Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

15 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני יודע שאתם כנראה צודקים, אבל תחושת בטן שלי, שבגלל שזה מיכה ובגלל שהוא ישאר את העונה הזאת כמו גדול שם, להבדיל מאצילי, זה יקנה לו איזה נקודת זכות אצל גולדהאר. 

פלוס זהבי שאולי יחזור בקיץ (לדעתי עכשיו זה לא רלוונטי), אולי זה יקרה. 

אולי זאת רק משאלת לב, אבל גם לי נראה שכל הסיפור של מיכה שונה משל אצילי.

אני אבין את מיץ׳ אם לא יחזיר את מיכה לעולם, אבל באיזשהו מקום אני מת שהוא יחזור ויסיים את הקריירה במכבי עם עוד כמה אליפויות כמו שמגיע לו. לדעתי אחד הסמלים הגדולים שלנו בשנות ה2000.

8 דקות לפני, daniel_16 said:

למרות שביתר זה קרקס אולי לאצילי עדיף ללכת לשם, בביתר הוא יהיה מולחם להרכב והקהל של הבבונים מת עליו

לצערי סגור בחיפה.

57 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

צודק,אבל אני מעדיף לשלם מחיר על רמה מוסרית גבוהה של בעלים מאשר על רמה מוסרית נמוכה.

אין פה רמה של מוסריות

אנחנו לא בבית כנסת

41 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בתמונה של אצילי הוא נראה ממש גמור. תסלחו לי, אבל אם הוא הולך לחיפה אני מקווה שהוא באמת כזה...

הליכה של שחקן / מבט של שחקן גמור

49 דקות לפני, daniel_16 said:

למרות שביתר זה קרקס אולי לאצילי עדיף ללכת לשם, בביתר הוא יהיה מולחם להרכב והקהל של הבבונים מת עליו

זה כמו שתגיד שעדיף ללכת לעבוד בדוכן בשוק ולא בחברה בורסאית גדולה. אין מה להשוות בכלל.

8 דקות לפני, ravid said:

זה כמו שתגיד שעדיף ללכת לעבוד בדוכן בשוק ולא בחברה בורסאית גדולה. אין מה להשוות בכלל.

אתה לא יודע מה חוגג אמר לו. מה הוא הציע לו, במה הוא שיתף אותו מבחינת תוכניות עתידיות של המועדון וגובה הסכום ומשך החוזה. וגם דקות משחק זה שיקול. אני גם לא יודע אבל עובדה היא שאצילי הקשיב. 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

קניקובסקי יותר טוב מכל שחקן כנף ימין שאין לנו. זה יהיה פספוס ענק אם לא נביא אותו.

הוא בחיים לא שחקן כנף, תואם דן ביטון 

מעבר לפן המקצועי שברור לנו שעדיף שאצילי יחתום בבית"ר ולא בחיפה, זה יהיה ממש אבל ממש מצחיק. רצו את אצילי וג'ראלדס יקבלו כלום בפיתה. 

26 דקות לפני, matis said:

הוא בחיים לא שחקן כנף, תואם דן ביטון 

הוא משחק שם לפעמים בכנף, וזה לא שמיים וארץ קשר התקפי וקיצוני, במיוחד כשיש לו את המהירות והזריזות. 

31 דקות לפני, המכבייה said:

וגם דקות משחק זה שיקול. אני גם לא יודע אבל עובדה היא שאצילי הקשיב. 

זאת נקודה מעניינת באמת, דקות משחק ומעמד. פייר, אני לא יודע אם בכר ישנה מערך כשזה עובד לו כ"כ טוב, במיוחד הגנתית, כשבעונה שעברה ב-4-2-3-1 הם היו חשופים ופגיעים מאחורה. 

אם אצילי בא, והוא יעלה בהרכב, אז האופציה היא לפתוח איתו במקום חזיזה (שנותן עונה גדולה) או לוותר על אחד מקשרי האמצע ולקבל יותר/הרבה יותר שערים בצד שני. 

1 hour ago, ravid said:

מבחינת ארגון כן אבל סה"כ חוגג עומד בהתחייבויות כלפיי שחקנים. 

בית"ר זה מועדון שהוא כבר שיחק בו והקהל שם מת עליו, אני לא בטוח שכל הקהל בחיפה יקבל אותו בשמחה.

לפני5 שעות , ClinteastwoodFan said:

צודק,אבל אני מעדיף לשלם מחיר על רמה מוסרית גבוהה של בעלים מאשר על רמה מוסרית נמוכה.

אני מכיר קבוצה עם מוסר מושלם, קבוצת בית הכנסת ברחוב שלי, צדיקים שם אחד אחד. אומנם הם עם מאזן שכונתי של מאה הפסדים ואפס ניצחונות, אבל לאור מה שכתבת, בטוח שתתחבר אליהם...

לפני12 שעות , Krishi said:

מעבר לפן המקצועי שברור לנו שעדיף שאצילי יחתום בבית"ר ולא בחיפה, זה יהיה ממש אבל ממש מצחיק. רצו את אצילי וג'ראלדס יקבלו כלום בפיתה. 

בסוף זהבי יחתום שם

דעה לא פופולרית, דולב חזיזה היה על המדף בבני יהודה, בדיוק כמו וואקמה ברעננה, שוב פספסנו שחקן יצירתי וכישרוני שאין הרבה בארץ. חבל.

19 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

דעה לא פופולרית, דולב חזיזה היה על המדף בבני יהודה, בדיוק כמו וואקמה ברעננה, שוב פספסנו שחקן יצירתי וכישרוני שאין הרבה בארץ. חבל.

אם היינו מביאים אותו הוא היה מתווסף לעומס שהיה לנו שנה שעברה בעמדות האלה וזה עוד אחרי שמכבי העיפו את עטר בינואר 

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

בשביל זה קבוצה צריכה סקאוט, וואקמה הביא לב"ש 3 אליפויות.

נו באמת אתה משווה בין וואקמה לחזיזה הזה? 3 רמות הבדל

1 דקה לפני, BRoi said:

אם היינו מביאים אותו הוא היה מתווסף לעומס שהיה לנו שנה שעברה בעמדות האלה וזה עוד אחרי שמכבי העיפו את עטר בינואר 

נכון, אבל עטר בסוף קריירה והוא בתחילתה.