Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

5 דקות לפני, Meron's said:

דוניס אמר שלא נתנו לו אישור להביא 3 שחקני חיזוק, מאיפה לך את מי הוא רצה להביא? או מה היו המהלכים שהיו עד הבקשה. 

סתם התבכיינות ותירוץ בדיעבד

ובכלל, לא חושב שנמאס למיטש, מה שהוא רצה תמיד ודיבר עליו מהתחלה:

שמכבי תעמיד תקציב בזכות עצמה, הכנסות מליגה אירופית וכל השאר, אולי בינתיים עם השקעה שלו בנוער.

להתבסס על שחקני בית ולבנות את המועדון על בסיס מחלקת הנוער בכלל.

רוח מכבי מהנוער עד לבוגרים כולל הקהל, שעלה לנו לצערי באצילי ומיכה, קשה לי להאמין שהוא חושב עליהם אחרת היום, לעצרי שוב.

לעשות הכל כדיי להיות הכי טובים, אבל להבין שאי אפשר לקחת אליפות כל שנה, השחקנים והצוות צריכים להשקיע הכל על המגרש ומחוצה לו..

לדעת לא ליפול לתחתית, גם בתקופות קשות, פיננסית ומקצועית, מועדון בריא.

אגב על שחר, בלי לבדוק מאזנים, אני בטוח שבמסביב הוא הרוויח ובטח לא הוציא מכיס ללא רווח את הסכומים של מיטש.

גם בעונה שקבוצות אחרות כבר היו מרימות ידיים אנחנו לא מוותרים, יאלה לזיין את הפועל ולהלחיץ את חיפלה.

47 דקות לפני, פנחס שוף said:

לפי מה זורק דברים כאלה? אני רוצה להאמין שהישראלים שהיום שם זה לא הישראלים שמיטש הגיע

זה סתם להכפיש את האנשים במערכת

חובת ההוכחה עליהם. הרי תיקו או הפסד מחר וכולם שוב על הגדרות.  

48 דקות לפני, kikoman said:

סתם התבכיינות ותירוץ בדיעבד

ובכלל, לא חושב שנמאס למיטש, מה שהוא רצה תמיד ודיבר עליו מהתחלה:

שמכבי תעמיד תקציב בזכות עצמה, הכנסות מליגה אירופית וכל השאר, אולי בינתיים עם השקעה שלו בנוער.

להתבסס על שחקני בית ולבנות את המועדון על בסיס מחלקת הנוער בכלל.

רוח מכבי מהנוער עד לבוגרים כולל הקהל, שעלה לנו לצערי באצילי ומיכה, קשה לי להאמין שהוא חושב עליהם אחרת היום, לעצרי שוב.

לעשות הכל כדיי להיות הכי טובים, אבל להבין שאי אפשר לקחת אליפות כל שנה, השחקנים והצוות צריכים להשקיע הכל על המגרש ומחוצה לו..

לדעת לא ליפול לתחתית, גם בתקופות קשות, פיננסית ומקצועית, מועדון בריא.

אגב על שחר, בלי לבדוק מאזנים, אני בטוח שבמסביב הוא הרוויח ובטח לא הוציא מכיס ללא רווח את הסכומים של מיטש.

גם בעונה שקבוצות אחרות כבר היו מרימות ידיים אנחנו לא מוותרים, יאלה לזיין את הפועל ולהלחיץ את חיפלה.

בקטע הזה, מה שבאמת באמת הרגיז ועדיין מרגיז את מיץ' זה שהוא בא מוכן בכל הכוח להקים פה איצטדיון של מכבי וכל הרשויות מסביב  תקעו לו מקלות בגלגלים בלי הפסקה. 

יכל לבנות פה מתקן ספורט ברמה הכי גבוהה עם הכנסות שהיו שמים אותנו במקום אחר. אולי בעתיד הלא רחוק הלוואי. 

לפני2 שעות , Meron's said:

דוניס אמר שלא נתנו לו אישור להביא 3 שחקני חיזוק, מאיפה לך את מי הוא רצה להביא? או מה היו המהלכים שהיו עד הבקשה. 

דוניס זה אותו אחד שהאמין בפרסיזדה מגן שמאלי טבח מגן ימני וניק cr7 בלקמן? אם כן מזל שלא הביא עוד רכש

2 דקות לפני, Dbolsa said:

דוניס זה אותו אחד שהאמין בפרסיזדה מגן שמאלי טבח מגן ימני וניק cr7 בלקמן? אם כן מזל שלא הביא עוד רכש

עזוב, הביאו אותו להביא כסף מהאירופית. 

אני אומר לו תודה על זה, כל השאר אפשר להתבכיין בלי הפסקה(אם בצדק או לא).

לפני12 שעות , פושטק said:

לא היה פה דיבור על כך שהתקציב של חיפה נמוך משלנו משמעותית? 

זה מרגיש כאילו הם קונים כל דבר שזז. 

אני מעריך מאד את מיץ' ומודע לעובדה שהוא המקור לשינוי החיובי במכבי, אבל המצב שלנו צועק שחייבים מנהל מקצועי. 

המצב הזה של להפרד משחקנים כל כך משמעותיים ולא להביא להם מחליפים זה בזיון ברמות של קבוצות מליגות נמוכות. 

את חוסה את הביאו בחינם לדעתי או משהו קרוב לזה, את אצילי הם יביאו בהעברה חופשית ואם ג'רלדאש יגיע אליהם אז גם כן זה יהיה ללא עלות.  לא יודע מה התקציב שלהם אבל הנה לך שלושה שחקנים מעולים בכלום כסף (והסיבוב על חשבוננו כמובן), זה ההבדל בין קבוצה שמנוהלת בזום לבין קבוצה שמנוהלת דקה דקה שנייה שנייה מהמקום הכי קרוב..

10 דקות לפני, כהן said:

את חוסה את הביאו בחינם לדעתי או משהו קרוב לזה, את אצילי הם יביאו בהעברה חופשית ואם ג'רלדאש יגיע אליהם אז גם כן זה יהיה ללא עלות.  לא יודע מה התקציב שלהם אבל הנה לך שלושה שחקנים מעולים בכלום כסף (והסיבוב על חשבוננו כמובן), זה ההבדל בין קבוצה שמנוהלת בזום לבין קבוצה שמנוהלת דקה דקה שנייה שנייה מהמקום הכי קרוב..

הזיה, זה ההבדל בין קבוצה בלי אליפות 10 שנים לקבוצה שקטפה פה כל תואר אפשרי, איזה אוהדים זה לא ייאמן

16 דקות לפני, כהן said:

אצילי וג'ראלדס זה 850 אלף יורו משכורת. מה אומר לך? גרעינים ממש עבור קבוצה חסרת הכנסות ונפגעת קורונה כמו מכבי חיפה. קבוצות ישראליות כבר לא ממש משלמות העברות כך שלא רלוונטי להתייחס לזה ככלום כסף. אלו משכורות עתק ששמות אותם בטופ5 המרויחים. כלום כסף אה...

עשור מדהים הם עברו לעומת קבוצת הזום. רק בחודש הזה מכבי הרוויחה יותר כסף ממה שהם הרוויחו מאירופה מעל לעשור. אני ממש מוריד את הכובע על הניהול פחחח. סלח לי אה, נפלתם על השכל. לא רק שאתם חסרי מושג בקשר למספרים, אתם לא זוכרים אפילו חצי שנה אחורה וממשיכים להמציא המצאות. 

13 דקות לפני, כהן said:

בחייכם תקחו אויר

טוב, לא הולך לצטט פה את התגובות של כולם, אז אגיע לפואנטה- השאלה נשאלה איך הם עם תקציב קטן מאיתנו וקונים כל מה שזז, הסברתי שכרגע הם פשוט מנצלים הזדמנויות, הזדמנויות שהיו בידיים שלנו וויתרנו עליהם (לא נכנס ללמה, איך ומדוע). עובדתית חלמנו בקיץ ואת התוצאות רואים כאן ועכשיו, עזבו אותם, תסתכלו עלינו, איבדנו שחקנים מרכזיים, חיכינו וחיכינו לשד יודע למי, ואז ברגע האחרון הבאנו שני זרים כמעט ככה על הדרך (זרים שבינתיים לא מאוד מרשימים למרבה הצער). מקצועית בקיץ הזה (בדגש על הקיץ הזה) כל ההתנהלות וההשתהות היו ברמה שאסור למועדון בסטנדרט שלנו להגיע אליו. מיץ' וכל הכפופים לו קיבלו במשך למעלה מעשור כל סופרלטיב אפשרי מאיתנו גם בשנים פחות הישגיות, וגם כעת יש לי בעיקר דברי שבח אודותיו, אבל אין זה אומר שצריך לטמון את הראש בחול, ולא לומר את הדברים כאשורם, ומה לעשות, בחצי שנה האחרונה נכשלנו בהיבט הזה, ואת התוצאות רואים כעת על המגרש. אין אחד מקוראי הפורום שלא מסכים עם כל מה שאמרתי כעת, אבל לפעמים צריך להוציא קצת עצבים, והפעם זה עליי, אחלה, אשן טוב הלילה בכל מקרה..

אין ספק שעברנו קיץ בזיוני, אבל מזה ועד לכתוב עלינו קבוצה שמנוהל בזום בציניות ובזלזול ועל הדרך לההדיר מועדון שנוהל בדיחה בעשר השנים האחרונות ואוכל מאיתנו השפלה אחרי השפלה, המרחק עצום.

היכולת להכיל קיץ כזה, אומרת הרבה בעיני. בטח לאחר תקופת שיא. אין עבר, אין עתיד, יש רק הווה. אותי זה מבאס.

ובטח הניסיון לצייר שחקנים סופר סופר יקרים עוברים בחינם. וכשזה נאמר- יש טונה עבודה במכבי וכל יום שעובר ללא החתמת מנהל מקצועי(שחייב לטפל בכל המושאלים, הארכות חוזה, מכירות), הוא יום מבוזבז. מכבי היא גם מפעל ליצור והיא צריכה מנהל מפעל בפול טיים ג'וב. 

56 דקות לפני, כהן said:

והפעם זה עליי, אחלה, אשן טוב הלילה בכל מקרה..

עד כמה הדרבי הפך לדבר קטן? אוהד מכבי רושם שהוא ישן טוב לילה לפני דרבי. עצוב.

11 דקות לפני, המכבייה said:

היכולת להכיל קיץ כזה, אומרת הרבה בעיני. בטח לאחר תקופת שיא. אין עבר, אין עתיד, יש רק הווה. אותי זה מבאס.

ובטח הניסיון לצייר שחקנים סופר סופר יקרים עוברים בחינם. וכשזה נאמר- יש טונה עבודה במכבי וכל יום שעובר ללא החתמת מנהל מקצועי(שחייב לטפל בכל המושאלים, הארכות חוזה, מכירות), הוא יום מבוזבז. מכבי היא גם מפעל ליצור והיא צריכה מנהל מפעל בפול טיים ג'וב. 

מקווה מאוד שחושבים להביא אחד כזה. שועל כמו ג'ורדי. בעיני זה יותר חשוב מכל רכש שיגיע או לא יגיע בינואר (כן, גם כולל זהבי).

לפני1 שעה , אליהו_הנביא said:

אין ספק שעברנו קיץ בזיוני, אבל מזה ועד לכתוב עלינו קבוצה שמנוהל בזום בציניות ובזלזול ועל הדרך לההדיר מועדון שנוהל בדיחה בעשר השנים האחרונות ואוכל מאיתנו השפלה אחרי השפלה, המרחק עצום.

לא בציניות ולא בזלזול, אני מאלו שבאופן עקבי תמך ואמשיך לתמוך בגולדהאר יהיה אשר יהיה גם אם חושב שהחלטה זו או אחרת לא נכונה בעיניי, וכמובן יהיה אשר יהיה המיקום שלנו בטבלה. כרגע אין מישהו שהוא "המבוגר האחראי" חוץ ממיץ', אין לך ג'ורדי או איביץ' שיתנו בראש לשחקנים. אז מיץ' נאלץ לקחת זאת על עצמו, ומה לעשות שכרגע מכיוון שהוא לא פה פיזית, הקשר הזה מנוהל בזום. לפני כמה ימים הוא עלה בזום אל מול שחקני הקבוצה ונזף בהם (ככה דווח לפחות) והבהיר להם שעכשיו אין יותר את מי להאשים חוץ מהם. שיחה מצויינת אם אלו אכן היו עיקר הדברים, אבל מכיוון שבתוך ארצי אני יושב, ולא אתפלא אם ברגע שהמסך ירד, השחקנים הפכו את זה לאיזה סתלבט בחדר ההלבשה. מבין שאנשים לקחו ללב את הביטוי "מנוהלים בזום" וידעתי שזה מה שיקרה, אבל טכנית במובנים רבים זה כרגע המצב, והריחוק הפיזי של הבעלים מצד אחד דבר מבורך כי לא יושב לצוות המקצועי על הראש ומלחיץ אותם באופן קבוע כפי שעושים כל הבעלים פה בארץ, אבל מצד שני ברגע שאין סמכות ניהולית ומקצועית דומיננטית שייקח עליו חלק ממשימות הבעלים, המרחק הזה הופך לבעיה.

להדיר את חיפה ממש לא מתחביביי, הם פשוט באופן אופרטוניסטי אולי אבל באופן חכם ידעו הפעם לנצל את הטעויות שלנו בבחירת השחקנים, והנה עטים כעת על "השאריות" שזרקנו ויש מצב שאותם אקסים שלנו יהיו ההבדל בין עוד עונה עקרה שלהם או לאליפות ראשונה מזה שנות אור. אגב אני לא חושב שהם מנוהלים בדיחה, זה שהם לא לקחו תארים תקופה ארוכה עדיין לא מוריד מההשקעה של שחר, בדיוק כפי שלא האשמתי את מיץ' בשנים שפחות הלך לנו, וגם לא מאשים אותו כעת, כן עושים טעויות, והקיץ הזה זה הקיץ הראשון שבו יש לי איזשהי בדל של טענה כלפיו, אבל עשה זאת מתוך אמונה בדרכו, ויש שנים שפחות הולך. מבטיח לך שלא מחליף את מיץ' אפילו לא למאיית השנייה, לא בשחר, לא בש'ייח ערבי גנרי, ולא בשום טייקון או אוליגרך שיהיה..

לפני11 שעות , מכביסט לעד said:

עד כמה הדרבי הפך לדבר קטן? אוהד מכבי רושם שהוא ישן טוב לילה לפני דרבי. עצוב.

זה עצוב אם אתה הפועל. 

אני לא מרגיש עצוב.

הרבה כאן מדברים על מיטש ומכוונים לזה שהוא התייאש ממכבי.

אתם, האוהדים התייאשתם הרבה לפניו והשקעתם הרבה פחות ממנו.

אוהדים מתחננים לפיטורי דוניס, הוא מפוטר, האוהדים בוכים שאין מחליף שנייה אחרי שפוטר.

מה לעשות שגולדהאר חוקר ועושה דברים לעומק. מה הייתם מעדיפים שבמקום לחקור הוא היה מתקשר לבקש עצה מאברם גרנט ואז מנחית כאן איזה רן בן שמעון או מרקו בלבול לסתום חורים לזמן קצר?

המסקנה היא שלא משנה מה יקרה, תמיד יבכו ויקטרו. אני מעדיף שנסיים את העונה ללא מנכ"ל אבל ששוב יגיע לכאן מישהו ל5-6 שנים. 

מדברים על גולדהאר שמנהל בזום ומלגלגים, זה לא נתפס. עשו כל כך הרבה דברים בכדורגל שלנו בשביל להמאיס את מכבי על גולדהאר ולא הצליחו, הוא לא נרתע שבהתאחדות "גנבו" כסף לקבוצות הקטנות, הוא לא נרתע שכל סוכן פישר הקפיץ מחירים כשמדובר במכבי אלא בנה תשתית נוער חזקה ועוד ועוד ועוד, אז די להסביר לנו כמה הכל שחור וכמה נמאס לו ממכבי, זה כבר מגוחך. תקחו את הבכי למקומות אחרים.

יקח שבוע או שלושה חודשים, יקח כמה שיקח, שימצא בשקט ובמדויק את בעלי התפקידים הבאים במכבי, זה הרבה יותר חשוב למצוא בפיצנטה את האנשים הנכונים מאשר לרצות את יוסי מהפורום של השחקן.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

גולדהאר לא חותך ככה מאמן, כנראה שהיה משהו בלתי נמנע .

לא דיברתי על למה חתך אותו, מוצדק או לא, אי אפשר לדון בזה בלי סוף, צריך להתקדם.

כתבתי הודעה ארוכה כי זה מאוד צורם בעין לראות כל כך הרבה קשקשת על גולדהאר ודיונים אין סופיים על ההתנהלות של מכבי.

גולדהאר מפסיד עשרות\מליונים ולא מתייאש ואוהדים בפורום עושים תיקו מול נתניה ומציירים תמונה כאילו המועדון גוסס.

יאללה תתקדמו כבר.

1 hour ago, ravid said:

זה עצוב אם אתה הפועל. 

אני לא מרגיש עצוב.

למה דרבי זה רק של הפועל? ממתי?

והכוונה שלי הייתה בגלל שאין קהל, לא בגלל היכולת של הפועל. מבחינתי שירדו לליגה ב'.

בדיוק כמו שכתבתי בזמן המשחק מול ק"ש - סבלנות חברים. נעשו טעויות בקיץ ונגרם לקבוצה נזק תחת דוניס, אבל נזק כזה לא מתקנים ביום או יומיים ואני מאמין שגולדהאר גם מבין עכשיו מה נחוץ לקבוצה.

תנו לבעל הבית שלנו אמון וקרדיט. אף אחד לא מושלם וכולם עושים טעויות ולפעמים גם טעויות קשות.

אני תמיד יכול להתעודד ממה שגולדהאר בנה פה (בעיקר במחלקת הנוער) וגם יודע שהוא איש עסקים מהטופ העולמי ויש לו נסיון בניהול יותר מכולנו פה.

52 דקות לפני, Insigne said:

הרבה כאן מדברים על מיטש ומכוונים לזה שהוא התייאש ממכבי.

אתם, האוהדים התייאשתם הרבה לפניו והשקעתם הרבה פחות ממנו.

אוהדים מתחננים לפיטורי דוניס, הוא מפוטר, האוהדים בוכים שאין מחליף שנייה אחרי שפוטר.

מה לעשות שגולדהאר חוקר ועושה דברים לעומק. מה הייתם מעדיפים שבמקום לחקור הוא היה מתקשר לבקש עצה מאברם גרנט ואז מנחית כאן איזה רן בן שמעון או מרקו בלבול לסתום חורים לזמן קצר?

המסקנה היא שלא משנה מה יקרה, תמיד יבכו ויקטרו. אני מעדיף שנסיים את העונה ללא מנכ"ל אבל ששוב יגיע לכאן מישהו ל5-6 שנים. 

מדברים על גולדהאר שמנהל בזום ומלגלגים, זה לא נתפס. עשו כל כך הרבה דברים בכדורגל שלנו בשביל להמאיס את מכבי על גולדהאר ולא הצליחו, הוא לא נרתע שבהתאחדות "גנבו" כסף לקבוצות הקטנות, הוא לא נרתע שכל סוכן פישר הקפיץ מחירים כשמדובר במכבי אלא בנה תשתית נוער חזקה ועוד ועוד ועוד, אז די להסביר לנו כמה הכל שחור וכמה נמאס לו ממכבי, זה כבר מגוחך. תקחו את הבכי למקומות אחרים.

יקח שבוע או שלושה חודשים, יקח כמה שיקח, שימצא בשקט ובמדויק את בעלי התפקידים הבאים במכבי, זה הרבה יותר חשוב למצוא בפיצנטה את האנשים הנכונים מאשר לרצות את יוסי מהפורום של השחקן.

עם כל הכבוד לאהבה שלכם שמיץ' עושה הכל במתינות וחוכמה

כרגע יש פה דוגמא קלאסית של ספינה עם חור בתחתית שעומדת לשקוע, אם תתחיל לקבץ דיונים על גבי דיונים וחקירות איך מטפלים בחור הזה אתה תטבע

יש פה קבוצה מתחרה שמצאה אחלה זמן לראות אותנו חלשים, הדבר האחרון שצריך עכשיו זה דיונים לעומק וחקירות מיוחדות

עם כל הכבוד למיץ', כבר שנתיים עושים פה חשיבה לעומק איך מחליפים את ג'ורדי ואיך להביא מישהו תחת מיץ' שיעשה פה סדר

זה לא הולך לכיוונים טובים, מקבלי ההחלטות הקיימים במכבי מאוד מוגבלים ביכולתם והקיץ הזה מראה את זה בצורה פשוט חזקה, והעונה הזאת כהמשך לקיץ עוד יותר מראה את זה

25 דקות לפני, maccabi-king said:

כרגע יש פה דוגמא קלאסית של ספינה עם חור בתחתית שעומדת לשקוע, אם תתחיל לקבץ דיונים על גבי דיונים וחקירות איך מטפלים בחור הזה אתה תטבע

יש פה קבוצה מתחרה שמצאה אחלה זמן לראות אותנו חלשים, הדבר האחרון שצריך עכשיו זה דיונים לעומק וחקירות מיוחדות

עם כל הכבוד למיץ', כבר שנתיים עושים פה חשיבה לעומק איך מחליפים את ג'ורדי ואיך להביא מישהו תחת מיץ' שיעשה פה סדר

זה לא הולך לכיוונים טובים, מקבלי ההחלטות הקיימים במכבי מאוד מוגבלים ביכולתם והקיץ הזה מראה את זה בצורה פשוט חזקה, והעונה הזאת כהמשך לקיץ עוד יותר מראה את זה

זורם איתך, אתה חושב שמיץ' לא יודע את זה? אולי תנסה לחשוב יצירתי למרות שזה קשה לך ותנסה להבין שהייתה כאן בעיה עמוקה של מגבלות פאייר פלאי?

52 דקות לפני, maccabi-king said:

זה בדיוק מה שנדרש. ישועה לא תבוא מהחוסר הבנה הבסיסית שלך. שמענו אתכם עד 2013. מספיק. שכל אחד יתמקד במה שהוא טוב בו. 

49 דקות לפני, maccabi-king said:

לא מסכים איתך.
אם נשתמש בדימוי שלך, אכן היינו במצב שבו היה חור בספינה והתחלנו לשקוע.

גולדהאר פעל, ויחסית במהירות שהפתיעה את כולנו, וסתם את החור כאשר פיטר את דוניס ומינה באופן זמני את וואן לובן.

כעת, כשהשקיעה נעצרה והחור נסתם, גולדהאר בוחן אופציות לרכוש מנוע חדש (מאמן) ועוד כמה שיפורים למפרשים, להגה וכו' (שחקנים) בספינה.

בואו נסמוך על מיץ', לא היה ולא יהיה לנו בעלים כזה. אמן שיישאר פה כמה שיותר!

נכון שכרגע אנחנו רחוקים מחיפה וישנה סבירות מסוימת שהם יקחו אליפות, אבל אם מסתכלים על המועדון במאקרו, לא הייתי רוצה אף אחד אחר שינווט לנו את הספינה.

יהיה בסדר, כלום לא אבוד!

היום דרבי!!!!