאוד איך שר שהם חיזבאללה. 

כמו שמזכירים לשכטר את הזונה ה-12 ולטל בן חיים את פאק מכבי או מה שזה לא יהיה

לפני1 שעה , ClinteastwoodFan said:

לא יכולתי לנסח זאת טוב ממך, זה בדיוק מה שהתכוונתי. גולדהאר לא גדל וחונך כאן לתרבות הישראלית החפיפניקית (שחר כן) ותרבות הסמוך.

מה הפאקינג קשר לתרבות ישראלית ותרבות הסמוך? כריסטיאנו לא הסתבך עם פרשיית אונס? ריברי ובנזמה? עוד אינספור דוגמאות בפסגת הכדורגל האירופי ובNBA? שחר רוצה אליפות ומחתים את אצילי, המוסר בשקל וחצי הזה והעלאק פגיעה במותג אלו תירוצים שיכולים לעבוד רק על ליצנים כמו אוהדי מכבי.

מיץ' הרוויח מספיק קרדיט כדי שנבלע את הצפרדע על ההחלטה הבזיונית הזאת, אבל אין בה גרם של עידוד.

37 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מה הפאקינג קשר לתרבות ישראלית ותרבות הסמוך? כריסטיאנו לא הסתבך עם פרשיית אונס? ריברי ובנזמה? עוד אינספור דוגמאות בפסגת הכדורגל האירופי ובNBA? שחר רוצה אליפות ומחתים את אצילי, המוסר בשקל וחצי הזה והעלאק פגיעה במותג אלו תירוצים שיכולים לעבוד רק על ליצנים כמו אוהדי מכבי.

מיץ' הרוויח מספיק קרדיט כדי שנבלע את הצפרדע על ההחלטה הבזיונית הזאת, אבל אין בה גרם של עידוד.

לא, הוא לא רק הרוויח מספיק קרדיט- הוא המציא את מכבי מחדש. זה מועדון אחר לגמרי. אין הרבה קשר בין מכבי 09 ולמכבי היום. 

אפשר להתקדם

אצילי לא יהיה פה כבר

הנושא נכתש במכתש ועלי בצורה כלכך דקה שאני כבר יכול לעשן אותו וישאר לי עודף לכל החיים.

נקווה להפתעות אני לא מצפה יש כלכך הרבה קשיים בגלל הסגר

לפני2 שעות , המכבייה said:

זה בכלל לא קשור למוסריות. פספסת אותי לגמרי פה. מדובר על סטנדרטים בסיסים שמצופים משחקני מכבי על פי מיטש. "להתעסק" בלהשיג את הזיון הזה, לא עולה בקנה אחד עם איך שהוא תופס את הדברים.  כך אני מעריך את ההחלטה של מיטש והניחוש שלי טוב כמו כל ניחוש. ובכל מקרה, אצילי לא קופאי בסופר. הוא מרוויח חצי מיליון יורו לעונה. יש בזה עוצמה ומחוייבות כי אתה שחקן מכבי 24 שעות ביממה. משפחתיות זה מאד נחמד, אבל לא קשורה לנושא. מיטש שופך כאן מאות מיליונים, הוא לא תלוי באף גחמה של אף ילד עם מנטליות של בן 18. אף אחד לא חייב לחתום איתו אבל כשחתמת, יש לזה גם חובות. 

אבל אתה מבין שאי אפשר לבטל חוזה בגלל "סטנדרטים בסיסיים שמצופים משחקני מכבי על פי מיץ'" לכן הוא מחויב לחוזים האלו גם במידה והם ישבו ביציע עד סוף החוזה, וזה בלי קשר לעובדה שמועדונים הרבה יותר גדולים מאיתנו ושבאמת משלמים "טונה של כסף" פעלו אחרת בסיטואציות דומות (לקבל חוזים של 400-500 אלף יורו אפשר לקבל גם בבלגיה, ויש הרבה שחקנים ישראלים שקיבלו סכומים כאלו או יותר גבוהים בליגה הבלגית, אנחנו לא היחידים שמשלמים כסף), גם מועדונים בסדר גודל שלנו או קטנים מאיתנו פעלו אחרת. 

אפילו ג'ורדי, איביץ' או שמעון מזרחי אמרו שמבחינתם הם היו נשארים במידה ויש זיכוי, זה שהסמכות הבלעדית לקבל את ההחלטה הזו נמצאת אצל מיץ' לא אומר שבהכרח הוא קיבל את ההחלטה הנכונה, כי אין שום להתנהג ב"מוסריות" כשאף אחד בארץ או בעולם לא פועל באותה צורה וכתוצאה מכך להחליש את הקבוצה מבחינה מקצועית.

אבל זה כבר לא באמת משנה כי ההחלטה כבר התקבלה והיא התקבלה עוד לפני ששניהם זוכו, ככה שקשה להאמין שאחד מהם יחזור לקבוצה כל עוד מיץ' גולדהאר נמצא במועדון, וחבל.

1 דקה לפני, Marco_Reus said:

אבל אתה מבין שאי אפשר לבטל חוזה בגלל "סטנדרטים בסיסיים שמצופים משחקני מכבי על פי מיץ'" לכן הוא מחויב לחוזים האלו גם במידה והם ישבו ביציע עד סוף החוזה, וזה בלי קשר לעובדה שמועדונים הרבה יותר גדולים מאיתנו ושבאמת משלמים "טונה של כסף" פעלו אחרת בסיטואציות דומות (לקבל חוזים של 400-500 אלף יורו אפשר לקבל גם בבלגיה, ויש הרבה שחקנים ישראלים שקיבלו סכומים כאלו או יותר גבוהים בליגה הבלגית, אנחנו לא היחידים שמשלמים כסף), גם מועדונים בסדר גודל שלנו או קטנים מאיתנו פעלו אחרת. 

אפילו ג'ורדי, איביץ' או שמעון מזרחי אמרו שמבחינתם הם היו נשארים במידה ויש זיכוי, זה שהסמכות הבלעדית לקבל את ההחלטה הזו נמצאת אצל מיץ' לא אומר שבהכרח הוא קיבל את ההחלטה הנכונה.

אבל זה כבר לא באמת משנה כי ההחלטה כבר התקבלה והיא התקבלה עוד לפני ששניהם זוכו, ככה שקשה להאמין שאחד מהם יחזור לקבוצה כל עוד מיץ' גולדהאר נמצא במועדון, וחבל.

לא היתה לו בעיה שהם ישבו ביציע. הוא לא התחמק מלשלם. הוא גם עכשיו משלים. חצי מיליון יורו זה סכום עתק עבור מכבי והיא יכולה לשלם אותו רק כי יש לה שוגר דדי. אז השוגר דדי לא רוצה יותר. ראיתי את התחרות הקשה על השירותים שלהם. מיטב קבוצות הצמרת הבלגיות וההולנדיות נלחמו עליהם. אני לא רואה את דור ועומר מרוויחים חצי מיליון יותר, בשום מקום. הם יותר קרובים לחצי מזה כרגע. אני לא מבין כלום. מיטש מבין. אני רק מנסה לראות את זה גם מהזווית שלו. ברור שההחלטה היא שלו והיא לא קשורה לצד הפלילי. זה האיש וזאת תרבותו. לא סבלתי עד עכשו מהבעלות שלו, נחיה עם זה. 

לפני1 שעה , ravid said:

כמו שמזכירים לשכטר את הזונה ה-12 ולטל בן חיים את פאק מכבי או מה שזה לא יהיה

לטל בן חיים לא, אבל לשכטר עדיין חלק שורקים בוז ומקללים. ובסופו של דבר אוהדי חיפה יותר יצורים. 

5 דקות לפני, Krishi said:

לטל בן חיים לא, אבל לשכטר עדיין חלק שורקים בוז ומקללים. ובסופו של דבר אוהדי חיפה יותר יצורים. 

וואלה לא יודע מי שורק בוז בנתיים אנחנו סוגרים שנה ללא משחקים עם קהל

לא היתה לו בעיה שהם ישבו ביציע. הוא לא התחמק מלשלם. הוא גם עכשיו משלים. חצי מיליון יורו זה סכום עתק עבור מכבי והיא יכולה לשלם אותו רק כי יש לה שוגר דדי. אז השוגר דדי לא רוצה יותר. ראיתי את התחרות הקשה על השירותים שלהם. מיטב קבוצות הצמרת הבלגיות וההולנדיות נלחמו עליהם. אני לא רואה את דור ועומר מרוויחים חצי מיליון יותר, בשום מקום. הם יותר קרובים לחצי מזה כרגע. אני לא מבין כלום. מיטש מבין. אני רק מנסה לראות את זה גם מהזווית שלו. ברור שההחלטה היא שלו והיא לא קשורה לצד הפלילי. זה האיש וזאת תרבותו. לא סבלתי עד עכשו מהבעלות שלו, נחיה עם זה. 

הסכומים היום והסכומים לפני תקופת הקורונה הם לא זהים, ולמרות הקורונה אצילי קיבל חוזה של 330 אלף יורו בעונה באפואל ניקוסיה, אצלנו לצורך העניין הוא קיבל חוזה של 460 אלף דולר (כ-380 אלף יורו בעונה), והוא חתם שם עוד לפני שהוא זוכה, אם הוא היה מחכה שבועיים היו נפתחות בפניו יותר אופציות (שכנראה שלא היו יוצאות לפועל מהסיבה שאשתו לא רצתה לעזוב את הארץ אבל הסכימה רק בגלל שמדובר בקפריסין, וזה קרוב), גודל חוזה בעיקר תלוי סיטואציה, בגלל זה שחקנים שחתמו בליגות בחו"ל לפני תקופת הקורונה קיבלו סכומים גבוהים יותר לעומת הסכומים שמשולמים היום (נניח טל בן חיים בספרטה פראג - מעל מיליון יורו בעונה, טוואטחה בפרנקפורט - 600 אלף יורו בעונה, צ,יבוטה בלודוגורץ' - 360 אלף יורו בעונה, אף אחד מהם לא שחקן טוב מאצילי או ממיכה).

https://sports.walla.co.il/item/3376737

https://sports.walla.co.il/item/3074678

גם אצלנו לצורך העניין הייתה ירידה בחוזים שהתחילה בגלל הפייר פליי והמשיכה בגלל הקורונה, אז אם אצילי ומיכה היו שחקנים חופשיים היום והיו מנסים בקבוצה להביא אותם, יכול להיות שההצעות לגביהם היו נמוכות יותר מהחוזה האחרון שלהם אצלנו, וסביר להניח שנמוכות מההצעות שלהם באירופה.

51 דקות לפני, פנחס שוף said:

וואלה לא יודע מי שורק בוז בנתיים אנחנו סוגרים שנה ללא משחקים עם קהל

אולי יש כאלה ששורקים לטלוויזיה

לפני1 שעה , המכבייה said:

לא, הוא לא רק הרוויח מספיק קרדיט- הוא המציא את מכבי מחדש. זה מועדון אחר לגמרי. אין הרבה קשר בין מכבי 09 ולמכבי היום. 

חד משמעי.