Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

3 דקות לפני, Figo10 said:

העלתי סברה לאור הגישה הזאת של התנערות מאחריות באופן מוחלט, מה שבטח לא היה עושה רושם חיובי על גולדהאר.

יש לי לא מעט מה להגיד על ה"חוסר אשמה" הן בהיבט המוסרי והן בנזק התדמיתי שהדבר יכל היה לגרום למכבי ולגולדהאר באופן אישי. אבל ממש לא מתכוון לצלול שוב למה שלא רלוונטי כבר חצי שנה. אז תסלח לי.

למה שלא יטהר את האווירה ולפחות יצא ידי חובה מפרשה הרבה יותר חמורה מעלאק "הקהל שנפגע ממנו" ?

יטהר את האווירה מול מי? ממי הוא צריך לבקש סליחה? באמת אני שואל. 

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

כדאי שתפנימו שאצילי לא מכביסט , אלא שכיר חרב בדיוק כמו שכטר. ברגע שאין אפשרות להרוויח כסף ממועדון מסויים הוא מחליף צבע כמו זיקית וצועק " יחי הצבע החדש"

תודה רבה

40 דקות לפני, Figo10 said:

העלתי סברה לאור הגישה הזאת של התנערות מאחריות באופן מוחלט, מה שבטח לא היה עושה רושם חיובי על גולדהאר.

יש לי לא מעט מה להגיד על ה"חוסר אשמה" הן בהיבט המוסרי והן בנזק התדמיתי שהדבר יכל היה לגרום למכבי ולגולדהאר באופן אישי. אבל ממש לא מתכוון לצלול שוב למה שלא רלוונטי כבר חצי שנה. אז תסלח לי.

למה שלא יטהר את האווירה ולפחות יצא ידי חובה מפרשה הרבה יותר חמורה מעלאק "הקהל שנפגע ממנו" ?

ממי אתה חושב שהוא צריך לבקש סליחה? מהבנות או מהמועדון?

אם מהמועדון, אז לדעתי גם אצילי וגם מיכה היו מתנצלים בפני המועדון אם הם היו נשארים בקבוצה, אבל לפי מה שאני זוכר גולדהאר לא היה מוכן להיפגש איתם.

אם מהבנות, אז אין לאצילי או למיכה על מה להתנצל, מדובר בשתי שקרניות שהציגו את עצמן כבגירות על מנת לקיים יחסי מין עם שני כוכבי כדורגל ואז אחר כך להתגאות בזה מול החברות, ואז לשחק את "הקורבן" אחרי שהכל מתפוצץ, לא מדובר באיזה צדיקות תמימות שאין להן מושג מה הן עושות, ובגלל זה גם זיכו את שניהם יחסית מהר, כי גם במשטרה וגם בפקרליטות הבינו שאין כאן כלום, וזה בלי קשר לעובדה שבמקרים כאלו התנצלות = הודאה באשמה ורק יכולה לפגוע בשניהם, בטח כשהחקירה מתנהלת, אבל גם אחרי שהתיק נסגר מחוסר אשמה אין להם על מה להתנצל.

3 דקות לפני, Marco_Reus said:

ממי אתה חושב שהוא צריך לבקש סליחה? מהבנות או מהמועדון?

אם מהמועדון, אז לדעתי גם אצילי וגם מיכה היו מתנצלים בפני המועדון אם הם היו נשארים בקבוצה, אבל לפי מה שאני זוכר גולדהאר לא היה מוכן להיפגש איתם.

אם מהבנות, אז אין לאצילי או למיכה על מה להתנצל, מדובר בשתי שקרניות שהציגו את עצמן כבגירות על מנת לקיים יחסי מין עם שני כוכבי כדורגל ואז אחר כך להתגאות בזה מול החברות, ואז לשחק את "הקורבן" אחרי שהכל מתפוצץ, לא מדובר באיזה צדיקות תמימות שאין להן מושג מה הן עושות, ובגלל זה גם זיכו את שניהם יחסית מהר, כי גם במשטרה וגם בפקרליטות הבינו שאין כאן כלום, וזה בלי קשר לעובדה שבמקרים כאלו התנצלות = הודאה באשמה ורק יכולה לפגוע בשניהם, בטח כשהחקירה מתנהלת, אבל גם אחרי שהתיק נסגר מחוסר אשמה אין להם על מה להתנצל.

אז שלא יתנצלו וילכו קיבינימט. כמה אפשר לעסוק בדבילים האלה שגררו את מכבי למהדורות החדשות. כל העולם אשם חוץ מאלה שזיינו ילדות בנות 15, כי הגאונים חשבו שהן דקה אחרי 18. יה רייט. שלא יתנצלו, הם לא הבעיה שלנו עכשיו.

1 דקה לפני, המכבייה said:

אז שלא יתנצלו וילכו קיבינימט. כמה אפשר לעסוק בדבילים האלה שגררו את מכבי למהדורות החדשות. כל העולם אשם חוץ מאלה שזיינו ילדות בנות 15, כי הגאונים חשבו שהן דקה אחרי 18. יה רייט. שלא יתנצלו, הם לא הבעיה שלנו עכשיו.

זה לא שהם הבחורים הצעירים היחידים שהולכים עם בנות 18 או להיפך.

4 דקות לפני, Marco_Reus said:

זה לא שהם הבחורים הצעירים היחידים שהולכים עם בנות 18 או להיפך.

יש לי המון מה להגיד על זה. עזוב. רק על העובדה שהם לא הפעילו שיקול דעת מתבקש ובהיותם אנשים מפורסמים הם חשפו את עצמם כל כך בקלות לכל זב חוטם באינסטה. חוץ מזה, הם ממשיכים לשחק כדורגל ולהתפרנס. מה האסון הגדול? מכבי זה המועדון היחיד בעולם? כשאתה מבקש תעודות זהות לפני זיון, שמע, זה לא קול. ממש לא קול. שלא יתנצלו וימשיכו בחייהם. 

אולי אני אטעה אבל מרגיש לי שהוא לא יצליח שם,  בטח לא כמו כשהוא היה אצלינו. 

יש ביקום קארמה , על כל הסיפור הזה מרחפת קארמה רעה ואני לא רואה איך זה מצליח להתרומם יותר מדי.. 

לא מרגיש לאצילי שום דבר, הוא לא סמל, הוא לא קרוב למשהו סמלי, הוא כמו שנאמר זיקית שמחליפה צבעים או סוכן שב"כ שמחליף זהיות

אבל אי אפשר לקחת לו את זה שהוא מבחינה מקצועית הוא שחקן קלאץ' מהטובים ביותר שיש בדור הנוכחי, יש לו מספרים חריגים לישראלים בנוף הישראלי של ימינו וכל עונה הוא תמיד נתן אותם למכבי

אז עם כל הקלאס של מיץ' וכ'ו שכולם משבחים זה בסדר גמור, אבל אני לא מצליח מישהו בצוות המקצועי של היום שיכול למצוא שחקן ברמתו בלי לפתוח את הכיס בצורה שהוא לא יעשה.

בסופו של יום מכבי הפסידה מקצועית שחקן חריג שנותן תוצרת בלי הרבה מניירות גם שהוא מסריח את הדשא משחק שלם.

אפשר לשבח בסופו של דבר עם מוסריות לא לוקחים תארים..

40 דקות לפני, Macc Abi said:

אולי אני אטעה אבל מרגיש לי שהוא לא יצליח שם,  בטח לא כמו כשהוא היה אצלינו. 

יש ביקום קארמה , על כל הסיפור הזה מרחפת קארמה רעה ואני לא רואה איך זה מצליח להתרומם יותר מדי.. 

אם אתה לא שם לב, הקארמה הרעה היא עלינו ששחררנו אותם.

טהרנות וצדקנות לא מביאים קארמה טובה.

לפני5 שעות , אליהו_הנביא said:

מצחיק שכל כך חשוב שהוא התנצל על החיזבאללה אבל לא על שאר הדברים

הזיה, אני רואה כותרת "אצילי התנצל", נכנס לכתבה רואה שמדובר על הקריאות

איזה עולם מטומטם

די נו אם הוא יתנצל על הבחורות הוא יהיה חשוף לתביעות אחושרמוטה מהצד שלהן.

מדובר בשחקן שיש לו עוד כמה שנים טובות לתת ואין לו מה לחפש מחוץ לישראל.

מכבי בעטו אותו בלי לחקור. חיפלה לקחו אותו אחרי שחקרו.

בכל סיטואציה אחרת היינו עושים הפוך 

אין ספק שהוא שכיר חרב, הצער היחיד זה שחיפלה הרוויחה אחלה של שחקן

כרמלי נשאל על זהות המאיימים והשיב: "באיזו קבוצת אוהדים מדובר? לא כל מה שאני יודע מותר לי להגיד. אני יודע במי מדובר, כן".

מאוד מקווה שזה לא קשור באוהדים שלנו.

14 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

כרמלי נשאל על זהות המאיימים והשיב: "באיזו קבוצת אוהדים מדובר? לא כל מה שאני יודע מותר לי להגיד. אני יודע במי מדובר, כן".

מאוד מקווה שזה לא קשור באוהדים שלנו.

מה אנחנו קשורים אדביסי

43 דקות לפני, פנחס שוף said:

הפועל עושה רכש של כל השמות הגנרים מהליגה, 6-7 שחקנים החתימו כבר

כנראה לא ירדו ליגה, חבל

חחחח כל חלון הם מחתימים מיליוני שחקנים. עדיין לא התחיל החלון והביאו כמעט הרכב שלם.

לצערי את חלק מהשמות אני מכיר, אז זה כנראה אומר שהם לא ירדו...

את האמת שאין לי טענה אחת כלפי אצילי , אני בטוח ב100% שאם מכבי היו מציעים לו לחזור עכשיו הוא היה מגיע על 4 כולל התנצלות מרשימה ועבודות שירות מטעם המועדון. 

כל הטענות שיש צריכות להיות מופנות כלפי ההנהלה שפשוט הגישה את השחקן הישראלי הכי טוב שיש לשוק הנוכחי להציע על מגש ליריבה הישירה שלנו לתואר השנה וככל הנראה גם בשנים הקורבות. 

אם הוא היה הולך לביתר הייתי אפילו מאחל לו שיצליח, אבל כרגע בואו נקווה שכל הפסטיבל הזה ייגמר בכישלון אחד גדול.

יש את השיר היפה של זילבר "היו לי פעם עקרונות, מכרתי את כולם. עסקה מוצלחת בשבילי, טובה גם בשבילם".  

וואלה כולם הרוויחו מהעסקה הזו, השחקן שכנראה הבין שאין לו ערך מוסף מחוץ לביצה המקומית, חזר ארצה ולקבוצה הגדולה ביותר שיכל לקבל (אנחנו לא ברשימה) ויחגוג בעוד כמה חודשים אליפות נוספת לרזומה, פלוס הלבנת שמו רק מעצם חתימתו אצל "הנשיא". הקבוצה קיבלה את שחקן העונה בליגה, שחקן שובר שיוויון (וגם ככה אין ממש שיוויון כרגע) שיתרום לה רבות עוד בעתיד, ושחקן שמאוד יכול להיות שיחזור שוב להיות הטוב בארץ ובקרוב מאוד. ואפילו התקשורת על כל עסקניה והאינטרסנטים קיבלו את מבוקשם.

כולם הרוויחו? כולם חוץ מאיתנו כמובן, גם אכלנו את הדגים המסריחים וגם גורשנו מהעיר, ומההחלטה התמימה הזו על סילוק אותם השחקנים ובעיקר בדרך שבה זה נעשה, מאוד יכול להיות שיקח לנו הרבה הרבה זמן לחזור מקצועית למקומות שהורגלנו אליהם בעשור האחרון, למקום שרק לפני כמה חודשים היינו בו, ועכשיו זה כבר נראה כהיסטוריה רחוקה. 

מאחל לאצילי רק בריאות, מודה לו על הרגעים היפים שסיפק לנו (הבישול ליוני במשחק ההוא יחקק במוחי לעד), ומעתה שרק ידע כישלון צורב...

גם על בייל אמרו את זה, גם על האזרד אמרו את זה, גם על עוד אלף שחקנים אמרו את זה.

זה שהצלחת במקום אחד לא אומר דווקא שתצליח במקום אחר, יש מה שנקרא דינימיקה קבוצתית ונקווה שכאן הם יפלו.

אישית כשאני מסתכל על התמונה הכוללת, זה לא כזה אסון וימים לדעתי יחזקו את זה.

4 דקות לפני, קובי השועל said:

גם על בייל אמרו את זה, גם על האזרד אמרו את זה, גם על עוד אלף שחקנים אמרו את זה.

זה שהצלחת במקום אחד לא אומר דווקא שתצליח במקום אחר, יש מה שנקרא דינימיקה קבוצתית ונקווה שכאן הם יפלו.

אישית כשאני מסתכל על התמונה הכוללת, זה לא כזה אסון וימים לדעתי יחזקו את זה.

בינתיים אנחנו רק אומרים ואומרים ונשארים עם הזין ביד אחי בוא נשים את הדברים על השולחן, כרגע כל השלושה (טבח חוזז אלמוג) שבמשבצת של אצילי נתנו גול וחצי ביחד. 

במקום רק לקוות שזה לא יצליח אצלם אולי כדי שמישהו במשרדים שלנו יתעורר.  

1 דקה לפני, itan17 said:

מקווה שיהרוס להם יופי את ההיררכיה בהתקפה.

לא רואה סרט שבכר ירד לשחק עם שרי באמצע, כי אוטומטית הם יחזרו לקבל שערים קלילים כל משחק. מה שמשאיר את שרי במצ'אפ עם אצילי על המקום בהרכב מה שיעשה להם שם לא מעט צרות.

התנצלות של אצילי על סיפור הנערות לא על הפרק בכלל, לא משנה באיזה קבוצה הוא היה חותם.

כשיש עוד סיכוי שהבנות יגישו תביעה אזרחית נגדו, התנצלות עובדת רק לטובתן ויכולה להעיד על זה שהוא מבין שהייתה בעיה עם ההתנהגות שלו