Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני3 שעות , ClinteastwoodFan said:

מציע עכשיו לנסות להביא את מרטין האשק שהיה מועמד לחיפה בתחילת השנה. קשר צ'כי יצירתי מצויין וצעיר.

אופי חרא, סיכם את כל התנאים ואז עשה להם קטע מסריח ותרגילי סוכנים ביום האחרון של החלון, לא תודה, מה גם שזאת לא עמדה שאנחנו צריכים זר. 

לפני2 שעות , ClinteastwoodFan said:

שחקן ישראלי נוסף ישחק בבונדסליגה? ל-ONE נודע לראשונה היום (שישי) כי פרנקפורט הגרמנית, אצלה גם טאלב טוואטחה שיחק בעבר, פנתה למכבי נתניה בנוגע לאפשרות לצרף את הקשר בן ה-23 גבי קניקובסקי.

חבל, עכשיו המחיר יעלה, רציתי אותו במכבי.

יש לי תחושה שזה תרגיל של הסוכן של קניקובסקי כדי להעלות לו את המחיר. 

14 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

לגמרי. מעלים את הערך עם כל מיני הצעות מונפצות מחו"ל.

איך בכלל יסתדר מבחינת נסיעות בשבת וכל זה? זכור לי שגם עכשיו יש לו (או היו לו) בעיות עם זה.

36 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אופי חרא, סיכם את כל התנאים ואז עשה להם קטע מסריח ותרגילי סוכנים ביום האחרון של החלון, לא תודה, מה גם שזאת לא עמדה שאנחנו צריכים זר. 

אופי חרא יש גם לז'וסווה מב"ש , אבל הבחור גאון כדורגל. אל תפסול ישר.

לפני1 שעה , ClinteastwoodFan said:

אופי חרא יש גם לז'וסווה מב"ש , אבל הבחור גאון כדורגל. אל תפסול ישר.

גאון כדורגל, בוא... אני לא חושב שהוא אפילו עשירית מז'וסואה. 

לפני14 שעות , מכביזם זה בדם said:

גאון כדורגל, בוא... אני לא חושב שהוא אפילו עשירית מז'וסואה. 

גאון כדורגל, דיברתי על ז'וסוואה. לגבי האשק אני חושב שהוא לא נופל ממנו.

"עומר אצילי במסר למכבי חיפה: בקרוב אהיה ירוק"

קראתם לו אונס קטינות,

שלחתם לו מאהבות

כולם במדינה יודעים את האמת

שחיפה היא רק אופציה ב'.

10 דקות לפני, OB_MTA said:

קראתם לו אונס קטינות,

שלחתם לו מאהבות

שחיפה היא רק אופציה ב'.

שלחתם ילדות זונות

תודה רבה לכל העמלים במלאכה במכבי

שאפו:rolleyes:

נקווה שזהבי לא יעשה שטיות אם יחזור

אולי גם שם פתאום חלק מהעמיתים המוסריים שלנו לא יעשו כלום ויתנו לזוועה הזאת לקרות, ממכבי אני לא מצפה לכלום השנה

רק עיוור לא רואה כמה מיכה ואצילי חסרים השנה, אבל מהבובות והנחשים שיש לנו בהנהלה ובאימון אני לא מצפה מכלום.

6 דקות לפני, דקסטר said:

?

אתה יודע, יש לאנשים פתיל קצר והוא יכול להגיד מילה לא במקום.

אני לא מצליח להבין למה האגו והצדקנות גוברת על טובת הקבוצה, זה לא ערכים זה טירוף.

1 hour ago, OB_MTA said:

קראתם לו אונס קטינות,

שלחתם לו מאהבות

שחיפה היא רק אופציה ב'.

איך בסוף הפרשה התפוצצה בגלל אוהדי חיפה והם מתחזקים באצילי על חשבוננו. 

9 דקות לפני, erantheking21 said:

אתה יודע, יש לאנשים פתיל קצר והוא יכול להגיד מילה לא במקום.

אני לא מצליח להבין למה האגו והצדקנות גוברת על טובת הקבוצה, זה לא ערכים זה טירוף.

טובת המועדון בעיני הבעל בית שלה זה לא להעסיק אותם. אין שום נחשים ואתה ממציא אנשי קש. אצלך טובת הקבוצה זה המשחק האחרון, אצל מיטש, לא. שלא נגיע שוב יום אחד למצב שבו תוצאת המשחק האחרון(כמטאפורה כן) תשפיע על הפעולות. היינו שם וזה היה נורא. 

אני מזכיר שאנחנו תכף נכנסים לסגר, ישראל היא לא המקום הכי קלאסי לזרים להגיע לכאן וזר שנותן מספרים ברמת אצילי עולה 3-4 מליון סכום שבחיים לא נשלם, אין הרבה ישראלים טובים בשוק וזהבי אם יגיע לפה ואני בספק אולי יהיה בסוף החלון, שאולי הפער כבר יצמח לפער בלתי ניתן לסגירה.

אז למה אני חושב ככה? בגלל זה..וכן אני יודע על מה אני מדבר, גם דוניס.

אגב יואב, משחק אחד? בחיאת יואב..שנינו יודעים שהשנה אין למכבי משהו מרכזי, יצירתיות..אין שום דבר אחד טוב בהתקפה..אז כן יש את יוני כהן עם פעולות אישיות, יש חלוץ שעושה עבודה שחורה ודן ביטון שפה ושם נותן עקב ..וזהו

אז טובת המשחק הוא המשחק האחרון? מתחילת השנה זה צועק, זה מזמזם, זה מזמר.

אתה מאמין שמכבי תצליח להנחית רכש ברמה הזאת?

5 דקות לפני, erantheking21 said:

אני מזכיר שאנחנו תכף נכנסים לסגר, ישראל היא לא המקום הכי קלאסי לזרים להגיע לכאן וזר שנותן מספרים ברמת אצילי עולה 3-4 מליון סכום שבחיים לא נשלם, אין הרבה ישראלים טובים בשוק וזהבי אם יגיע לפה ואני בספק אולי יהיה בסוף החלון, שאולי הפער כבר יצמח לפער בלתי ניתן לסגירה.

אז למה אני חושב ככה? בגלל זה..וכן אני יודע על מה אני מדבר, גם דוניס.

אני חושב שזה קצת זילזול באינטילגציה של מיטש. להסתכל על העניין רק דרך חור המנעול.  

Just now, erantheking21 said:

אגב יואב, משחק אחד? בחיאת יואב..שנינו יודעים שהשנה אין למכבי משהו מרכזי, יצירתיות..אין שום דבר אחד טוב בהתקפה..אז כן יש את יוני כהן עם פעולות אישיות, יש חלוץ שעושה עבודה שחורה ודן ביטון שפה ושם נותן עקב ..וזהו

אז טובת המשחק הוא המשחק האחרון? מתחילת השנה זה צועק, זה מזמזם, זה מזמר.

אתה מאמין שמכבי תצליח להנחית רכש ברמה הזאת?

משחק אחד= מטאפורה. מיטש לא קיבל כאן החלטה מבוססת על צרכים מקצועיים אלא על הסטנדרט שהוא חושב שצריך להיות באירגון שלו. 

לטוב או לרע, זאת היתה ההחלטה שלו. אתה מדבר בקו מקביל. 

מיץ' הוא הכל, הוא נותן למכבי מעל ומעבר אבל במקרה הזה מותר להגיד שהוא טיפס על עץ גבוה מדי והוא מסרב לרדת ממנו

הפרשה הזאת התאדה כמו חלום של מסטולים, כבר מיטב הפרשנים מיישרים קו עם יעקב שחר(גם הוא פיגורה לא קטנה).

אני פשוט לא מבין למה מכבי משלמת את המחיר בסיפור הזה הרי בסופו של דבר נחלשנו מקצועית ואין מי שיגיד את האמת, אין.

4 דקות לפני, erantheking21 said:

מיץ' הוא הכל, הוא נותן למכבי מעל ומעבר אבל במקרה הזה מותר להגיד שהוא טיפס על עץ גבוה מדי והוא מסרב לרדת ממנו

הפרשה הזאת התאדה כמו חלום של מסטולים, כבר מיטב הפרשנים מיישרים קו עם יעקב שחר(גם הוא פיגורה לא קטנה).

אני פשוט לא מבין למה מכבי משלמת את המחיר בסיפור הזה הרי בסופו של דבר נחלשנו מקצועית ואין מי שיגיד את האמת, אין.

אני חי בשלום עם הסטנדרט שלו כאשר אנחנו מצליחים, אז הוא יקבל את הקרדיט ממני גם בהחלטות יותר קשות. ושוב אתה חוזר על העניין המקצועי- זה לא מטריד אותו. זה משני עבורו בתמונה הגדולה. זה קו מקביל. זה לא עניין של אמת בכלל(מיטש מודע לפרטים הרבה יותר מאיתנו). זה עניין של השקפת עולם. 

כי מקצועית זה כל הסיפור, אותי מעניין רק טובת הקבוצה, לא השחקנים ולא שמות.

אם היה נוחת כאן מחליף ברמה שלאצילי כבר היתי שותק, אבל בחיאת יואב, נכשלנו עם המחליף שהיה אמור להיות..ואני בספק אם נצליח להנחית מחליף כזה השנה לפחות.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

כי מקצועית זה כל הסיפור, אותי מעניין רק טובת הקבוצה, לא השחקנים ולא שמות.

אם היה נוחת כאן מחליף ברמה שלאצילי כבר היתי שותק, אבל בחיאת יואב, נכשלנו עם המחליף שהיה אמור להיות..ואני בספק אם נצליח להנחית מחליף כזה השנה לפחות.

להגיד לך שזה לא מבאס? ברור שזה מבאס. ומעציב. אבל הוא לא מוכן שהשחקנים האלה ישתכרו אצלו וייצגו אותו, גם אם הם השחקנים האחרונים בעולם. מבאס. 

ההחלטה של מיץ' הגיעה כי הוא מנותק. לטוב ולרע. 

ההחלטה הזאת היא לא הבעיה. הבעיה שלא הגיע מחליף לאצילי אחרי שכבר בעונה שעברה הייתה לנו בעיה בהתקפה. 

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ההחלטה הזאת היא לא הבעיה. הבעיה שלא הגיע מחליף לאצילי אחרי שכבר בעונה שעברה הייתה לנו בעיה בהתקפה. 

לפחות ממה שאני שומע ויודע, הוא בדיוק ההפך ממנותק. לא היה למכבי מעולם בעלים או יושבי ראשים(וכולם מקומיים, כן) שירדו לרזולוציות כמוהו. 

פשוט מעצבן מכל הכיוונים, הצביעות של המועדונים והתקשורת (איפה אדווה דדון הבת זונה והגמל המזדיין), הטמטום שלנו, זה לא הבאנו שום מחליף ראוי לשניהם, הטמטום של אצילי שמגלה אפס עמוד שידרה,לא ביכולת שלו להישאר בחו''ל ולא בעובדה שהוא סמרטוט רצפה שהולך למועדון שהאוהדים שלו ניסו להרוס לו את החיים, אליהם תרוץ אחרי גול יא מגעיל?!

העובדה שכנראה אנחנו מגישים לחיפה את האליפות הזאת ושל שנה הבאה (כי אני לא משלה את עצמי, זהבי לא יבוא ולא יהיה שום חיזוק השנה ברמה גבוהה) 

24 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה מנותק, הוא מודע לכל דבר הכי קטן שקורה במועדון.

איך שאני רואה את זה ההחלטה לא קשורה לעניין פלילי ולא למוסרי, זה נטו התנהלות מקצועית שהוא מצפה משחקן במכבי על ומחוץ למגרש.