Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

כאילו שהם לא עשו את זה לפגוע בנו כבר

זה זימר, זה זימזם וכ'ו

זה ברור שהם יחזרו לארץ בינואר והכל יהיה בסדר 

בשעה שאנחנו מוסריים ומפנטזים על זהבי שלא יבוא גם ואז מישהו בהנהלה יגיד את מיכה, ג'ראלדס ומיכה פנוים ולא פעלנו חבל.

מילא אצילי, אבל אם בחיפה מנחיתים את ג'ראלדש ולא אנחנו, מישהו במכבי צריך לעוף על טיל מדבר כזה

והגיע הזמן שאוהדי מכבי יתחילו לעשות קצת רעש, פייר פליי בתחת שלי, זה שחקן ברמת הסבוריט שאסור שאף קבוצה אחרת תשים עליו את היד

אגב אנחנו הקבוצה היחידה שמשחקת באירופה והכנסנו המון כסף

בשעה שאנחנו אלה שצריכים לתת את הטון בחלון, אין שום מועמד ואני בספק אם יהיה אחד כזה..לא רוצים לשלם על זרים ושיש ישראלים חופשים גם אותם לא רוצים להביא

1 דקה לפני, Yaniv. said:

הכל התחיל מהברזילאים. עסקה שדפקה אותנו שנים קדימה.

עסקת וועדת החקירה עם הברזילאים היא לא הסיבה לכך שהחריבו את הקבוצה כאן בקיץ האחרון

אני מסרב להאמין שז'ראלדס יגיע לישראל וזה יהיה לחיפה ולא אלינו. פשוט מסרב. אין מצב. מרוב שזה מופרך וביזיון מארץ הבזיונות אני רוצה להאמין שמישהו שם במכבי יבין עד כמה זה יהיה מחדל וימנע את הביזיון הזה ויחתים אותו אצלנו. 

Just now, Krishi said:

אני מסרב להאמין שז'ראלדס יגיע לישראל וזה יהיה לחיפה ולא אלינו. פשוט מסרב. אין מצב. מרוב שזה מופרך וביזיון מארץ הבזיונות אני רוצה להאמין שמישהו שם במכבי יבין עד כמה זה יהיה מחדל וימנע את הביזיון הזה ויחתים אותו אצלנו. 

ולבעוט ב-2 שחקנים בקיץ כמו שהיה - הגיוני?

וזה שאין מנכ"ל כבר שנה - הגיוני?

רוצה לומר - הכל יכול להיות כבר

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

עסקת וועדת החקירה עם הברזיאלים היא לא הסיבה לכך שהחריבו את הקבוצה כאן בקיץ האחרון

נכון. זאת אחת הסיבות המרכזיות שאתה לא קונה שחקנים זרים יותר (על אף הפייר פליי).

1 דקה לפני, Yaniv. said:

נכון. זאת אחת הסיבות המרכזיות שאתה לא קונה שחקנים זרים יותר (על אף הפייר פליי).

ועדיין, גם עם העסקה המזעזעת הזו - מהגרועות בתולדות מכבי, לא פחות, יצאת עם קבוצת על לליגה. קבוצה שעם ניהול נכון לא היו מחריבים אותה בקיץ האחרון. 

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

ולבעוט ב-2 שחקנים בקיץ כמו שהיה - הגיוני?

וזה שאין מנכ"ל כבר שנה - הגיוני?

רוצה לומר - הכל יכול להיות כבר

אני הייתי הסנגור הכי גדול של מיכה ואצילי במקרה הזה, ועם כל זה זאת החלטה מודעת של מיץ' שיש לו פשוט סטנדרטים מוסריים הרבה יותר מחמירים ואין מה לעשות נגד זה.

כנ"ל לגבי חוסר מנכ"ל, לא מצב מיטבי אבל עדיין גם בלי מנכ"ל הצלחנו לקחת 2 אליפויות.

במקרה של ז'ראלדס, יהיה מדובר פשוט במחדל ניהולי מטורף של מכבי של האנשים שמנהלים אותה פה בארץ. פשוט עשו טעות אחרי טעות בנושא הזה. ואם יחתום בסוף אצל חיפה ולא אצלנו מישהו באמת צריך לעוף שם על טיל. 

חיפה וברק בכר עושים ניר קלינגר.

לא מחתימים זרים חדשים כי הם נופלים איתם. הולכים על מה שהם מכירים ויודעים שטוב. שחקנים של מכבי. 

מכבי חייבת למנוע את זה. אני מקווה שביומיים שלושה הקרובים נתעורר עם הודעת וואלקם מרגשת. 

כמו שדור פרץ אמר, אנחנו האויבים הגדולים של עצמנו. חיפה חלשים כמו בשנה שעברה ואנחנו פשוט מחלקים מתנות. 

13 דקות לפני, הרוסונרי said:

אצילי ומיכה זיינו בחורות אז לא מוסרי בעיני גולדהאר אבל להחתים שודד זקנות פעמיים בשתי קדנציות שונות זה מוסרי מאוד. 

ורוני גפני

26 דקות לפני, Insigne said:

לא מחתימים זרים חדשים כי הם נופלים איתם. הולכים על מה שהם מכירים ויודעים שטוב. שחקנים של מכבי. 

מכבי חייבת למנוע את זה. אני מקווה שביומיים שלושה הקרובים נתעורר עם הודעת וואלקם מרגשת. 

כמו שדור פרץ אמר, אנחנו האויבים הגדולים של עצמנו. חיפה חלשים כמו בשנה שעברה ואנחנו פשוט מחלקים מתנות. 

חיפה העונה יותר בשלה, כל השחקנים שם בעליה ובהתקדמות . חוץ מזה שעכשיו אני לוקח את שרי ורוקאביצה לקבוצה שלי . 

אולי אפילו גם את לביא ורודריגס . 

אצלנו יש הרבה שחקנים שעבר זמנם כמו שכטר,ריקן ,טב"ח,ייני,טיבי 

גלזר בירידה . צריך להעיף את ההרננדס הזה . 

צריך לבנות את הקבוצה על גולסה,סבוריט,יוני ופרץ .

צריך לרענן ולבנות קבוצה חדשה .

24 דקות לפני, Insigne said:

יעקב שחר היה עושה את זה משנות ה-90, כל שחקן ליגה טוב שהיה כאן הוא ישר התלבש עליו - מקייסי, דרך חרזי ועד יעקובו, בנאדו, רביבו, חזן, רוסו והרשימה עוד ארוכה מלהכיל.

2 דקות לפני, ron123 said:

חיפה העונה יותר בשלה, כל השחקנים שם בעליה ובהתקדמות . חוץ מזה שעכשיו אני לוקח את שרי ורוקאביצה לקבוצה שלי . 

אולי אפילו גם את לביא ורודריגס . 

אצלנו יש הרבה שחקנים שעבר זמנם כמו שכטר,ריקן ,טב"ח,ייני,טיבי 

גלזר בירידה . צריך להעיף את ההרננדס הזה . 

צריך לבנות את הקבוצה על גולסה,סבוריט,יוני ופרץ .

צריך לרענן ולבנות קבוצה חדשה .

גלזר? להביא את רודריגס? הפורום מאבד את זה

1 דקה לפני, itan17 said:

גלזר? להביא את רודריגס? הפורום מאבד את זה

רודריגס עושה עבודה שחורה ועוצר מלא התקפות של היריבות .

הוא אנדרייטד לדעתי .

הוא גם יותר טכני מגלזר יש לו בעיטה .

לא מבין בכלל למה שיחררנו אותו .