Jump to content

רשמים מההפסד לאשדוד בחוץ | תוצאה כואבת, מתרחקים מהפסגה - עם הפנים קדימה לסיבאספור.

Sawyer

Recommended Posts

עוד משחק ברצף הבלתי אפשרי, מוקש רציני אשדוד בחוץ - פשוט זה לא הולך להיות.

דוניס נותן מנוחה רק למי שהוא חייב (קנדיל, טיבי) ומקבל בחזרה את גלזר ופשיץ' להרכב הפותח מה שנותן מעט אופטימיות לקראת ההתמודדות.

שופט: סביר- (בסה"כ ניסה לתת למשחק לזרום, כמה החלטות רעות על צהובים לכאן או לכאן הבושה האמיתית הייתה התוספת זמן, בתכלס לא השפיע על תוצאת המשחק ומה כבר אפשר לבקש כשכולם נגדנו?)

שחקנים: טננבאום לא חושב שאשם באף אחד מהשערים, בסה"כ לא מאשים אותו בכלום במשחק הזה. ההגנה שלנו נראתה לא טוב היום, סבוריט בחצי ראשון מזוויע מכל הבחינות חצי שני גם לא משהו לספר עליו. טיבי היה הפחות גרוע בחוליית ההגנה היום כששרן נראה לרגעים בחולשתו מול התקפת אשדוד והרננדז על אף כמה פעולות טובות הוסיף עוד טעות קבועה של גול. גם הקישור לא רצח היום כמו שציפיתי,גלזר אמנם היה די קרוב לרמתו עם משחק הקרבה שעזר לא פעם וגם פרץ לא היה במשחק רע אבל נראה קצת פחות אכזר במשחקים הקודמים, גולסה ממשיך להראות עם יותר מדי דקות של עייפות מול מהלכים איכותיים קדימה (והיו כמה) ודן ביטון אמנם מאוד פעיל ויוצר הרבה אבל המכירה בשער הראשון זה.. אין מילים. יונתן כהן לא במשחק ענק אבל שומר על היכולת והמחויבות, הכניס כדורים איים על השער וכבש. פשיץ' מתחיל לצבור החמצות מטריפות לרשימה, גם כשהיה פחות מעורב היום עדיין הראה שהוא כמה רמות מעל כל שאר החלוצים שיש לנו, רק שיהיה בריא ויכנס לכושר ממשחק למשחק.

פיקנטריה:

- מהפכים

- בלקמן פשיץ' גררו ויוני ביחד על המגרש (נשק יום הדין)

- סופגים 3 בליגה

גם אני מרוסק מהמשחק הזה, תוצאה רעה במשחק מבאס מאוד אבל באמת שלא משנה מה אתם חושבים על מכבי או על דוניס כל זה לא קריטי עד אחרי יום חמישי, כל המועדון צריך לעשות הכל כדי לעשות את ההכנה האופטימלית ליום חמישי, לא להפסיד שם ולרשום עוד היסטוריה עם העפלה לשלב הבא, ניקוד וכסף שנלווים - חשוב מאוד למועדון שלנו. אח"כ נדבר הלאה.

יום חמישי מלחמת עולם, יאללה מכבי.

Just now, הישראלי היפה said:

הייתי חוסך לך מקום כל ההשקעה שלך על הסיכום בכמה מילים -

מאמן, מאמן, מאמן, מאמן.

זהו

אין ספק שזה מאמן אבל כמו שכתבתי, זה לא משנה כרגע.

מחצית שניה מהרגע שעלית למגרש עד שקיבלת את הגול השני היית פנטסטי, זה אפשרי. בוא נקח את זה ליום חמישי נשיג עליה ונדבר אח"כ.

נכון אנחנו חסרי מזל העונה, סוג של קארמה רעה.

תן ליחזקאל 10 בעיטות בלי שוער במצב שלו אני בספק אם הוא שם 1.

אם היה מדדxg שמודד את המצבים של היריבות נגדנו היינו עדים לחוסר מזל שלנו. אבל לא פחות מיזה זה קבוצה לא מאומנת בשיט, ששנתיים היוותה דוגמא אירופאית. הכל התרסק ברגע.

שחקנים רבים מתחת לרמה שלהם, גלזר שוב סוגר רע, היריבים כל התקפת נגד מגיעה למצב קל. וזה נראה שאשכרה אין לנו יכולת להגן, שזה תלוי בהם ולא בנו. דן ביטון שהיה צריך לצאת לטעמי כי הוא שחקן לרגל ואין לנו שום שחקן שמקבל כדור לעומק/שטח. לא ברור לי למה להשאיר אותו 90 דק. לא ברור איפה קנדיל בליסה קארצב. הקבוצה נראית מתה, הכל מקרי, אוסף של שחקנים טובים שצריכים לקחת פה אליפות די קלה לטעמי. היכולת לאורך כל העונה רעה. והאשם העיקרי הוא דוניס. פרידה תהיה מבורכת.

מדהים איך הוא לא הגיב לחילופים של רבש. קיבל במזומן שני גולים בשבע דקות. הוא רואה את הטיילת וכלום.

מחיקת אילון וקארצב היא בלתי נסלחת. בוודאי על רקע זה שבלקמן נכנס להציל את המולדת.

הקבוצה רכה בדיוק כמוהו. הוא רך. והוא לא ווינר, הוא סתמי לגמרי.

המלטדאון יקרה בחמישי. 

מותר לטעות במאמנים. זה קורה לכולן כל הזמן. 

לא שאני מאמין שיקרה משהו בחמישי, יש את כל הסיבות להאמין שנחרבן את זה, בעיקר כי אין הוקוס פוקוס ואנחנו משחקים חרא, אבל אני חייב להגיד שאם יש סכוי קטן שנעלה זה בגלל שזה אירופה וזה מעניין אישית את השחקנים שלנו, כך שזה לא רואה סיבה שזה יהיה בגלל המאמן

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

לא שאני מאמין שיקרה משהו בחמישי, יש את כל הסיבות להאמין שנחרבן את זה, בעיקר כי אין הוקוס פוקוס ואנחנו משחקים חרא, אבל אני חייב להגיד שאם יש סכוי קטן שנעלה זה בגלל שזה אירופה וזה מעניין אישית את השחקנים שלנו, כך שזה לא רואה סיבה שזה יהיה בגלל המאמן

באירופה אנחנו משחקים טוב

משחקים עם הגנה מעובה ולכן משחק ההגנה לפחות הוא טוב יותר

אני רואה אותנו בשלב הבא

1 דקה לפני, Dan eran said:

באירופה אנחנו משחקים טוב

אני רואה אותנו בשלב הבא

הלוואי והלוואי שזה יתן איזה דחיפה כי כרגע אני לא רואה איך אנחנו לוקחים אליפות. אנשים כאן קיררו שמפניות אחרי שני הפסדים של חיפה למרות שלא עברנו אותם ועם כל התקופה הרעה שלהם הם שוב בארבע הפרש ואנחנו ממשיכים לשחק חרא. 

2 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הלוואי והלוואי שזה יתן איזה דחיפה כי כרגע אני לא רואה איך אנחנו לוקחים אליפות. אנשים כאן קיררו שמפניות אחרי שני הפסדים של חיפה למרות שלא עברנו אותם ועם כל התקופה הרעה שלהם הם שוב בארבע הפרש ואנחנו ממשיכים לשחק חרא. 

אין ספק שזה משחק שמשנה עונה

חד משמעית

4 דקות לפני, itanar said:

מעניין מה הפלוס מינוס שלנו בהגנה ששרן משחק.

מגנט גולים לצערי.

העיקר נתן שם צ׳פחה על הראש ליחזקאל שתי דקות לפני ה-2:2

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

אני גמור. הרגשה מזעזעת. 

השעון מעורר שלי ל 5:00 בבוקר ואני לא יודע איך אני נרדם הלילה בכלל

עזוב להירדם

הכי גרוע זה כשקמים ויש 5 שניות ששוכחים את המשחק ואז פתאום נזכרים ובאסה על כל היום

9 דקות לפני, Dan eran said:

באירופה אנחנו משחקים טוב

אני רואה אותנו בשלב הבא

אני גם. נטו כי אנחנו נגד יריבה שעוברת עונה דומה לשלנו.

דווקא מגלזר הייתי די מאוכזב. לא דייק בכמה מסירות פשוטות.נראה מעט כבד. בגול השני שמר אוויר וגם בשלישי הימר ממש על זה שיחזקאל יילך לימין, שזה סך הכל לגיטימי אבל השאיר את שמאל פתוח.

זה מאמן שלא לומד מטעויות. חוזר עליהן פעם אחר פעםעם הראש בקיר.

גם איביץ פתח את העונה שעברה גרוע, אבל הוא למד את הטעויות ושיפר תוך כדי תנועה.

אצל דוניס זה נראה אבוד. אם איך שהוא בכל זאת ניקח אליפות זה נס.