Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

נראה לי שאנשים פה לא מבינים שאצילי מגיע על המשבצת של שרי/חזיזה/ווילדסחוט, לא חבשי.

הוא לא ישבור שום שוויון(שלא קיים כרגע) כי יש להם שחקנים בלבל שלו באותן עמדות.

זה לא פריצה וזהבי על גונזאלו וארנשאו.

אם אצילי יתקבע בחיפה זה יהיה רע לנו בשנים הקרובות למרות שהוא נוטה לבלות בין שלושה חודשים לחצי שנה בחוץ כל עונה.

אם חיפה יחתימו את אלחמיד אנחנו ניהיה בבעיה שעוד לא נתקלנו בה בתקופת מיץ בנוגע למצבת השיראלים

3 דקות לפני, דקסטר said:

הבנתי ואני מודע לרזומה שלו פשוט קצת עצוב שהוא הדוג' שנותנים על זרים שאפשר להביא...

בוא נתחיל בזה שיהיה חיזוק ולפחות ימלאו את מכסת הזרים ויביאו שחקן.

מה שקרה מאז שהגיע למכבי פחות צריך להיכנס לדיון, הוא היה זר מבטיח בנק' זמן של ינואר.

34 דקות לפני, משה פרימו said:

הבנת אותי לא נכון

הכוונה שלי הייתה שהסטטיסטיקה המרשימה שלו לא מספרת את כל הסיפור, הוא מסוג השחקנים שעל כל משחק מצוין נותן 4 גרועים.

ועדיין כדי שלא יבינו אותי לא נכון הוא שחקן טוב מאוד לליגה ולא הייתי רוצה לראות אותו בחיפה אבל לא צריך להגזים ולהפוך אותו לשובר שוויון, הוא לא כזה.

מבין מה אתה אומר, יהיה יותר מדוייק להגיד שבהרבה מהמשחקים שלו הוא נעלם כל המשחק ועדיין נתן 2 גולים.

אני זוכר שהרבה פעמים התלוננו על זה שהוא לא תורם לשטף ההתקפי (לא מדבר על חטיפות ולחץ) ועדיין מסיים עם מספרים קבוע.

18 דקות לפני, Almogl said:

נראה לי שאנשים פה לא מבינים שאצילי מגיע על המשבצת של שרי/חזיזה/ווילדסחוט, לא חבשי.

הוא לא ישבור שום שוויון(שלא קיים כרגע) כי יש להם שחקנים בלבל שלו באותן עמדות.

זה לא פריצה וזהבי על גונזאלו וארנשאו.

אם אצילי יתקבע בחיפה זה יהיה רע לנו בשנים הקרובות למרות שהוא נוטה לבלות בין שלושה חודשים לחצי שנה בחוץ כל עונה.

אם חיפה יחתימו את אלחמיד אנחנו ניהיה בבעיה שעוד לא נתקלנו בה בתקופת מיץ בנוגע למצבת השיראלים

גם לא ראיתי שנתן משחקים לפנטיאון באפואל ואלה לא מתאבדים להשאיר אותו.

אצילי של חיפה לא יהיה אצילי של איביץ'. לדעתי איביץ' הוציא ממנו את המקסימום שיש בעיקר בפן ההגנתי מה שעזר לו להגיע ליותר מצבים בפן ההתקפי. הדריבל שלו לא כזה טוב והוא הולך הרבה עם הראש בקיר ומאבד לא קצת.

זה לא נעים יהיה כמובן לראות אותו בחיפה, אבל זה לא כזה סוף העולם או שובר שוויון כמו שאנשים מתארים פה. 

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

גם לא ראיתי שנתן משחקים לפנטיאון באפואל ואלה לא מתאבדים להשאיר אותו.

הוא לא חיפש להרשים..זה היה מעבר מאולץ כדי להרגיע את השטח

Just now, erantheking21 said:

גם במכבי הוא לא היה דריבליסט בחסד

אבל הוא בול מה שחסר לנו שחקן קלאץ' שנותן מספרים

אבל יש לך מאמן טיפש שמרכיב את דן ביטון בכנף ומסרס אותו

1 דקה לפני, Krishi said:

אצילי של חיפה לא יהיה אצילי של איביץ'. לדעתי איביץ' הוציא ממנו את המקסימום שיש בעיקר בפן ההגנתי מה שעזר לו להגיע ליותר מצבים בפן ההתקפי. הדריבל שלו לא כזה טוב והוא הולך הרבה עם הראש בקיר ומאבד לא קצת.

זה לא נעים יהיה כמובן לראות אותו בחיפה, אבל זה לא כזה סוף העולם או שובר שוויון כמו שאנשים מתארים פה. 

בכל יום ובכל קבוצה אעדיף את ז'וסוואה על 3 אצילי בקבוצתי. ניתן למצוא שחקנים כמוהו, רק סקאוטינג טוב.

Just now, erantheking21 said:

אם גולדהאר יהיה מוכן להחזיר את מיכה(שחקן שפחות אנחנו צריכים כרגע, כי יש את ביטון בתפקידו) למה לא אצילי?

גולדהאר לא יעשה מעצמו צחוק,או שניהם או אף אחד. כמובן שברור שאף אחד מהם לא יחזור למכבי.

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

בכל יום ובכל קבוצה אעדיף את ז'וסוואה על 3 אצילי בקבוצתי. ניתן למצוא שחקנים כמוהו, רק סקאוטינג טוב.

אבל הם לא אותו תפקיד בכלל לא?

וז'וסווה זה שחקן שנותן 0 הגנה והשקעה בלי להתייחס בכלל לאופי שלו.

ובמקרה הספציפי שלו הוא לא היה מגיע לישראל אם הראש שלו היה בסדר.

Just now, Naor23 said:

אבל הם לא אותו תפקיד בכלל לא?

וז'וסווה זה שחקן שנותן 0 הגנה והשקעה בלי להתייחס בכלל לאופי שלו.

ובמקרה הספציפי שלו הוא לא היה מגיע לישראל אם הראש שלו היה בסדר.

נכון הוא על התפקיד של מיכה וגם מיכה כמעט לא עושה הגנה, אבל התרומה ההתקפית שלו בשמיים. אם הראש היה בסדר הוא לא היה כאן.

3 דקות לפני, erantheking21 said:

אם גולדהאר יהיה מוכן להחזיר את מיכה(שחקן שפחות אנחנו צריכים כרגע, כי יש את ביטון בתפקידו) למה לא אצילי?

לא מיכה ולא אצילי יהיו פה.

אני מקווה שמישהו במכבי מנסה לתקן את מה שלא עובד במכבי ולא מסתכל על חיפה.

כמה שלא נתכחש לזה: אצילי הוא תוספת כוח משמעותית מאוד לכל קבוצה בישראל.

בייחוד בעת הזאת שאין אף ישראלי רלוונטי פנוי, אצילי הוא סוג של שובר שוויון.

אחרי שהגענו למסקנה שלאצילי אין מקום באירופה, בליגה שלנו, הוא ברמה הגבוהה ביותר.

אצילי כמו דסה, הבין מהר מאוד מה הדרישה של המאמן ושל הקבוצה ושיפר את המגרעות שלו באופן מידי ודי מדהים יש לומר.

מלבד שחקן זר (שאפשר להביא) אין עוד ישראלי רלוונטי בשוק הנוכחי שיכול לעזור לנו כמו שאצילי יכול. חבל.

מיכה ואצילי לא יקרה. נכון, באסה גדולה אבל צריך להמשיך הלאה.

השאלה הגדולה יותר היא האם בכלל יגיע חיזוק בינואר/ישחררו את ניקוליץ'/ישאילו עוד שחקנים?

אם כבר הסכם סודי אני בטוח שלשחר ולאצילי היה כזה ובגלל זה הוא נראה כמו פח אשפה בניקוסיה ...חבל מאוד 

אני באמת לא מצליח להבין איך אנחנו צריכים להענש ולראות אותו בחיפה חוגגים לנו על התחת ..

אגב בשעה שאנחנו בשלב 32 הגדולות ועדין במרחק סביר מהמקום הראשון ונואשים לחיזוק (כי יש לנו רק 3 מוציאי לפועל בערך) ובשעה שאנחנו צריכים להכתיב את טון הרכש בגלל הארגזים שעשינו, אנחנו רואים את חיפה מחזקת את עצמה עוד יותר עם כנראה השם הכי שובר שוויון מבחינת ריאליות שאפשר להחתים, זה מדכא, זה מוריד כל פעם אמון במערכת, לצערי הרב הרוב פה פחות אופטימי כבר.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מכה לחיפה: רוקאביצה פצוע, דוניו יפתח בחוד

אולי המטרונום נשחק מידי? נראה בהמשך

בטח נפצע ל 45 דקות ויעלה למחצית שניה

עצוב וצפוי.

הבעיה שהוא הולך להיות הכוכב שלהם. אם עד היום הם היו תלויים ברוקאביצה ומדי פעם מקבלים מספרים משרי וחזיזה, אז עכשיו יש להם גם את אצילי.

זה גם רכש לשנים הבאות כי לאצילי יש עוד הרבה עונות טובות לתת. לפני שדיברו על מעבר שלו לחיפה לא פחדתי שאם חיפה תקח אליפות הם יתחילו לייצר רצף כי הכוכבים שלהם (שרי ורוקאביצה) כבר מבוגרים ואמורים להיות פחות טובים מעונה לעונה. אצילי לעומת זאת עומד להיות הכוכב שלהם בשנים הקרובות והוא כנראה שחקן ההתקפה הכי טוב שיש בליגה.

חבל מכבי. חבל.