Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

6 דקות לפני, Rotiman said:

"לדוג תלמידות תיכון" כאילו הם חיכו מחוץ לשער של בית ספר והתחילו עם ילדות שמה.

כולנו מכירים את הסיפור ומודה שאם אני הייתי במקומם גם אני הייתי נופל בפח ואני בטוח שגם עוד 95% מהיוזרים פה

הם ידעו שהן נערות בתיכון, זה העניין. אני מעריך שבעיני מיטש, זאת לא אנרגיה שצריך לבזבז והיא גם שמה אותך במקום חשוף ופגיע כי אתה לא עומר אצילי. אתה עומר אצילי ממכבי תל אביב. 

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

אני ממש לא מתרשם ממה הקהל היה שר אם. יותר מפריע לי שאם באמת אוהדי חיפה יזמו את זה (מאוד תמוה שעד יומיים אחרי הפרסום, האינסטגרם שלהן היה מפוצץ בשחקני חיפה) וכתב שהוא אוהד באר שבע מתוסכל עשה מזה כמעט פוליצר, אז לפחות שיהיה לכם טיפת עמוד שידרה (לשחקנים) ולפסול את הקבוצות האלה על הסף.

אז מה עדיף להם? בני יהודה?

לפני1 שעה , אלק נילאש said:

יופי. יצא ידי חובה.

באמת שהנחמה היחידה שלי בכל הסיפור הזה היא שאני מאמין שאת מיטש לא עניין לא מה אלמוג בוקר חשב ולא טליה סלנט. כנ"ל לגבי האוהדים. הוא הלך עם האמת שלו ושכולם ידחפו אצבע.

לא נתחיל שוב את הדיון האינסופי הזה של "היה צריך לשחרר אותם או לא?", אבל בקשר למשפט האחרון שרשמת, אז אם כבר עדיף להיות זה שדוחף את האצבע ולא זה שדוחפים לו, ואנחנו עכשיו על תקן אלו שכולם דוחפים להם עמוק עמוק בעודנו שפופים שמנסים להציג חזית של "לא שומע, לא רואה, לא מרגיש". היחידים שניזוקו מהסיפור הזה אלו אנחנו, לא היריבות שיהנו מהשחקנים הנ"ל, לא הבחורות שצברו לעצמם עוד כמה עשרות אלפי עוקבים ובקרוב תראה אותם מככבות באיזו תוכנית ריאליטי סוג ז', ואפילו לא השחקנים כי הנה עובדה שאוטוטו חוזרים מהדלת הראשית של הכדורגל הישראלי. היחידים שגם אכלו את הדגים המסריחים וגם מסולקים מהעיר אלו אנחנו, והבדיחה היא פה רק על חשבוננו..

45 דקות לפני, פנחס שוף said:

אז מה עדיף להם? בני יהודה?

בית''ר למשל? 

אגב, אני עד היום בכלל לא בטוח שיש מצב שאצילי ומיכה יכולים לשחק שוב באותה הקבוצה. 

מאז הפרשה זה נראה שהם לא מתקשרים ואני לא אתפלא אם אישתו של אצילי נתנה לו וטו עליו

21 דקות לפני, כהן said:

לא נתחיל שוב את הדיון האינסופי הזה של "היה צריך לשחרר אותם או לא?", אבל בקשר למשפט האחרון שרשמת, אז אם כבר עדיף להיות זה שדוחף את האצבע ולא זה שדוחפים לו, ואנחנו עכשיו על תקן אלו שכולם דוחפים להם עמוק עמוק בעודנו שפופים שמנסים להציג חזית של "לא שומע, לא רואה, לא מרגיש". היחידים שניזוקו מהסיפור הזה אלו אנחנו, לא היריבות שיהנו מהשחקנים הנ"ל, לא הבחורות שצברו לעצמם עוד כמה עשרות אלפי עוקבים ובקרוב תראה אותם מככבות באיזו תוכנית ריאליטי סוג ז', ואפילו לא השחקנים כי הנה עובדה שאוטוטו חוזרים מהדלת הראשית של הכדורגל הישראלי. היחידים שגם אכלו את הדגים המסריחים וגם מסולקים מהעיר אלו אנחנו, והבדיחה היא פה רק על חשבוננו..

כנראה שמיטש לא חושב במושגים האלה בכלל ולא משחק את המשחק הזה. הוא לא חי על פי התוצאה האחרונה כי אם היה, הוא היה עוזב אותנו אחרי שנתיים גג. מכבד אותו מאד על זה ולא מרגיש שדחפו לי שום אצבע. 

לפני6 שעות , antonio_margheriti2 said:

לא יודע למה, אבל לא מזיז לי כל הדיבורים על אצילי ומיכה בינואר, המשכתי הלאה ממזמן.

אני גם אומר לעצמי שמיכה זה לא אותו שחקן, עונה שעברה היה על הפנים, ועובדה שהוא גם לא מצליח בקפריסין.

אצילי, אופי של של ילד, שיחזור הקהל וישיר לו שירי קטינות, הוא לא יתפקד, אני גם אשיר לו בעצמי במידה והוא בקבוצה יריבה.

וואלה אני מקווה שאתה תשיר לבד יאפס

אתה שייך לקופים המכוערים שאין להם טיפה של סגנון

12 דקות לפני, MTA For Ever said:

וואלה אני מקווה שאתה תשיר לבד יאפס

אתה שייך לקופים המכוערים שאין להם טיפה של סגנון

זה תלוי איפה הוא ישחק, אם ביריבה על התואר, כל האמצעים כשרים.

הוא נתן למכבי, אבל לא מספיק מבחינתי שהוא יהיה חסין, אם הייתי אומר דבר כזה על מיכה או אפילו אלירן עטר, היה צריך להשהות אותי לכל החיים.

9 דקות לפני, המכבייה said:

כנראה שמיטש לא חושב במושגים האלה בכלל ולא משחק את המשחק הזה. הוא לא חי על פי התוצאה האחרונה כי אם היה, הוא היה עוזב אותנו אחרי שנתיים גג. מכבד אותו מאד על זה ולא מרגיש שדחפו לי שום אצבע. 

שוב, מיץ' הוא הבעלים וזכותו לקבוע מי ישחק בקבוצתו ולמי הוא ישלם משכורת מכיסו, לא נכנס שוב לסוגיה על כדאיות ההחלטה ועל שיקוליו. רק טוען שאין מה להתעטף או להתרברב על ה"מוסריות" שלנו, לא יצאנו המנצחים ולא הגיבורים הגדולים בכל הסאגה הזו, ולא תצמח לנו תועלת כלשהי מאירועי הקיץ האחרון, אולי אפילו להפך, וזו הנקודה שרציתי להבהיר...

11 דקות לפני, כהן said:

שוב, מיץ' הוא הבעלים וזכותו לקבוע מי ישחק בקבוצתו ולמי הוא ישלם משכורת מכיסו, לא נכנס שוב לסוגיה על כדאיות ההחלטה ועל שיקוליו. רק טוען שאין מה להתעטף או להתרברב על ה"מוסריות" שלנו, לא יצאנו המנצחים ולא הגיבורים הגדולים בכל הסאגה הזו, ולא תצמח לנו תועלת כלשהי מאירועי הקיץ האחרון, אולי אפילו להפך, וזו הנקודה שרציתי להבהיר...

לא מתרברב על שום מוסר והסברתי בעמוד הקודם איך אני מפרש את זה(לא קשור למוסר וגם לא לחוק). אין פה נצחונות ואין הפסדים אלא רק החלטה קרה ושקולה של בעל המועדון לגביי המועדון שלו(אחת מתוך אלפי החלטות שהוא לקח לטובת המועדון בעשור האחרון כפי שהוא רואה את זה). אני סומך על שיקוליו כי הוא הרוויח את האמון שלי. והארוע הזה מצער וחבל שהתרחש. אין בו גיבורים ואין בו מנצחים. 

לפני2 שעות , המכבייה said:

בעניין מיטש, ברור שלא. ‏‎‎‎מיטש לא מנסה להיות מוסרי כאן וגם לא עוסק בחוק. מבחינתו מדובר בהתאמתם המקצועית שזאת הגדרה מאד רחבה(תזונה, מנוחה, יצוג ראוי של המועדון בשעות הפנאי, שמירה על החוק, תרומה לקהילה). מיטש הפך אותם לאנשים אמידים אבל יש לזה גם תנאי סף ובזה הם לא עומדים על פי תפיסת עולמו.

‏‎‎‎‎הם לא עמדו במכלול של מה שמצופה משחקן של מכבי. זאת הערכה שלי.

איך זה מסתדר עם הרקורד של אלירן עטר? 

11 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

איך זה מסתדר עם הרקורד של אלירן עטר? 

אלירן עטר לא חטא כשחקן מכבי. ומכבי היתה בחיתולים שלה כמועדון מעוצב מבחינת מיטש. גם אנשים כמו טוויטו שהדליפו והתנהגו בגסות ובשחצנות(כלפי למשל) לקח לו זמן להעיף. מיטש הגיע לחורבה ממש, בכל פרמטר. לקח לו כמה שנים טובות לבסס את מה שנראה לנו כרגע כמוצר מוגמר ומובן מאליו. הוא גם ידע את זה מראש ושילם על זה שכר לימוד יקר.

3 דקות לפני, YoniC said:

זקנים. למה לא הולאנד ואמבפה? בנייה לשנים קדימה

אמבפה יעיל במגרש פתוח, יקשו עליו עם בונקרים בליגה שלנו ראה ערך רוקאביצה

לפי וואן, גראלדש הביע נכונות להגיע לחיפה.

אני לא מבין איך אנחנו עוברים על זה בשתיקה?

צריך להציף את גראלדש בהודעות

מה זה הבוקר השחור הזה

מיכה לבש

אצילי לחיפה

גראלדש לחיפה

מה נסגר?

Just now, mta8 said:

לפי וואן, גראלדש הביע נכונות להגיע לחיפה.

אני לא מבין איך אנחנו עוברים על זה בשתיקה?

צריך להציף את גראלדש בהודעות

מה זה הבוקר השחור הזה

מיכה לבש

אצילי לחיפה

גראלדש לחיפה

מה נסגר?

תחושה שאנחנו הפועל וחיפה עושים לנו ג'ורדי.

לא היה פה דיבור על כך שהתקציב של חיפה נמוך משלנו משמעותית? 

זה מרגיש כאילו הם קונים כל דבר שזז. 

אני מעריך מאד את מיץ' ומודע לעובדה שהוא המקור לשינוי החיובי במכבי, אבל המצב שלנו צועק שחייבים מנהל מקצועי. 

המצב הזה של להפרד משחקנים כל כך משמעותיים ולא להביא להם מחליפים זה בזיון ברמות של קבוצות מליגות נמוכות. 

חחחחח איך הם יודעים מה לכתוב כדי לחרפן את כולם פה, וכמו כבשים כולם עושים קליק.

נחכה ונראה, לא רואה מצב שהדיווח על גראלדש נכון.

5 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

חחחחח איך הם יודעים מה לכתוב כדי לחרפן את כולם פה, וכמו כבשים כולם עושים קליק.

נחכה ונראה, לא רואה מצב שהדיווח על גראלדש נכון.

נחכה ונראה לא רואה?