Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

Just now, nirnir20 said:

מה יש להם לעשות עם וידאר שיש להם את רוקאביצה? 

וידאר מסיים שם עם דו ספרתי בקלות אגב.

הם מנסים להיות מכבי

עוד מעט יציעו לגורדי קרויף גם לבוא בתור מנל ספורטיבי

שיקחו את באטוקיו, ישיר להם קצת עומר אדם במחצית.

למישהו יש כאן לינק לראיון עם אמאדור של ספורט 5? (לא רואה חדשות הספורט)

צטט

אצילי ינחת למו"מ עם שחר, מחמאות לפלאניץ' הקשר בדרך לחתימה במכבי חיפה. הירוקים מרוצים מהבלם אחרי ה-1:1 מול ב"ש: "הוא לא בליגה הנכונה", אך מאוכזבים מהתוצאה: "היינו ארבע רמות מעליהם"

צטט

מי שממשיך לגרוף מחמאות הוא הבלם בוגדן פלאניץ' שלדעת כולם נחשב לאחד הבלמים הטובים ביותר שנחתו בכרמל בעשור האחרון: "פלאניץ' לא בליגה הנכונה", הוסיפו בחיפה

אצילי עד עכשיו פשוט היה במשא ומתן עם יוסי, העובד משק. רק עכשיו הובא לידיעת הנשיא נושא אצילי. 

פלאניץ לא בליגה הנכונה, זה נכון, הליגה היותר מתאימה עבורו היא הליגה האזרית. ככה מהנדסים תודעה לאוהדים. הזוי. 

אני קורא ושומע לפעמים את דורון בן דור ופשוט בא לי להקיא. איזו רמה נמוכה ולחשוב שבמכבי חיפה נעזרים בו בשביל להעביר מסרים לאוהדים.

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

עוד הצעה נגד מכבי, להגביל מינוי מאמנים זרים, המציעים איגוד המאמנים. יש להם את זה ביותר פאטתי.

פחח לפי ההצעה ההזויה הזאת רוצים שמאמן יאמן שנתיים בליגה הבכירה מהמדינה שהוא מגיע ממנה או מאמן נבחרת -  אוסקר, פאולו סוזה, פאקו ואיביץ' לא היו מגיעים לכאן ומזיינים את האמא של כל המאמנים הישראלים כאן.

שיתחילו להגביל מאמנים ישראלים אפסים שיש בליגה הזאת.

לפני12 שעות , itanar said:

תכלס זה יכול להיות גיים צ׳יינג׳ר לבית״ר והצהרת כוונות.

אין ישראלים טובים ואם הולך לחיפה, הכסף של השייח לא יהיה שווה כלום.

עם הגנה כמו שיש להם שום דבר לא יעזור. 

14 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

עוד הצעה נגד מכבי, להגביל מינוי מאמנים זרים, המציעים איגוד המאמנים. יש להם את זה ביותר פאטתי.

הלכתי לקרוא את הכתבה בONE:

צטט

“לאחרונה אנו עדים למינוי מאמנים בליגה הבכירה מבלי שאנו יודעים את יכולות האימון שלהם והאם הם יכולים לתרום לשיפור הכדורגל הישראלי”. 

טוב זה פשוט ענק. הכי טוב שקראתי בזמן האחרון.

52 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא הקטנתי את אצילי. מאז שוידאר עזב את מכבי , הוא לא הצליח באף מועדון.

בנורבגיה השנה הוא מפציץ, תבדוק לפני שאתה רושם

40 דקות לפני, Yonatan7 said:

אצילי שועה עטר

ההתקפה הבעייתית בהיסטוריה כל כדור חופשי פיצוצים ששומעים עד היציע

וזה לא שמיכאל אוחנה הוא מאמא תרזה... יהיה כיף 

חחחח בכר הורג אותי. יש לו בעיה בהגנה ובקישור, אז מה הוא עושה? מנסה להביא את אצילי ווידאר כשכל העמדה של אצילי יש לו את אחד הזרים הכי טובים כאן ועל העמדה של וידאר יש לו את החלוץ הכי טוב מאז זהבי. 

גם בב"ש הוא היה עושה את הדברים האלה.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחח בכר הורג אותי. יש לו בעיה בהגנה ובקישור, אז מה הוא עושה? מנסה להביא את אצילי ווידאר כשכל העמדה של אצילי יש לו את אחד הזרים הכי טובים כאן ועל העמדה של וידאר יש לו את החלוץ הכי טוב מאז זהבי. 

במקום להתאבד על אלחמיד או ג'ראלדש, מאמן הזוי 

צטט

“לאחרונה אנו עדים למינוי מאמנים בליגה הבכירה מבלי שאנו יודעים את יכולות האימון שלהם והאם הם יכולים לתרום לשיפור הכדורגל הישראלי”.

משפט גדול שמראה עד כמה הרמה של אנשי המקצוע כאן בכדורגל הישראלי היא נמוכה ואפילו די מביכה.

קודם כל יש להתחיל ב: ניר קלינגר, שלומי דורה, אלי כהן (לא השריף), ניסו אביטן, בני בן זקן, חנן אזולאי, אלי אוחנה, רמי לוי, גיא לוי, גילי לנדאו, דני בונדר, אורי אוזן, אלי מחפוד, יובל נעים, אורי גוטמן, אחמד סבע, דני עציוני, שייע, אופיר חיים וקובי רפואה. מאמנים שהיו בכלא כן, מאמנים זרים לא. 

איזה כדורגל מטופש יש לנו, איזה עסקנים מסריחים, איזו בושה, מאחל למי שאחראי על הציטוט מלמעלה, לא להתעורר מחר בבוקר. 

קבוצות שלא משלמות משכורות כבר עשור והם מתעסקים בציציות במאמנים שמגיעים לכאן ומעלים את הרמה.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כתוב על וידאר איזה חצי מילה באתר שלא שמעתי עליו עד היום

15 דקות לפני, הנדון said:

זה בכלל חוקי כל ההזייה הזאת?

כל יוזמה לקדם קבוצות לחץ על חשבון פגיעה בתחרות חוקית ואף מומלצת בישראל

5 דקות לפני, ravid said:

כל יוזמה לקדם קבוצות לחץ על חשבון פגיעה בתחרות חוקית ואף מומלצת בישראל

אם זה יפגע במכבי אז נעשה את זה חוקי. עלובי החיים, בגלל דברים כאלה הכדורגל שלנו לא יתקדם לעולם.

21 דקות לפני, Insigne said:

משפט גדול שמראה עד כמה הרמה של אנשי המקצוע כאן בכדורגל הישראלי היא נמוכה ואפילו די מביכה.

קודם כל יש להתחיל ב: ניר קלינגר, שלומי דורה, אלי כהן (לא השריף), ניסו אביטן, בני בן זקן, חנן אזולאי, אלי אוחנה, רמי לוי, גיא לוי, גילי לנדאו, דני בונדר, אורי אוזן, אלי מחפוד, יובל נעים, אורי גוטמן, אחמד סבע, דני עציוני, שייע, אופיר חיים וקובי רפואה. מאמנים שהיו בכלא כן, מאמנים זרים לא. 

איזה כדורגל מטופש יש לנו, איזה עסקנים מסריחים, איזו בושה, מאחל למי שאחראי על הציטוט מלמעלה, לא להתעורר מחר בבוקר. 

קבוצות שלא משלמות משכורות כבר עשור והם מתעסקים בציציות במאמנים שמגיעים לכאן ומעלים את הרמה.

הכל אינטרסים, לא חדש, למרות שאני לא מבין על מה ההתרעמות - איזה מאמנים זרים יש פה חוץ מואן לייבן ואטוולד? בכלל, לאורך שנים, 95% מהמאמנים בליגה הם ישראלים. 

והעניין עוד יותר מביך, כשקבוצה כמו בני יהודה מעדיפה לא למנות את אחד המאמנים שיושבים בבית, ורצה עם כפיר אדרי על הקווים. 

ולאיזה מאמנים מתגעגעים פה? רוני לוי? בלבול? קורצקי? אריק בנאדו? ניר לוין? ראובן עטר? מוטי איווניר? אייל לחמן? טל בנין? היחיד שחסר לי זה ניצן ז"ל. הדור שלפניהם כבר פרש.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

12 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

במקום להתאבד על אלחמיד או ג'ראלדש, מאמן הזוי 

זה בדיוק מה שאני אומר מאז שהתחיל פסטיבל אצילי הזה.

אם יש חוליות חלשות בחיפה זה לא ההתקפה

אצילי שחקן טוב מאוד אבל זה לא מה שחיפה צריכים. כנ"ל קיארטנסון כמובן. זה אולי יעזור קצת לעומק אבל יש להם עמדות יותר קריטיות לאיוש. 

לפני1 שעה , קובי השועל said:

חיפה הולכת על וידאר..

מה נסגר איתם שם והאובססיה הזאת להיות מכבי, לקחו את זה רחוק מידי.

נראה שהלך להם טוב עם רודריגז אז נפתח התיאבון..

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ששחקן כמו אצילי על המדף אתה לא חושב פעמיים.  מה גם שעוואד עזב וחסר להם עומק אז כן יש לו מקום. 

1 דקה לפני, robertod said:

נראה שהלך להם טוב עם רודריגז אז נפתח התיאבון..

לא יודע כמה הולך להם טוב עם רודריגז במיוחד.. לא ראיתי שום דבר מיוחד עד עכשיו ממנו במשחקים שלהם, אם כבר ההיפך

יש הבדל גדול בין אצילי, שהוא ישראלי מהטובים בליגה בתפקיד שלו, שיגיע לחיפה וישלים להם קאדר התקפי מעולה,  לוידאר, שהוא ללא ספק יהיה החלוץ הכי טוב בליגה, אבל הוא זר ויושב על משבצת של החלוץ השני הכי טוב בליגה (וגם יהיה הרבה יותר יקר כנראה).

איפה בכלל ראיתם את ההזיה הזאת על וידאר לחיפה? 

20 דקות לפני, zion8 said:

ששחקן כמו אצילי על המדף אתה לא חושב פעמיים.  מה גם שעוואד עזב וחסר להם עומק אז כן יש לו מקום. 

הכל עניין של תקציב, אני במקומם קודם כל מביא מגן ימני ובלם לפני שאני מחזק את ההתקפה.