Jump to content

רשמים מהתיקו מול קרבאח בחוץ | אכזבה גדולה, הכל תלוי במשחק הבא.

Sawyer

Recommended Posts

לפני6 שעות , המכבייה said:

זה לגמרי נכון. אנחנו עדיין לא יודעים באמת מה פשיץ שווה. 

אנחנו לא יודעים אולי אם פשיץ' שווה 10, 15 או 20 גולים בעונה, אבל אנחנו כן יודעים שהוא אחד משני החלוצים הטובים בליגה מבחינת איכות.

לא קשה לראות את זה כבר על ההתחלה בכל פעולה שלו על המגרש. 

לפני8 שעות , דקסטר said:

אוף ניצחון היום יכל להיות כ"כ מושלם.

גם אופצייה לעלות עם ההרכב החזק (מינוס פשיץ :/) באשדוד וגם לבוא בחמישי הבא ברגוע עם הרכב משני וסיגריה בפה.

עכשיו לכו תדעו מי יעלה ביום שני ובחמישי אני אצטרך ניידת מדא מחוץ לבית.

העיקר שלא תעשן כפרה זה לא בריא

;)

יאללה מלחמת עולם בחמישי הבא

לפני2 שעות , קאוביין said:

הדבר החיובי היחיד מהמשחק זה שהרננדז נראה סביר וטבעי בעמדת מגן ימני (במעט דקות בסיום) 

גם לא רוצה תלות בקנדיל.

יש מצב שהוא יותר טוב מקנדיל. אולי כדאי להביא בלם בינואר להסיט אותו לעמדת המגן.

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

דריכות שיא בסיבאספור: "נגיע לנצח את מכבי ולעלות לשלב הבא"

אין לי כוח למתח הזה. הטורקים מאמינים ביכולתם.

למה שלא יאמינו ? 

על הנייר הם קבוצה לא פחות טובה מאיתנו. 

לפני9 שעות , קובי השועל said:

ועדיין, שנתיים לקחנו פה אליפויות עם שיאים בלתי שבירים עם השחקנים האלו וללא שום חלוץ טבעי.

שמע ,זו אחת ההנפצות, באמת. לקחת אליפויות עם שערים של צ'יקו ואצילי שלבד זה 15-20 גולים בעונה .

לפני11 שעות , אקיטה said:

די בטוח שהשחקן של סיבאספור שהיה בנבדל הפריע לטננבאום לראות את הכדור ובגלל זה הגיעה התגובה המאוחרת.

הגיע פנדל לגררו, הבלם שלהם בעט לו בפרצוף במאבק להשתלט על הכדור.

*קרבאח

אני פחות מרוצה מזה שבלקמן ראה דשא וקיוויתי לבלטקסה במקום דודזאדה. אבל סה"כ מבחינת משחק היה משחק טוב שלנו. הגענו למלא מצבים שהיינו צריכים לנצל ואז כל הברברת והלשלשת שיצאה על דוניס מאז סוף המשחק ועד עכשיו לא הייתה קיימת. קרבאח מלבד השער המאוד מקרי ועוד משקוף מקרן לא עשתה כלום. 

בכל מקרה גם אם דוניס העלה הרכב אחד הוא צריך היה לזהות במהלך המשחק את יחסי הכוחות ולעשות שינוי (וגם להקדים את החילופים). 

ובפעם האלף, לא מבין את הביקורת על קנדיל. מחצית ראשונה היה קצת פחות טוב למרות שהיו פה ושם כמה פעולות טובות. מחצית שניה השתפר מאוד ונתן אחלה מסירות להתקפה עד ששפך מנוע והוחלף. סומך עליו לגמרי עד סוף העונה.

סה"כ נכון שיש פה פספוס גדול לסיים את הסיפור כבר אתמול ולבוא רגועים שבוע הבא נגד סיבאס אבל בתמונה הכללית עצם זה שאנחנו מגיעים מחזור אחרון עם הפסד אחד בלבד ותיקו שמספיק לנו לעלות לשלב הבא זה כבר חתיכת הישג.

מאמין ששבוע הבא עם פשיץ' וסאבוריט זה יראה אחרת ונדע לשמור על הבית שלנו. 

עכשיו כל העיניים על אשדוד, חייבים להמשיך את הרצף בליגה, זה גם טוב לתחושה הכללית שנבוא איתה נגד סיבאס.  

7 דקות לפני, nirnir20 said:

למה שלא יאמינו ? 

על הנייר הם קבוצה לא פחות טובה מאיתנו. 

יותר טובה לדעתי.

2 דקות לפני, Krishi said:

מאמין ששבוע הבא עם פשיץ' וסאבוריט זה יראה אחרת ונדע לשמור על הבית שלנו. 

מי אמר שפשיץ' יהיה שבוע הבא?

1 hour ago, מכביסט לעד said:

יותר טובה לדעתי.

אני דווקא חושב שאם נעלה עם ההרכב החזק שלנו אנחנו יותר טובים מהם וגם אל תשכח שיש לנו ניסיון יותר רב מהם

לא מבין מה מאשימים את בלקמן, זה מה שהוא יודע לעשות, אנחנו כבר מכירים אותו ויודעים שהוא שחקן חלש. זה לא שהוא מוכר אותנו או משהו

אם כבר צריך להאשים את מי שבוחר לעלות איתו במשחק כזה

לא מבין את את דוניס למה עלה אתמול עם 5 בהגנה ,אם הוא כבר ראה שב-4 אנחנו משחקים יותר טוב. אמנם היו חסרים שחקנים משמעותיים אבל יכל לעלות ב-4 בהגנה ובגג לעשות חילוף של עוד בלם במחצית.

54 דקות לפני, Adir12 said:

לא מבין מה מאשימים את בלקמן, זה מה שהוא יודע לעשות, אנחנו כבר מכירים אותו ויודעים שהוא שחקן חלש. זה לא שהוא מוכר אותנו או משהו

אם כבר צריך להאשים את מי שבוחר לעלות איתו במשחק כזה

לא מבין את את דוניס למה עלה אתמול עם 5 בהגנה ,אם הוא כבר ראה שב-4 אנחנו משחקים יותר טוב. אמנם היו חסרים שחקנים משמעותיים אבל יכל לעלות ב-4 בהגנה ובגג לעשות חילוף של עוד בלם במחצית.

שוב אני אומר, גלזר מתופקד במכבי כחצי בלם ולכן אם אין גלזר מאמנים אוהבים לפעמים להוסיף בלם. זה שסבוריט היה חסר לא הוסיף לאמון של דוניס במשחק ההגנה (בצדק לדעתי)

לפני1 שעה , Dan eran said:

שוב אני אומר, גלזר מתופקד במכבי כחצי בלם ולכן אם אין גלזר מאמנים אוהבים לפעמים להוסיף בלם. זה שסבוריט היה חסר לא הוסיף לאמון של דוניס במשחק ההגנה (בצדק לדעתי)

נכון מאוד. אם היינו מפסידים בלי גלזר וסבוריט הייתם אומרים איך לא עלה עם 3 בלמים. 

לפני5 שעות , Dan eran said:

הכל תלוי נגד מי אנחנו משחקים.

אם היינו משחקים נגד הטורקים הייתי אומר שאתה צודק, אבל מול קרבאח 4 בהגנה היה צריך להספיק.

לדעתי מול הטורקים בשבוע הרבה יהיה הרבה יותר קשה להוציא תיקו או ניצחון.

לפני21 שעות , מכביסט לעד said:

יש מצב שהוא יותר טוב מקנדיל. אולי כדאי להביא בלם בינואר להסיט אותו לעמדת המגן.

או פשוט להביא מגן ימין טבעי.