Jump to content

נושא אהבה לדוניס

Recommended Posts

בלי ציניות, יש פה כבר עשר נושאים שמטנפים עליו. מי שרוצה לטנף יש מספיק נושאים אחרים.

אני באמת חושב שהוא מאמן מצוין, הכי טוב בליגה קל. יודע להכין את הקבוצה, יודע לעשות שינויים תוך כדי משחק, יש תבניות התקפה ברורות, לא מפחד לשנות מערכים, נותן בטחון לשחקנים (יונתן כהן יכל להיות עכשיו צל של עצמו עם מאמן אחר, נתן לו את הבטחון והזמן ועכשיו יוני חזק בענינים).

זה אולי תירוץ ממוחזר אבל באמת שדוניס הגיע מאוד מאוחר בעונה היישר לתוך לחץ של שני משחקים בשבוע שבקושי אפשר ללמוד את השחקנים ולהעביר אימונים בצורה מסודרת. בזמן הקצר שהוא כאן היו גם 17 פגרות נבחרת ועוד שבועיים שכל הקבוצה הייתה מושבתת בגלל הקורונה. רואים שיש שינוי משבוע לשבוע וכל שבוע שעובר אנחנו נראים קצת יותר טוב.

אין לי בעיה עם ביקורת עליו, גם אני לא מבין את ההתקשות על בלקמן ואת ההעלמה של אלמוג וחוזז. יכול להיות שזה ישתנה ואולי לא אבל מה שבטוח דוניס מבין כדורגל יותר מכל אחד בפורום והוא נמצא באימונים עום השחקנים הרבה יותר מכל חרטטן שמגיב כאן.

אבל מפה ועד "זבל" "אפס" "במטוס הראשון הביתה" "לא מבין כדורגל" "וידיגל לעניים" וכל מיני שטויות שנזרקות כאן לאוויר. לאוהדים יש משקל ולפורום יש משקל וכל מי שמלבה את האש רק עושה נזק למכבי ועוזר לתקשורת לעשות בלאגן בקבוצה.

את האליפות הזאת לא נפסיד על יכולת. אין לי ספק שאנחנו ניהיה הקבוצה האיכותית והטובה בליגה עם הסגל והמאמן הטובים בליגה. הדבר היחיד שיכול להרוס זה אם יפגעו בדוניס ובסמכות שלו ויגמרו לזריקת זין ובלאגן בחדר הלבשה. וזה בדיוק מה שהתקשורת מתחילה לעשות.

מכבי זה לא הפועל, לא סכנין ולא מועדון גנרי שמחליף 3 מאמנים בשנה. דוניס יהיה פה עד סוף השנה גם אם נודח בחמישי מאירופה וגם אם לא נקח אליפות וגביע. לא מחליפים פה מאמנים כל שבוע כי הקהל לא מרוצה. את דוניס ישפטו אך ורק בסוף השנה ובהתאם לתוצאות הוא ישאר או ימשיך. לא יעזרו הקללות, המילים הקשות או אוהל מחאה מתחת לבית של שרון תמם. שום דבר לא יגרום לזה שיעיפו אותו בגלל כמה תוצאות לא טובות באמצע העונה.

רוצים לבקר? ברכה, מותר ורצוי. רוצים לטנף? אתם הורסים למכבי, הורסים לעצמכם ופוגעים בסיכוי שלנו לאליפות הרבה יותר מדוניס.

ושני שקל שלי על המשחק אתמול - באמת משחק טוב של מכבי. סבלנו מחוסר מזל נוראי וגם זה קורה. במקום להפיל את כל האש על דוניס תנסו להסתכל על זה בצורה יותר אמיתית. קבוצה קשה במגרש הכי מסריח בארץ שכל שניה שחקנים מאבדים שיווי משקל ועשינו שם מהפך אדיר. מה דוניס אשם בזה שגלזר פספס את הכדור ב3 סנטימטר ושיחזקאל נתן גול שגם עם עוד מאה בעיטות הוא לא מכניס משם ככה? מחמישה מצבים הם עשו 3 גולים. מצד שני אנחנו יושבים להם על השער ופסיץ' ויוני מחטיאים מתוך תיבת החמש מצבים נוחים. היכולת משתפרת ונראית כבר היום טוב. זה יראה אפילו יותר טוב וגם התוצאות יהיו טובות. רק תיהיו רגועים.

ודבר אחרון אחרון -  אי אפשר בפיגור 1-0 לקלל ואחר כך ב2-1 להגיד שהוא מאמן טוב ואז ב3-2 הוא מאמן זבל. אי אפשר אחרי קארבח וסיבאס שהיינו 6/6 להגיד כמה הוא אדיר ואחרי הפסד בליגה להגיד שהוא הכי גרוע שיש. עןנה מורכבת ומסריחה והוא נלחם עם הכלים ועושה מה שהוא יכול. מספיק עם המאניה דיפרסיה.

דוניס :wubyellow3:

נגד מכבי פתח תקווה חוסר מזל, גם נגד בני יהודה וגם אתמול, זה פשוט לא חוסר מזל אלא אופי שאבד ומשחק הגנה, של כל ה-10, לא מתואם ורע.

מבין את הרצון שלך לייצר אופטימיות, ובאמת אין דבר שאני רוצה כמו את הצלחת (תרתי משמע) דוניס במכבי, אבל למעט הניצחון על כפס הוא מוכיח שהוא רחוק שנות אור מלהוציא את הפוטנציאל מהסגל הזה.

9 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

אני באמת חושב שהוא מאמן מצוין, הכי טוב בליגה קל. יודע להכין את הקבוצה, יודע לעשות שינויים תוך כדי משחק, יש תבניות התקפה ברורות, לא מפחד לשנות מערכים, נותן בטחון לשחקנים (יונתן כהן יכל להיות עכשיו צל של עצמו עם מאמן אחר, נתן לו את הבטחון והזמן ועכשיו יוני חזק בענינים).

ודבר אחרון אחרון -  אי אפשר בפיגור 1-0 לקלל ואחר כך ב2-1 להגיד שהוא מאמן טוב ואז ב3-2 הוא מאמן זבל.

לא כתבתי עליו מילה בפורום אבל באמת שאני לא יודע איך אתה יכול לכתוב כזה דבר.

ולגבי החלק השני - אני לא נמצא בפורום בנושא משחק תוך כדי משחקים אז לא יודע מי קילל בפיגור ואז כתב עליו שהוא מאמן טוב ב2-1 אבל אני אישית אפילו לא קפצתי בגולים, "יש" קטן וחזרתי לחשוש, כתבתי לחברים 3 דקות אחרי הגול שחייבים לכבוש עוד אחד כי אין ספק שנספוג.

12 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

בלי ציניות, יש פה כבר עשר נושאים שמטנפים עליו. מי שרוצה לטנף יש מספיק נושאים אחרים.

זה אולי תירוץ ממוחזר אבל באמת שדוניס הגיע מאוד מאוחר בעונה היישר לתוך לחץ של שני משחקים בשבוע שבקושי אפשר ללמוד את השחקנים ולהעביר אימונים בצורה מסודרת. בזמן הקצר שהוא כאן היו גם 17 פגרות נבחרת ועוד שבועיים שכל הקבוצה הייתה מושבתת בגלל הקורונה. רואים שיש שינוי משבוע לשבוע וכל שבוע שעובר אנחנו נראים קצת יותר טוב.

אין לי בעיה עם ביקורת עליו, גם אני לא מבין את ההתקשות על בלקמן ואת ההעלמה של אלמוג וחוזז. יכול להיות שזה ישתנה ואולי לא אבל מה שבטוח דוניס מבין כדורגל יותר מכל אחד בפורום והוא נמצא באימונים עום השחקנים הרבה יותר מכל חרטטן שמגיב כאן.

אבל מפה ועד "זבל" "אפס" "במטוס הראשון הביתה" "לא מבין כדורגל" "וידיגל לעניים" וכל מיני שטויות שנזרקות כאן לאוויר. לאוהדים יש משקל ולפורום יש משקל וכל מי שמלבה את האש רק עושה נזק למכבי ועוזר לתקשורת לעשות בלאגן בקבוצה.

את האליפות הזאת לא נפסיד על יכולת. אין לי ספק שאנחנו ניהיה הקבוצה האיכותית והטובה בליגה עם הסגל והמאמן הטובים בליגה. הדבר היחיד שיכול להרוס זה אם יפגעו בדוניס ובסמכות שלו ויגמרו לזריקת זין ובלאגן בחדר הלבשה. וזה בדיוק מה שהתקשורת מתחילה לעשות.

מכבי זה לא הפועל, לא סכנין ולא מועדון גנרי שמחליף 3 מאמנים בשנה. דוניס יהיה פה עד סוף השנה גם אם נודח בחמישי מאירופה וגם אם לא נקח אליפות וגביע. לא מחליפים פה מאמנים כל שבוע כי הקהל לא מרוצה. את דוניס ישפטו אך ורק בסוף השנה ובהתאם לתוצאות הוא ישאר או ימשיך. לא יעזרו הקללות, המילים הקשות או אוהל מחאה מתחת לבית של שרון תמם. שום דבר לא יגרום לזה שיעיפו אותו בגלל כמה תוצאות לא טובות באמצע העונה.

רוצים לבקר? ברכה, מותר ורצוי. רוצים לטנף? אתם הורסים למכבי, הורסים לעצמכם ופוגעים בסיכוי שלנו לאליפות הרבה יותר מדוניס.

ושני שקל שלי על המשחק אתמול - באמת משחק טוב של מכבי. סבלנו מחוסר מזל נוראי וגם זה קורה. במקום להפיל את כל האש על דוניס תנסו להסתכל על זה בצורה יותר אמיתית. קבוצה קשה במגרש הכי מסריח בארץ שכל שניה שחקנים מאבדים שיווי משקל ועשינו שם מהפך אדיר. מה דוניס אשם בזה שגלזר פספס את הכדור ב3 סנטימטר ושיחזקאל נתן גול שגם עם עוד מאה בעיטות הוא לא מכניס משם ככה? מחמישה מצבים הם עשו 3 גולים. מצד שני אנחנו יושבים להם על השער ופסיץ' ויוני מחטיאים מתוך תיבת החמש מצבים נוחים. היכולת משתפרת ונראית כבר היום טוב. זה יראה אפילו יותר טוב וגם התוצאות יהיו טובות. רק תיהיו רגועים.

ודבר אחרון אחרון -  אי אפשר בפיגור 1-0 לקלל ואחר כך ב2-1 להגיד שהוא מאמן טוב ואז ב3-2 הוא מאמן זבל. אי אפשר אחרי קארבח וסיבאס שהיינו 6/6 להגיד כמה הוא אדיר ואחרי הפסד בליגה להגיד שהוא הכי גרוע שיש. עןנה מורכבת ומסריחה והוא נלחם עם הכלים ועושה מה שהוא יכול. מספיק עם המאניה דיפרסיה.

כל כך מסכים עם כל דבר

וממש אין לי בעיה שאנשים מבקרים אותו ואז מתנהל דיון, זאת מטרת הפורום, אבל לא לקלל לא להקניט אלא לתת ביקורת זה הכל

לא יודע על מה אתה מדבר, ב-2-1 בן שמעון הכניס את אזולאי ויחזקאל, ישר כתבתי לחבר, שזה חילוף בעייתי ומסוכן, מאמן לא רואה את הדברים האלה? איפה התגובה שלו למה שקרה במגרש. 

הוא עשה אתמול שלושה חילופים, שלושתם ריסקו לנו לגמרי את המשחק. 

15 דקות לפני, דקסטר said:

לא כתבתי עליו מילה בפורום אבל באמת שאני לא יודע איך אתה יכול לכתוב כזה דבר.

ולגבי החלק השני - אני לא נמצא בפורום בנושא משחק תוך כדי משחקים אז לא יודע מי קילל בפיגור ואז כתב עליו שהוא מאמן טוב ב2-1 אבל אני אישית אפילו לא קפצתי בגולים, "יש" קטן וחזרתי לחשוש, כתבתי לחברים 3 דקות אחרי הגול שחייבים לכבוש עוד אחד כי אין ספק שנספוג.

לגבי בטחון לשחקנים - אתה יכול להגיד שהשחקנים לא נראים טוב?

ייני ממציא את עצמו מחדש (את האיטיות דוניס לא יכול לשפר), פרץ חזר להיות שור אחרי עונה לא טובה, יוני חזר לעצמו אחרי פתיחה לא טובה, כנ"ל סבוריט. מקנדיל הוא מוציא דברים שאף פעם לא ראיתי וכו'.

לגבי שינויים תוך כדי משחק - נגד חיפה פתחנו הכי רע שאפשר. עשה שינוי וחזרנו למשחק. 

נגד סיבאס נראנו ממש זעווה, עשה שינוי ומהפך מהיר.

נגד ויאריאל בבית שיחקנו לא טוב והיינו בפיגור ועם פתיחת המחצית השוו. גלזר שהוא אולי החשוב ביותר נפצע והוא הכניס במקום חלוץ ואפילו עברנו להיות יותר מסוכנים.

אפילו אתמול פתחנו ממש רע ועם השינויים הצלחנו לחזור למשחק.

6 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

לגבי בטחון לשחקנים - אתה יכול להגיד שהשחקנים לא נראים טוב?

ייני ממציא את עצמו מחדש (את האיטיות דוניס לא יכול לשפר), פרץ חזר להיות שור אחרי עונה לא טובה, יוני חזר לעצמו אחרי פתיחה לא טובה, כנ"ל סבוריט. מקנדיל הוא מוציא דברים שאף פעם לא ראיתי וכו'.

לגבי שינויים תוך כדי משחק - נגד חיפה פתחנו הכי רע שאפשר. עשה שינוי וחזרנו למשחק. 

נגד סיבאס נראנו ממש זעווה, עשה שינוי ומהפך מהיר.

נגד ויאריאל בבית שיחקנו לא טוב והיינו בפיגור ועם פתיחת המחצית השוו. גלזר שהוא אולי החשוב ביותר נפצע והוא הכניס במקום חלוץ ואפילו עברנו להיות יותר מסוכנים.

אפילו אתמול פתחנו ממש רע ועם השינויים הצלחנו לחזור למשחק.

לא די יש גבול ידידי. ייני ממש לא ממציא את עצמו מחדש, בטח לא בליגה. פרץ מאוד לא יציב העונה. יוני כמו תמיד אותו דבר, מביא מספרים.
מקנדיל להוציא את המשחק הבאמת נהדר מול מכבי חיפה, לא יודע מה כבר ראית. מגן ליגה טוב לא רע לפני דוניס וגם אחרי.
סבוריט? לא יודע, מרגיש לי שהוא בתקופה הכי חלשה שלו מאז הגיע לכאן.

"נושא אהבה לדוניס"

על מה בדיוק? על זה שהוא לא לומד מטעויות, לא יודע להגיב לאירועים, לבחור הרכבים, שמחק שחקנים? 

רוצה לאהוב אותו? תאהב אותו, זכותך.

דעת הרוב פה שהוא לא מאמן.

ומי אתה שתכתוב על מי שמגיב פה ומעביר עליו ביקרות "חרטטן"??

"אהבתי" גם שכתבת - מכבי זה לא הפועל, לא סכנין ולא מועדון גנרי שמחליף 3 מאמנים בשנה ולא מחליפים פה מאמנים כל שבוע כי הקהל לא מרוצה

עכשיו בוא תסביר לי מתי החלפנו מאמן כל שבוע או ביקשו לעשות ככה? ואיך הגעת מזה שאנחנו רוצים מאמן נורמלי להשוואה לסכנין והפועל?

יש מצבים שאין ברירה גם למועדון כמו שלנו להחליף מאמן באמצע העונה, זה לא אומר שאנחנו סכנין או הפועל.

ואוהד שרוצה דבר בסיסי וזה להחליף מאמן רע עושה נזק? איך בדיוק?

מי שעושה נזק זה המאמן עצמו

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

"נושא אהבה לדוניס"

על מה בדיוק? על זה שהוא לא לומד מטעויות, לא יודע להגיב לאירועים, לבחור הרכבים, שמחק שחקנים? 

רוצה לאהוב אותו? תאהב אותו, זכותך.

דעת הרוב פה שהוא לא מאמן.

ומי אתה שתכתוב על מי שמגיב פה ומעביר עליו ביקרות "חרטטן"??

"אהבתי" גם שכתבת - מכבי זה לא הפועל, לא סכנין ולא מועדון גנרי שמחליף 3 מאמנים בשנה ולא מחליפים פה מאמנים כל שבוע כי הקהל לא מרוצה

עכשיו בוא תסביר לי מתי החלפנו מאמן כל שבוע או ביקשו לעשות ככה? ואיך הגעת מזה שאנחנו רוצים מאמן נורמלי להשוואה לסכנין והפועל?

יש מצבים שאין ברירה גם למועדון כמו שלנו להחליף מאמן באמצע העונה, זה לא אומר שאנחנו סכנין או הפועל.

ואוהד שרוצה דבר בסיסי וזה להחליף מאמן רע עושה נזק? איך בדיוק?

מי שעושה נזק זה המאמן עצמו

מסכים

התוצאות מדברות בעד עצמן, את הליגה הוא פשוט לא קורא נכון, כנל בהרכבים ובחילופים

מאמן לדעתי של קבוצת אמצע טבלה לא יותר

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

איזה הרכב היית מעלה אתמול? נגד ויאריאל? נגד כפ"ס?

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

איזה הרכב היית מעלה אתמול? נגד ויאריאל? נגד כפ"ס?

וואו אז זה הצליח לו מול כפר סבא, וואו איזה מאמן תותח.

החוכמה היא לא רק לעלות עם הרכב נכון ב2 משחקים - איפה הוא היה בשאר המשחקים??

החוכמה היא גם לדעת לנהל משחק, לעשות שינויים במשחק כשצריך, לתת ביטחון לשחקנים, ליישם שיטת משחק, לא לבלבל שחקנים בתפקידים שונים ולהחליף מערכים כל כף הרבה פעמים.

יש עוד הרבה דברים

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

ודרך אגב, אם זה "הצליח" לו ההרכב מול כפר סבא למה לא לעלות ככה גם נגד אשדוד או קראבח???

עלה ככה גם נגד אשדוד. בקראבח הוא לא יכל כי גלזר פצוע, פשיץ' פצוע, וסבוריט מורחק. עוד משהו? 

3 דקות לפני, הישראלי היפה said:

וואו אז זה הצליח לו מול כפר סבא, וואו איזה מאמן תותח.

החוכמה היא לא רק לעלות עם הרכב נכון ב2 משחקים - איפה הוא היה בשאר המשחקים??

החוכמה היא גם לדעת לנהל משחק, לעשות שינויים במשחק כשצריך, לתת ביטחון לשחקנים, ליישם שיטת משחק, לא לבלבל שחקנים בתפקידים שונים ולהחליף מערכים כל כף הרבה פעמים.

יש עוד הרבה דברים

החוכמה היא גם לא לרשום דברים שאין להם בסיס, כמו לא יודע לבחור הרכבים, כשבחודש האחרון בליגה הוא עולה בהרכב הכי טוב שהוא יכול. 

וליישם שיטת משחק זה ביטוי מאוד מאוד כללי, אבל אולי אתה בתור מומחה כדורגל יכול לומר לנו איזו שיטה רצית לראות. ולא, לומר 'שיטה אחרת' או 'שיטה יותר טובה' זה לא בדיוק קולע למטרה. 

עלה נגד אשדוד עם ביטון באגף כשזה ברור שהוא לא כזה, נגד כפר סבא היה באמצע וזה היה טוב.

נגד קראבח פתח עם 5 שחקני הגנה, נגד כפר סבא וויאריאל עם 4.

זה רק מוכיח שבמשחקים שזה היה טוב בא משחק אחר כך והוא שוב משנה.

עזוב, עזוב נו.

עלה עם 5 כי סבוריט וגלזר לא יכלו לשחק, ובשורה התחתונה קראבח בעטה פעמיים לשער בכל המשחק, ואנחנו החטאנו שוב ושוב. 

לפני1 שעה , סזאר מנדיונדו said:

מסכים איתך לגמרי, חושב שדוניס מאמן מצויין שעוד יראה את זה.

אל נשכח גם שלקחנו בק טו בק והרבה יותר קשה לקחת את השלישית, אולי זו גם הסיבה שאנחנו מצליחים באירופה יותר, כי בליגה מרגישים את השובע לעומת אירופה.

הנחמה היחידה שאין קהל במגרשים זה הלחץ והשריקות שהיו מקבלים (מחלק) מהקהל שלנו.

37 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

עלה עם 5 כי סבוריט וגלזר לא יכלו לשחק, ובשורה התחתונה קראבח בעטה פעמיים לשער בכל המשחק, ואנחנו החטאנו שוב ושוב. 

השורה התחתונה היא שלא ניצחנו.

ולפותח הנושא, זה שאנחנו פותחים רע משחקים ואז "חוזרים" זה לא עליו? רק החזרה עליו? הפתיחה הגרועה לא עליו?

ולהגיד שהוא שיפר שחקנים זה לא נכון כי אין שחקן בסגל שהוא טוב יותר מהעונה שעברה. אם כבר ההפך.

ועדיין הביקורת מוגזמת ואנחנו נותנים דלק ליריבות שלנו ולתקשורת שצמאה לזה ממכבי.

3 דקות לפני, Insigne said:

השורה התחתונה היא שלא ניצחנו.

ולפותח הנושא, זה שאנחנו פותחים רע משחקים ואז "חוזרים" זה לא עליו? רק החזרה עליו? הפתיחה הגרועה לא עליו?

ולהגיד שהוא שיפר שחקנים זה לא נכון כי אין שחקן בסגל שהוא טוב יותר מהעונה שעברה. אם כבר ההפך.

ועדיין הביקורת מוגזמת ואנחנו נותנים דלק ליריבות שלנו ולתקשורת שצמאה לזה ממכבי.

השורה התחתונה היא שאנחנו מרחק נקודה מהיסטוריה. אי אפשר להסתכל הכל כאילו הוא גרוע.

עם החלק האחרון שלך אני מסכים

לדעתי יש לעומס משקל מאוד גדול לאיך שהקבוצה נראית, להגיד חוסר מזל זה לא הכי נכון כי רואים שהקבוצה הגנתית לא עומדת נכון.

חוץ מזה דווקא נהניתי בחלקים מהמשחקים וגם אתמול היו כמה התקפות נהדרות.

לפני2 שעות , הצהוב מהיציע said:

מאמין בו, הוא מראה יכולות התקפיות שאיביץ' לא הגיע אליהם, לצערי הרב הרבה תפסו אותו כשעיר לעזאזל בלי שום סיבה

על מה לעזאזל אתה מדבר? מת לדעת.

צטט

כמו תמיד, מאניה דפרסיה.

לפני בערך שבועיים רשמתי ״הוא לא הצלחה ענקית״, חלק גדול ממי שמעלה אותו עכשיו על המטוס התווכח איתי.

הוא עדין לא הצלחה ענקית, הוא גם לא כישלון ענקי, יש לו תנאי עבודה לא קלים ואני אתפלא מאוד אם הוא לא יסיים את העונה.