Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

אין לי בעיה שאצילי יהיה בחיפה זה רק ידחוף אותנו להשתפר אם תהיה יריבה טובה שמתחזקת,

הגיע הזמן שנעשה מהלכים משמעותיים כמו השאלה של גררו, ניסיון להגיע עם ניקוליץ' להסכם עזיבה והבאה של 2-3 זרים משמעותיים.

2 דקות לפני, Keano said:

אין לי בעיה שאצילי יהיה בחיפה זה רק ידחוף אותנו להשתפר אם תהיה יריבה טובה שמתחזקת,

הגיע הזמן שנעשה מהלכים משמעותיים כמו השאלה של גררו, ניסיון להגיע עם ניקוליץ' להסכם עזיבה והבאה של 2-3 זרים משמעותיים.

הסיכוי שתפגע עם זר ברמה של אצילי קלוש, אצילי/בוזגלו שחקנים מאוד מאוד אנדרייטד בליגה הישראלית. לטעמי הכי משמעותיים בעשור האחרון אחרי זהבי ו-וואקמה. 

2 דקות לפני, Keano said:

ברור אחי שאין בעיה למה שתהיה בכלל סהכ שחקן אהוב הכי טוב בליגה שעובר בחינם ליריבה הכי שנואה שלך אחרי שהתקשורת עשתה עליך סיבוב.

אז למה שתהיה בעיה?  

העונה הזאת גמורה והאליפות הייתה הולכת לחיפה גם בלי אצילי ככל הנראה, אין ספק שההחתמה הזאת די נועלת את הסיפור.

מה שבאמת מבאס זה שאצילי זה שחקן טופ ליגת העל שיכול לתת עוד הרבה שנים ברמה הזאת.

אפשר להאשים רק את ההנהלה הכושלת שלנו. 

2 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

הסיכוי שתפגע עם זר ברמה של אצילי קלוש, אצילי/בוזגלו שחקנים מאוד מאוד אנדרייטד בליגה הישראלית. לטעמי הכי משמעותיים בעשור האחרון אחרי זהבי ו-וואקמה. 

מכבי השתפרו מאוד בנושא הזרים בשנתיים שלוש האחרונות חוץ מניקוליץ ויאניוטיס שהיו בחירה של איביץ'. 

Just now, אלחנדרו קניג said:

ברור אחי שאין בעיה למה שתהיה בכלל סהכ שחקן אהוב הכי טוב בליגה שעובר בחינם ליריבה הכי שנואה שלך אחרי שהתקשורת עשתה עליך סיבוב.

אז למה שתהיה בעיה?  

תן קצת קרדיט למיטש, אף תקשורת לא עשתה עליו סיבוב. כמו שאמרתי יריבה טובה יותר רק תדחוף אותנו להשתפר ובטווח הארוך זה יביא יותר הישגים מאשר להישאר בבינוניות. 

2 דקות לפני, nirnir20 said:

העונה הזאת גמורה והאליפות הייתה הולכת לחיפה גם בלי אצילי ככל הנראה, אין ספק שההחתמה הזאת די נועלת את הסיפור.

מה שבאמת מבאס זה שאצילי זה שחקן טופ ליגת העל שיכול לתת עוד הרבה שנים ברמה הזאת.

אפשר להאשים רק את ההנהלה הכושלת שלנו. 

איזו הנהלה כושלת? זו שהייתה תחת פייר פליי והביאה 2 אליפויות הכי חד צדדיות שהיו?

1 דקה לפני, Keano said:

תן קצת קרדיט למיטש, אף תקשורת לא עשתה עליו סיבוב. כמו שאמרתי יריבה טובה יותר רק תדחוף אותנו להשתפר ובטווח הארוך זה יביא יותר הישגים מאשר להישאר בבינוניות. 

זה די פשוט. משחק סכום אפס - טוב לחיפה רע לנו. חיפה מרוויחים אנחנו מפסידים. 

Just now, המפלצת מלוך נס said:

השאלה היא האם אצילי בלב שומר אמונים למכבי, כי אם כן הוא עוד יהיה הסרטן שלהם כמו אלירן עטר.

ממש לא. אצילי שומר אמונים רק לאצילי ולשער הדולר.

Just now, ClinteastwoodFan said:

ממש לא. אצילי שומר אמונים רק לאצילי ולשער הדולר.

גם עטר היה אותו דבר,

שיחק בחיפה רק בגלל כסף ופינטז על מכבי בכל רגע נתון.

"במפגש זום עם האוהדים התנצל אצילי על השירה ההיא. "כמובן שאני לא חושב שמכבי ואוהדיה הם חיזבאללה. זה היה סתם שיר טפשי שנסחפתי אליו בלהט הרגע. חבל שאין קהל במגרשים, אני כבר לא יכול לחכות לרגע לפגוש את האוהדים שלנו בסמי עופר"

1 דקה לפני, Dalembert said:

זה די פשוט. משחק סכום אפס - טוב לחיפה רע לנו. חיפה מרוויחים אנחנו מפסידים. 

או שחיפה מרוויחים ואנחנו מביאים זר לא פחות טוב. ממש לא משחק סכום אפס. 

Just now, החתול הצהוב said:

"במפגש זום עם האוהדים התנצל אצילי על השירה ההיא. "כמובן שאני לא חושב שמכבי ואוהדיה הם חיזבאללה. זה היה סתם שיר טפשי שנסחפתי אליו בלהט הרגע. חבל שאין קהל במגרשים, אני כבר לא יכול לחכות לרגע לפגוש את האוהדים שלנו בסמי עופר"

בגיל 18 הייתי בהתלבטות ממשית אם להתגייס לחיזבאללה או להמשיך ככדורגלן מקצוען.

3 דקות לפני, Keano said:

סלח לי, אבל זה היגיון ממש עקום. אז שחיפה יקחו גם את גלזר וגולסה, אולי נביא זרים יותר טובים מהם. win win

5 דקות לפני, Keano said:

אתה יודע כמה עולה זר עם מספרים כמו של אצילי. וזה עוד לפני שלוקחים בחשבון את נושא ההתאקלמות וההתאמה.