Jump to content

דוניס

itan17

Recommended Posts

לפני20 שעות , סלבה said:

אנחנו אחרי עשרה מחזורים, לא 12, ואני לא מרים לשוטא בשום צורה. בשורה התחתונה במחזור העשירי אצלנו היינו עם יותר נקודות, יותר שערים ופחות ספיגות.

יחס שערים של 14-9 בשישה משחקים זה גרוע מאוד. אפשר לשחק עם זה המון, למעשה יש בתוך זה יוצא מן הכלל שמעוות את התמונה לטובתו והוא המשחק נגד כפר סבא, בלעדיו אתה עם 11-9 בחמישה משחקים, שזה כבר חרפה לקבוצה כמו מכבי.

בדיוק להיפך. אתה יודע שלא יצא כלום מהעונה הזו - תבנה מעכשיו את הבאה, עם מאמן שיכול להביא אותנו למשהו.

אני מסכים עם הרושם הכללי שמתבקש שיפור ביכולת (הגנתית בלבד), אבל לא הייתי מתבטא בנחרצות כזו.

לא לגבי המאמן, ו/או הליגה.

אגב, גם נגד שוטא לא הייתי מתבטא בכזו שליליות,

אלא שכשהוא מושווה לשוטא אז הכוונה לסוף של שוטא כשהוא איבד את הקבוצה ומן הסתם לא להתחלה (2 שערים ו- 4 נק' בשישה משחקים).

אין עניין לפתח דיון על שוטא, אבל אם מסתכלים על התוצאות העדכניות של דוניס אז אם הוא עם 13 נק' מ- 18, ולא צריך לשחק עם שום נתון, זה המצב:

14 שערים זה מרשים מבחינה התקפית, וכל מה ששומעים פה זה רק רע.

לקרוא לזה "חרפה"?

פפף..וואו...

זו לא צורה לאהוד.

1 hour ago, ששון הצהוב said:

אני מסכים עם הרושם הכללי שמתבקש שיפור ביכולת (הגנתית בלבד), אבל לא הייתי מתבטא בנחרצות כזו.

אלא שכשהוא מושווה לשוטא אז הכוונה לסוף של שוטא כשהוא איבד את הקבוצה ומן הסתם לא להתחלה (2 שערים ו- 4 נק' בשישה משחקים).

אין עניין לפתח דיון על שוטא, אבל אם מסתכלים על התוצאות העדכניות של דוניס אז אם הוא עם 13 נק' מ- 18, ולא צריך לשחק עם שום נתון, זה המצב:

לקרוא לזה "חרפה"?

פפף..וואו...

זו לא צורה לאהוד.

ההתקפה בסדר גמור, ההגנה חרפה.

לפני7 שעות , itan17 said:

אז היה לנו סגל עם עוז יפרח, דן רומן ורודי חדד.

פה יש לך סגל שדרס את הליגה, ואם לא כולו, אז לפחות 70%.

זה מדהים איך ברגע שלא הולך, שוכחים את כל הדברים הטובים שהשלד הזה עשה, ומעונה שעברה לעונה הנוכחית עברו רק כמה חודשים.

ההסתכלות צריכה להיות הרבה יותר עמוקה מאיכות הסגל נטו, שגם הוא כמובן נחלש.

איביץ' התמודד ב-2 מסגרות ובעומס משחקים עצום? איביץ' שיחק עונה שלמה ללא קהל? איביץ' התחיל עונה ללא מחנה אימונים? 

לכן, בעיניי זה מאוד מאוד ברור, שגם אם איביץ' ממשיך, אנחנו אולי עם 3-4 נקודות יותר, לא מעבר. 

יודע מה? גם אם אמאדור, ג'ראלדש, מיכה ואצילי פה, אני עדיין לא ראיתי אותם מתמודדים בעומס של 2 משחקים בשבוע לתוך דצמבר, ובעונה שלמה ללא קהל. 

עוד נקודה מאוד חשובה היא השובע הטבעי בסגל. לא במקרה אנחנו מרשימים באירופה ופחות בליגה. אין מה לעשות, אחרי 2 אליפויות הדרייב יורד, במיוחד כשיש לך אירופה בחמישי. 

לפני5 שעות , ששון הצהוב said:

לקרוא לזה "חרפה"?

פפף..וואו...

זו לא צורה לאהוד.

אני לא רואה את זה כ-14 שערים, אלא כ-+5, וזה לא משהו לדבר עליו יותר מידי.

קבוצת כדורגל זה מכלול, ואני לא חושב שנכון להסתכל על כמות שערים, אלא אך ורק המאזן. קבוצה שכובשת 50 שערים בעונה וסופגת עשרה היא קבוצה טובה יותר מכזו שכובשת 70 בעונה וסופגת 50.

לפני19 שעות , just saying said:

לא שאני חושב שמאמן כזה יבוא לכאן עכשיו אבל איך אני שונא שמקצינים כדי להעביר נקודה.. "קבוצה שרחוקה מהימים היפים שלה" חחח נו באמת מדובר באלופה המכהנת שבתחילת עונה זללה שני תוארונים ומחכה לה צמד משחקים יוקרתיים מאוד בפברואר.
 ברור שבליגה המצב לא טוב אבל זה הקטע בלהביא מאמן באמצע עונה...

המסגרת האירופית היא פקטור הרבה הרבה פחות נחשב ממה שאנשים חושבים, ועל הליגה המקומית בכלל אין על מה לדבר. המאמן שהזכרת באמת רחוק רחוק מעל להישג ידינו, אבל יותר מזה אין לנו קשרים. שמות כמו סוזה, בוס, יוקאנוביץ', אוסקר, לא היו אפילו חושבים להגיע לפה ללא ג'ורדי ולא משנה מה מצב הקבוצה (זו דעתי לפחות). קודם תביא מישהו שיהיה "הפרצוף" של המועדון ומשם בעזרת שמו וקשריו אולי אולי יוכל להביא שמות קצת יותר נוצצים מדוניס או קצבאיה..

לפני2 שעות , כהן said:

המסגרת האירופית היא פקטור הרבה הרבה פחות נחשב ממה שאנשים חושבים, ועל הליגה המקומית בכלל אין על מה לדבר. המאמן שהזכרת באמת רחוק רחוק מעל להישג ידינו, אבל יותר מזה אין לנו קשרים. שמות כמו סוזה, בוס, יוקאנוביץ', אוסקר, לא היו אפילו חושבים להגיע לפה ללא ג'ורדי ולא משנה מה מצב הקבוצה (זו דעתי לפחות). קודם תביא מישהו שיהיה "הפרצוף" של המועדון ומשם בעזרת שמו וקשריו אולי אולי יוכל להביא שמות קצת יותר נוצצים מדוניס או קצבאיה..

ולמוניטין של המועדון ככזה שדרכו מגיעים למועדונים מכובדים מאוד כמו פיורנטינה, בורדו, באזל, סלטה ויגו, ברייטון, ווטפורד, פולהאם, לברקוזן, דורטמונד, אייאקס - מה עם זה? 

12 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

ולמוניטין של המועדון ככזה שדרכו מגיעים למועדונים מכובדים מאוד כמו פיורנטינה, בורדו, באזל, סלטה ויגו, ברייטון, ווטפורד, פולהאם, לברקוזן, דורטמונד, אייאקס - מה עם זה? 

ולמרות כל זה ועדיין אף אחד לא חיכה בתור להגיע לפה בקיץ. מהדיווחים שעלו השמות המובילים היו אנשים כמו שרודר וקצבאיה שסירבו למרות הרזומה המרשים שציינת, לא יודע מה היתה תשובתם באם אדם כמו ג'ורדי היה פונה אליהם ומפעיל את לחצו, אבל כנראה שהסיכוי היה גדל. כמובן שלא צריך מאמן בקליבר כזה כדי להצליח ראה מקרה איביץ' (שרזומה האימון שלו טרם הגיע אלינו לא היה מפואר במיוחד), אבל אם מזכירים מאמן כמו אורס פישר בהקשר שלנו (וזו הסיבה שהתחלתי להגיב לנושא) אז צריך קצת יותר מליגה אירופית או ליגה מקומית ואפילו יותר מלהראות לו לאן הגיעו מכאן מאמנים אחרים, צריך את איש הקשר המוערך והמקושר, וגם אז הסיכוי ישאר נמוך מאוד..

לפני20 שעות , סלבה said:

אני לא רואה את זה כ-14 שערים, אלא כ-+5, וזה לא משהו לדבר עליו יותר מידי.

קבוצת כדורגל זה מכלול, ואני לא חושב שנכון להסתכל על כמות שערים, אלא אך ורק המאזן. קבוצה שכובשת 50 שערים בעונה וסופגת עשרה היא קבוצה טובה יותר מכזו שכובשת 70 בעונה וסופגת 50.

או.קיי בסדר, הבנו שההגנה לוקה- אבל במחנה של הדעה שאתה מייצג (גם אם לא במודע) נמנים ביטויים כמו "לא קבוצה", "אפס יכולת" ושלל אמירות קיצוניות.

אז בכל מקרה זו לא חרפה.

13 מ- 18 זה יותר מהרצף של שוטא הרע שבגינן פוטר.

ומיטב התארים ששויכו פה למכבי של דוניס לא ראויים לקבוצה שמתפקדת כל כך יעיל בחלק הקדמי.

בכלל לא מובנת לי כל מגמת הלצמצם לשוטא.

14 כיבושים זה מעולה- "אבל זה רק 5+".

5+ זה אחלה - "אבל זה רק 2+" לא כולל כפ"ס (למה בעצם?)

13 מ- 18 הוא הרצף השני בטיבו - "כן אבל.."

מכבי עד עכשיו עם שיא תארים בהיסטוריה של המועדון- "לא, אבל רק הליגה זה מרגש"

אבל גם הליגה עדיין פתוחה- "כן, אבל.."

כל דבר מחפשים.

ראש קשה הפורום.

אני יוצא לאיזו וויפאסאנה עד שיחלוף פה זעם.

לפני17 שעות , מכביזם זה בדם said:

אני מניח שבתקופה של ג'ורדי מכבי שילמה יותר טוב מאשר עכשיו, וכידוע טוב מידי עם כל הסיבוך בפייר פליי.   אז לג'ורדי היה גם את השם וגם גב כלכלי, אל תמעיט בזה.  למרות ששוב זו הנחה בלבד יש מצב שדוניס מרוויח בדיוק כמו סוזה וגארסיה. 

האנטי כדורגל הכי גדול שהיה מאז ומעולם כאן בישראל. לא יפתיע אותי אם יגידו שמדובר במישהו שהסתנן לצוות האימון בקריית שלום.

המזל הגדול שלו הוא שאין מי שיפטר אותו כי אין הנהלה. זה ושהוא כותב פה בפורום עם כמה יוזרים ומגן על עצמו

מאוכזב מההתנהלות של מכבי, גם בקיץ, וגם עם זה שמשאירים אותו למרות

0 הכנה

0 למידה מטעויות

0 שיפור

כלום. התנהלות של מועדון שויתר על התחרותיות העונה.

המציאות מאוד פשוטה, ככה לא משחקת קבוצה שרוצה לקחת אליפות.

מה שהכי מוזר בעיני זה שהוא לא המשיך עם דברים שעבדו טוב במשחקים קודמים, מדאיג מאוד שאחרי 4 חודשים הוא לא גיבש שיטה קבועה לשחק איתה.

השינוי יצטרך לבוא גם מהשחקנים, גם אם רובם לא התחברו למאמן אני מצפה מהם להראות שהם מבינים לאיזה מועדון הם שייכים, פרץ רמז את זה בראיון.