Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

1 hour ago, BRoi said:

אם הוא מספיק טיפש הוא יעשה את זה,הבן אדם גר בחולון וכל החיים שלו הם במרכז איפה שרוב אוהדי מכבי גרים ויכולים להתקל בו

בכל מקום שילך,אם הוא רוצה לסבול כל הקריירה שלו שילך על זה

כמה סבלו ביום-יום שכטר ו-ורמוט שהם שרו את זה בחגיגות של הפועל? 

אין לי בעיה איתו, וגם אין מה להאשים אותו שחתם שם. 

אבל מעכשיו, הוא אויב ואין שום רגש כלפיו. שייכשל בצורה הכי מבזה ומשפילה שיש. 

מדהים, אפילו התנצלות גנרית כדי לצאת ידי חובה הוא לא היה מוכן לתת (גם כשעוד מושעה במכבי) אבל על חרטות כמו הקנטות של אוהדים ישר התנצל כאילו שזה מה שבאמת חשוב.

8 דקות לפני, Figo10 said:

מדהים, אפילו התנצלות גנרית כדי לצאת ידי חובה הוא לא היה מוכן לתת (גם כשעוד מושעה במכבי) אבל על חרטות כמו הקנטות של אוהדים ישר התנצל כאילו שזה מה שבאמת חשוב.

התנצל בפני אישתו. הוא לא ראש ממשלה ולא נשיא המדינה. הוא פאקינג כדורגלן. פרפורציות. 

בפני מי הוא אמור להתנצל?

4 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

התנצל בפני אישתו. הוא לא ראש ממשלה ולא נשיא המדינה. הוא פאקינג כדורגלן. פרפורציות. 

בפני מי הוא אמור להתנצל?

על עצם ההסתבכות שלו בסיטואציה, בפני המועדון שברור שלא ראה בעין יפה את ההתנהגות שלו. אפילו משפט גנרי מעפן בסגנון של "אם במקרה מישהו נפגע וכך וכך..." הוא לא היה מוכן לתת כדי לצאת ידי חובה ולמתן את הביקורות. אני אפילו לא מדבר על עניין המוסר אגב, כי ברור שזה לא מעניין אותו. אם אין לו בעיה להתנצל על שטות כמו חיפה חיזבאללה אז את המינימום הזה לא? אבל כנראה שלשיר לחיפה זה הרבה יותר חמור, שחיתות מוסרית שדורשת התנצלות מידית. 

איזה להתנצל

אתם חיים בלה לה לנד

ראש הממשלה הקודם, שוחרר לאחרונה מהכלא. שר הפנים שוחרר מהכלא,

ראש הממשלה הנוכחי בדרך למשפט, נשיא שאנס, חצי ממשלה חשודה בקבלת דבר במרמה. 

מי אתם רוצים שיתנצל? במדינה שלנו מי שלא מתנהג כמו שרמוטה צריך להתנצל. מסתבר.

7 דקות לפני, Insigne said:

איזה להתנצל

אתם חיים בלה לה לנד

אבל הוא כן התנצל. בפני אוהדי חיפה, כי הרי זה הרבה יותר חשוב. 

15 דקות לפני, Insigne said:

איזה להתנצל

אתם חיים בלה לה לנד

בדיוק. אנשים כאן הזויים לא הבינו באיזה מדינה הם נמצאים.

פה כל עבריין עושה על זה קריירה והולך לחלטר באיזה אח גדול.

על מה יש לאצילי להתנצל? על זה שבית המשפט סגר לו את התיק? וואלה שכולם פה יזדיינו

20 דקות לפני, Figo10 said:

על עצם ההסתבכות שלו בסיטואציה, בפני המועדון שברור שלא ראה בעין יפה את ההתנהגות שלו. אפילו משפט גנרי מעפן בסגנון של "אם במקרה מישהו נפגע וכך וכך..." הוא לא היה מוכן לתת כדי לצאת ידי חובה ולמתן את הביקורות. אני אפילו לא מדבר על עניין המוסר אגב, כי ברור שזה לא מעניין אותו. אם אין לו בעיה להתנצל על שטות כמו חיפה חיזבאללה אז את המינימום הזה לא? אבל כנראה שלשיר לחיפה זה הרבה יותר חמור, שחיתות מוסרית שדורשת התנצלות מידית. 

אחרי איך שהמועדון התייחס אליו או יותר נכון העלים אותו בעקבות הפרשה, אין שום סיבה שיתנצל.

אז בין השורות, מתחילה להתברר התמונה, בעצם הכל היה מתוכנן מצד אצילי וחיפה, תלך לחצי שנה ותחזור:

בעמוד פייסבוק YELLOW NEWS כתוב:

אנשים כותבים ושואלים אותנו, " מה אתם רוצים מאצילי, זרקו אותו".
אז ככה. נכוו זרקו אותו, אבל אבל אבל זרקו אותו סתם כי בא להם? זרקו גם את מיכה אתם ידעתם?
אתם יודעים למה אחנו חשים כעס גדול לאצילי היום? כי אנחנו יודעים שייומיים אחרי שעזב פנה ליעקב שחרר והתחנן להגיע לחיפה, התחנן עשה הכל הפעיל את הסוכנים, אמר להם אני אתנצל רק קחו אותי.
דור מיכה? דור מיכה לא היה מוכן לשמוע שום דבר מאף קבוצה.. לא ירוק לא אדום ולא צהוב שחור.. דור מיכה לא היה מסוגל לדמיין צבע אחר על גופו..
ואתם יודעים, אם אצילי היה עובר עכשיו לחיפה בצורה פשוטה? זה לא היה מפריע לנו.. אבל אבל יומיים אחרי ששוחרר ממועדון שנתת לו הרבה נכון, אבל גם נתן לך כל כך הרבה, ציפינו להתנהלות אחרת והיו אנשים, אולי גם אנחנו, שקראו לדור ואצילי מכביסטים.
אז טעינו לגמרי, מכביסט יש רק אחד וזה דור מיכה.

עכשיו לא הייתי ממהר להסתמך על עמוד כזה, אבל אז מגיע הציטוט הזה מפי דובר מכבי חיפה:
מכבי ת"א בחרה לשחרר את אצילי, ואתם צירפתם. מה יש לך להגיד לאלו שטוענים שיש פער מוסרי בין המועדונים?
"לפני שבעה חודשים המקרה שונה ממה שהוא היה היום. הערפל סביב הנושא הזה התפוגג. באותו זמן שמכבי ת"א קיבלה את ההחלטה, אף אחד לא ידע מה קורה. חלפו חודשים והפרשה הזו התפוגגה, הפרקליטות הכריעה שאין פה אשמה. לפני שבעה חודשים אצילי הוצע לנו, וסירבנו. יענקל'ה בדק, דיבר עם הקרובים לאצילי. במשך מספר חודשים יענקל'ה בדק בצורה מקיפה. הוא רצה להכיר את עומר, את המשפחה שלו. הוא רצה להבין ממנו וגם מאחרים מה היה שם. הוא שוחח באופן אישי עם אצילי ורצה להבין מי עומד מולו. יעקב שחר מכיר את הפרשה יותר טוב מכולם, הוא בדק את זה לעומק, דיבר עם אישתו ועם המשפחה שלו. הוא נכנס לפרטים וזה עדיין לא הייתה החלטה פשוטה עבורו".

3 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אז בין השורות, מתחילה להתברר התמונה, בעצם הכל היה מתוכנן מצד אצילי וחיפה, תלך לחצי שנה ותחזור:

בעמוד פייסבוק YELLOW NEWS כתוב:

אנשים כותבים ושואלים אותנו, " מה אתם רוצים מאצילי, זרקו אותו".
אז ככה. נכוו זרקו אותו, אבל אבל אבל זרקו אותו סתם כי בא להם? זרקו גם את מיכה אתם ידעתם?
אתם יודעים למה אחנו חשים כעס גדול לאצילי היום? כי אנחנו יודעים שייומיים אחרי שעזב פנה ליעקב שחרר והתחנן להגיע לחיפה, התחנן עשה הכל הפעיל את הסוכנים, אמר להם אני אתנצל רק קחו אותי.
דור מיכה? דור מיכה לא היה מוכן לשמוע שום דבר מאף קבוצה.. לא ירוק לא אדום ולא צהוב שחור.. דור מיכה לא היה מסוגל לדמיין צבע אחר על גופו..
ואתם יודעים, אם אצילי היה עובר עכשיו לחיפה בצורה פשוטה? זה לא היה מפריע לנו.. אבל אבל יומיים אחרי ששוחרר ממועדון שנתת לו הרבה נכון, אבל גם נתן לך כל כך הרבה, ציפינו להתנהלות אחרת והיו אנשים, אולי גם אנחנו, שקראו לדור ואצילי מכביסטים.
אז טעינו לגמרי, מכביסט יש רק אחד וזה דור מיכה.

עכשיו לא הייתי ממהר להסתמך על עמוד כזה, אבל אז מגיע הציטוט הזה מפי דובר מכבי חיפה:
מכבי ת"א בחרה לשחרר את אצילי, ואתם צירפתם. מה יש לך להגיד לאלו שטוענים שיש פער מוסרי בין המועדונים?
"לפני שבעה חודשים המקרה שונה ממה שהוא היה היום. הערפל סביב הנושא הזה התפוגג. באותו זמן שמכבי ת"א קיבלה את ההחלטה, אף אחד לא ידע מה קורה. חלפו חודשים והפרשה הזו התפוגגה, הפרקליטות הכריעה שאין פה אשמה. לפני שבעה חודשים אצילי הוצע לנו, וסירבנו. יענקל'ה בדק, דיבר עם הקרובים לאצילי. במשך מספר חודשים יענקל'ה בדק בצורה מקיפה. הוא רצה להכיר את עומר, את המשפחה שלו. הוא רצה להבין ממנו וגם מאחרים מה היה שם. הוא שוחח באופן אישי עם אצילי ורצה להבין מי עומד מולו. יעקב שחר מכיר את הפרשה יותר טוב מכולם, הוא בדק את זה לעומק, דיבר עם אישתו ועם המשפחה שלו. הוא נכנס לפרטים וזה עדיין לא הייתה החלטה פשוטה עבורו".

כדאי שתפנימו שאצילי לא מכביסט , אלא שכיר חרב בדיוק כמו שכטר. ברגע שאין אפשרות להרוויח כסף ממועדון מסויים הוא מחליף צבע כמו זיקית וצועק " יחי הצבע החדש"

18 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אחרי איך שהמועדון התייחס אליו או יותר נכון העלים אותו בעקבות הפרשה, אין שום סיבה שיתנצל.

הוא לא עשה כלום גם עוד כשלא ידע על עתידו במועדון. מי יודע אם הייתה אופציה להשאיר אותו בהתחלה אבל גולדהאר נתקל בהתנערות מאחריות שלהם (בטח כשמוסיפים לזה את התגובה של רונן קצב אחרי החתימה בחיפה) ואולי החליט לוותר.

אבל אתם קופצים כהרגלכם מבלי להבין את המהות של הדברים, שהיא הצביעות של אצילי. על ההסתבכות, שהיא יותר חמורה, לא התנצל (אפילו לא בחוואה) אבל על החרטה של חיזבאללה כן?

3 דקות לפני, Figo10 said:

הוא לא עשה כלום גם עוד כשלא ידע על עתידו במועדון. מי יודע אם הייתה אופציה להשאיר אותו בהתחלה אבל גולדהאר נתקל בהתנערות מאחריות שלהם (בטח כשמוסיפים לזה את התגובה של רונן קצב אחרי החתימה בחיפה) ואולי החליט לוותר.

אבל אתם קופצים כהרגלכם מבלי את המהות של הדברים, שהיא הצביעות של אצילי. על ההסתבכות, שהיא יותר חמורה, לא התנצל (אפילו לא בחוואה) אבל על החרטה של חיזבאללה כן?

כל מילה בסלע.

4 דקות לפני, Figo10 said:

אבל אתם קופצים כהרגלכם מבלי את המהות של הדברים, שהיא הצביעות של אצילי. על ההסתבכות, שהיא יותר חמורה, לא התנצל (אפילו לא בחוואה) אבל על החרטה של חיזבאללה כן?

לא אני ולא אתה יודעים בדיוק מה קרה מאחורי הקלעים בין אצילי לאנשי מכבי באותה תקופה. 

בכל מקרה אני מבין ומקבל את הקו שלו לשמור על שתיקה באותו זמן כשהפרשה עוד מתנהלת במשטרה ויש נגדו חקירה. לא התנצלויות ולא בטיח. 

וכשאתה תסתבך בדבר שאתה לא אשם בו, דבר שהרס לך את החיים וחיבל לך בקריירה, נראה אותך מתנצל על זה מול כולם, במיוחד שאתה לא חושב שעשית משהו רע כי שיקרו לך. 

אני לא מבין למה אתה נתפס על ה"חרטה של החיזבאללה", הוא הולך להעביר שם 3.5 שנים לפחות ואמור לראות את הקהל שנפגע ממנו כל שבוע. 

הוא גם קיבל מסרים מאוד לא נעימים בתקופה האחרונה בגלל זה. למה שלא ינסה לטהר אווירה ולפתוח איתם דף חדש? כדי להיות מגניב ולהראות שהוא לא מתנצל מול אף אחד? 

לפני1 שעה , מכביזם זה בדם said:

כמה סבלו ביום-יום שכטר ו-ורמוט שהם שרו את זה בחגיגות של הפועל? 

אני לא חושב שזו השוואה נכונה,פה מדובר בשחקן שכיכב אצלנו ולקח אליפויות והחתימה שלו שם מספיק כואבת 

אז לשפוך שמן למדורה עם התגרות כזאת זה כבר משהו אחר..

אני חייב לומר שאני פשוט לא מצליח להרגיש שום דבר כלפיו.

לא תסכול, לא שנאה, לא כאב על זה שהלך.

מייצג בעיני סוג של שחקנים דהויים, חסרי אופי, שלא מזיזים לי את הלב בתור אוהד מכבי. עם הכשרון שלו אף פעם לא הגיע ערך מוסף.

והפאלטה הזאת שלו ושל דור (שלטעמי היא הרבה פחות מזעזעת ממה שעושים ממנה אבל אני באמת מעדיף לא לטחון את הנושא הזה שוב) היא עדיין פאלטה של שני ילדים מגודלים עם אופי חלש.

בגלל זה אני לא שופט אותו לחומרה, אבל גם לא כזה נופל מזה שחתם בחיפה.

חוץ מהפן המקצועי שללא ספק פוגע בנו, אני באמת לא מרגיש כלפי המעבר הזה שלו שום דבר. לא רואה את עצמי מקלל אותו אפילו.

3 דקות לפני, Dorian said:

אני חייב לומר שאני פשוט לא מצליח להרגיש שום דבר כלפיו.

לא תסכול, לא שנאה, לא כאב על זה שהלך.

מייצג בעיני סוג של שחקנים דהויים, חסרי אופי, שלא מזיזים לי את הלב בתור אוהד מכבי.

בול

האדישות שלי מהמהלך היא רק בגלל ההבנה שאיתו או בלעדיו הם כנראה יקחו אליפות 

הוא לא שובר שיווין כי כרגע אין שיווין 

יש 8 נקודות פער 

26 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

לא אני ולא אתה יודעים בדיוק מה קרה מאחורי הקלעים בין אצילי לאנשי מכבי באותה תקופה. 

בכל מקרה אני מבין ומקבל את הקו שלו לשמור על שתיקה באותו זמן כשהפרשה עוד מתנהלת במשטרה ויש נגדו חקירה. לא התנצלויות ולא בטיח. 

וכשאתה תסתבך בדבר שאתה לא אשם בו, דבר שהרס לך את החיים וחיבל לך בקריירה, נראה אותך מתנצל על זה מול כולם, במיוחד שאתה לא חושב שעשית משהו רע כי שיקרו לך. 

אני לא מבין למה אתה נתפס על ה"חרטה של החיזבאללה", הוא הולך להעביר שם 3.5 שנים לפחות ואמור לראות את הקהל שנפגע ממנו כל שבוע. 

הוא גם קיבל מסרים מאוד לא נעימים בתקופה האחרונה בגלל זה. למה שלא ינסה לטהר אווירה ולפתוח איתם דף חדש? כדי להיות מגניב ולהראות שהוא לא מתנצל מול אף אחד? 

העלתי סברה לאור הגישה הזאת של התנערות מאחריות באופן מוחלט, מה שבטח לא היה עושה רושם חיובי על גולדהאר.

יש לי לא מעט מה להגיד על ה"חוסר אשמה" הן בהיבט המוסרי והן בנזק התדמיתי שהדבר יכל היה לגרום למכבי ולגולדהאר באופן אישי. אבל ממש לא מתכוון לצלול שוב למה שלא רלוונטי כבר חצי שנה. אז תסלח לי.

למה שלא יטהר את האווירה ולפחות יצא ידי חובה מפרשה הרבה יותר חמורה מעלאק "הקהל שנפגע ממנו" ?