Jump to content

רשמים מההפסד לאשדוד בחוץ | תוצאה כואבת, מתרחקים מהפסגה - עם הפנים קדימה לסיבאספור.

Sawyer

Recommended Posts

3 דקות לפני, Insigne said:

מכביזם זה בדם, זה בסדר קצת לבקר את המאמן וגם את השחקנים.

זה שיונתן כהן שחקן מצויין ועדיין לא היה צריך לריב עם דן ביטון (וגם הפוך) זה בסדר.

זה שהמאמן לא מתעסק בזה ואז בפועל הדברים הללו חוזרים על עצמם - לבקר את זה זה גם בסדר.

זה שאתמול דוניס היה צריך וחייב להתעורר עם חילופים נכונים ומקודמים יותר ולא עשה את זה, זה בסדר להגיד שזה נטו עליו.

וכן, אם קארצב היה במקום גולסה או לצידו אתמול, אולי לא היינו סופגים. בפועל ריקן נכנס לא הורגש, בלקמן וגררו נכנסו ולא הורגשו. 

אפשר לבקר...זה בסדר. 

יש לבקר ויש לאבד את העשתונות ולהגיב כאילו אנחנו במצב של הפועל ת"א ונאבקים על הירידה.

23 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

בטח בצדק, לקלל את השחקן היחיד בקבוצה שנותן מספרים השנה. הגיוני סך הכל. 

זה בכלל לא משנה המספרים. הגישה שלו מגעילה אותי.

לא יורד להגנה, מאבד כדורים על ימין ועל שמאל, בועט מאיפה שבא לו, מחמיץ מצבים של 100% גול כבר שני משחקים רצוף, מחליט מי יבעט מה ורב עם שחקנים תוך כדי משחק. ילד זין בקיצור.

Just now, מכביסט לעד said:

זה בכלל לא משנה המספרים. הגישה שלו מגעילה אותי.

לא יורד להגנה, מאבד כדורים על ימין ועל שמאל, בועט מאיפה שבא לו, מחמיץ מצבים של 100% גול כבר שני משחקים רצוף, מחליט מי יבעט מה ורב עם שחקנים תוך כדי משחק. ילד זין בקיצור.

א', סבבה, אז בוא נעיף אותו לחודש, נקלל אותו, נגמור לו את הביטחון, ונעלה את אחד מהצעירים. זה בטח מאוד יעזור לקבוצה שהם ירוצו ולא יהיה מי שיבקיע. 

ב', יוני השתפר במשחקים האחרונים (בין היתר כי לא העיפו אותו ליציע), אני לא יודע למה אתה מחפש אותו עדיין, אבל גם אתמול הוא המשיך לתת ספרינטים עד הסוף והרבה פחות איבד. 

על החמצות בטח שלא צריך לקלל שחקן, וזה טוב שהוא מאיים על השער, במיוחד שלא ראיתי בעיטות מוגזמות בשניים-שלושה האחרונים. 

לפני2 שעות , Moryo said:

לא רוצה את דוניס פה גם אם ניקח בטעות אליפות וחצי גמר אירופית. 

מאמן זבל שלא מתכונן ליריבות, לא יודע לקרוא משחק והורס לנו שחקנים (אילון, קארצב, חוזז ואפילו ריקן נעלם אצלו קצת). 

מילא קארצב שתקוע על המשבצת הכי חזקה אצלנו ואפשר להבין אם לא ימצא מקום, אבל לא יכול להיות שגררו ובלאקמן מקבלים דקות לפני חוזז או אילון. 

מה שמבאס זה שהוא כנראה יפוטר כשכבר נאבד את אירופה והליגה תברח לנו. 

חותם לך שדוניס מסיים פה את העונה, לא משנה אם נעלה באירופה או שנפסיד אליפות. 

9 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

יש לבקר ויש לאבד את העשתונות ולהגיב כאילו אנחנו במצב של הפועל ת"א ונאבקים על הירידה.

זה נכון. אבל יש גם את הצד השני, שמתעלם מכל נורת אזהרה.

דן ביטון ויונתן כהן, לא בפעם הראשונה רבים על בעיטה חופשית, כאן צריכה להיות יד מכוונת של מאמן, מספיק. מכבי זאת לא קייטנה ועם כל הכבוד ליונתן כהן שהוא באמת

השחקן הטוב ביותר בקבוצה והחשוב ביותר בקבוצה, די. זה לא יכול לקרות. בדיוק מהסיבה שכתבת - אנחנו לא הפועל ת"א, אין כאן גן ילדים, תהיה מי שלא תהיה עבור הקבוצה, הקבוצה מעלייך.

אז שכותבים עליו ביקורות, כותבים אותה למרות שהוא השחקן הטוב בקבוצה, אפשר לקבל את הביקורות, זה לא נקרא לשרוף את המועדון.

שכותבים שאולי קארצב היה עוזר, כי באמת אולי קארצב היה עוזר, לא צריך לענות על זה בציניות, וואלה גולסה מרוב הקילומטרז ששרף בשבועות האחרונים, אני מתפלא איך הוא עדיין נושם, אין ספק שאתמול הוא היה חייב לקבל עזרה. בלקמן שעולה כחילוף, מה עוד אפשר להגיד?

אז לא הכל שחור ולמכבי יש את כל הכלים והאמצעים לתקן, אבל צריך אוטוריטה שתדע להניע את הספינה לכיוון הנכון וכרגע........דוניס לא מתפקד טוב.

אתה כאילו או 0 או 100...כן גם את השחקן הטוב ביותר שלך אפשר להוציא או להעביר סדרת חינוך....לא תעשה את זה תקבל בראש בדרכים אחרות. 

2 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

א', סבבה, אז בוא נעיף אותו לחודש, נקלל אותו, נגמור לו את הביטחון, ונעלה את אחד מהצעירים. זה בטח מאוד יעזור לקבוצה שהם ירוצו ולא יהיה מי שיבקיע. 

ב', יוני השתפר במשחקים האחרונים (בין היתר כי לא העיפו אותו ליציע), אני לא יודע למה אתה מחפש אותו עדיין, אבל גם אתמול הוא המשיך לתת ספרינטים עד הסוף והרבה פחות איבד. 

על החמצות בטח שלא צריך לקלל שחקן, וזה טוב שהוא מאיים על השער, במיוחד שלא ראיתי בעיטות מוגזמות בשניים-שלושה האחרונים. 

כשהיה ביציע קצת, הוא סיים את העונה עם דאבל דאבל.

אלו עובדות. אז הוא באמת השחקן הכי טוב בקבוצה אבל צריך להיות יותר קבוצתי. עכשיו הקבוצה צריכה אותו, גם את האופי היא צריכה לא רק את השערים.

1 דקה לפני, Insigne said:

כשהיה ביציע קצת, הוא סיים את העונה עם דאבל דאבל.

אלו עובדות. אז הוא באמת השחקן הכי טוב בקבוצה אבל צריך להיות יותר קבוצתי. עכשיו הקבוצה צריכה אותו, גם את האופי היא צריכה לא רק את השערים.

מסכים עם רוח הדברים שלך על יונתן כהן, אבל העונה שעברה היא לא דוגמא טובה, כי היה את מי שיחפה - גם שחקני התקפה, וגם הגנת ברזל שידעה להביא נצחונות 1-0 בשיניים. 

השנה אין לנו את הלוקסוס הזה לצערי, אז אני חושב שהנזק לטיפול מהסוג הזה הרבה יותר גדול מהתועלת. ברור לי גם שאי אפשר עם ההתנהגות הזו, אבל להעיף ליציע או לקלל זה לא הפיתרון. 

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

מסכים עם רוח הדברים שלך על יונתן כהן, אבל העונה שעברה היא לא דוגמא טובה, כי היה את מי שיחפה - גם שחקני התקפה, וגם הגנת ברזל שידעה להביא נצחונות 1-0 בשיניים. 

השנה אין לנו את הלוקסוס הזה לצערי, אז אני חושב שהנזק לטיפול מהסוג הזה הרבה יותר גדול מהתועלת. ברור לי גם שאי אפשר עם ההתנהגות הזו, אבל להעיף ליציע או לקלל זה לא הפיתרון. 

מסכים.

לקלל זאת אף פעם לא הדרך. מי שמקלל הוא הזייה.

נקווה לימים טובים יותר שאני מאמין שיבואו כבר בחמישי הקרוב. יהיה בסדר, מכבי תדע לצאת מזה. 

12 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

כאיביץ' העיף אותו ליציע הוא למד. על החמצות לא צריך לקלל שחקן ובאופן כללי לא צריך לקלל שחקן, אבל אם היה קהל זה היה קורה בגלל ההתנהגות שלו.

יונתן כהן יכול להגיע הרבה יותר רחוק ממה שהוא מראה וזה מה שמעצבן. מבלקמן למשל אף אחד לא מצפה, אבל מיונתן כן. 

בסופו של דבר, מעבר לחיסרון האיכותי של ג'ראלדש וזאיר (הרננדז איטי ברמות קשות. פחד אלוהים לשים אותו מגן), המשחק ההגנתי של איביץ' הסתמך הרבה על כך ששחקני הקו ההתקפיים יורדים לעשות הגנה.

זה היה הטיקט של יוני מול עטר ואח"כ גם הטיקט של שחקנים אחרים מול יוני. אני חושב שגם העובדה שלא היה חלוץ חוד אמיתי עונה שעברה והרבה פעמים היינו רואים את צ'יקו או שכטר עוזרים בהגנה על הקו עזרה בלחלק את העומס הפיזי שכרוך בהשקעה הזו.

העונה, יוני מרבה לזייף. אפשר לראות את זה בגול השיוויון למשל.

יוני לא חוזר. שניים על סאבוריט גולסה חוזר להגנה לכיוון הקו כדי לנסות לעזור לסאבוריט

1.thumb.png.45239ec7896a3392bf09e6ba39579d98.png

כמה שניות אח"כ, יוני עדיין לא בפריים, גולסה נצמד לקו. ייני מנסה לכסות קו מסירה. גלזר לבד מול שני שחקנים.

2.thumb.png.7be4c3253a33022fb24c3b9440a7db7a.png

ולקינוח, גולסה מגיע לסגירה. סאבוריט לא מצליח לסגור את המגן שלו. גלזר בוחר שלא להמר על שחקן אחד ונעמד בין שני שחקני אשדוד. הכדור מגיע לאזולאי שמבקיע.

זה כל כך פשוט, אבל חסרים כאן בדיוק הדברים הקטנים שאיביץ' לא היה מוותר עליהם (ושם לב אליהם גם כשהמהלך לא נגמר בגול) שעשו את ההבדל בין 10 שערי חובה בעונה או ב-8 מחזורים.

4.thumb.png.234f7369885ffe9d3d6df53a2eee9dd9.png

הבעיה *היא* שאין לנו את הלוקסוס לוותר על יונתן כהן ולהוריד אותו לספסל.

כי המחליפים זה בלקמן, טבח, גררו, ואלמוג וכולם בכושר פשוט רע.

מה שהיה אמור להיות באוגוסט/ספטמבר, נגרר לדצמבר עם 2 מסגרות.

לעבור בהצלחה את יום חמישי, ורק אז נדבר על מה צריך לעשות עם אופציות מהספסל, רוטציות והכנסת אחרים לשטף של העונה.

זה גם באופן עקיף, יוסיף למשמעת הטקטית במידה וכזה או אחר מרשה לעצמו לחפף קצת.

מי שיוצא פה על יוני לא באמת מכיר אותו, הוא ווינר ויעשה הכל כדי לנצח ולפעמים מהצד זה נראה לא טוב אבל הכוונה שלו זה לטובת הקבוצה תהיו בטוחים.

"מריבות" על פנדלים/בעיטות חופשיות? זה לא צריך לקרות וזה אמור להיות משהו שהמאמן קובע מראש כדי שתוך כדי משחק השחקנים לא יגיעו למצב כזה, כן גם זה על דוניס 

3 דקות לפני, ChenA said:

בסופו של דבר, מעבר לחיסרון האיכותי של ג'ראלדש וזאיר (הרננדז איטי ברמות קשות. פחד אלוהים לשים אותו מגן), המשחק ההגנתי של איביץ' הסתמך הרבה על כך ששחקני הקו ההתקפיים יורדים לעשות הגנה.

זה היה הטיקט של יוני מול עטר ואח"כ גם הטיקט של שחקנים אחרים מול יוני. אני חושב שגם העובדה שלא היה חלוץ חוד אמיתי עונה שעברה והרבה פעמים היינו רואים את צ'יקו או שכטר עוזרים בהגנה על הקו עזרה בלחלק את העומס הפיזי שכרוך בהשקעה הזו.

העונה, יוני מרבה לזייף. אפשר לראות את זה בגול השיוויון למשל.

יוני לא חוזר. שניים על סאבוריט גולסה חוזר להגנה לכיוון הקו כדי לנסות לעזור לסאבוריט

1.thumb.png.45239ec7896a3392bf09e6ba39579d98.png

כמה שניות אח"כ, יוני עדיין לא בפריים, גולסה נצמד לקו. ייני מנסה לכסות קו מסירה. גלזר לבד מול שני שחקנים.

2.thumb.png.7be4c3253a33022fb24c3b9440a7db7a.png

ולקינוח, גולסה מגיע לסגירה. סאבוריט לא מצליח לסגור את המגן שלו. גלזר בוחר שלא להמר על שחקן אחד ונעמד בין שני שחקני אשדוד. הכדור מגיע לאזולאי שמבקיע.

זה כל כך פשוט, אבל חסרים כאן בדיוק הדברים הקטנים שאיביץ' לא היה מוותר עליהם (ושם לב אליהם גם כשהמהלך לא נגמר בגול) שעשו את ההבדל בין 10 שערי חובה בעונה או ב-8 מחזורים.

4.thumb.png.234f7369885ffe9d3d6df53a2eee9dd9.png

שאפו על הניתוח, אבל אנחנו לא רואים כאן את תחילת המהלך ואיפה יוני התחיל אותו. אני זוכר שמכבי לחצה גבוה ובכדור חד הם התקדמו בצורה משמעותית. 

זה לא יוני ספציפית, זו הירידת מתח/ירידה במחויבות הזו בגישה ההגנתית. וזה קודם כל מתחיל מהדרישות של המאמן, מההוראות שלו ומהמחויבות של השחקנים כלפיו.

מוותרים על עוד לחץ קטן פה, על עוד מטר שם, ועם המנחוס שלנו אנחנו גם נענשים על כל צ'אנס קטן שנותנים ליריב.

דעה אולי לא פופלרית: קצב המשחקים הוא רצחני ויש פה ביטוי לעייפות הפיזית והמנטלית עם כ"כ הרבה משחקים ברצף. מקווה שאחרי חמישי היכולת, הריכוז והביצועים ישתפרו

לפני4 שעות , Moryo said:

אז היריבות בליגה לא מעניינות אותו, כי אין מצב שהוא לא היה מגיב לחילופים של אזולאי ויחזקאל אם היה מכיר את אשדוד. 

זה היה ממש רע.

כאילו הוא לא עושה הכנה למשחק או סקאוטינג על אשדוד, שזה דבר בסיסי.

ברגע שיחזקאל ואזולאי נכנסו היה ברור לכולם שהם הולכים התקפי מאוד.

מאמן אחר שהיה מכיר אותם או עושה הכנה למשחק היה מגיב

לפני2 שעות , אקיטה said:

הבעיה *היא* שאין לנו את הלוקסוס לוותר על יונתן כהן ולהוריד אותו לספסל.

כי המחליפים זה בלקמן, טבח, גררו, ואלמוג וכולם בכושר פשוט רע.

מה שהיה אמור להיות באוגוסט/ספטמבר, נגרר לדצמבר עם 2 מסגרות.

לעבור בהצלחה את יום חמישי, ורק אז נדבר על מה צריך לעשות עם אופציות מהספסל, רוטציות והכנסת אחרים לשטף של העונה.

זה גם באופן עקיף, יוסיף למשמעת הטקטית במידה וכזה או אחר מרשה לעצמו לחפף קצת.

בדיוק, גם בשנה שעברה היה מובן לכולם שצריך חלוץ ועוד קשר התקפי, אז העונה כשעשו את זה והביאו את פשיץ' ודן ביטון אז עזבו אצילי, מיכה וצ'יקו, ועכשיו כמו שאמרת את זה אין לנו את הלוקסוס לוותר עליו בסיטואציה הנוכחית.

לגבי הבעיטות חופשיות והפנדלים לא צריכות להיות מריבות בין השחקנים, אבל פה מגיע התפקיד של המאמן להחליט על בועט קבוע או שתהיה חלוקה במצבים הנייחים והפנדלים.

לפני5 שעות , Marco_Reus said:

בדיוק, גם בשנה שעברה היה מובן לכולם שצריך חלוץ ועוד קשר התקפי, אז העונה כשעשו את זה והביאו את פשיץ' ודן ביטון אז עזבו אצילי, מיכה וצ'יקו, ועכשיו כמו שאמרת את זה אין לנו את הלוקסוס לוותר עליו בסיטואציה הנוכחית.

לגבי הבעיטות חופשיות והפנדלים לא צריכות להיות מריבות בין השחקנים, אבל פה מגיע התפקיד של המאמן להחליט על בועט קבוע או שתהיה חלוקה במצבים הנייחים והפנדלים.

בינתיים עם האחוזים של שניהם למסגרת.... עדיף שגולסה יבעט ואני לא צוחק.