Jump to content

דוניס, זה היה נורא

המכבייה

Recommended Posts

2 דקות לפני, YNWA said:

אני מוכרח להגיד שראיתי קבוצה מאומנת על המגרש

גם אם לא בהרכב שאני הייתי בוחר לשחק איתו

קנדיל יצא והיה הכי מסוכן במכבי , איך ייני מגן במקומו זה שיפור התקפי במשחק שתיקו והפסג זה אותו דבר?

מעניין אם האוהדים של הקבוצות הגדולות גם מתעצבנים ככה, שקלופ עולה בלי סלאח לדוגמא, או מאנה. כנראה שזה הכרחי, אבל למה לא לתת 20 דקות פסיץ׳ בסוף במצב כזה? לא מובן, אם לא יכול לשחק  אז למה הוא בסגל

בכל מקרה בשורה התחתונה נראינו טוב, היינו צריכים לנצח, המאמן ימדד בסוף העונה אם ניקח אליפות או לא.

בסטטוס הנוכחי לא רציני לדבר על מעמדו

קנדיל הכי מסוכן? קנדיל היה ברמה של דוידזאדה אם לא פחות. 

פשיץ' לא נכנס כי יש לו מתיחה בשריר.

Just now, zeudemort said:

אבל חטפנו נכון? הפסדנו.

אם היינו מנצחים אז סימן שהשיטה שלו עבדה ואז על מה יש לנו להתלונן?

ההבדל הוא הפער בין הודעה שהייתה נכתבת אם הגול נכנס או לא, זה מראה הרבה על החוזק של הטענה...

Just now, הצהוב מהיציע said:

ההבדל הוא הפער בין הודעה שהייתה נכתבת אם הגול נכנס או לא, זה מראה הרבה על החוזק של הטענה...

לצורך העניין אני בטוח שגם אם היינו שמים גול בדקות המאוחרות היו פה תלונות על ניהול המשחק.

מחמיאים כשצריך ומבקרים כשצריך.

אין סיבה לשחק אותה נאורים ולהמנע מביקורת של משהו שראוי מאוד לביקורת

דווקא עם המערך אני מסכים, כי כשאנחנו משחקים עם שני בלמים אז גלזר הוא חצי בלם ואז זה מתקזז, אבל היום לא היה את גלזר וגם את סבוריט

8 דקות לפני, Chipopo said:

חשבתי שהוא התחיל להכיר את הקבוצה עם התוצאות הטובות לאחרונה והיכולת שהשתפרה בשני המשחקים הקודמים אבל צר לי, היום זה היה פשוט מזעזע. מערך רע, בחירת שחקנים רעה, חילופים מאוחרים. ההרכב שעלה נגד כפ"ס מפרק את הקבוצה החלשה הזאת בקלות. פספוס ענק ועצבים של החיים

המערך היום עבד בסדר גמור, הגענו למצבים והחמצנו ברשלנות. היה ראוי להוציא את בלקמן יותר מוקדם ( הבעיה הכי גדולה שהייתה היום).

לא עולה אפילו בליגה עם 4 בהגנה כשיש את קנדיל ודוידזאדה ביחד.

יואב, גם אני לא מרוצה מניהול המשחק היום אבל מכאן ועד לשפוך כזה רעל על מאמן שרחוק תיקו מלשחזר הישג שרק מאמן אחד בהיסטוריה של מכבי עשה (שגם איביץ' המהולל לא התקרב לזה אפילו) לדעתיי מוגזם מאוד ולא מתאים בכלל. מה זה הקביעות האלה שנפסיד שבוע הבא ושלא נגיע לכלום עם המאמן הזה? אתה יודע למי ניתנה הנבואה?

Just now, kikoman said:

תוסיף את ההתעקשות הדבילית לחילופים בדקה 81 כשהמשחק גמור כבר 20 דקות ולא להרוויח עוד שחקנים בסגל

היה צריך לעשות שני חילופים במחצית - להוציא את בלקמן ולהכניס חלוץ אחר ולהוציא את ייני ולהכניס שחקן כנף.

לא חושב שהיה מישהו שלא ראה את זה, חוץ מדוניס

2 דקות לפני, itanar said:

אתה באמת חושב שאם פשיץ' היה כשיר הוא לא היה פותח? זה שנימני חפר על זה כל המשחק לא אומר שזה נכון.

הרננדז היה יותר מסוכן מקנדיל כמגן ימני.

למי אכפת מהפרשנים, אני פשוט לא מבין למה בסגל אם לא יכול לתת 20 דקות, הטענה שלי היא על זה שהוא בכלל בסגל, לא על למה הוא לא עלה, כל ילד בן 3 יודע שהוא יותר טוב משכטר, זה לא בחירה על סמך יכולת יש הכרח שיש סיבה לא מקצועית כמו מתיחה.

מעבר לזה, בניגוד לנמני, אני חושב שבכל מה שקשור למערך היום דוניס יצא גאון

אתה לא יכול להאשים אותו שהכדור לא נכנס, אתה יכול להאשים אותו בשחקן שהוא בחר לייצג אותו בעמדה המסוכנת (בלקמן), למרות שאם פסיץ׳ לא כשיר, לבלקמן יש יתרון במהירות על שכטר הקשיש, הרבה דברים רעים על ההרכבים של דוניס יש לי לומר, אבל המערך הזה הניב לנו המון מצבים והם מנגד הגיעו ל2 מצבים בכלל, צריך להגיד גם את מה שטוב.

בלי פשיץ' אין לנו חלוץ ל4:3:3 

המערך שעלה היה מאוד הגיוני, ואם היה נגמר 3:0 מחצית כולנו עכשיו משבחים את דוניס 

2 דקות לפני, roei p said:

יואב, גם אני לא מרוצה מניהול המשחק היום אבל מכאן ועד לשפוך כזה רעל על מאמן שרחוק תיקו מלשחזר הישג שרק מאמן אחד בהיסטוריה של מכבי עשה (שגם איביץ' המהולל לא התקרב לזה אפילו) לדעתיי מוגזם מאוד ולא מתאים בכלל. מה זה הקביעות האלה שנפסיד שבוע הבא ושלא נגיע לכלום עם המאמן הזה? אתה יודע למי ניתנה הנבואה?

בול.

2 דקות לפני, Elirandani said:

המערך היום עבד בסדר גמור, הגענו למצבים והחמצנו ברשלנות. היה ראוי להוציא את בלקמן יותר מוקדם ( הבעיה הכי גדולה שהייתה היום).

לא עולה אפילו בליגה עם 4 בהגנה כשיש את קנדיל ודוידזאדה 

אחי שיחקת היום נגד קבוצה חלשה מאוד. מערך נכון והם מקבלים 3 עד המחצית

Just now, kikoman said:

דרך אגב, אני רואה משחקים על מיוט ונמני האחרון שישפיע על הדיעות שלי

את המשחק הזה היינו צריכים לנצח

אני גם על מיוט, נמני הרעיל על דוניס? זה נשמע הגיוני לנוכח התגובות.

Just now, Chipopo said:

גם עם המערך הזה היינו יכולים וצריכים לתת להם עוד 2 לפחות, עם פשיץ זה נגמר אחרת לגמרי.

20 דקות לפני, itanar said:

גם אתה נימני? מה יהיה איתכם.

אם תקרא, תבין. אם נצני הוא שחור, אני לבן. מה לי ולנמני? או שאתה חסר מושג כמו המאמן הדגול שלך? שלא ינפנף לי עם פאו. הוא מאמן מועדון גדול יותר עכשיו. הוא היה היום פשוט מחריד אבל לא מחריד יום רע, מחריד כפרסונה. אם אתה חושב ששכטר יקבל את זה שבמשחק כזה ילד שמתקשה, נכנס לפניו, אתה טועה בדינמיקה של קבוצה. מחריד. לא תרוויח את השחקנים, תסיים 13 מתחת חיפה. תתמודד עם המציאות. ואני בטח לא צריך להתנצל בפניך או בפני אף אחד. אני הגנתי עליו כי היו לו נסיבות מקלות. חלאס. מה שהיה היום זאת חוצםה שלא תתואר.

12 דקות לפני, zeudemort said:

אבל חטפנו נכון? הפסדנו.

אם היינו מנצחים אז סימן שהשיטה שלו עבדה ואז על מה יש לנו להתלונן?

זה לא נכון

אתה אומרים שהוא פתח את המשחק רע

אם לא היינו סופגים היינו נראים בדיוק אותו דבר

אז הביקורת היא על התוצאה או על היכולת

אני לא מחסידיו של דוניס, רחוק מאוד מכך. נכון, החילופים ובלקמן היו החלטות לא נכונות, אבל מכאן ועד לביקורות הזו על היום זה מוגזם מאוד.

אנחנו לא מאריות אירופה, עצם המצב שאנחנו זה משהו שלא הרבה ציפו לו בכלל.

היינו יכולים להשיג יותר היום, וגם אפילו ראויים ליותר מנקודה, אבל הביקורות כאן כאילו הפסדנו לסודובה.

זה גם לא שראינו הפעם משהו יוצא דופן, גירדנו לא מעט ניצחונות דומים העונה באירופה, והפעם פשוט המצב הדי בודד בצד השני כן נכנס.

1 דקה לפני, Chipopo said:

המערך היום עבד, תראה לכמה הזדמנויות מול שוער הגענו. הבעיה הייתה הסיומת. 

1 דקה לפני, itan17 said:

אני לא מחסידיו של דוניס, רחוק מאוד מכך. נכון, החילופים ובלקמן היו החלטות לא נכונות, אבל מכאן ועד לביקורות הזו על היום זה מוגזם מאוד.

אנחנו לא מאריות אירופה, עצם המצב שאנחנו זה משהו שלא הרבה ציפו לו בכלל.

היינו יכולים להשיג יותר היום, וגם אפילו ראויים ליותר מנקודה, אבל הביקורות כאן כאילו הפסדנו לסודובה.

זה גם לא שראינו הפעם משהו יוצא דופן, גירדנו לא מעט ניצחונות דומים העונה באירופה, והפעם פשוט המצב הדי בודד בצד השני כן נכנס.

חצי קבוצה של הקבוצה הגרועה במפעל אולי, שחררו