Jump to content

דוניס, זה היה נורא

המכבייה

Recommended Posts

6 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

בהשוואה לריאל ובארסה היא בהחלט מכבי פ"ת. 

זה מועדון פאר שבשנים האחרונות כמעט תמיד נמצא במאבק על אירופה. בעונה שעברה סיימו במקום שמוביל לליגה האירופית והגיעו לגמר הגביע, התחזקו לקראת העונה. נסה שוב.

1 דקה לפני, סלבה said:

זה מועדון פאר שבשנים האחרונות כמעט תמיד נמצא במאבק על אירופה. בעונה שעברה סיימו במקום שמוביל לליגה האירופית והגיעו לגמר הגביע, התחזקו לקראת העונה. נסה שוב.

מועדון פאר שלא מדגדג את הטופ 4 לאורך עשרות שנים, להוציא אולי הבלחה אחת. בסדר. בשורה התחתונה אתה לא מצפה מהם להיות ראשונים באף מצב. 

ואם גמר גביע זה מדד, אז גם בני יהודה היא קבוצת צמרת לא? ואתה מוזמן לבדוק אגב מי הגיעה לגמר גביע בעונה שעברה פה בארץ. 

1 hour ago, Adir12 said:

מסכים

איביץ' הבין מהר מאוד מי נגד מי 

דוניס עדיין מגשש את דרכו

איביץ' עונה שעברה התחיל עם השילוב פרץ וגלזר ביחד וזה היה נראה רע, פרץ נפצע ומשם ייתיישרנו. אתה מוזמן גם לבדוק אותי. 

דוניס יעלה על זה עוד מעט ואתה תראה קבוצה כמו שנה שעברה.

אתה לא תראה קבוצה כמו שנה שעברה כי הסגנון של דוניס ואיביץ' שונה לחלוטין, ואין לך את אמאדור וג'ראלדש שנתנו את הביטחון. 

לפני1 שעה , hen34 said:

הלוואי ואני טועה וכמובן שאהיה מוכן לאכול את הכובע,אבל המאמן הזה לדעתי יותר שודד מניקוליץ.

למה שודד? כי הוא מאמן פחות טוב מהציפיות שלך? בחייאת. כל מאמן/שחקן שלא מצליח הוא שודד? 

4 דקות לפני, המכבייה said:

למה שודד? כי הוא מאמן פחות טוב מהציפיות שלך? בחייאת. כל מאמן/שחקן שלא מצליח הוא שודד? 

אני מקצין מטבעי,ושוב הלוואי ואוכל את הכובע בסוף השנה, אבל הוא ללא ספק מהפחות טובים שראיתי.

שודד הוא לא

הוא בשלב הניסוים עוד

לצערי הרב אנחנו עם מאמן שבשלב הניסוים הכי ארוך אבר

כמו שרשמתי בפוסט אחר, אחרי כפר סבא כבר חשבתי שדוניס הבין את הסגל והבין את החולשות והחוזקות

אבל לצערי טעיתי

3 דקות לפני, erantheking21 said:

שודד הוא לא

הוא בשלב הניסוים עוד

לצערי הרב אנחנו עם מאמן שבשלב הניסוים הכי ארוך אבר

כמו שרשמתי בפוסט אחר, אחרי כפר סבא כבר חשבתי שדוניס הבין את הסגל והבין את החולשות והחוזקות

אבל לצערי טעיתי

איזה ניסוי הוא עשה בהרכב או במערך? 

1 hour ago, erantheking21 said:

בלקמן מול קרבאח זה לא ניסוי?

מילא ניסה ולא הצליח, למה לעלות אותו שוב אתמול כשאנחנו בפיגור וחייבים גול? הבנאדם היה אוויר בחמישי, מה פתאום יצא הזהבי ממנו?

On 4.12.2020 at 09:28, PLASTOMAN said:

הלוואי והייתי אופטימי כמו חלק מהיוזרים פה לגבי דוניס. לדעתי בהרה מקרים הוא פשוט מפריע. את התוצאות עד עכשיו, לטוב ולרע אני זוקף לכושר וליכולת של השחקנים בלבד. זה נראה שבהרבה חלקים מהמשחק הכל די מקרי, אין טביעת אצבע של מאמן. אנחנו אחרי שליש עונה והמון משחקים ועדיין אין שחקן אחד שאפשר להגיד שהשתפר או פרץ תחת דוניס. מאמן זה לא רק מערכים וחילופים (ןבמקרה שלו מאוד מאוחרים, אם בכלל)  אלא גם השפעה והנהגה של הקבוצה. לעיתים זה מרגיש כמו מורה מחליף לספורט שמעלה כמה שחקנים ורק צועק.

ככל שאני חושב על זה, השיח על דוניס די מיותר, הרי כולנו יודעים שהוא איתנו עד סוף העונה לפחות.

צריך לקרות משהו בלתי צפוי שבשביל שמיטש יעשה משהו בלתי צפוי....לא נראה לי שזה הולך לשם.

Just now, Insigne said:

ככל שאני חושב על זה, השיח על דוניס די מיותר, הרי כולנו יודעים שהוא איתנו עד סוף העונה לפחות.

צריך לקרות משהו בלתי צפוי שבשביל שמיטש יעשה משהו בלתי צפוי....לא נראה לי שזה הולך לשם.

זה לא מופרך שאם הוא יאבד עוד 7-8 נק' בקרוב הוא על המטוס

כל עוד הוא נותן תוצאות באירופית (ביננו זה הכל מזל כי אם לא האדום מול סיבאס זה היה אבוד) המאמן הזה נשאר איתנו כי שמעו איביץ לא הגיע לאירופה בכלל והמאמן חרא הזה עולה מהבתים זה הישג.. אני באמת מקווה שעם עליית שלב באירופית ייכנס עוד כסף שאולי נביא איזה בלם איכותי וחלוץ חם שיעיף את בלקמן מהרוטציה סופית. מצד שני מכבי זה מכבי ובלי מנהל טכני כל הכסף שבעולם לא יעזור אז לך תסמוך על מאמן דמיקולו יווני שאוכל שווארמה עם יוגורט ולא עם טחינה 

במשחק באירופה הוא היה אשם ואם לא נעלה זה רק בגללו אבל במשחק ליגה הוא ממש לא אשם.

ראינו כמה ההגנה פח וכמה המחליפים של גראלדש אמאדור לא מספיק טובים.

דן ביטון התחיל את הנפילה אתמול, קישור חלבי שלא נלחם, מצטער. המאמן לא אשם במשחק אתמול...

40 דקות לפני, Insigne said:

אי עלייה בחמישי + המשך גימגום בליגה והכל אפשרי לדעתי כולל פיטורים.

3 דקות לפני, זיפו said:

במשחק באירופה הוא היה אשם ואם לא נעלה זה רק בגללו אבל במשחק ליגה הוא ממש לא אשם.

ראינו כמה ההגנה פח וכמה המחליפים של גראלדש אמאדור לא מספיק טובים.

דן ביטון התחיל את הנפילה אתמול, קישור חלבי שלא נלחם, מצטער. המאמן לא אשם במשחק אתמול...

אז מי אשם הרבי מילובביץ'?

ההגנה פח כי הוא משחק בסגנון שונה שאולי לא מתאים לסגל, לא מגיב למה שקורה במגרש.

אם יש שחקנים שלא נלחמים מספיק זה כי הוא לא מייצר רעב ע"י ניהול הסגל והזדמנות לאחרים.

ההגנה שלנו פח? גראלדש זה קאפו? שיחקנו אתמול נגד מנצסטר?

שיחקנו נגד אשדוד אתמול, שניים מהמצטיינים אצלה אתמול שנתנו לנו בראש ממצב וחצי אלו שחקנים ששוחררו ממכבי.

דן ביטון אתמול תקוע על האגף שעות כאילווווווווווווווווווו אנחנו משחקים נגד אלופת אירופה. 

אבי ריקן נכנס אתמול? לדעתי לא נגע בכדור בכלל.

עם בן ביטון, עם אורי כהן, עם אלירן ג'ורג היינו צריכים וחייבים לנצח את המשחק הזה.

רן בן שמעון הגיב, שלנו נרדם. הקבוצה כבר הפכה את התוצאה.

לפני9 שעות , מכביזם זה בדם said:

אתה לא תראה קבוצה כמו שנה שעברה כי הסגנון של דוניס ואיביץ' שונה לחלוטין, ואין לך את אמאדור וג'ראלדש שנתנו את הביטחון. 

זאת הבעיה לא רואה סגנון של דוניס חוץ מזריקת כדורים לאגפים ובלקמן לשעת חירום שיציל את המולדת.

35 דקות לפני, Bigperetz said:

כל עוד הוא נותן תוצאות באירופית (ביננו זה הכל מזל כי אם לא האדום מול סיבאס זה היה אבוד) המאמן הזה נשאר איתנו כי שמעו איביץ לא הגיע לאירופה בכלל והמאמן חרא הזה עולה מהבתים זה הישג.. אני באמת מקווה שעם עליית שלב באירופית ייכנס עוד כסף שאולי נביא איזה בלם איכותי וחלוץ חם שיעיף את בלקמן מהרוטציה סופית. מצד שני מכבי זה מכבי ובלי מנהל טכני כל הכסף שבעולם לא יעזור אז לך תסמוך על מאמן דמיקולו יווני שאוכל שווארמה עם יוגורט ולא עם טחינה 

כבר חושב שאת הכסדף עדיף להוציא על פיצוי לדוניס מאשר על בלם.