Jump to content

מכבי - אשדוד | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

Just now, מכביזם זה בדם said:

בוא תגיד לי איך הוא אשם שביטון ופשיץ' מחטיאים מול שער ריק, שדן ביטון מאבד כדור ברשלנות ועולה לנו בגול, ושסבוריט מאבד ולא יורד להגנה. איך הוא אשם בזה?

הוא אשם בחוסר תגובה לשינוי מערך של אשדוד אחרי ה2-1

בנקודה הזאת אשדוד יצאו קדימה ולחצו, שינו מערך להתקפי הרבה יותר (גם עשו חילופים כאלו).

אוקיי, אז לא מיד, אבל כבר אחרי 2 דקות ראו את זה בבירור - למה לא לעשות שינוי?? למה לא לתת הוראות בהתאם??

בן שמעון עשה לו בית ספר

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

בוא תגיד לי איך הוא אשם שביטון ופשיץ' מחטיאים מול שער ריק, שדן ביטון מאבד כדור ברשלנות ועולה לנו בגול, ושסבוריט מאבד ולא יורד להגנה. איך הוא אשם בזה?

אולי כי הוא די סוחט את השחקנים, לא צריך להיות גאון גדול כדי לראות את זה. דוניס משדר לחץ לטעמי. הוא מפחד מהספסל וזה גם לא תורם.

הספסל שלנו לא קיים...אצל איביץ כל שחקן שהיה עולה מהספסל היה באמת תורם לקבוצה.

כיום זה נראה כאילו שלמכבי יש סגל של 12-13 שחקנים ופה הבעיה הכי גדולה של דוניס

Just now, Mtamir said:

תנתח את המשחקים מולם והרמה שלהם לגופם, אל תהיה טמבל מרובע ותסתכל על הטייטל, תגדיל ראש, הם קבוצה חלשה מאד.

מי אתה חושב שאתה, קורא לאנשים טמבל

אתה היחידי פה שמסתכל עליהם בצורה לא נכונה, אתה מבין שהם במלחמה עכשיו והראש שלהם רחוק מכדורגל

1 דקה לפני, אלחנדרו קניג said:

אולי כי הוא די סוחט את השחקנים, לא צריך להיות גאון גדול כדי לראות את זה. דוניס משדר לחץ לטעמי. הוא מפחד מהספסל וזה גם לא תורם.

אני גם רציתי ריענון בהרכב אבל וואלה לא ראיתי את דן ביטון או יוני עייפים, כל אחד מהם נתן ספרינטים בדקה 93, לא על זה הפסדנו. וחוץ מזה - קורה מדי פעם שמפסידים. 

6 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני? בסדר, שיהיה.

דוניס זה נפילה גדולה, עצם זה שהוא מעלה את בלקמן להצלת המולדת מעידה על זה שאין לו מושג.

לא מסנגר על דוניס, אבל זה לא שיש לו את זהבי על הספסל. אין לנו חלוצים. 

2 דקות לפני, מרגוליס said:

בעונה שהליגה כזאת חלשה. 

שכולם מפסידים לכולם.

חייב לעשות את השינוי הזה מיד. אפשר להציל עוד את העונה הזאת

זה לא יעזור. אין מי שיפטר, אין מי שיביא לו מחליף, אין מי שיביא לנו רכש בינואר. קבוצה ללא ניהול.

אני גם רציתי ריענון בהרכב אבל וואלה לא ראיתי את דן ביטון או יוני עייפים, כל אחד מהם נתן ספרינטים בדקה 93, לא על זה הפסדנו. וחוץ מזה - קורה מדי פעם שמפסידים. 

מדי פעם...

כאילו שזו הפעם הראשונה השנה שאיבדנו נקודות.

המשפט צריך להיות קורה מדי פעם שמנצחים

1 דקה לפני, אלחנדרו קניג said:

בדיוק, הוא לא סומך בשיט על הספסל שלו ומכניס את השחקנים הכי לא טובים שאפשר

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

יאללה סתום, אולי כדאי באמת שיחזירו בשבילך את לוני שתגיד תודה על מקום 5, ואז תבין שלא שוברים את הכלים במחזור 8. 

כי אם דוניס עולה שלב בחמישי ומביא שתי נצחונות אח"כ בליגה אתה מתהפך כמו סטייק ומנשק לו את הרגליים. 

מה קשור לוני? אנשים מעבירים פה ביקורת לגיטימית לאור המצב ואתה מנסה לצאת מגניב. לא עובד לך גבר שחרר

Just now, zeudemort said:

מדי פעם...

כאילו שזו הפעם הראשונה השנה שאיבדנו נקודות.

המשפט צריך להיות קורה מדי פעם שמנצחים

ניצחנו שלוש ברצף, מה חשבת שננצח עד סיום העונה? אנשים התרגלו כאן לקבוצה שלא מפסידה, אבל זה החריג וזה לא יקרה יותר. להתקדם. 

4 דקות לפני, מרגוליס said:

בעונה שהליגה כזאת חלשה. 

שכולם מפסידים לכולם.

חייב לעשות את השינוי הזה מיד. אפשר להציל עוד את העונה הזאת

ללא 2 שחקני חיזוק להתקפה בינואר יהיה קשה לקחת אליפות. שחקנים נשחקים.

7 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

כשבהגנה יש יותר חורים מבית זונות בבנגקוק, כן, זה לגמרי אשמת המאמן.

אני די מסכים, אני מקבל את התחושה ששחקנים מזלזלים ופשוט לא מרוכזים בפעולות פשוטות, כל הגולים מתחילים באיבוד מפגר באמצע וכל כך הרבה החמצות מיותרות

הבעיה של דוניס זה ניהול הסגל ולכן באירופה אנחנו נראים יותר טוב

ניצחנו שלוש ברצף, מה חשבת שננצח עד סיום העונה? אנשים התרגלו כאן לקבוצה שלא מפסידה, אבל זה החריג וזה לא יקרה יותר. להתקדם. 

אז לנצח 4 פעמים ברצף זה נחשב חריג לקבוצה שרוצה לזכות באליפות?

Just now, Chipopo said:

מה קשור לוני? אנשים מעבירים פה ביקורת לגיטימית לאור המצב ואתה מנסה לצאת מגניב. לא עובד לך גבר שחרר

הלך הרוח כאן זה שאם מבקיעים את המצבים שלנו - מכבי ענקית, ואם לא מבקיעים כמו נגד קראבח או היום עם איזה 20 בעיטות לשער, אז לדוניס אין מושג. 

שום יכולת לראות מעבר לתוצאה הסופית. וגם לי יש ביקורת על דוניס, ואני לא מת עליו, אבל לא הכל שחור ולא מעיף הביתה במחזור 8. 

תזכיר לי כמה משחקים לפני זה לא ניצחנו?

Just now, ClinteastwoodFan said:

ללא 2 שחקני חיזוק להתקפה בינואר יהיה קשה לקחת אליפות. שחקנים נשחקים.

לא נכון. יש לך את היכולת לתת 2 במשחק. 

במציאות שיש לך הגנה שיודעת לדבר עם הקישור האחורי זה מספיק לגמרי. 

5 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

נתנו ספרינטים, חלק חילקו מתנות ושטח. אני גם חושב שיחקנו לא רע יחסית, פשוט אתה מרגיש שחסר ניהול. לרענן קישור להרגיע קצב. קצת חילופים לדופק, אבל ככה במשחק רץ עם שחקנים שיש להם 48595 דקות בשבועיים לא יעבוד

הלך הרוח כאן זה שאם מבקיעים את המצבים שלנו - מכבי ענקית, ואם לא מבקיעים כמו נגד קראבח או היום עם איזה 20 בעיטות לשער, אז לדוניס אין מושג. 

שום יכולת לראות מעבר לתוצאה הסופית. וגם לי יש ביקורת על דוניס, ואני לא מת עליו, אבל לא הכל שחור ולא מעיף הביתה במחזור 8. 

זה בדיוק מה שאני אומר

ממש לא כולם אבל יש פה כמה שמסתכלים רק על התוצאה הסופית

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כן? יגיע מאמן חדש ואנחנו אלופים בקלות? סבבה אחי.

לא, מה זה קשור בכלל? אנחנו לא מאומנים טוב, לא מוחלפים טוב, לא מגיבים טוב. יש לנו מאמן בינוני מאד. 

זה לא רק שמים מצבים לא שמים מצבים - אתה חטפת 3 שערים מאשדוד.

עכשיו לא תגיד שזה היה משחק נקודתי שחטפנו בו - אנחנו חטפנו השנה בממוצע יותר משער למשחק.

גם אם מסתכלים על דרך וגם אם מסתכלים על תוצאה אין שום מצב בעולם שזה משהו לגיטימי

אחי אתה יודע שהגנה זה חלק מהכדורגל ותפקידו של המאמן לאמן אותה?

1 דקה לפני, zeudemort said:

תזכיר לי כמה משחקים לפני זה לא ניצחנו?

תזכיר לי כמה נקודות חיפה איבדו בחודש האחרון? אנחנו משחקים שני משחקים משבוע, וגם אם הטאלנטים הגדולים בספסל היו עולים - לא היינו מנצחים את כל המשחקים ברצף.