Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

1 דקה לפני, המכבייה said:

אני רק מזכיר- יכולנו לפתוח את העונה עם נועם כהן(שהושאל לחדרה) וקנדיל ולחכות לג'ראלדס שהיה מגיע בחינם. לא היה שום לחץ להחתים את בביטון. ג'ראלדס שווה את החודש עיכוב. 

מדהים שבהחלטה להביא את ביטון הם מיהרו (כאילו שמדובר במסי) ובשאר התמהמהו

וואו

9 דקות לפני, המכבייה said:

אני רק מזכיר- יכולנו לפתוח את העונה עם נועם כהן(שהושאל לחדרה) וקנדיל ולחכות לג'ראלדס שהיה מגיע בחינם. לא היה שום לחץ להחתים את בביטון. ג'ראלדס שווה את החודש עיכוב. 

!!!!!

23 דקות לפני, erantheking21 said:

??

בהתחלה עוד קיוויתי שזה עוד חרטא של בן דור האהבל, אבל עכשיו בכל האתרים מיישרים קו וכמו שאתם יודעים כשחיפה מביאים מישהו כל העולם יודע כמה שבועות לפני.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בהתחלה עוד קיוויתי שזה עוד חרטא של בן דור האהבל, אבל עכשיו בכל האתרים מיישרים קו וכמו שאתם יודעים כשחיפה מביאים מישהו כל העולם יודע כמה שבועות לפני.

איפה ראית שרשום שהוא סגור בחיפה?

רשום: "בוחנים עלויות" "עסקה מורכבת",הוא תחת חוזה בניקוסיה עד סוף עונה הבאה.

2 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

איפה ראית שרשום שהוא סגור בחיפה?

רשום: "בוחנים עלויות" "עסקה מורכבת",הוא תחת חוזה בניקוסיה עד סוף עונה הבאה.

גם אצילי תחת חוזה אז? אם אתה רוצה להיות תמים שיהיה לך בכיף, אבל תסתכל על הכתבות בקיץ בנוגע לרודריגז, דוניו ופלאניץ' ותראה שעל כולם ידעו שהם יגיעו הרבה לפני שהם חתמו.

Just now, החתול הצהוב said:

אבל הרבה יותר טוב למצוץ כשאתה עם אמאדור ואצילי 

חבל שאין לכם אמונה בבעל בית הטוב בהיסטוריה של הענף, האמת שזה אפילו מפתיע אותי.

10 דקות לפני, קובי השועל said:

חבל שאין לכם אמונה בבעל בית הטוב בהיסטוריה של הענף, האמת שזה אפילו מפתיע אותי.

מה הקשר אחי ?

אין עוררין על כך .

זה לא מצליח להתחבר בשום צורה שג׳ראלדש לא חתם במכבי בעקבות ״פערים כספיים״ בעלות הרכישה מספורטינג אף על פי שהבחור נשאר בארץ גם לאחר שהסתיימה תקופת ההשאלה . מיהרו להחתים את הסופרסטאר בעל האף הנדיר בן ביטון , שבועיים אחרי ג׳ראלדש שוחרר מספורטינג והשאר היסטוריה .

והיום נראה שמוסיפים חטא על פשע והוא אשכרה בדרך לחיפה ?!?

28 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אני מאוד מאוד מאוד מקווה שאם ג'ראלדש על המדף הוא חוזר לכאן.

אם לקבוצה בארץ זה משהו שילד בן 13 לא נותן לזה לקרות ומיץ' אני מאמין ממשיך להשקיע כסף יפה אז יהיה צריך לנקות פה את כל ההנהלה אם אף אחד מהם לא מסוגל לעשות עסקה פשוטה אצל מנספורד וג'ורדי היו עסקאות הרבה יותר מסובכות פה לא חושב שצריך מאמץ מיוחד.

בואו נבין משהו בקשר להשקעותיו של מיטש במכבי אחת ולתמיד: מכבי כקבוצת צמרת, לא היתה מתקיימת ללא הזרמת כספים מאסיבית בכל עונה. בעונות האחרונות הוא מוגבל לפייר פליי אז זה רק באיזורי ה30. ההשקעה הכספית לא פחתה. ניהולית, הוא חייב להמציא את מכבי מחדש, אין ספק. חזרנו להיות ישראלים לגמרי, בניהול וגם בצוות האימון ואני פוחד מהמגמה הזאת מאד. אבל כלכלית, מיטש שם באותה העוצמה. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

בואו נבין משהו בקשר להשקעותיו של מיטש במכבי אחת ולתמיד: מכבי כקבוצת צמרת, לא היתה מתקיימת ללא הזרמת כספים מאסיבית בכל עונה. בעונות האחרונות הוא מוגבל לפייר פליי אז זה רק באיזורי ה30. ההשקעה הכספית לא פחתה. ניהולית, הוא חייב להמציא את מכבי מחדש, אין ספק. חזרנו להיות ישראלים לגמרי, בניהול וגם בצוות האימון ואני פוחד מהמגמה הזאת מאד. אבל כלכלית, מיטש שם באותה העוצמה. 

סיכמת את זה יפה. אין ספק שמיץ' משקיע הרבה כסף עבור קבוצה מישראל ולבוא אליו בביקורות על חוסר השקעה זאת ממש כפיות טובה אבל המגמה שהשתלטת על הגזרה הניהולית נראית מפחידה וכמו שכבר למדנו וגולדהאר למד בשנתיים הראשונות שלו כסף בלי הניהול הכי טוב שאפשר להביא לא יעזור לך הרבה.

לפני4 שעות , הנדון said:

זה בדיוק מה שג'ורדי עשה פה בשנים הראשונות שלו הביא לנו החתמות כאלו של ישראלים טובים ומוכחים, היום מביאים לי את בן ביטון.

את זה לא גורדי ולא שחר המציאו. 

אני דיברתי על זרים בלבד ולא על כוכבי הליגה( איך ששחר פירק את הפועל פ"ת )

זרים נטו. כנראה שבכר למד מהשנים בבש שאין לו יכולת לבחור זרים טובים ועדיף להישען על כאלו שכבר היו כאן. 

12 דקות לפני, הנדון said:

סיכמת את זה יפה. אין ספק שמיץ' משקיע הרבה כסף עבור קבוצה מישראל ולבוא אליו בביקורות על חוסר השקעה זאת ממש כפיות טובה אבל המגמה שהשתלטת על הגזרה הניהולית נראית מפחידה וכמו שכבר למדנו וגולדהאר למד בשנתיים הראשונות שלו כסף בלי הניהול הכי טוב שאפשר להביא לא יעזור לך הרבה.

אני מאד חושש מריבוי הישראלים גם בצוות המקצועי הנוכחי. חתיכת ירידה בסטנדרט. חושש שהזמני יהפוך לקבוע כי למה להם לעורר מהומות ואז מיטש ישלח לכאן איזה גוי רשע שיעשה סדר? כמו החתולים ששומרים על השמנת. 

Just now, daniel1 said:

הפרסומים על ג׳ראלדש וחוסר ההתערבות של מכבי גורמים לי לרצות לקפוץ מהחלון. 

מתגעגע למנספורד.

לא חושב שמישהו במכבי לא רוצה את ג'ראלדש או עיוור

25 דקות לפני, המכבייה said:

אני מאד חושש מריבוי הישראלים גם בצוות המקצועי הנוכחי. חתיכת ירידה בסטנדרט. חושש שהזמני יהפוך לקבוע כי למה להם לעורר מהומות ואז מיטש ישלח לכאן איזה גוי רשע שיעשה סדר? כמו החתולים ששומרים על השמנת. 

לפי מה זורק דברים כאלה? אני רוצה להאמין שהישראלים שהיום שם זה לא הישראלים שמיטש הגיע

זה סתם להכפיש את האנשים במערכת

לפני4 שעות , מכביסט לעד said:

גם אצילי תחת חוזה אז? אם אתה רוצה להיות תמים שיהיה לך בכיף, אבל תסתכל על הכתבות בקיץ בנוגע לרודריגז, דוניו ופלאניץ' ותראה שעל כולם ידעו שהם יגיעו הרבה לפני שהם חתמו.

מה עם הכתבות על רמי גרשון? על טוואטחה? 

ועוד עשרות שמות.... 

זה לא שג'ורדי הנחית פה זרים שעשו מספרים מטורפים. 

קשה מאוד מאוד להביא זרים טובים לישראל ועכשיו שיש תקציב צריך לדעת את מי להביא. 

ואולי למכבי יש תוכניות להחתים שחקנים ברמת מחיר אחרת ממה שאנחנו מכירים. 

גם שקראיטנסון היה פה בכו איזה חלוץ והיום אפשר רק לחלום על שחקן כזה. והוא לא הביא לנו אליפות. 

אז שוב, אנשים פה בפאניקה באמת לא ברורה. וגם אם יפול דבר וחיפה יקחו חס וחלילה אליפות(העונה עוד ארוכה מאוד) אנחנו נבוא שנה הבאה טובים יותר. 

30 דקות לפני, פנחס שוף said:

לפי מה זורק דברים כאלה? אני רוצה להאמין שהישראלים שהיום שם זה לא הישראלים שמיטש הגיע

זה סתם להכפיש את האנשים במערכת

אני חושב שהקיץ האחרון הוכיח לך שהם נשארו אותו דבר ועל כן אני מקווה שמהר מאוד הוא יביא אנשים מבחוץ... אין לנו מושג בניהול ספורט זה פשוט עצוב.

שמעון מזרחי אולי לא מבין גדול בכדורגל אבל אני בטוח שהיה עושה עבודה פי 10 טובה מכל הליצנים שם.

1 דקה לפני, Dbolsa said:

אני חושב שהקיץ האחרון הוכיח לך שהם נשארו אותו דבר ועל כן אני מקווה שמהר מאוד הוא יביא אנשים מבחוץ... אין לנו מושג בניהול ספורט זה פשוט עצוב.

שמעון מזרחי אולי לא מבין גדול בכדורגל אבל אני בטוח שהיה עושה עבודה פי 10 טובה מכל הליצנים שם.

דוניס אמר שלא נתנו לו אישור להביא 3 שחקני חיזוק, מאיפה לך את מי הוא רצה להביא? או מה היו המהלכים שהיו עד הבקשה.