Jump to content

דוניס

itan17

Recommended Posts

לפני3 שעות , Keano said:

זה תלוי במאמן ובטיימינג שמביאים אותו, בוס הגיע בינואר והתחבר ישר עם ניצחון על חיפה אחרי 6 ימים. לא אמור לקחת יותר משבוע שבועיים.

הבעיה שיש יותר סיכוי שתנחית עוד דוניס (או יותר גרוע) מאשר עוד בוס... (בסוף גם הוא לא הביא אליפות, אגב.)

קשה לאכול את דוניס. הוא ללא ספק יודע לבוא כאנדרדוג ולצאת עם רווח ראו ערך אירופה.

בליגה זה פשוט לא הולך משחק ההגנה והמשמעת הטקטית של איביץ' פשוט נעלמו, ואנחנו די עובדי עצות בעניין הזה. עדיין מאמין שזה משהו בר שינוי ואני עדיין מאמין בדוניס. יכולים לאהוב אותו או לא אבל הוא עדיין הצליח לתת למועדון כסף שהיה צריך. 

1 hour ago, סלבה said:

העניין הוא שהמספרים הם משניים בעיני, נראה לי ברור לגמרי שמדוניס לא תבוא ישועה. הקבוצה נראית רע, בלי קשר לתוצאות.

לא צריך כדור בדולח כדי לנחש שלא יצא כלום ממכבי העונה, כמו שלא צריך לנחש שקיר סדוק ייפול אם לא יטפלו בו.

הקבוצה גם מראה אופי, נלחמת, עובדת קשה על המגרש ולא מוותרת. הקבוצה גם מבקיעה הרבה שערים ומגיעה להרבה מצבים. אפשר להסתכל גם על החיובי, לא רק על השלילי. 

אתה נותן יותר מדי קרדיט לחיפה אם אתה חושב שזה גמור כבר עכשיו, ואני מזכיר שלמכבי עוד שבועיים יש אפשרות לתקן ליקויים בסגל. 

36 דקות לפני, קובי השועל said:

אם עושים חילוף למאמן שינחיתו כאן רק את אורס פישר, יעלה כמה שיעלה. אמאלה איזה כדורגל.

ולמה שמאמן שמדריך קבוצה בטופ חמש-שש של הבונדסליגה העונה יוותר על כל זה ויבוא למדינה מזרח תיכונית פרימיטיבית (ככה האירופים רואים אותנו) עם ליגה פח זבל וקבוצה שרחוקה מהימים היפים שלה?..

39 דקות לפני, כהן said:

ולמה שמאמן שמדריך קבוצה בטופ חמש-שש של הבונדסליגה העונה יוותר על כל זה ויבוא למדינה מזרח תיכונית פרימיטיבית (ככה האירופים רואים אותנו) עם ליגה פח זבל וקבוצה שרחוקה מהימים היפים שלה?..

לא שאני חושב שמאמן כזה יבוא לכאן עכשיו אבל איך אני שונא שמקצינים כדי להעביר נקודה.. "קבוצה שרחוקה מהימים היפים שלה" חחח נו באמת מדובר באלופה המכהנת שבתחילת עונה זללה שני תוארונים ומחכה לה צמד משחקים יוקרתיים מאוד בפברואר.
 ברור שבליגה המצב לא טוב אבל זה הקטע בלהביא מאמן באמצע עונה...

לפני7 שעות , מכביזם זה בדם said:

הקבוצה גם מראה אופי, נלחמת, עובדת קשה על המגרש ולא מוותרת. הקבוצה גם מבקיעה הרבה שערים ומגיעה להרבה מצבים. אפשר להסתכל גם על החיובי, לא רק על השלילי. 

אתה נותן יותר מדי קרדיט לחיפה אם אתה חושב שזה גמור כבר עכשיו, ואני מזכיר שלמכבי עוד שבועיים יש אפשרות לתקן ליקויים בסגל. 

לא ליקויים בסגל גורמים לקבוצה להיראות ככה.

לפני9 שעות , מכביסט לעד said:

הבעיה שיש יותר סיכוי שתנחית עוד דוניס (או יותר גרוע) מאשר עוד בוס... (בסוף גם הוא לא הביא אליפות, אגב.)

סורי

לא רואה מאמן שיביא פחות הצלחה בליגה מדוניס

יותר גרוע מזה לא יכול להיות

6 דקות לפני, itan17 said:

סורי

די אחי אתה מדבר מהלב ולא מהראש. 

הוא לא מאמן גרוע. באירופה הוא הגיע איתנו להישגים יפים וראית טביעת אצבע של מאמן. 

לליגה הוא כנראה לא מתאים למכבי. זה קורה. 

הוא עדיין לא מתקרב לוידיגאל למשל ככה שיותר גרוע תמיד יכול להיות.

לפני11 שעות , Naor23 said:

מטורף שהצלחנו להביא לפה את בוס ויוקאנוביץ', ועוד באותה עונה.

הצלחת רק בזכות ג'ורדי. הם לא עונים לשיחה הזאת אם זה מישהו אחר. קרויף הוא שם מגנטי בעולם הכדורגל.

1 hour ago, itan17 said:

סורי

תסתכל 10-15 שנה אחורה ותראה כמה שיכול להיות יותר גרוע...

5 דקות לפני, AviCohenForEver said:

תסתכל 10-15 שנה אחורה ותראה כמה שיכול להיות יותר גרוע...

אז היה לנו סגל עם עוז יפרח, דן רומן ורודי חדד.

פה יש לך סגל שדרס את הליגה, ואם לא כולו, אז לפחות 70%.

זה מדהים איך ברגע שלא הולך, שוכחים את כל הדברים הטובים שהשלד הזה עשה, ומעונה שעברה לעונה הנוכחית עברו רק כמה חודשים.

1 hour ago, itan17 said:

סורי

משפט מאד כללי וסתמי. אני יכול לחשוב על עשרות שיהיו רעים יותר וזה רק עשרות כי אני לא מכיר את כולם. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

משפט מאד כללי וסתמי. אני יכול לחשוב על עשרות שיהיו רעים יותר וזה רק עשרות כי אני לא מכיר את כולם. 

לא מכיר אותך אבל אני באמת חושב שאם אתה על הקווים עם הסגל הזה בליגה אנחנו עם יותר מ-50% הצלחה.

לא צריך להיות גאון, רק לא להרוס יותר מדי.

8 דקות לפני, itan17 said:

לא מכיר אותך אבל אני באמת חושב שאם אתה על הקווים עם הסגל הזה בליגה אנחנו עם יותר מ-50% הצלחה.

לא צריך להיות גאון, רק לא להרוס יותר מדי.

אתה מגזים ממש. "לא להרוס יותר מידי"-דברים נשחקים ומשתנים ללא קשר לפעולות שאדם עושה. זה מורכב מזה. בכל מקרה, דוניס לא קרוב להיות אחד מעשרת המאמנים הרעים שראיתי במכבי. ולא ב50 שראיתי בליגה. קצת פורפורציה. 

לפני10 שעות , קובי השועל said:

אם עושים חילוף למאמן שינחיתו כאן רק את אורס פישר, יעלה כמה שיעלה. אמאלה איזה כדורגל.

יאוווו הלוואי שיביאו למכבי את מסי איזה שחקן יעלה כמה שיעלה!!!

FXP זה כאן.

הוא לא מאמן כזה גרוע, למכבי הוא פשוט איום ונורא בעיני, שילוב של תוצאות רעות, חוסר התקדמות ומעלה הכל ניהול סגל מזעזע שיכול להרוס למכבי עתידית.

צריכים לעסוק במציאת מחליף, כמה שיותר מהר (מבלי להתפשר על ליצן, כמובן). אני לא יודע מה עם יצחקי ואני לא פוסל אותו, אבל אם לא רואים בו כזה אז צריך גם לחפש מישהו שתפקידו יהיה לחפש.

56 דקות לפני, המכבייה said:

הצלחת רק בזכות ג'ורדי. הם לא עונים לשיחה הזאת אם זה מישהו אחר. קרויף הוא שם מגנטי בעולם הכדורגל.

בוס בהחלט, לגבי יוקאנוביץ' אני לא כזה בטוח. מכבי יכולה למשוך אנשי מקצוע מוכרים יחסית וטובים גם ללא ג'ורדי, המפתח הוא לשמור על מוניטין ולקדם אותו מעל הכל. ברגע שעונים לאותה שיחה המגנט שלך הוא מיטש, שמעבר לשכר שהוא מעניק לנבחר כל מאמן שדרך פה מזכיר אותו כאיש חזון מיוחד.

22 דקות לפני, סלבה said:

בוס בהחלט, לגבי יוקאנוביץ' אני לא כזה בטוח. מכבי יכולה למשוך אנשי מקצוע מוכרים יחסית וטובים גם ללא ג'ורדי, המפתח הוא לשמור על מוניטין ולקדם אותו מעל הכל. ברגע שעונים לאותה שיחה המגנט שלך הוא מיטש, שמעבר לשכר שהוא מעניק לנבחר כל מאמן שדרך פה מזכיר אותו כאיש חזון מיוחד.

היה משקל גדול לג'ורדי אבל השם של מכבי מוכר באירופה ועם זאת בעונות האחרונות הצלחנו למשוך רק מאמנים מהאיזור פה יוון/קפריסין, לא חושב ששרודר באמת שקל לחיוב את ההצעה.

36 דקות לפני, סלבה said:

הוא לא מאמן כזה גרוע, למכבי הוא פשוט איום ונורא בעיני, שילוב של תוצאות רעות, חוסר התקדמות ומעלה הכל ניהול סגל מזעזע שיכול להרוס למכבי עתידית.

צריכים לעסוק במציאת מחליף, כמה שיותר מהר (מבלי להתפשר על ליצן, כמובן). אני לא יודע מה עם יצחקי ואני לא פוסל אותו, אבל אם לא רואים בו כזה אז צריך גם לחפש מישהו שתפקידו יהיה לחפש.

כשג'ורדי מדבר איתך, זה לגמרי שונה. גם בדברים הקטנים. הם מדברים באותה שפה ועם אותם ניואנסים. וגם הקשרים של ג'ורדי עצמו, שחקן יונייטד וברצלונה בעברו, הם משמעותיים, בטח מול בני גילו שעובדים בענף. זה לא שעיה/דריקס וזה גם לא דרור קשטן. לוול אחר של תקשורת. גם אוסקר וסוזה(שהגיע לכאן כשמכבי היתה נובאדי ביבשת) באו בזכות ג'ורדי. בוס? ברור. ומיטש בוודאי מגנט אבל ג'ורדי פתח את הדלת. אני חושב שגם למיטש עצמו היה מעולה לעבוד עם ג'ורדי והתקשורת בניהם זרמה מעולה. ג'ורדי היה חלק ממיתוג שלם שעבר המועדון, ג'ורדי היה חלק עצום מהחזון של מיטש. 

לפני2 שעות , Skankhunt42 said:

יאוווו הלוואי שיביאו למכבי את מסי איזה שחקן יעלה כמה שיעלה!!!

FXP זה כאן.

אין ספק שמדובר באדם חסר חוש הומור וחסר ציניות בעליל.

לפני2 שעות , המכבייה said:

כשג'ורדי מדבר איתך, זה לגמרי שונה. גם בדברים הקטנים. הם מדברים באותה שפה ועם אותם ניואנסים. וגם הקשרים של ג'ורדי עצמו, שחקן יונייטד וברצלונה בעברו, הם משמעותיים, בטח מול בני גילו שעובדים בענף. זה לא שעיה/דריקס וזה גם לא דרור קשטן. לוול אחר של תקשורת. גם אוסקר וסוזה(שהגיע לכאן כשמכבי היתה נובאדי ביבשת) באו בזכות ג'ורדי. בוס? ברור. ומיטש בוודאי מגנט אבל ג'ורדי פתח את הדלת. אני חושב שגם למיטש עצמו היה מעולה לעבוד עם ג'ורדי והתקשורת בניהם זרמה מעולה. ג'ורדי היה חלק ממיתוג שלם שעבר המועדון, ג'ורדי היה חלק עצום מהחזון של מיטש. 

אין ספק שלג'ורדי יש מקום של כבוד בשדרת הפסלים מחוץ לאצטדיון המכבייה העתידי במהרה בימינו אמן, הנקודה שלי היא שכיום, הרבה בזכותו, אפשר למשוך אנשי מקצוע איכותיים גם בלעדיו, ועם מנהל בלי שם כה מוכר ומחייב. מנספורד מילא את מקומו בצורה טובה מאוד.

20 דקות לפני, סלבה said:

אין ספק שלג'ורדי יש מקום של כבוד בשדרת הפסלים מחוץ לאצטדיון המכבייה העתידי במהרה בימינו אמן, הנקודה שלי היא שכיום, הרבה בזכותו, אפשר למשוך אנשי מקצוע איכותיים גם בלעדיו, ועם מנהל בלי שם כה מוכר ומחייב. מנספורד מילא את מקומו בצורה טובה מאוד.

צודק לגמרי.