Jump to content

רשמים מהתיקו מול קרבאח בחוץ | אכזבה גדולה, הכל תלוי במשחק הבא.

Sawyer

Recommended Posts

לפני11 שעות , Adir12 said:

הכל תלוי נגד מי אנחנו משחקים.

אם היינו משחקים נגד הטורקים הייתי אומר שאתה צודק, אבל מול קרבאח 4 בהגנה היה צריך להספיק.

לדעתי מול הטורקים בשבוע הרבה יהיה הרבה יותר קשה להוציא תיקו או ניצחון.

קראבח היו די שווים ברמה לטורקים בשני המשחקים ביניהם, והקשו מאוד על ויאריאל. הם לא סכנין ולא חדרה. 

לפני8 שעות , מכביזם זה בדם said:

קראבח היו די שווים ברמה לטורקים בשני המשחקים ביניהם, והקשו מאוד על ויאריאל. הם לא סכנין ולא חדרה. 

לדעתי הטורקים קבוצה הרבה יותר טובה מקראבח, זה התאפיין באיך הם נראו במשחקים ביניהם ובצבירת נקודות של הטורקים מול האזרים.

המשחק שיהיה לנו בחמישי יהיה הרבה יותר קשה מהמשחק בחמישי האחרון מול האזרים.

לפני4 שעות , Adir12 said:

לדעתי הטורקים קבוצה הרבה יותר טובה מקראבח, זה התאפיין באיך הם נראו במשחקים ביניהם ובצבירת נקודות של הטורקים מול האזרים.

המשחק שיהיה לנו בחמישי יהיה הרבה יותר קשה מהמשחק בחמישי האחרון מול האזרים.

אני לא יודע איך אתה יכול להגיד את זה מבלי שראית את המשחקים. במפגש הכפול בין הטורקים לאזרים, קראבח החזיקה הרבה יותר בכדור (63-37 בחוץ, 55-45 בבית)

במשחק בסיבאס הטורקים בעטו יותר לשער, במשחק שנחשב 'ביתי' לאזרים - קראבח בעטו יותר לשער. שני המשחקים נגמרו בתוצאה צמודה. 

אני לא פוסל שהטורקים קצת יותר טובים, אבל בטח שלא הייתי אומר שהם 'הרבה יותר טובים'. 

30 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני לא יודע איך אתה יכול להגיד את זה מבלי שראית את המשחקים. במפגש הכפול בין הטורקים לאזרים, קראבח החזיקה הרבה יותר בכדור (63-37 בחוץ, 55-45 בבית)

במשחק בסיבאס הטורקים בעטו יותר לשער, במשחק שנחשב 'ביתי' לאזרים - קראבח בעטו יותר לשער. שני המשחקים נגמרו בתוצאה צמודה. 

אני לא פוסל שהטורקים קצת יותר טובים, אבל בטח שלא הייתי אומר שהם 'הרבה יותר טובים'. 

מה שדי בטוח זה שהטורקים מסוכנים יותר בהתקפה, כמכלול ישמצב שקרבאח טובה יותר אבל אני לא חושב.