Jump to content

מכבי - אשדוד | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, ClinteastwoodFan said:

אשדוד עם ההגנה השלישית בטיבה בליגה עם 2 בלמים, אז עם 3 בלמים...ישתו לנו את הדם.

זה לא עובד ככה

לא הבנתי מה הקטע של לתת לטיבי משחק ליגה שלישי (?) ברציפות לנוח, ולהרננדז לא. אם כבר הוא פותח אז שיהיה מגן ימני וטיבי במקומו... חבל.

חוץ מזה שכרגיל אני אמשיך להתבאס על קארצב ואלמוג שנמחקים ללא סיבה, ועל החוסר הבנה שגולסה חייב לנוח כבר. מקווה לפחות שזה 4-4-2 כי אין לי סבלנות לראות שוב את ביטון באגף. 

לא יודע מה העניין עם אלמוג, אבל לא ככה מפתחים את הפרוספקט הכי גדול שלנו שסירבנו למכור ב1.5m יורו לפני ששיחק בבוגרים. 

מאכזב ןלא ברור במיוחד עם האימפוטנטיות של שחקני ההתקפה המחליפים שלנו..העונה הזאת והמצב בסגל זאת הזדמנות מושלמת בשבילו לפרוח, חבל. 

31 דקות לפני, המכביסטית15 said:

לא הבנתי מה הקטע של לתת לטיבי משחק ליגה שלישי (?) ברציפות לנוח, ולהרננדז לא. אם כבר הוא פותח אז שיהיה מגן ימני וטיבי במקומו... חבל.

חוץ מזה שכרגיל אני אמשיך להתבאס על קארצב ואלמוג שנמחקים ללא סיבה, ועל החוסר הבנה שגולסה חייב לנוח כבר. מקווה לפחות שזה 4-4-2 כי אין לי סבלנות לראות שוב את ביטון באגף. 

נמחקים בלי סיבה? קארצב נכנס נגד סכנין ועשה פנדל מטומטם ואלמוג רע כל פעם כשהוא נכנס.

כן מסכים שצריך לתת לפרץ, גולסה וביטון לנוח.

1 דקה לפני, פראנץ הורבאט said:

לא יודע מה העניין עם אלמוג, אבל לא ככה מפתחים את הפרוספקט הכי גדול שלנו שסירבנו למכור ב1.5m יורו לפני ששיחק בבוגרים. 

מאכזב ןלא ברור במיוחד עם האימפוטנטיות של שחקני ההתקפה המחליפים שלנו..העונה הזאת והמצב בסגל זאת הזדמנות מושלמת בשבילו לפרוח, חבל. 

אני יכול לנחש שזה כי הוא נראה כמו זין עם אפס מחויבות בכל ההזדמנויות שקיבל עד עכשיו.. 

לא אוהב שמוחקים שחקנים. לא אהבתי שאיביץ' מחק את טיבי ועטר, לא אוהב שאלמוג וקארצב נעלמו. הם צעירים, הם יעשו טעויות טקטיות ולא טקטיות. חלק מהעניין זה לדעת לקבל את השכר לימוד הזה. וכן אני יודע שבאירופה שחקנים בגיל הזה לוקחים אליפויות. אחלה. אנחנו לא באירופה.  גם לא ראיתי איזה חוסר מחוייבות מטורף או טעויות קיצוניות. 

אנחנו סתם מפסידים אותם על כלום.

12 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נמחקים בלי סיבה? קארצב נכנס נגד סכנין ועשה פנדל מטומטם ואלמוג רע כל פעם כשהוא נכנס.

כן מסכים שצריך לתת לפרץ, גולסה וביטון לנוח.

כן אבל אי אפשר להושיב את אלמוג איזה חודש על הספסל ואז להעלות אותו לכמה דקות פה ושם ולצפות ליותר מידי... לא אומרת שזה סבבה איך שהוא היה, הוא צריך תמיד להיות מוכן אבל עדיין הגיוני שיקח לו זמן. וקארצב ילמד לא הייתי מבטלת אותו בגלל הטעות הזאת. 

איזה טרחנים השדרים...

מראים 30 אוהדים, כולם עם מסיכה...מעודדים מבחוץ, באוויר הפתוח....והם מזיינים את הכל על גל שלישי וסגירת הליגה....

מה ההבדל בין זה לבין אלפי האנשים בהפגנות ברחבי הארץ?