Jump to content

נושא מלפפונים חורף 2021 בשאר הליגה ע"ש דור מיכה

פנחס שוף

Recommended Posts

לפני4 שעות , Insigne said:

נראה לי שאתם קצת מתבלבלים.

דווקא בגלל המצב שהם נמצאים בו, אלטמן יעבור לחיפה.

הפועל יותר מאשר צריכה חלוץ, היא צריכה כסף.

להפועל אין בעלים, אין קהל, הם חוזרים להסתדרות והחלה מכירת החיסול. 

כולם אוהבים להגיד הפועל חשובה לי ואז להסתובב וללכת. גם אלטמן בדרך ללכת. לחיפה.

הפועל בדרכה להיות כמו אחותה הקטנה והמעצבנת, הפועל פ"ת והפועל רמת גן.

אני לא יודע אם היה תקדים שהקבוצה שלהם הייתה בסכנת ירידה כ"כ מוחשית והם מכרו את השחקן הכי טוב שלהם והיחיד שמסוגל להבקיע. 

44 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני לא יודע אם היה תקדים שהקבוצה שלהם הייתה בסכנת ירידה כ"כ מוחשית והם מכרו את השחקן הכי טוב שלהם והיחיד שמסוגל להבקיע. 

אני מזכיר לך שאנחנו מדברים על הפועל ת"א. כשאין כסף,  מוכרים את ורמוט למכבי דקה אחרי הדרבי.

אתה צריך תקדים בשביל לדעת שלהפועל אין אגורה בשביל לשלם לגנן? לא צריך תקדמים בשביל להבין שהדבר היחיד בהפועל שעוד אפשר למכור - ימכרו. 

לפני2 שעות , מכביזם זה בדם said:

העובדה שאין כסף אף פעם לא הפריעה להם :) בכל מקרה את אלטמן יכלו למכור גם בקיץ, עכשיו זו תהיה התאבדות מבחינתם. 

לא בטוח, בכסף שייכנס יוכלו להביא 3 זרים ברמה טובה.

25 דקות לפני, Keano said:

לא בטוח, בכסף שייכנס יוכלו להביא 3 זרים ברמה טובה.

ראינו את בחירת הזרים שלהם בשנים קודמות... 

Just now, מכביסט לעד said:

טוב אצילי ואלחמיד בדרך לחיפה למי שעוד חלם על אליפות. 

אם זה נכון שיתהפכו עם האוטו בדרך לחיפה 

הנה חיפה תפנה לאצילי ואני לא רואה שלשחר נפגעים העסקים או שיש הפגנות זועמות של נשים, וואלה זה לא תגובות זועמות כמו זה שאשכרה נפלנו בפח של זה ואנשים בהנהלה לא מודים.

הפרסום על חוגג הוא של דה מרקר ולא של ONE.

וזה מה שמפריע? הערבויות? מה עם כבירי שקנה את הפועל ת"א בעזרת תמונה?

זה מה שמפריע בחוגג? הערבויות? מה עם צו איסור הפרסום על הפרשה ההיא? זה לא מפריע?

אם חיפה או בית"ר יחתימו את אצילי, זה יכשיר את הקרקע לחזרה של דור מיכה? מה דעתכם?

17 דקות לפני, Insigne said:

אם חיפה או בית"ר יחתימו את אצילי, זה יכשיר את הקרקע לחזרה של דור מיכה? מה דעתכם?

זה יכשיר את הקרקע לחזרה של מיכה לארץ- אך לא אלינו. רוצה לומר, אל תתפלא אם אוטוטו מיכה ואצילי ישתפו פעולה בקבוצה אחרת בארץ - כנראה חיפה/ בית"ר.

אם מישהו חושב שיש סיכוי, ואפילו הקטן שביותר, שאחד מהם יחזור אלינו בימי גולדהאר - לדעתי זה חוצה את גבולות הנאיביות. אבל אם זה עושה טוב למישהו, תפאדלו...

1 דקה לפני, סמי הכבאי said:

זה יכשיר את הקרקע לחזרה של מיכה לארץ- אך לא אלינו. רוצה לומר, אל תתפלא אם אוטוטו מיכה ואצילי ישתפו פעולה בקבוצה אחרת בארץ - כנראה חיפה/ בית"ר.

אם מישהו חושב שיש סיכוי, ואפילו הקטן שביותר, שאחד מהם יחזור אלינו בימי גולדהאר - לדעתי זה חוצה את גבולות הנאיביות. אבל אם זה עושה טוב למישהו, תפאדלו...

יש אוהד כדורגל שהוא לא נאיבי?

מדברים מהרגש ולא מהמוח. 

לדעתי גם לצפות לעבור את שחטאר זה נאיבי, אבל אנחנו עולים למשחק במטרה לעבור. זה הכדורגל

4 דקות לפני, Insigne said:

מדברים מהרגש ולא מהמוח. 

לדעתי גם לצפות לעבור את שחטאר זה נאיבי, אבל אנחנו עולים למשחק במטרה לעבור. זה הכדורגל

יש נאביות כמו לחשוב שיכולים לעבור את שחטאר או לקחת אליפות אבל לחשוב אחרי שמיטש זרק אותם שהוא יגיד לעצמו "אה חיפה החתימו את אצילי אז אני יכול להחזיר את מיכה" זה להיות מנותק. לא איכפת לו מה קבוצות אחרות עושות/יעשו, זה מה שהוא החליט.

*החלטה נוראית לדעתי כן? אבל זה לא הנושא

3 דקות לפני, דקסטר said:

יש נאביות כמו לחשוב שיכולים לעבור את שחטאר או לקחת אליפות אבל לחשוב אחרי שמיטש זרק אותם שהוא יגיד לעצמו "אה חיפה החתימו את אצילי אז אני יכול להחזיר את מיכה" זה להיות מנותק. לא איכפת לו מה קבוצות אחרות עושות/יעשו, זה מה שהוא החליט.

*החלטה נוראית לדעתי כן? אבל זה לא הנושא

אני לא חושב שמיטש יחזיר את מיכה אבל אני לא נביא ומותר לפנטז. אם זה עושה אותי נאיבי? אני גם ככה נאיבי בכל מה שקשור למכבי, בדיוק כמוך וכמו כל אוהד אחר.

בסתר ליבי אני מקווה שיחזיר אותו..מתישהו...אם אני חושב באמת שהוא יחזיר אותו? כנראה שלא.

2 דקות לפני, Insigne said:

מדברים מהרגש ולא מהמוח. 

כל שנבקש לו יהי...

בכל מקרה, גם בלי הנאיביות/ רגש/ ציפייה - זה עניין של סמנטיקה, תקרא לזה איך שתרצה.

אף אחד לא מדבר על הצד השני, שזה לא פחות חשוב: האם מיכה ואצילי, אחרי ששוחררו בצורה כזאת מהמועדון (בלי להיכנס לאם זה היה נכון ברמה ה"ערכית","מוסרית" או וואטאבר)- ירצו בכלל לחזור למכבי? אחרי שנתנו את מה שנתנו למועדון, מי יותר ומי הרבה יותר, אחרי כל השנים שהיו פה- נראה לך שירצו לחזור אחרי שככה זרקו אותם כאילו הם כלבים מצורעים? לדעתי לא. 

רוצה להיות רומנטי ולחשוב מהרגש - זכותך המלאה...

1 דקה לפני, סמי הכבאי said:

כל שנבקש לו יהי...

בכל מקרה, גם בלי הנאיביות/ רגש/ ציפייה - זה עניין של סמנטיקה, תקרא לזה איך שתרצה.

אף אחד לא מדבר על הצד השני, שזה לא פחות חשוב: האם מיכה ואצילי, אחרי ששוחררו בצורה כזאת מהמועדון (בלי להיכנס לאם זה היה נכון ברמה ה"ערכית","מוסרית" או וואטאבר)- ירצו בכלל לחזור למכבי? אחרי שנתנו את מה שנתנו למועדון, מי יותר ומי הרבה יותר, אחרי כל השנים שהיו פה- נראה לך שירצו לחזור אחרי שככה זרקו אותם כאילו הם כלבים מצורעים? לדעתי לא. 

רוצה להיות רומנטי ולחשוב מהרגש - זכותך המלאה...

לגבי מיכה אני בטוח שהוא היה מוכן לבלוע את הגלולה ולחתום על כל דבר שיחזיר אותו למכבי.

לגבי אצילי, לא בטוח שיהיה מוכן לחזור דווקא עליו הייתי מנחש שהיה רוצה להגיע למועדון אחר ולהצליח איתו.

וכן די מסכים איתך שזה להשתעשע עם המחשבה כי גולדהאר לא יחזיר אותם.

בואו נפסיק לדבר על ההזיה (אין מילה אחרת לתאר את זה) שמיכה/אצילי יחזרו למכבי כל עוד גולדהאר פה. 

הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה שיש סיכום סודי בין מכבי לשניהם שהם יעברו לחו"ל עד שיירגעו העניינים ואז יחזירו אותם, רק שזה גובל במדע בדיוני ולפי כל התגובות מהסובבים אליהם (אבא של דור בזמנו) זה ממש לא המצב, ככה שאין שום סיכוי. 

לפני12 שעות , Insigne said:

אני לא חושב שמיטש יחזיר את מיכה אבל אני לא נביא ומותר לפנטז. אם זה עושה אותי נאיבי? אני גם ככה נאיבי בכל מה שקשור למכבי, בדיוק כמוך וכמו כל אוהד אחר.

בסתר ליבי אני מקווה שיחזיר אותו..מתישהו...אם אני חושב באמת שהוא יחזיר אותו? כנראה שלא.

אם אתה ממש ממש מחפש במה להאחז, אז תוכל לקחת את אלירן עטר כדוגמא. הבנאדם הגיע לפה בתור מורשע בדין ולמיץ' לא היה בעיה להחזיק אותו בקבוצה ולשלם לו משכורת, ואז עוד החזיר אותו לקדנציה שנייה, כך שבתיאוריה הכל יכול להיות..

12 דקות לפני, כהן said:

אם אתה ממש ממש מחפש במה להאחז, אז תוכל לקחת את אלירן עטר כדוגמא. הבנאדם הגיע לפה בתור מורשע בדין ולמיץ' לא היה בעיה להחזיק אותו בקבוצה ולשלם לו משכורת, ואז עוד החזיר אותו לקדנציה שנייה, כך שבתיאוריה הכל יכול להיות..

בראיה קדימה אם מיץ' היה יודע שנקבל מאירופה מינימום 50 מ' ₪ לדעתי הם כן היו נשארים בקונסטלציה מסויימת וזה די אומר הכל.

ההחלטה נפלה כנראה ביום גרוע של מיץ' עם המון בשורות רעות וזה מה שיצא פחית או יותר.

אם זה קורה בתקופה בלי קורונה לדעתי הוא היה מחכה להחלטת בית המשפט.