Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

1 דקה לפני, erantheking21 said:

אפשר לנעול.

תאמת שלכל בן אדם מגיע הזדמנות שניה, כמו עטר וכמו אחרים(לא שהיתה פה באמת בעיה)

ההתעקשות ללכת עם זה עד הסוף היתה קטנונית מצידנו ולמרות זאת אני מאוד מקווה שהוא יכשל שם ברמת הורמוט, אבל אם הוא יהפוך להיות סוג של זהבי שם זה יזכר לדיראון עולם.

יש כאן זילות לשם זהבי, אצילי גם ב-6 שנים לא יכול לעשות את מה שזהבי עשה פה בשלוש. לא אותו לבל, לא אותה רמת מנהיגות, לא אותו אופי ולא אותה כשירות

צטט

"אני רוצה במעמד זה להגיד תודה לאשתי ולמשפחה הקרובה שהולכים איתי כל הדרך", אמר אצילי. "לסוכנים שלי רונן וגלעד קצב, רועי רוזן ועידן כסיף, וכמובן לנשיא המועדון, יעקב שחר. מרגע זה כל כולי מתרכז בכדורגל ובמחויבות לקהל ולמועדון שלי".

הללו את הנשיא הרחום והחנון

2 דקות לפני, duss21 said:

"אני רוצה במעמד זה להגיד תודה לאשתי ולמשפחה הקרובה שהולכים איתי כל הדרך", אמר אצילי. "לסוכנים שלי רונן וגלעד קצב, רועי רוזן ועידן כסיף, וכמובן לנשיא המועדון, יעקב שחר. מרגע זה כל כולי מתרכז בכדורגל ובמחויבות לקהל ולמועדון שלי".

הללו את הנשיא הרחום והחנון

לפני1 שעה , דקסטר said:

לא מחכה לפוסט שלו "רוצה להודות ליענקלה ועל התמיכה הגדולה, מעכשיו כולי מרוכז במכבי חיפה בדרך להגשמת המטרות שלנו. יאללה מכבי!" ?

לא הייתי רחוק. היאללה מכבי בטח יגיע בפוסט באינסטגרם

23 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מבחינתי אין שום מניעה לשיר לו כל שיר שיוציא אותו מהכלים. עם כל זה שמכבי זרקו אותו, הוא חזר כמו עכבר אחרי חצי שנה ועוד למועדון המסריח הזה, עכשיו הוא יתחיל להגיד מכבי עליהם וכל זה, מצידי שיזדיין. 

אני גם קיוויתי שיחתום בבית"ר ולא בחיפה, אבל הוא רוצה לזכות בתארים ואחרינו חיפה זה המועדון היחיד שמסוגל לתת לו את זה, בטח כשהייתה לנו את היכולת להשאיר אותו בקבוצה לאחר שזוכה, יותר מזה אני בטוח שהיה חותם אצלנו גם בינואר אם היו פונים אליו (זה היה יכול לפרק אותם מבחינה מנטלית, שכל שחקן טוב שהם רוצים מעדיף אותנו), ברגע שלא עשו את זה קשה לבוא אליו בטענות, אני רק מקווה שאנחנו לא נצטער על ההחלטה הזו.

חבל דווקא אהבתי אותו, וכל עוד הוא שיחק באפואל איחלתי לו כמה שיותר הצלחה אבל עכשיו?

מקווה שהכישלון שלו בחיפה יהיה כפול מהכישלון שלו באפואל

אין לי שום דבר אישי נגד אצילי. העיפו אותו מהמועדון לדעתי שלא בצדק והוא באופן הגיוני חתם בקבוצה היחידה שעוד אפשר להגיע איתה בטעות לתארים בארץ. 

הצביעות של כל המסביב לגבי ההחתמה הזאת מגעילה. פתאום שכחו לו הכל. אבל שוב, גם זה היה צפוי שיקרה.

מכאן מאחל לו שיכשל בכל שניה שהוא על הדשא. 

Just now, Krishi said:

אין לי שום דבר אישי נגד אצילי. העיפו אותו מהמועדון לדעתי שלא בצדק והוא באופן הגיוני חתם בקבוצה היחידה שעוד אפשר להגיע איתה בטעות לתארים בארץ. 

הצביעות של כל המסביב לגבי ההחתמה הזאת מגעילה. פתאום שכחו לו הכל. אבל שוב, גם זה היה צפוי שיקרה.

אמן.

1 דקה לפני, Krishi said:

בול.

49 דקות לפני, erantheking21 said:

אגב מישהו שם לב לפוטושופ הרע שחיפה העלו? זה תמונה שלו במכבי

מה הקטע של קבוצות בארץ לעלות תמונות מגוגל ולא להשקיע רגע בצילום?

5 דקות לפני, erantheking21 said:

אנערף

אגב אצילי יתן יד לקהילה, מה שאנחנו הצענו ומה שהיה צריך להעשות פה איתו ועם מיכה.

כל הפרשה הזאת בדיחה על חשבוננו מקווה שמיץ' לפחות יבין את זה במקרה של דור. אי אפשר לזרוק 2 שחקנים כאלו ולצפות שאף קבוצה בארץ לא תחתים אותם ארצות הברית/קנדה זה לא פה וגם שם שחקנים עשו דברים הרבה יותר חמורים וחזרו לטופ. 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

הוא די אידיוט. במקום להתקדם בקפריסין כמו מיכה, רחוק מהרעש, הוא חוזר לבלאגן שכאן ואפילו מקום בטוח אין לו. 

מקווה שהרימון של אתמול זה רק ההתחלה.

אל תשאל כמה מיכה מתקדם, גול ו-2 בישולים ב-15 הופעות. חוץ מזה אל תדאג לו, עם 300 אלף יורו בעונה יש לו מקום בטוח מאוד.

חוץ מזה יש את העניין המשפחתי שגרם לו לעזוב, ואת העובדה שבאפואל לא משלמים משכורות אם הקבוצה לא עולה לבתים באירופית או בצ'מפיונס - בגלל זה ג'ראלדש עזב גם. 

18 דקות לפני, הנדון said:

כל הפרשה הזאת בדיחה על חשבוננו מקווה שמיץ' לפחות יבין את זה במקרה של דור. אי אפשר לזרוק 2 שחקנים כאלו ולצפות שאף קבוצה בארץ לא תחתים אותם ארצות הברית/קנדה זה לא פה וגם שם שחקנים עשו דברים הרבה יותר חמורים וחזרו לטופ. 

למה נראה לך שהוא ציפה שאף קבוצה בארץ לא תחתים אותם? הוא המשיך הלאה, מכבי כמועדון יותר חזקה ולכל שחקן יש מחליף.