Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

8 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

למה נראה לך שהוא ציפה שאף קבוצה בארץ לא תחתים אותם? הוא המשיך הלאה, מכבי כמועדון יותר חזקה ולכל שחקן יש מחליף. 

לא חותכים שחקנים כאלו ומגישים אותם על מגש ליריבה הכי גדולה שלך פשוט אף בעלים בעולם לא זוכר שעשה צעד כזה אבל זה כבר עבר וזהו שיכשל שם וישבור רגל באימון עוד השבוע.

19 דקות לפני, wddani said:

אצל שמעון מזרחי גם היו נשארים במכבי וגם היה תובע את הבחורות על הפגיעה במותג

אצל שמעון מזרחי שחקנים היכו אוהדים, ביינום הסתבך במועדונים ואף אחד לא נזרק מהמועדון

אבל אני לא מאשים את מיץ', אין מי שיסביר לו באמת וכנראה באיזורים שלו הקו ההתנהגות נהוג כך.

Just now, הנדון said:

לא חותכים שחקנים כאלו ומגישים אותם על מגש ליריבה הכי גדולה שלך פשוט אף בעלים בעולם לא זוכר שעשה צעד כזה אבל זה כבר עבר וזזהו שיכשל שם וישבור רגל באימון עוד השבוע.

או שפשוט יהיה כמו כל הטאלנטים הגדולים שחזרו מאירופה לחיפה - עטר, שכטר, דמארי, גרשון וטוואטחה. 

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

למה נראה לך שהוא ציפה שאף קבוצה בארץ לא תחתים אותם? הוא המשיך הלאה, מכבי כמועדון יותר חזקה ולכל שחקן יש מחליף. 

גם בקיץ אמרתם את זה

בינתיים בן חיים, חוזז ואלמוג ביחד שער אחד.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אצל שמעון מזרחי שחקנים היכו אוהדים, ביינום הסתבך במועדונים ואף אחד לא נזרק מהמועדון

אבל אני לא מאשים את מיץ', אין מי שיסביר לו באמת וכנראה באיזורים שלו הקו ההתנהגות נהוג כך.

אתה מבין שאלה לא דברים נורמליים נכון? 

Just now, erantheking21 said:

גם בקיץ אמרתם את זה

בינתיים בן חיים, חוזז ואלמוג ביחד שער אחד.

אחלה, אז העונה לא הצליח, ובעונה הבאה יצליח יותר. לא הבנתי אתה אומר בעצם שהקבוצה לא תצליח לעולם בלי אצילי ומיכה? 

1 דקה לפני, erantheking21 said:

מה זה באזורים שלו? קובי בריאנט הואשם באונס ולא זרקו אותו. בוא נגיד את האמת מכבי אוהבים להתייפף ולהיות יפי נפש, לפעמים זה בא בצורה של עונשים הזויים שהמועדון מקבל בהכנעה או כשהשופטים מזיינים אותנו ולא שומעים שום מילה מהמועדון, הפעם זה היה בעליהום בתקשורת 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

אחלה, אז העונה לא הצליח, ובעונה הבאה יצליח יותר. לא הבנתי אתה אומר בעצם שהקבוצה לא תצליח לעולם בלי אצילי ומיכה? 

קודם שיצליח יותר אחרי זה נדבר, אני יודע מה אצילי שווה, 10 גולים בעונה .

אם תביא שחקן כזה אני הראשון שיתנצל ויאכל פה את הכובע כבר אמרתי, כרגע לא רואה כזה שחקן באופק, מן הסתם שעבדה וקניקובסקי למשל לא בלבל הכלכלי שלנו וזרים רק בהעברות חופשיות יהיה קשה למצוא משהו איכותי באמת בינואר. 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

לא קשור לאצילי אבל אם לא יהיה פה ניהול עם סטנדרטים כמו שהיו פה לא נצליח והגיע הזמן להתעורר כי המועדון נמצא בצומת דרכים שרק מנהל מקצועי או מנכ"ל עם ניסיון יכולים להוביל לדרך חדשה. קשה לי להאמין שזה יקרה תחת יצחקי ושרון תמם.

5 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

או שפשוט יהיה כמו כל הטאלנטים הגדולים שחזרו מאירופה לחיפה - עטר, שכטר, דמארי, גרשון וטוואטחה. 

אמן כן יהי רצון.

6 דקות לפני, erantheking21 said:

קודם שיצליח יותר אחרי זה נדבר, אני יודע מה אצילי שווה, 10 גולים בעונה .

אם תביא שחקן כזה אני הראשון שיתנצל ויאכל פה את הכובע כבר אמרתי, כרגע לא רואה כזה שחקן באופק, מן הסתם שעבדה וקניקובסקי למשל לא בלבל הכלכלי שלנו וזרים רק בהעברות חופשיות יהיה קשה למצוא משהו איכותי באמת בינואר. 

אני חושב שאפשר להביא את קניקובסקי, לא מאמין שהם יקבלו מאירופה את הסכומים האלה עליו, וגם איתו אישית יש את העניין של הדת. 

מאמין שיכולה להיות עסקה טובה לשני הצדדים בטרייד ותוספת כספית קטנה, אפילו שחקן כמו קנדיל שהגיע לו זר על העמדה יכול לעבור תמורתו ויש עוד כמה עודפים שנתניה יכולה לקחת. 

7 דקות לפני, erantheking21 said:

עזוב את זה שהסיפור עם ביינום שונה לחלוטין מהסיפור של אצילי,

אני לא חושב שזה מעניין את מיץ' מה נהוג או לא נהוג, אני מאמין שיש לו את הדרך שבה הוא מנהל את הארגונים שלו וכך גם במכבי.

רובנו כמובן לא מבינים את זה אבל זה קו אדום מבחינתו, צריך פשוט לקבל את זה ולשחרר. 

אני יודע שאצילי הוא שחקן קלאץ' גם במשחק רע הוא תמיד נותן בישול או גול, שחקן שתמיד נותן מספרים(30 שערים ב3 שנים זה ממוצע של 10 גולים בעונה)

זה לא סופר טלנט כמו אלמוג או חוזז שעד כמה לא הצליחו להרים את הקריירה שלהם למעלה(בעיקר לא חוזז שכבר 5 שנים חושבים שהוא בן 20) 

או בן חיים שבא לפה מעבר לשיא אחרי שנתיים וחצי ללא כדורגל ..אותי מענין טובת הקבוצה וזהו ואם יגיע שחקן כמו אצילי עם מספרים שלו אני יותר מאשמח, כרגע זה לא נראה באופק שבכלל אפשר להביא שחקן כזה ללא פתיחת כיס ומה שמכבי לא מתכוונת לעשות .

4 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני חושב שאפשר להביא את קניקובסקי, לא מאמין שהם יקבלו מאירופה את הסכומים האלה עליו, וגם איתו אישית יש את העניין של הדת. 

מאמין שיכולה להיות עסקה טובה לשני הצדדים בטרייד ותוספת כספית קטנה, אפילו שחקן כמו קנדיל שהגיע לו זר על העמדה יכול לעבור תמורתו ויש עוד כמה עודפים שנתניה יכולה לקחת. 

קנדיל לא היתי נותן

אבל את בלטקסה וחוזז היתי נותן להם אבל שוב לא יודע מה החשיבה של מכבי כרגע .

3 דקות לפני, קמאנן said:

ישיר "מכבי תל אביב זונה" בחגיגות אליפות?

אם הוא מספיק טיפש הוא יעשה את זה,הבן אדם גר בחולון וכל החיים שלו הם במרכז איפה שרוב אוהדי מכבי גרים ויכולים להתקל בו

בכל מקום שילך,אם הוא רוצה לסבול כל הקריירה שלו שילך על זה

52 דקות לפני, הנדון said:

לא חותכים שחקנים כאלו ומגישים אותם על מגש ליריבה הכי גדולה שלך פשוט אף בעלים בעולם לא זוכר שעשה צעד כזה אבל זה כבר עבר וזהו שיכשל שם וישבור רגל באימון עוד השבוע.

מה?!?!?! 

ברסה נתנה את סוארס בחינם לאתלטיקו שבדרך לאליפות. 

לפני כן ויתרו על ארתור בשביל שחקן מעל גיל 30 

וכעת מסי כנראה יעבור בהעברה חופשית. 

8 דקות לפני, Meron's said:

מה?!?!?! 

אי אפשר להשוות, בארסה חיפשו להיפטר מסוארס כי היו בטוחים שהוא שחקן גמור עם חוזה ענק (כמובן שטעו בענק) ומסי מסיים חוזה בסוף העונה שהם רוצים להשאיר, אבל במידה וירצה לעזוב זה לא תלוי בבארסה בכלל.

במקרה שלנו אצילי לא שחקן גמור, ואם היינו רוצים שהוא ישאר אז הוא היה נשאר.

16 דקות לפני, Meron's said:

מה?!?!?! 

נו באמת כי לזה בדיוק התכוונתי שחקנים שגמרו חוזה או שוחררו בגלל סיבות מקצועיות.

21 דקות לפני, Meron's said:

מה?!?!?! 

מזכיר את פירלו ממילאן ליובה