Jump to content

נושא אהבה לדוניס

Recommended Posts

9 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

מהלך אחד? אוקיי. למכבי בעידן איביץ' לא היו כאלה? מה זה השטויות האלה?

למכבי של איביץ' היו 140 שערים בשתי עונות, 1.94 למשחק (בלי להיכנס בכלל לזה שלא ספגה כמעט), נתונים שקשה לי להאמין שמכבי של דוניס אי פעם תדגדג.

21 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

שמע אחי בוא נהיה כנים ונגיד את האמת זה היה פוקס... כמה ניסיונות עקב כאלה אנחנו רואים במשחק סטנדרטי? במקרה הצליח בפעם הזאת

אני לא חושב שהוא מאמן גרוע. עושה רושם שהוא מבין גדול בכדורגל והוא מנסה להביא לקבוצה הרבה רעיונות אחרים גם בהתקפה וגם בהגנה, אבל זה לא ממש הולך לא.

אולי הוא לא מתאים למכבי, אולי זה בגלל הקורונה, אולי זה בגלל הירידה במחויבות של השחקנים אחרי שהתרגלו לאיביץ', אולי זה ההגעה המאוד מאוחרת שלו, אולי זה סגל שנחלש ואולי זה הכל ביחד. אני לא חושב שהוא שוטא ובטח שלא וידיגל.

בשורה התחתונה ביום חמישי יש מלחמת עולם ואם נפסיד הוא צריך ללכת הביתה ולא כי הוא מאמן גרוע, אלא כי זה פשוט לא ילך איתו. 

חברים, גם עם הסגל הזה, גם עם אפשרות להעפיל מהבתים - 50 אחוז הצלחה בליגה אחרי 8 מחזורים זה הרבה מתחת למצופה. 

אני חושב שצריך לתת לו לסיים את העונה. גם כי יש לי זכרונות מליטו וידיגל, וגם כי אולי הוא יתעשת. 

35 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

שמע אחי בוא נהיה כנים ונגיד את האמת זה היה פוקס... כמה ניסיונות עקב כאלה אנחנו רואים במשחק סטנדרטי? במקרה הצליח בפעם הזאת

מראים לך פה את המהלך שהביא לגול מה נתפסת לעקב? ברור שזה ספציפית לא היה מתוכנן 

1 דקה לפני, דקסטר said:

מראים לך פה את המהלך שהביא לגול מה נתפסת לעקב? ברור שזה ספציפית לא היה מתוכנן 

טוב בוא נראה כמה כאלה יהיו לנו העונה.

המצב שלנו כנראה לא זוהר אם אנחנו צריכים ששרן יתן כדורי עומק..

לפני2 שעות , duduha said:

הנחמה היחידה שאין קהל במגרשים זה הלחץ והשריקות שהיו מקבלים (מחלק) מהקהל שלנו.

אין העונה טיפה של לחץ ועדיין משלשלים משחקים בגלל שהוא לא יודע לקרוא את התנהלות המשחק בלי שעומדים לו על הראש 30 אלף איש וכמו שנאמר גם שורף את הצעירים.

32 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

חברים, גם עם הסגל הזה, גם עם אפשרות להעפיל מהבתים - 50 אחוז הצלחה בליגה אחרי 8 מחזורים זה הרבה מתחת למצופה. 

אני חושב שצריך לתת לו לסיים את העונה. גם כי יש לי זכרונות מליטו וידיגל, וגם כי אולי הוא יתעשת. 

בלי קשר לחמישי זה פשוט לא זה וכל חודש שישאר פה יעשה יותר נזק בליגה.

לא הייתי מפאר אותו כל כך אבל אני גם חושב שהוא בן אדם שמבין כדורגל, הוא בטח לא שוטא או וידיגל. שהיו לו הרבה מקלות בגלגלים ומוקשים מהרגע שהגיע לפה (כולל עצם ההגעה המאוחרת) שלא היו תלויים בו. הקבוצה הראתה ביותר ממשחק אחד שהם מסוגלים לשחק יפה והתקפי עם הגנה חזקה. הבעיה העיקרית שלנו זה התנודתיות הזאת. כמו שאמרתי שהוא צריך למצוא את הקצב והסינרגיה עם השחקנים וחדר ההלבשה. תקופת הלמידה שלו ארוכה מדי אבל אני מקווה שהיא תשתלם. לא נשאר לי אלא לקוות כי הביתה הוא לא ילך. מילא אם עוד היה קהל במגרשים שהיה לוחץ על זה אבל בלי קהל אין סיכוי לדעתי. 

לא רוצה לדמיין אפילו שלא ניקח אליפות העונה. תמיד חושב אופטימי ותמיד מאמין שזה קודם כל שלנו כי יש לנו סגל הכי איכותי בפער מכל הליגה הזאת. אבל גם אם חס וחלילה זה לא יקרה זה לא סוף העולם. התרגלנו לטוב מדי. יהיו עונות שאת האליפות ניקח בשיניים ולא בחורף. 

ריגשת באמת , לא מסוגל להיכנס לפורום אחרי הפסדים בגלל אוהדי זבל (כמו הרבה בשער 13)שמכבי מפסידה זה הם , ובניצחון זה ניצחנו. 

יש ביקורת אבל הוא לא כזה גרוע כמו שעושים אותו.

5 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אני באמת חושב שהיכולת משקפת את איכות הסגל, קבוצה אפורה עם שני מוציאים לפועל ואפס כלים מהספסל, בזה דוניס לא אשם.

טיבי, סאבוריט, גולסה, גלזר, פרץ, יונתן, ביטון, פשיץ׳. אין קבוצה שלא הייתה חולמת על בסיס כזה

וזה מבלי להזכיר את קארצב, איילון, הרננדס, ייני, טננבאום, שכטר, בן חיים, חוזז.

שמע אחי ההודעות שלך הזוית, הסגל שלנו הטוב בליגה, ואם נבוא לקראתך אז השני הכי טוב בליגה.

אני לא חושב שדוניס רע כמו שתי התוצאות האחרונות שלו. אני בטוח שהוא מבין את המשחק לא פחות ממני או אחרים. הוא מראש הגיע לסיטואציה קשה(איביץ אגדי, קורונה, פיירפליי, לוחות זמנים, פרשת אצילי ומיכה). 

אני חושב שהגלגל יסתובב עוד כמה פעמים.

בכל מקרה, לא כל חיבור מצליח גם אם הכוונות הן הכי טובות ונכונות שיש. ואם לא הצלחנו איתו, זה לא יותר מכרוניקת כדורגל רגילה שמתרחשת כל הזמן, בכל מקום, ליגה ורמה. 

17 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

אני באמת חושב שהיכולת משקפת את איכות הסגל, קבוצה אפורה עם שני מוציאים לפועל ואפס כלים מהספסל, בזה דוניס לא אשם.

מה אפורה, ראית את המשחק אתמול? כי אני ראיתי ותתפלא לשמוע אבל יצרנו לא מעט מצבים והיו דקות פנטסטיות שלנו

3 דקות לפני, Dan eran said:

מה אפורה, ראית את המשחק אתמול? כי אני ראיתי ותתפלא לשמוע אבל יצרנו לא מעט מצבים והיו דקות פנטסטיות שלנו

היה משחק לא רע בכלל של מכבי.

5 דקות לפני, המכבייה said:

היה משחק לא רע בכלל של מכבי.

מבחינה התקפית, חד משמעית. כבשנו בצדק שני שערים והיינו יכולים גם שלוש וארבע

הבעיה שלנו היא לא רק בשחקני ההגנה אלא היא במשחק ההגנה הקבוצתי. וזה אני רוצה להאמין ומאמין שישתפר עם הזמן

לפני1 שעה , itan17 said:

טיבי, סאבוריט, גולסה, גלזר, פרץ, יונתן, ביטון, פשיץ׳. אין קבוצה שלא הייתה חולמת על בסיס כזה

וזה מבלי להזכיר את קארצב, איילון, הרננדס, ייני, טננבאום, שכטר, בן חיים, חוזז.

שמע אחי ההודעות שלך הזוית, הסגל שלנו הטוב בליגה, ואם נבוא לקראתך אז השני הכי טוב בליגה.

וואי וואי, טוב שלא הזכרת את קארצב, אילון, ייני, שכטר, בן חיים וחוזז, זה בטוח היה מוכיח את הטענה שלך שהבסיס של מכבי איכותי ורמה מעל הליגה.

לפני2 שעות , המכבייה said:

אני לא חושב שדוניס רע כמו שתי התוצאות האחרונות שלו. אני בטוח שהוא מבין את המשחק לא פחות ממני או אחרים. הוא מראש הגיע לסיטואציה קשה(איביץ אגדי, קורונה, פיירפליי, לוחות זמנים, פרשת אצילי ומיכה). 

אני חושב שהגלגל יסתובב עוד כמה פעמים.

בכל מקרה, לא כל חיבור מצליח גם אם הכוונות הן הכי טובות ונכונות שיש. ואם לא הצלחנו איתו, זה לא יותר מכרוניקת כדורגל רגילה שמתרחשת כל הזמן, בכל מקום, ליגה ורמה. 

האמת שסיכמת כל מה שאני חושב בשני משפטים. יכול להיות שלא נקח אליפות ושגם נודח עוד יומיים והעונה תיהיה כשלון. אבל בואו נחכה לסוף העונה ואז נחרוץ גורלות.

ולגבי כל שאר התגובות, אני מסכים עם חלק מהדברים אבל לא יכול לקבל את ההחלטיות ואת החוסר סבלנות. מה שאתם עושים זה רק להדליק אש.

זה ידוע וזה קורה כל הזמן  - כשיש הרבה אש על המאמן השחקנים מתחילים לזרוק זין. זה בדיוק מה שהתקשורת מנסה לעשות במכבי ואתם במקום להיות בוגרים עוזרים לה.

שיהיה לכם לבריאות, אני המשכתי הלאה כי הנושא הזה הופך לעוד נושא השמצות.

חחחחחחחחח

יודע להגיב ולבצע שינויים תוך כדי משחק? תבניות? מתלבט אם זה גוטמן או בוני.

אתה חי בעולם מקביל. מאניה דיפרסיה קיים אצל המנג׳ר הכי טוב שלך.

לפני4 שעות , סזאר מנדיונדו said:

ולגבי כל שאר התגובות, אני מסכים עם חלק מהדברים אבל לא יכול לקבל את ההחלטיות ואת החוסר סבלנות. מה שאתם עושים זה רק להדליק אש.

זה ידוע וזה קורה כל הזמן  - כשיש הרבה אש על המאמן השחקנים מתחילים לזרוק זין. זה בדיוק מה שהתקשורת מנסה לעשות במכבי ואתם במקום להיות בוגרים עוזרים לה.

שיהיה לכם לבריאות, אני המשכתי הלאה כי הנושא הזה הופך לעוד נושא השמצות.

לא ראיתי כלום מדוניס עד כה, אבל נותן לו נסיבות מקלות על הסגל אולי הכי חלש שהיה פה מאז תחילת עידן ג'ורדי, כך שאני לא מעורפי הראשים, אבל לא צריך להפיל את מצב הקבוצה על האוהדים. אנשים כולה מוציאים קצת קיטור, אוהד שלא דפק את הראש בקיר אתמול בשער של פאקינג יחזקאל הוא לא אוהד במלוא נימי נשמתו, אף אחד לא הלך וכנראה שלא יילך להפגין בקריית שלום מחר בבוקר, זה שיש אמוציות זה דבר חיובי, ברגע שגם האוהדים המסורים יחלו לגלות אדישות לגבי מה שקורה לקבוצה, אז תדע שאנחנו בבעיה עמוקה עמוקה..

סגל הכי חלש מאז עידן ג'ורדי? היה לנו באטוקיו ובאבין בשלב מסוים חבר'ה.

גם אם נגיד שזה הסגל הכי חלש שהיה מאז קום המדינה, עדיין - הסגלים של הקבוצות האחרות, טובים יותר?

הפסדנו למכבי פ"ת, לאשדוד, תוצאה נגד בני יהודה, הסגלים שלהם מה איתם? 

זה רחוק מאוד מלהיות הסגל הכי חלש שלנו בעידן ג'ורדי. אם כבר ההיפך הייתי מהמר שזה בין הסגלים החזקים יותר. הוא פשוט צריך ניהול טוב יותר