Jump to content

דוניס

itan17

Recommended Posts

לפני15 שעות , מכביסט לעד said:

הקטע המדאיג הוא ששחקן שלובש את המדים של מכבי מגדלים לתקשורת.

לתפוס את הבן זונה הזה ולזרוק אותו ממכבי כמה שיותר מהר. לא משנה אם הוא במועדון מגיל 0 או מהקיץ.

ההדלפות האלה רק גורמות לי לחשוב שהשחקנים לא שמים על דוניס וזה מרגיז. חבל שאין מנהל מקצועי שיתן להם כאפה.

אני לא יודע אם שמת לב, אבל דוניס או הצוות שלו בבירור מדליפים במכוון מתחילת העונה. הוא חובב תקשורת לא קטן.

הדבר הכי גרוע הוא שמסתמן שדוניס איבד את חדר ההלבשה. 

ברגע שזה קורה גם פפ גאוורדיולה לא יכול להצליח בקבוצה, ולכן אני די בטוח שהעונה הזאת שלנו גמורה אלא אם יקרה משהו באמת בלתי צפוי. 

הלוואי שיהיה נס מחר ואיכשהו נעפיל שלב באירופאית כי שם באמת הכל יכול לקרות, ולפחות נוכל לזכור משהו טוב מהעונה הזאת. 

הליגה נגמרה מבחינתנו לפי דעתי.  

כמו תמיד באותה דעה, שחקן שיעשה סבוטאז' שכל הכסף שלו יילך לתרופות, ולא משנה מי הוא.

בנוסף ה"אוהד מכבי" הגיס החמישי הזה בתקשורת שתמיד הראשון לזיין במוח.

11 דקות לפני, nirnir20 said:

הלוואי שיהיה נס מחר ואיכשהו נעפיל שלב באירופאית כי שם באמת הכל יכול לקרות

"נס", לא פחות.

ואו.

לא היינו כבר בסרט הזה גם שהכל גמור והכל שחור לפני כמה שבועות, ומאז התהפכות, ועוק התהפכות.

בלרינות

17 דקות לפני, סלבה said:

אני לא יודע אם שמת לב, אבל דוניס או הצוות שלו בבירור מדליפים במכוון מתחילת העונה. הוא חובב תקשורת לא קטן.

כמו שאמרתי, כל בעל תפקיד במועדון שמדליף לתקשורת (במיוחד רעל) צריך לעוף מפה על טיל.  

19 דקות לפני, סלבה said:

מה? יש לך בסיס לזה? הוכחות?

43 דקות לפני, אקיטה said:

מה? יש לך בסיס לזה? הוכחות?

מרגע שחתם היו לא מעט כתבות על הנעשה בחדר ההלבשה, דברים שהוא אמר, דברים שהוא עושה. בבירור הדלפות קטנות ומכוונות שלו או של מקורב. גם ביוון הוא ידוע כאחד שדי משתף פעולה עם תקשורת.

7 דקות לפני, סלבה said:

מרגע שחתם היו לא מעט כתבות על הנעשה בחדר ההלבשה, דברים שהוא אמר, דברים שהוא עושה. בבירור הדלפות קטנות ומכוונות שלו או של מקורב. גם ביוון הוא ידוע כאחד שדי משתף פעולה עם תקשורת.

היום כל הכתבות נגדו.

אני חושב שאם איש צוות מדליף לגוף תקשורתי הוא מצפה לקבל משהו בתמורה.

לי הרבה יותר הגיוני שאחד מהלא נספרים משתף פעולה ואז מבליחים את השם שלו בכתבה ועל כמה הוא מצויין ובחוץ.

12 דקות לפני, סלבה said:

בבירור? על סמך מה שוב?

בתקשורת שותים לו את הדם מאז שהגיע, איך זה מתיישר עם התאוריה?

האמת שסלבה לא צריך להמציא הוכחות.

אני זוכר ששמעתי את יניב טוכמן אומר בבירור שדוניס סיפר לעיתונאים ביוון מספר דברים (כמו זה שהוא בדרך למכבי) וטוכמן ששוחח איתם ולקח את זה משם.

חוץ מזה, הדלפות....אף אחד לא צריך להביא הוכחות. הרי כל דורון בן דור רושם משהו, מישהו מאמת אותו על השטויות שהוא כותב? הנזק כבר נעשה. 

1 hour ago, אקיטה said:

"נס", לא פחות.

ואו.

לא היינו כבר בסרט הזה גם שהכל גמור והכל שחור לפני כמה שבועות, ומאז התהפכות, ועוק התהפכות.

בלרינות

אנחנו חוטפים שלישייה מאשדוד , אין לנו הגנה, וההתקפה גם לא בדיוק מתפקדת. 

הם קבוצה טובה מאיתנו ואנחנו בפורמה נוראית ומצב מנטלי בתחתונים. 

צריכים נס. 

17 דקות לפני, Insigne said:

האמת שסלבה לא צריך להמציא הוכחות.

אני זוכר ששמעתי את יניב טוכמן אומר בבירור שדוניס סיפר לעיתונאים ביוון מספר דברים (כמו זה שהוא בדרך למכבי) וטוכמן ששוחח איתם ולקח את זה משם.

חוץ מזה, הדלפות....אף אחד לא צריך להביא הוכחות. הרי כל דורון בן דור רושם משהו, מישהו מאמת אותו על השטויות שהוא כותב? הנזק כבר נעשה. 

יש הבדל בין להדליף דברים מחדר הלבשה, לבין לומר שהוא בדרך למכבי.

אני יודע על מה אתה מדבר, אמרו עליו שהוא פתוח יותר בראיונות, מבחינת ניתוחים מקצועיים, לדוגמה בניגוד לאיביץ' שהתשובות שלו היו "כי בא לי".

האשמה חמורה מאוד כלפי מאמן מכבי, דורון בן דור יצור על ככה שלא מבין מה הקשר, כמו שאתה אומר הנזק כבר נעשה וכשזה נוגע למאמן של הקבוצה שלי אני דורש הוכחות על האשמות כאלה "ודאיות".

1 דקה לפני, אקיטה said:

יש הבדל בין להדליף דברים מחדר הלבשה, לבין לומר שהוא בדרך למכבי.

אני יודע על מה אתה מדבר, אמרו עליו שהוא פתוח יותר בראיונות, מבחינת ניתוחים מקצועיים, לדוגמה בניגוד לאיביץ' שהתשובות שלו היו "כי בא לי".

האשמה חמורה מאוד כלפי מאמן מכבי, דורון בן דור יצור על ככה שלא מבין מה הקשר.

חלילה לא השוויתי לדורון בן דור. רק ציינתי ששטויות כמו שבן דור רושם במסווה של ציטוט, מישהו מוכיח אותו? לא. 

הנזק "בהדלפות" הללו בין אם היו הדלפות או לא, כבר נעשה.

ראה ערך צנציפר וכל ההמצאות שלו.

14 דקות לפני, Insigne said:

חלילה לא השוויתי לדורון בן דור. רק ציינתי ששטויות כמו שבן דור רושם במסווה של ציטוט, מישהו מוכיח אותו? לא. 

הנזק "בהדלפות" הללו בין אם היו הדלפות או לא, כבר נעשה.

ראה ערך צנציפר וכל ההמצאות שלו.

ברור הם בעלי המקצוע הנאלח בעולם אפילו יותר מזנות.

אני פשוט מופתע מאוד שבפורום של אוהדי מכבי, מגיע אוהד מכבי ואומר, באופן חד ברור וודאי שהמאמן של הקבוצה מדליף, מתסיס את החדר הלבשה למען אינטרס כי הוא חולה תקשורת.

זה האשמה חמורה ביותר ונוגד כל סטנדרט ניהולי במכבי בעידן מיטש גולדהאר, ואם זה נכון וידוע כביכול וזה עובר חלק בלי שהוא עף מפה על טיל, אז אנחנו בדרך לאבדון בלי קשר לדוניס.

דיווח: מכבי תל אביב שוב פנתה לטימור קצבאיה - שסירב

בתקשורת היוונית טענו כי הצהובים מוכנים להציע לגאורגי, שהיה מועמד גם בקיץ, שכר גבוה יותר משהוא מרוויח באנורתוזיס, אך זה סירב.

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נראה לי חרטא. בכל מקרה הקצבאיה הזה נשמע לי סתם שוטא שעף על עצמו.

גם לי.

אבל אולי הוא זה שביקש לעזוב? יש מצב?

13 דקות לפני, yuri said:

השאלה אם באמת מחפשים מאמן?

מאוד מקווה שזה רק הזונות מהתקשורת מנסים לדמות משבר , ושהבלאגן לא באמת נמצא בפנים.

להתכחש למציאות כאילו הפעם לא קורה משהו יוצא דופן זו אטימות מוחלטת.

קורה פה משהו יוצא דופן.

כל האחריות על דוניס, שיכול בחמישי להחזיר את העגלה חזרה למסלול. אם יבעט גם בדלי הזה, יקבל אש ובצדק.