Jump to content

דוניס

itan17

Recommended Posts

Just now, Dr. Caligari said:

מרגיש לי כאן כמו לגלוש בפורום של חיפה 

לצערי נראה לי שהעונה לפחות תצטרך להתרגל לזה, בתקווה שלא יהיו כאן חילופי משמרות

9 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

הסגל שלהם לא שווה כלום, הם קבוצה עלובה וחלשה יותר מכל מי שהפסדת או ניצחת העונה. בכל מקרה זה לא משחק שצריך 'לירוק בו דם' להגדרתך. 

יש מה שצריך בתיאוריה, ויש מה שקורה בפועל. בינתיים הפסדת לקבוצות עם שחקנים ברמת המתנ"ס הקהילתי. כדי להישאר חזק במירוץ אנחנו צריכים לקחת את כל המשחקים עד לסיום הסיבוב, אפשרי זה כמובן שכן, אבל נראה לי שגם אתה לא היית מהמר על כך..

4 דקות לפני, הישראלי היפה said:

ביטון וסבוריט החזירו אותך למשחק עם בישולים.

שחקנים מחמיצים בכל משחק.

עיקר האשמה היא על המאמן שלא מגיב טוב לאירועים במגרש, שמבלבל את השחקנים כל פעם מחדש, שאין שיטה.

שחקנים טועים, גם מאמנים טועים ואם זה חד פעמי סולח להם ומבין שהם רק בני אדם.

אבל המאמן הזה טועה כל פעם מחדש, חוזר על טעויות ומסרב ללמוד מטעויות ולהשתנות - קשה לסלוח על כל כך הרבה טעויות.

בשביל הביאו מאמן זר, כדי שמאנים ישראלים יעשו לו בית ספר??

גם אתה זורק פה סיסמאות סתם? מה זה אין שיטה? אתה לא שם לב ש-4 משחקים אחרונים בליגה פותחים אותו דבר ובאותו הרכב? 

2 דקות לפני, כהן said:

יש מה שצריך בתיאוריה, ויש מה שקורה בפועל. בינתיים הפסדת לקבוצות עם שחקנים ברמת המתנ"ס הקהילתי. כדי להישאר חזק במירוץ אנחנו צריכים לקחת את כל המשחקים עד לסיום הסיבוב, אפשרי זה כמובן שכן, אבל נראה לי שגם אתה לא היית מהמר על כך..

כדי להישאר במירוץ אתה צריך לצבור לא פחות נקודות מחיפה עד הפלייאוף.  זה לא אומר לנצח הכל עד סוף הסיבוב, כי גם הם יאבדו נקודות.

ועם כל הצחוקים על המתנ"ס הקהילתי, אשדוד-מכבי פ"ת-בני יהודה קבוצות יותר טובות מבית"ר. 

4 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

גם אתה זורק פה סיסמאות סתם? מה זה אין שיטה? אתה לא שם לב ש-4 משחקים אחרונים בליגה פותחים אותו דבר ובאותו הרכב? 

רק להעמיד שחקנים במערך מסוים וזהו, זאת לא שיטה.

יש עוד הרבה דברים מעבר לזה.

נתפלל שאנחנו מספיק טובים גם עם מאמן בינוני. זה קורה לפעמים וגם יכול להסתיים טוב. דוניס הוא ההגדרה לבינוני. רק שלא יחרבן לנו את שחקני העתיד. זה כבר בלתי נסלח. 

30 דקות לפני, itan17 said:

עזבו פה מרוץ לא מרוץ, עד שאנחנו לא מתייצבים בהגנה אין בכלל על מה לדבר

אנשים פה בכו שההתקפה שלנו נראית רע בעונה שעברה ושאיביץ' מאמן הגנתי.

היום כולם מבינים אותו. מאמן של פעם בדור.

בסופו של דבר מה שעושה את ההבדל הגדול לדעתי משנה שעברה זו בעיקר המחויבות ההגנתית של שחקני הקישור ומעלה.

רוב הגולים שקיבלנו הגיעו אחרי בור גדול במרכז המגרש - מול מכבי חיפה, אתמול, נגד פתח תקווה.

לפני12 שעות , Simba said:

50% הצלחה לקבוצה שצריכה להיות הפייבוריטית לאליפות זה הרבה הרבה פחות מסביר

זה לא מה שאמרתי. המרחק מהמתחרה שלנו הוא 4 נק, שזה פער סביר.

עדיין קשה לי להאשים את דוניס ואני גם די בהלם מהתגובות פה, העיקר תרגישו תחושת עליונות על הליגה ושאר הקבוצות שעושות ממאמנים זונות שעוברות מיד ליד.

מישהו חושב שיש שינוי כלשהו שהיה נותן אפקט חיובי? להתגונן ולהזמין לחץ? חילוף? זה הסגל הכי חלש של מכבי מאז עידן ג'ורדי ואתם לא יודעים כמה מגוחך זה נראה שכל האצבעות המאשימות מופנות כלפי דוניס, אגדיל ואומר שגם איביץ' היה נכשל כישלון חרוץ העונה.

הקטע על האימונים והמשחקונים קצת מדאיג. לא חושב שהוא יפוטר אם לא נעלה בחמישי, אבל מצב טוב שזה יהיה הקש שישבור את גב הגמל מבחינת חדר ההלבשה:

https://www.one.co.il/Article/20-21/1,1,3,63766/372857.html?ref=hp

14 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

עדיין קשה לי להאשים את דוניס ואני גם די בהלם מהתגובות פה, העיקר תרגישו תחושת עליונות על הליגה ושאר הקבוצות שעושות ממאמנים זונות שעוברות מיד ליד.

מישהו חושב שיש שינוי כלשהו שהיה נותן אפקט חיובי? להתגונן ולהזמין לחץ? חילוף? זה הסגל הכי חלש של מכבי מאז עידן ג'ורדי ואתם לא יודעים כמה מגוחך זה נראה שכל האצבעות המאשימות מופנות כלפי דוניס, אגדיל ואומר שגם איביץ' העונה היה נכשל כישלון חרוץ העונה.

לדעתי התגובה שלך די הזויה.

איביץ׳ כישלון חרוץ? סגל רע? יש לנו לא מעט שחקני התקפה טובים, קישור הכי איכותי בארץ וגם יופי של שחקני הגנה, בטח לליגה.

שחקנים ישראלים זה בעיה. 

אני לא משוכנע שדוניס כזה לא טוב, 

להיפך אני חושב שהוא מאמן די טוב אבל האופי של השחקן הישראלי פשוט לא מתאים לכל מאמן. 

אני לא רואה איך הוא שורד כאן עד הקיץ .

כנראה שאם נעלה שלב בחמישי זה יגמור את הסיפור לטובתו ,אבל אליפות קשה לי לראות אותו לוקח. 

26 דקות לפני, ChenA said:

הקטע על האימונים והמשחקונים קצת מדאיג. לא חושב שהוא יפוטר אם לא נעלה בחמישי, אבל מצב טוב שזה יהיה הקש שישבור את גב הגמל מבחינת חדר ההלבשה:

תשמע אם קמצוץ קטן ממה שכתוב פה אמת זה מדאיג אחושרמוטה, לא רק הקטע של המשחקונים אלא גם זה נראה שהוא מתחיל לאבד את חדר ההלבשה ובנוסף לזה מוחק והורס את השחקנים הצעירים בקבוצה.

אני לא יודע אם הוא יפוטר אם לא נעלה בחמישי לדעתי לא יפוטר אבל קשה לי מאוד להאמין שהוא שורד את העונה הזאת.

אני באמת מאוד מודאג וחושש יש לי דז'ה-וו לעונת שוטא

אני כבר התייאשתי ממנו ברגע שהכניס את בלקמן להציל את המולדת.

ביום חמישי זה אחד המשחקים הכי חשובים שלנו, שיתעורר על עצמו, זה לא מאוחר, האיבוד נקודות בליגה על הזין, מאמין שהסגל הזה מסוגל ליותר והעונה ארוכה, השאלה אם הוא ישתנה.

32 דקות לפני, ChenA said:

תהיתי באמת אם כך נראים האימונים - "קחו כדור, שחקו כדורגל".

30 דקות לפני, itan17 said:

לדעתי התגובה שלך די הזויה.

איביץ׳ כישלון חרוץ? סגל רע? יש לנו לא מעט שחקני התקפה טובים, קישור הכי איכותי בארץ וגם יופי של שחקני הגנה, בטח לליגה.

איביץ' עם הסגל הנוכחי לא היה נראה טוב בהרבה, כנראה היינו סופגים פחות אבל האימפוטנציה שלנו נובעת נטו מחולשת הסגל, יש לך שני שחקני התקפה, זהו.

מה היית עושה אתמול? מכניס את אלמוג? נראה כמו הצל של עצמו בכל הזדמנות שקיבל, חוזז? עם כל האהבה, הוא נהנה מסובלנות שלנו רק כי הוא שחקן בית.

שום מאמן לא היה מוצא פתרונות אתמול והעונה, איביץ' סחט את הלימון הגם ככה סחוט של מכבי במשך שנתיים, לדוניס לא נשארו אפילו גרעינים.

ביטון ובן חיים על אצילי ומיכה, הרננדז ובן ביטון על ג'רלדש ואמאדור, מסכם את כל העונה מבחינתי.

52 דקות לפני, ChenA said:

חבל שבמקום לזיין את המוח בתקשורת הם לא עובדים עוד קצת על המשחק שלהם. 

1 דקה לפני, AvielMaccabi4 said:

איביץ' עם הסגל הנוכחי לא היה נראה טוב בהרבה, כנראה היינו סופגים פחות אבל האימפוטנציה שלנו נובעת נטו מחולשת הסגל, יש לך שני שחקני התקפה, זהו.

מה היית עושה אתמול? מכניס את אלמוג? נראה כמו הצל של עצמו בכל הזדמנות שקיבל, חוזז? עם כל האהבה, הוא נהנה מסובלנות שלנו רק כי הוא שחקן בית.

שום מאמן לא היה מוצא פתרונות אתמול והעונה, איביץ' סחט את הלימון הגם ככה סחוט של מכבי במשך שנתיים, לדוניס נשארו רק גרעינים.

אלמוג נראה ככה בעיקר בגלל המאמן. חוזז? כמה שאין לי אובר-קרדיט לשחקני בית, הוא ראוי לקבל הרבה יותר העונה, בטח לפני בלקמן וגררו.

כבר שני שחקנים שנשרפו לגמרי מהרוטציה, וזה מבלי לדבר על בן חיים, שעדיין סימן שאלה ובהחלט יכול לתרום עם הכוונה והביטחון הדרושים.

אפילו שכטר, כן שכטר, שמניע כל עונה מאוחר, בטח ובטח יכול לעזור בזירה המקומית. עם איביץ', רק לפני כמה חודשים, הוא היה סופר-יעיל, לא נראה לי שהוא התבגר תוך כמה חודשים בחמש שנים.

אה ויש את פשיץ', אחד משני החלוצים הטובים בליגה, ואת יונתן, שמביא מספרים, ודן ביטון, שכמה שאני חושב שהוא אנמי, הוא מלא בכישרון.
זה מבלי להזכיר בכלל את קשרי ה-50:50 כנראה הטובים בליגה, גולסה ופרץ, שיודעים להצטרף ועשו את זה המון, ולא למרבה ההפתעה, גם העונה הפרמטר הזה כמעט ולא קיים. למה? התשובות אצל דוניס.

אני חושב שברמת הפוטנציאל גררו בן ה-20 הוא שחקן שיותר נכון להשקיע בו מאשר חוזז בן ה-24. בן חיים קיבל כמה משחקים רצופים בהרכב, ושכטר לא יכול להשלים 90 דקות בחיים. 

10 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

שום מאמן לא היה מוצא פתרונות אתמול והעונה, איביץ' סחט את הלימון הגם ככה סחוט של מכבי במשך שנתיים, לדוניס לא נשארו אפילו גרעינים.

ביטון ובן חיים על אצילי ומיכה, הרננדז ובן ביטון על ג'רלדש ואמאדור, מסכם את כל העונה מבחינתי.

כשאתה מייבש את השחקנים שלך, ברור שהם יראו כמו צל של עצמם. אתה שופט את סוף התהליך ולא מודע לכמה התהליך פגום. אם החברה האלה ירצו ללכת בינואר, לא יהיו לי תלונות. אני לא חושב שמכבי צריכה למשכן את העתיד שלה על בלקמן וטבח. סורי. לא יהיה להם שום חלק בעתיד. 

4 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני חושב שברמת הפוטנציאל גררו בן ה-20 הוא שחקן שיותר נכון להשקיע בו מאשר חוזז בן ה-24. בן חיים קיבל כמה משחקים רצופים בהרכב, ושכטר לא יכול להשלים 90 דקות בחיים. 

אין שום בעיה עם להאמין בגררו. יש בעיה בלא להאמין בחוזז/קארצב/אילון. יש בעיה עם משכון העתיד עבור טבח ובטח עבור בלקמן. כן, יש בעיה בלשחק עם בלקמן 65 דקות במשחק הכי חשוב של העונה ותיהיה בעיה עוד יותר גדולה אם זה יעלה בהדחה. וכן, יש בעיה בלא להגיב לחילופים התקפיים של רבש כאשר אתה רואה איך המשחק משתנה. בדיוק כמו מול האזרים, חוסר תגובה. כן, יש בעיה. לא רק שהוא לא מרוויח שחקנים, הוא לא מפסיק לאבד אותם. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אין שום בעיה עם להאמין בגררו. יש בעיה בלא להאמין בחוזז/קארצב/אילון. יש בעיה עם משכון העתיד עבור טבח ובטח עבור בלקמן. כן, יש בעיה בלשחק עם בלקמן 65 דקות במשחק הכי חשוב של העונה ותיהיה בעיה עוד יותר גדולה אם זה יעלה בהדחה. וכן, יש בעיה בלא להגיב לחילופים התקפיים של רבש כאשר אתה רואה איך המשחק משתנה. בדיוק כמו מול האזרים, חוסר תגובה. כן, יש בעיה. לא רק שהוא לא מרוויח שחקנים, הוא לא מפסיק לאבד אותם. 

חד משמעית, וזה תמוה, כי במשחקים קודמים העונה הוא לא התבייש לעשות חילוף כפול או משולש במחצית.