Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

גם לא זכור לי שהבאנו מגן שמאלי זר איכותי עד סבוריט, או מגן ימני זר איכותי עד ג'ראלדש, אז? אתה טוען שיש מחסור בשחקני כנף בעולם ושאי אפשר למצוא? 

לא, פשוט אנחנו לא מצטיינים בהבאת זרים טובים וזרים להתקפה בפרט, רק פריצה, וידאר ופשיץ ראויים. אפשר להכניס גם את צ׳יקו למרות שהוא לא השאיר חותם

על פניו נראה שהסיכויים לההביא שחקן הגנה מצליח גבוה מהסיכוי להביא שחקן התקפה מצליח אצלנו

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

לא, פשוט אנחנו לא מצטיינים בהבאת זרים טובים וזרים להתקפה בפרט, רק פריצה, וידאר ופשיץ ראויים. אפשר להכניס גם את צ׳יקו למרות שהוא לא השאיר חותם

על פניו נראה שהסיכויים לההביא שחקן הגנה מצליח גבוה מהסיכוי להביא שחקן התקפה מצליח אצלנו

גם בהגנה היו לנו מלא פלופים או סתם בינוניים. חוץ מגרסיה והזרים של עונה שעברה לא היו לא זרים טובים בהגנה.

13 דקות לפני, פנחס שוף said:

כנראה שיותר קל לחטוף שחקני התקפה טובים לליגות הגדולות יותר כי זה מלווה במספרים.

שחקני הגנה זה יותר סקאוט והתרשמות מהם 

48 דקות לפני, פנחס שוף said:

הא? אנחנו לא מצטיינים בזרים טובים להתקפה, רק ש-3 החלוצים הזרים שהבאנו הם הצלחה מסחררת. אתה לא שם לב לסתירה? 

אתה גם לא יכול לטעון נקודתית שאנחנו לא מצטיינים עם קיצוניים זרים, כי פשוט לא הבאנו כאלה בעשור האחרון לדעתי חוץ מגונזאלו גארסיה, שגם הוא לא גרוע אלא סבבה. 

כי מה לעשות, ב-3 השנים האחרונות היו אצילי, עטר ויונתן כהן, לפני כן טב"ח היה באנקר 3-4 שנים, ולאורך כל העשור הזה גם מיכה היה שחקן מוביל בכנף. 

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

הא? אנחנו לא מצטיינים בזרים טובים להתקפה, רק ש-3 החלוצים הזרים שהבאנו הם הצלחה מסחררת. אתה לא שם לב לסתירה? 

אתה גם לא יכול לטעון נקודתית שאנחנו לא מצטיינים עם קיצוניים זרים, כי פשוט לא הבאנו כאלה בעשור האחרון לדעתי חוץ מגונזאלו גארסיה, שגם הוא לא גרוע אלא סבבה. 

כי מה לעשות, ב-3 השנים האחרונות היו אצילי, עטר ויונתן כהן, לפני כן טב"ח היה באנקר 3-4 שנים, ולאורך כל העשור הזה גם מיכה היה שחקן מוביל בכנף. 

ניתן למצוא זרים בסגנון ז'וסוואה בכדורגל הטורקי או בקבוצות תחתית בפורטוגל.

6 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לצערי סגור בחיפה.

לא לפי מה שאני שמעתי. ואני מדבר על השעות האחרונות. זה כמובן תלוי בו. יש יתרונות וחסרונות בכל בחירה. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא לפי מה שאני שמעתי. ואני מדבר על השעות האחרונות. זה כמובן תלוי בו. יש יתרונות וחסרונות בכל בחירה. 

הלוואי....

2 דקות לפני, המכבייה said:

אין סיכוי שמיץ' יסלח?

10 דקות לפני, המכבייה said:

הוא דתי?

בכל מקרה, אם אני אצילי אני עובר דווקא לביתר.

בביתר הוא היה אהוב והיה בורג מרכזי, כנראה גם יהיה כזה אם יחתום.

היה לו שם בית חם.

אצל הקופים הוא יהיה עוד שחקן

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

הוא דתי?

בכל מקרה, אם אני אצילי אני עובר דווקא לביתר.

בביתר הוא היה אהוב והיה בורג מרכזי, כנראה גם יהיה כזה אם יחתום.

היה לו שם בית חם.

אצל הקופים הוא יהיה עוד שחקן

זה לא השיקול שלו לדעתי, אלא השיקול הכלכלי. פורסם שבחיפה יקבל 250,000 יורו לעונה, הצעה גבוהה משמעותית בחוזה ארוך יותר והוא עושה פרסה לבית"ר.

תכלס זה יכול להיות גיים צ׳יינג׳ר לבית״ר והצהרת כוונות.

אין ישראלים טובים ואם הולך לחיפה, הכסף של השייח לא יהיה שווה כלום.

1 דקה לפני, itanar said:

תכלס זה יכול להיות גיים צ׳יינג׳ר לבית״ר והצהרת כוונות.

אין ישראלים טובים ואם הולך לחיפה, הכסף של השייח לא יהיה שווה כלום.

אולי ישימו חבילה על אלמוג שלנו.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

זה לא השיקול שלו לדעתי, אלא השיקול הכלכלי. פורסם שבחיפה יקבל 250,000 יורו לעונה, הצעה גבוהה משמעותית בחוזה ארוך יותר והוא עושה פרסה לבית"ר.

הציעו לו לפני כמה ימים חוזה של 3 וחצי שנים, שזה המון בעיקרון.

לא יודע מה השכר, אבל זה ארוך יותר ממה שהקופים מציעים.

Just now, erantheking21 said:

מוכן לשלם שילך לבית"ר

זה הרע במיעוטו

גם אם במקרה הם יאבדו את אצילי וג'ארלדש ברגע האחרון אחרי שרדפו אחריהם והדליפו לכל האתרים זאת יכולה להיות אחלה מכה מוראלית להמשך.