Jump to content

רשמים מההפסד לאשדוד בחוץ | תוצאה כואבת, מתרחקים מהפסגה - עם הפנים קדימה לסיבאספור.

Sawyer

Recommended Posts

אני מאוכזב מאוד מהרמה של חלק מהשחקנים שלנו שהראו כבר בעבר שהם יכולים להציג משחק הרבה יותר טוב. בעיקר כשגם מחצית ראשונה וגם עד המהפך שלנו באמת הצגנו כדורגל מצוין, שליטה מוחלטת, מצבים רבים, ולקינוח באנו על שכרינו עם 2 שערים ומהפך. אבל אחר כך אשדוד שינו טקטיקה ואנחנו לא הגבנו לזה מספיק טוב ומשם הכל הלך לעזאזל.

דוניס לא מצליח לתפוס את הקצב של הקבוצה לא מבחינת ניהול סגל ולא מבחינת ניהול המשחק. לצד משחקים נהדרים שלנו פתאום יש משחקים שחלקם גם נהדרים אבל לא תכליתיים מספיק עם הגנה שעושה יותר מדי טעויות.

אפשר להפסיד וזה קורה לכולם והליגה עוד ארוכה. לא עכשיו הזמן לעשות חושבים על עמדת המאמן. זה במילא לא משהו שיקרה מבחינת הנהלת מכבי אז אין טעם לדון בזה ולייחל לזה. 

הדבר שאני הכי מודה לו העונה בדיעבד זה שאין קהל אחרת המצב היה אפילו יותר גרוע.

מקווה מאוד שהשחקנים יעשו איתחול בראש לקראת יום חמישי וקודם כל יגיעו בעצמם בשיא הריכוז, וכמובן שדוניס גם, ונעשה משהו יפה והיסטורי.

הנחמה שלי או אפשר להגיד נקודת התקווה החדשה שלי נכון להיום זה שאחרי יום חמישי נסיים את החלק האירופאי לפחות לתקופה הקרובה ונתפנה נטו לליגה. אולי זה יזיז משהו ברמת המשחק של השחקנים והצוות המקצועי. 

אני איתך קרישי ידידי.

מנסה לשנות את הריכוז לקראת חמישי, שום קשר למשחק היום ויש לנו את הכלים לעשות את זה ולעלות לשלב הבא.

עם ניצחון היום היה ככ כיף ומרגיע לצאת לפגרה אירופית, בין עם עלייה ל-32 ובין אם הדחה.

זה היה משחק שסימל לאן העונה הזו הולכת לנו, כי זה לגמרי היה לנו כבר בידיים

25 דקות לפני, Krishi said:

אני מאוכזב מאוד מהרמה של חלק מהשחקנים שלנו שהראו כבר בעבר שהם יכולים להציג משחק הרבה יותר טוב. בעיקר כשגם מחצית ראשונה וגם עד המהפך שלנו באמת הצגנו כדורגל מצוין, שליטה מוחלטת, מצבים רבים, ולקינוח באנו על שכרינו עם 2 שערים ומהפך. אבל אחר כך אשדוד שינו טקטיקה ואנחנו לא הגבנו לזה מספיק טוב ומשם הכל הלך לעזאזל.

דוניס לא מצליח לתפוס את הקצב של הקבוצה לא מבחינת ניהול סגל ולא מבחינת ניהול המשחק. לצד משחקים נהדרים שלנו פתאום יש משחקים שחלקם גם נהדרים אבל לא תכליתיים מספיק עם הגנה שעושה יותר מדי טעויות.

אפשר להפסיד וזה קורה לכולם והליגה עוד ארוכה. לא עכשיו הזמן לעשות חושבים על עמדת המאמן. זה במילא לא משהו שיקרה מבחינת הנהלת מכבי אז אין טעם לדון בזה ולייחל לזה. 

הדבר שאני הכי מודה לו העונה בדיעבד זה שאין קהל אחרת המצב היה אפילו יותר גרוע.

מקווה מאוד שהשחקנים יעשו איתחול בראש לקראת יום חמישי וקודם כל יגיעו בעצמם בשיא הריכוז, וכמובן שדוניס גם, ונעשה משהו יפה והיסטורי.

הנחמה שלי או אפשר להגיד נקודת התקווה החדשה שלי נכון להיום זה שאחרי יום חמישי נסיים את החלק האירופאי לפחות לתקופה הקרובה ונתפנה נטו לליגה. אולי זה יזיז משהו ברמת המשחק של השחקנים והצוות המקצועי. 

התחלנו...

עשרות אוהדי מכבי באשדוד, פרץ וגלזר יצאו להתנצל

צפו: עשרות מאוהדי אלופת המדינה הגיעו לי"א, קיללו את רועי גורדנה והבהירו לשחקניהם: "אם לא תביאו את הדרבי נ***ן אתכם". אבוקות הודלקו, 2 נעצרו

מטריף אותי, אני בדרך כלל כותב קצר ולעניין אבל תרשו לי- אני באמת חושב ויודע שאנחנו משחקים יחסית טוב. בחלקים גדולים במשחקים אפילו טוב ומהיר יותר מבשנה שעברה. אבל רבאק, איך זה שאנחנו מצליחים לאבד נק' כאלה יקרות? איפה הווינריות והרוע של השחקנים.

בשער השני הצליחו להעביר כדור רוחב כל כך פשוט על סבוריט שיכל בקלות לשים רגל ולמנוע מהכדור להכנס לרחבה והוא פשוט התעצל, אצל איביץ' הוא פשוט לא היה מעז לוותר על זה ככה.

ההגנה האופטימלית שלנו כרגע היא קנדיל טיבי הרננדס סבוריט(בסדר הזה) שבאמת הוכיחו את זה באירופה ובליגה, אני לא מבין למה צריך לשנות ולשנות כל הזמן הצבות. תן להגנה להתבסס ולצבור ביטחון, אחרכך אפשר לשלב רוטציה בעדינות.

לגבי הקישור, גלזר פרץ וגולסה זה טוב אולי לאירופה וממש לא לליגה. זה שבלוני ועגול מידי, אפשר להסתפק בשניהם ודן ביטון שהוא ממש לא שחקן אגף.

52 דקות לפני, קמאנן said:

דוניס נראה ל היחידי במערכת שלא רוצה לעלות שלב באירופה, אחרת אין לי הסבר למה שראינו. לא חושב שבא לו עוד שתי משחקים על הראש.

הסיבה היחידה שהוא פה זה האירופית. אל תתפלא אם במקרה של הדחה בחמישי, הוא לבד יעזוב מרצונו..

4 דקות לפני, כהן said:

הסיבה היחידה שהוא פה זה האירופית. אל תתפלא אם במקרה של הדחה בחמישי, הוא לבד יעזוב מרצונו..

הלוואי, כאילו לא שנודח אבל אם כן רק החלפה שלו איכשהו יכולה להציל עוד את העונה.

השחקנים שלנו צריכים מפקד יותר ממאמן.

זה לא ישדרג להם את היכולת אבל זה בוודאות ישפר את התוצאות של הקבוצה.

היו היום רגעים שלא האמנתי למה שקורה על הדשא, בדיוק ההפך משנה שעברה.

דוניס חייב להתעשת לפני שזה יהיה מאוחר ויום שישי זה כבר מאוחר.

אני יודע שהשחקנים שלנו יתנו ביום חמישי את האקסטרה גם בלי איביץ על הקווים, אבל בעקבות השחיקה שלהם ממחליפו של איביץ אני לא יודע אם זה יספיק

41 דקות לפני, קובי השועל said:

מטריף אותי, אני בדרך כלל כותב קצר ולעניין אבל תרשו לי- אני באמת חושב ויודע שאנחנו משחקים יחסית טוב. בחלקים גדולים במשחקים אפילו טוב ומהיר יותר מבשנה שעברה. אבל רבאק, איך זה שאנחנו מצליחים לאבד נק' כאלה יקרות? איפה הווינריות והרוע של השחקנים.

בשער השני הצליחו להעביר כדור רוחב כל כך פשוט על סבוריט שיכל בקלות לשים רגל ולמנוע מהכדור להכנס לרחבה והוא פשוט התעצל, אצל איביץ' הוא פשוט לא היה מעז לוותר על זה ככה.

ההגנה האופטימלית שלנו כרגע היא קנדיל טיבי הרננדס סבוריט(בסדר הזה) שבאמת הוכיחו את זה באירופה ובליגה, אני לא מבין למה צריך לשנות ולשנות כל הזמן הצבות. תן להגנה להתבסס ולצבור ביטחון, אחרכך אפשר לשלב רוטציה בעדינות.

לגבי הקישור, גלזר פרץ וגולסה זה טוב אולי לאירופה וממש לא לליגה. זה שבלוני ועגול מידי, אפשר להסתפק בשניהם ודן ביטון שהוא ממש לא שחקן אגף.

נכון. מסכים איתך. 

37 דקות לפני, כהן said:

זאת סיבה נהדרת ששווה 45 מיליון שקל שהוא הכניס למועדון. אל תזלזל בזה.

שוב, מבחינת הזדמנויות אפילו בלי 2 הגולים הייתי אומר שהיינו צריכים לתת 3 לפחות. 

דוניס לא יכול להיות גם הרגל המסיימת, יש גבול. 

וב2-1 שמעו אותו צורח להתעורר וה-אווט הקבוע שלו וכולם היו מקובעים. הפסקנו לשחק. 

Just now, itan17 said:

מוזר כי שנה שעברה איביץ׳ לא היה הרגל המסיימת ועדיין כמעט ולא ספגנו שערי שוויון מאוחרים ובטח שלא מהפך

היה לך בלם ומגן ברמה מעל הליגה. 

הבלם השמאלי היה עם רגל שמאל אז מסתבר שזה מאוד חשוב בהגנה. 

13 דקות לפני, itan17 said:

מוזר כי שנה שעברה איביץ׳ לא היה הרגל המסיימת ועדיין כמעט ולא ספגנו שערי שוויון מאוחרים ובטח שלא מהפך

אז אתה מוזמן לחפש עוד איביץ. תעדכן כשתמצא, סומך עליך. 

לפני2 שעות , Adir12 said:

זה מאמן שלא לומד מטעויות. חוזר עליהן פעם אחר פעםעם הראש בקיר.

גם איביץ פתח את העונה שעברה גרוע, אבל הוא למד את הטעויות ושיפר תוך כדי תנועה.

אצל דוניס זה נראה אבוד. אם איך שהוא בכל זאת ניקח אליפות זה נס.

תחילת עונה עשה רוטציות, עכשיו רץ עם הרכב קבוע והכי חזק - "לא לומד מטעויות". תחילת עונה שיחק עם חמישה בהגנה בליגה, עכשיו רץ באותו מערך בקו של 4 - "לא לומד מטעויות". 

לפני1 שעה , המכבייה said:

זאת סיבה נהדרת ששווה 45 מיליון שקל שהוא הכניס למועדון. אל תזלזל בזה.

בוודאי שלא מזלזל, ואפילו לא מביע דעתי האם צריך להמשיך או לא, פשוט נראה לי שללא מסגרת אירופית לא היה מגיע מלכתחילה, ועל כן לא אופתע אם בסיומה הוא יבקש לארוז את מטלטליו ולמצוא אתגר מעניין אותי מהליגה המקומית שלנו..

לפני2 שעות , כהן said:

בוודאי שלא מזלזל, ואפילו לא מביע דעתי האם צריך להמשיך או לא, פשוט נראה לי שללא מסגרת אירופית לא היה מגיע מלכתחילה, ועל כן לא אופתע אם בסיומה הוא יבקש לארוז את מטלטליו ולמצוא אתגר מעניין אותי מהליגה המקומית שלנו..

הליגה המקומית סידרה לאיביץ' חוזה בווטפורד, אל תזלזל... 

פניקה מיותרת שלכם, מה חשבתם כל שנה נוביל 16 פער מהמקום השני?

תשתו מים, אנחנו משחק אחד מהעפלה ל32, מה שלא היינו קרובים עם איביץ האגדי.

ליגה רק התחילה, הפסד מרגיז הכל נכון, אבל זה קורה בכל הליגות באירופה, רק אצלנו התרגלנו לנצח כל משחק..

ומה הכוונה המשחק היה אצלנו ביידים? אנחנו משחקים נגד קבוצה טובה לליגה שתמיד התקפית שניצחה את בש בקלות, והייתה טובה ממכבי חיפה בסמי ב2 רמות ונשדדה.

וחוץ מזה אשדוד חוץ בעונות אליפות שלנו סחטנו שם נצחונות...ת ר ג ע ו

איביץ' איביץ' איביץ' ..

חברים הוא לא כאן, הלאה.

וסתם לידע כללי, הוא אולי עם הסגל הכי חזק בצ'מפיונשיפ והוא כרגע בעשרת המשחקים האחרונים עם שלושה ניצחונות בלבד.

במקום לגמור את הסיפור של אירופה בחמישי האחרון ולא לעלות עם 3 בלמים מול קבוצה נחותה ולהתרכז כל כולך באשדוד אח"כ אתה מסתבך גם עם אשדוד ומגיע למשחק מכריע בחמישי הבא במקום לעלות עם נערים א' כמשל.

בקיצור השבוע הזה על דוניס, האמת שבניתי עליו ועוד לא התייאשתי ממנו, אני עדיין מאמין שייצא משהו מהמאמן הזה.

אני גם לא מוחק שחקנים כל כך מהר, אבל להכניס את בלקמן שיציל את המולדת כששלושה ימים קודם לא ראית ממנו כלום זה הזוי ברמות, לא אומר שאחרים היו מצילים אבל בטח לא הוא במצב הנוכחי.

ודוניס ושחקני אגף אין אהבה גדולה, איפה נעלמו כל שחקני האגפים במכבי? אף אחד לא ראוי לעלות בהרכב או אפילו מהספסל? לא אלמוג, לא חוזז, לא בן חיים? לשחק עם דור פרץ בשמאל מדי פעם וריקן מדי פעם זה עדיף?