Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

לא יודע למה, אבל לא מזיז לי כל הדיבורים על אצילי ומיכה בינואר, המשכתי הלאה ממזמן.

אני גם אומר לעצמי שמיכה זה לא אותו שחקן, עונה שעברה היה על הפנים, ועובדה שהוא גם לא מצליח בקפריסין.

אצילי, אופי של של ילד, שיחזור הקהל וישיר לו שירי קטינות, הוא לא יתפקד, אני גם אשיר לו בעצמי במידה והוא בקבוצה יריבה.

1 דקה לפני, Dalembert said:

החרא היחיד בסיפור הזה הוא על הפרצוף שלנו ידידי

מצב גדול שאתה צודק אבל יישבר פה שיא צביעות חדש אחרי שהם שרו מכבי אנסים ומכבי פדופילים ועכשיו פתאום ירימו את שניהם על הכתפיים

שיא הצביעות

אוהדי מכבי חיפה מתעצבנים על הקריאות חיזבאללה, שולחים כמה ילדות להתלונן אצל כתב אוהדי באר שבע כדאי שהפרשה תופץ (אחרי שהם דרשו חצי שנה הרחקה) ושניהם נזרקו ממכבי להנאתם

עכשיו הם אמורים להיות שחקנים שלהם.

חבל על הזמן אין עם מי לדבר, מכבד את גולדהאר, אבל בנושא הזה לצערי הרב הוא טעה ובגדול (זאת דעתי) מבחינה מקצועית היינו יכולים להיות עם עוד 8-10 נקודות עם הצמד הזה לפחות, אולי עם היה מביא מחליפים באותה רמה הנחת היתה מתיישבת על כולנו והיינו פחות לחוצים מהמצב שנוצר, מבחינה לא מקצועית אפשר להבין אותו אבל בסופו של דבר אנחנו בטוחים שלא יקרה כלום.

23 דקות לפני, פושטק said:

אז הבנתי נכון? הקהלים של חיפה ובאר שבע שהסתלבטו על מקרה אצילי ומיכה עכשיו יעודדו אותם? חרא על הפרצוף שלהם

חרא על הפרצוף שלנו. שגולדהאר יתקן לפחות עם מיכה מאצילי אני לא מצפה לכלום.

אני לא יודע מה אתם מצפים, מיכה ואצילי שחקנים מהטופ של הליגה

ועכשיו הם אצלם כמובן שהם יעודדו אותם, לא באמת הזיז להם הסיפור עם הקטינות וסתם הקניטו אותם כמו שאנחנו מקניטים יריבים 

זה לגיטימי אנחנו שרנו שכטר בוא תנגב לנו את התחת ועכשיו הוא אצלנו ואנחנו תומכים בו

לפני5 שעות , אליהו_הנביא said:

הבעיה כאן היא אתית, מי שדאג לפמפם את הפרשה ווידא שהיא תשיג תוצאות זה אלמוג בוקר שהוא אוהד באר שבע ידוע שמן הסתם עכשיו יתמוך במעבר.

מעבר לב"ש זה חד משמעית בבחינת "הרצחת וגם ירשת".

10 דקות לפני, הנדון said:

חרא על הפרצוף שלנו. שגולדהאר יתקן לפחות עם מיכה מאצילי אני לא מצפה לכלום.

אבל הוא לא יתקן , אצלו אין הזדמנות שניה לא שמעת מה אמר אנדי דם.

גם מבחינת רכש אני בספק אם יגיע, ואן לויבן שכנראה סוג של חפרפרת הולך להיות פה הרבה זמן, אחרי שהנוער שלנו לא זכה בכלום איתו נראה שגם הבוגרים.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

גם מבחינת רכש אני בספק אם יגיע, ואן לויבן שכנראה סוג של חפרפרת הולך להיות פה הרבה זמן, אחרי שהנוער שלנו לא זכה בכלום איתו נראה שגם הבוגרים.

חחחחחח בנתיים כל הליגה למעט חיפה/ב"ש רק רוצים את המושאלים שלנו

אתה לא רציני

6 דקות לפני, erantheking21 said:

אבל הוא לא יתקן , אצלו אין הזדמנות שניה לא שמעת מה אמר אנדי דם.

אליפות בנוער זה מדד שמעניין תביצה מה שחשוב זה שלא מפסיקים לייצר שחקנים טובים רק שידעו לנצל את זה. יותר מחצי ליגה עברה אצלנו.

לפני4 שעות , הישראלי היפה said:

מעניין מה יגיד אוהד הפועל ב"ש שחשף את הפרשה אם מיכה יחתום אצלם.

איזה צבוע.

אם מיכה יחתום בב"ש, אז הנשיא יראה שאם הגברת מחתימה את מיכה הוא ירשה לעצמו להחתים את אצילי בלי חשש.

הוא הגיב בטוויטר. הוא לא רוצה שאף אחד מהם יחתום בבש. 

אני לא מבין את הטענות לקהלים אחרים שקיללו אותם ועכשיו ישירו להם. זה לא צביעות ואם זו צביעות אז אין קהל שהוא לא צבוע.

בני יהודה שרו יפה מאוד לעטר שהוא שודד זקנות למרות שהוא בכלל היה שחקן שלהם כשזה קרה.

חיפה שרו לו לפני ואחרי שהוא שיחק אצלם.

הפועל שרו קבוע "העין של קלינגר לא רואה" ועכשיו לא שרים (לפחות מהמעט שהספקתי לראות בעונה שעברה)

אנחנו קיבלנו יופי את טב"ח, שכטר, ורמוט וזהבי למרות החולצות של הזונה ה-12 ודומיהן.

וככה גם חיפה יקבלו יופי טופי את אצילי או מיכה או כל שחקן משמעותי שיגיע אליהם ויחזק אותם.

20 דקות לפני, ravid said:

אני לא מבין את הטענות לקהלים אחרים שקיללו אותם ועכשיו ישירו להם. זה לא צביעות ואם זו צביעות אז אין קהל שהוא לא צבוע.

בני יהודה שרו יפה מאוד לעטר שהוא שודד זקנות למרות שהוא בכלל היה שחקן שלהם כשזה קרה.

הפועל שרו קבוע "העין של קלינגר לא רואה" ועכשיו לא שרים (לפחות מהמעט שהספקתי לראות בעונה שעברה)

אנחנו קיבלנו יופי את טב"ח, שכטר, ורמוט וזהבי למרות החולצות של הזונה ה-12 ודומיהן.

וככה גם חיפה יקבלו יופי טופי את אצילי או מיכה או כל שחקן משמעותי שיגיע אליהם ויחזק אותם.

הכל נכון חוץ מורמוט.

אי אפשר להגיד שקיבלנו אותו. ובצדק

58 דקות לפני, ravid said:

אני לא מסכימה. יש הבדל בין לרדת לרמה האישית כמו שעשו לעטר בחיפה עם "השודד" ויש לשיר סתם שיר גנרי וכללי כמו שהאוהדים שלנו שרו לשכטר ולבוזגלו (ובתכלס לכל שחקן שנוא). גם השירים לזהבי של הפועל וחיפה היו אישיים, עם שלטים "רוי לגז" וכו'. פה זה משהו אחר לגמרי, וזה שכבר אשכרה היה להם שיר מוכן למיכה וברור שגם לאצילי אם היה נשאר על הסיפור הזה ספיציפית, ואז פתאום להגיד "יאללה מה ישמע מה הם כבר עשו" זה שיא הצביעות. דרך אגב אני גם לעולם לא אבין את עטר, הוא לא היה צריך לדרוך בכלל בחיפה זה הזוי בעיניי. אותו דבר בעיניי לגבי אצילי שרצו להעניש אותו על החיפה חיזבאללה המעפן הזה (!) ועכשיו פתאום עם דבר כזה אין להם בעיה....

אני גר במערב ראשון, כל איזור השכונות אשלים, כרמים, קרית ראשון,קרית גנים עד גבול רוטשילד מפוצץ בגרפיטי ״מכבי - מי כמוני בועל ילדות״ ״ששל״ ״מכבי אנסים״, עכשיו הם ישירו להם וזה רק מראה לי שאם יש דבר כזה שחקן שהוא זונת קהל, יש קהל שהוא זונה של שחקנים.

אתם פשוט חבורה של הזויים.  כאילו באמת הקניטו אותם כי הלכו עם ילדות בנות 16.  אלו הקנטות לגיטימיות בין יריביות הייתי נוהג בדיוק כמוהם.

כמה שאתם נאיבים

אני ממש לא מתרשם ממה הקהל היה שר אם. יותר מפריע לי שאם באמת אוהדי חיפה יזמו את זה (מאוד תמוה שעד יומיים אחרי הפרסום, האינסטגרם שלהן היה מפוצץ בשחקני חיפה) וכתב שהוא אוהד באר שבע מתוסכל עשה מזה כמעט פוליצר, אז לפחות שיהיה לכם טיפת עמוד שידרה (לשחקנים) ולפסול את הקבוצות האלה על הסף.

לפני3 שעות , המכבייה said:

הוא הגיב בטוויטר. הוא לא רוצה שאף אחד מהם יחתום בבש. 

יופי. יצא ידי חובה.

באמת שהנחמה היחידה שלי בכל הסיפור הזה היא שאני מאמין שאת מיטש לא עניין לא מה אלמוג בוקר חשב ולא טליה סלנט. כנ"ל לגבי האוהדים. הוא הלך עם האמת שלו ושכולם ידחפו אצבע.

54 דקות לפני, אלק נילאש said:

יופי. יצא ידי חובה.

באמת שהנחמה היחידה שלי בכל הסיפור הזה היא שאני מאמין שאת מיטש לא עניין לא מה אלמוג בוקר חשב ולא טליה סלנט. כנ"ל לגבי האוהדים. הוא הלך עם האמת שלו ושכולם ידחפו אצבע.

לא בוחן כליות או לב בהקשר של בוקר. כך הוא הגיב.

בעניין מיטש, ברור שלא. ‏‎‎‎מיטש לא מנסה להיות מוסרי כאן וגם לא עוסק בחוק. מבחינתו מדובר בהתאמתם המקצועית שזאת הגדרה מאד רחבה(תזונה, מנוחה, יצוג ראוי של המועדון בשעות הפנאי, שמירה על החוק, תרומה לקהילה). מיטש הפך אותם לאנשים אמידים אבל יש לזה גם תנאי סף ובזה הם לא עומדים על פי תפיסת עולמו.

‏‎‎‎‎הם לא עמדו במכלול של מה שמצופה משחקן של מכבי. זאת הערכה שלי. ואם ניהיה ספציפים- שחקן מכבי לא אמור לדוג תלמידות תיכון בזמנו החופשי ולא אמור לשים את עצמו במקום כזה חשוף ונמוך. גם בזמנו החופשי הוא מייצג את מכבי והוא מתוגמל בהתאם לזה. כך אני מעריך שמיטש חושב. 

9 דקות לפני, המכבייה said:

לא בוחן כליות או לב בהקשר של בוקר. כך הוא הגיב.

בעניין מיטש, ברור שלא. ‏‎‎‎מיטש לא מנסה להיות מוסרי כאן וגם לא עוסק בחוק. מבחינתו מדובר בהתאמתם המקצועית שזאת הגדרה מאד רחבה(תזונה, מנוחה, יצוג ראוי של המועדון בשעות הפנאי, שמירה על החוק, תרומה לקהילה). מיטש הפך אותם לאנשים אמידים אבל יש לזה גם תנאי סף ובזה הם לא עומדים על פי תפיסת עולמו.

‏‎‎‎‎הם לא עמדו במכלול של מה שמצופה משחקן של מכבי. זאת הערכה שלי. ואם ניהיה ספציפים- שחקן מכבי לא אמור לדוג תלמידות תיכון בזמנו החופשי ולא אמור לשים את עצמו במקום כזה חשוף ונמוך. גם בזמנו החופשי הוא מייצג את מכבי והוא מתוגמל בהתאם לזה. כך אני מעריך שמיטש חושב. 

"לדוג תלמידות תיכון" כאילו הם חיכו מחוץ לשער של בית ספר והתחילו עם ילדות שמה.

כולנו מכירים את הסיפור ומודה שאם אני הייתי במקומם גם אני הייתי נופל בפח ואני בטוח שגם עוד 95% מהיוזרים פה