Jump to content

דוניס, זה היה נורא

המכבייה

Recommended Posts

24 דקות לפני, אקיטה said:

כל הסנריו הזה מבוסס על הנחת צופה הכדורגל הממוצע שויאריאל מנצחים.

בפועל ויאריאל משכו 75 דקות, אגב אם אני זוכר נכון הזמן שלדעתי דוניס עשה את המסה של החילופים.

בלונג ראן, ההבדל הוא שאתה מגיע למשחק בבית בו אתה הרבה פחות לחוץ על הגול מהיריב מההתחלה.

כמובן שבזמן משחק הכי יכול להשתנות ואנחנו עלולים להתחרט, אבל בלונג ראן ההימור של דוניס הוא מאוד הגיוני.

קרבאח אחלה קבוצה ועשו בעיות לכל הקבוצות בבית עם ההתקפה שלהם, הגיוני מאוד שדוניס חושש מקו של 4 ללא גלזר, ומי שסומך על דוידזאדה בקו של 4 במשחק באירופה עם התקפה של שחומי עור במיוחד דינו לקבל גול מהאגף, לא מעט גולים כאלה זכורים לי.

הבדל של שמים וארץ בין ניצחון לתיקו שלנו. הטורקים היו צריכים לכבוש פה 2 בלי לספוג(במקרה של תיקו במשחק השני).

עכשיו, מכבי פתחה נהדר ולאט לאט המשחק הידרדר. קיבלת שיוויון. לא צריך לשנות כדי לשלוט במשחק ולנסות להכריע אותו? לא מזלזל בקראבח אבל זאת היתה בעיטה עצומה בדלי, כי זאת יריבה שהיינו צריכים לנצח. אני מתפלל שלא נשלם מחיר. אנחנו והטורקים קבוצות שוות ואולי אפילו יתרון להם. ואני עולה עם דווידזה בקו של 4 אם אני עולה מול ויאריאל בקו של 4. ואני משחק עם גלזר מההתחלה אם הוא כשיר ומתברר שהוא כשיר. ולא משחק עם בלקמן במשחק כסף כזה גם את מת העולם. 

14 דקות לפני, המכבייה said:

הבדל של שמים וארץ בין ניצחון לתיקו שלנו. הטורקים היו צריכים לכבוש פה 2 בלי לספוג(במקרה של תיקו במשחק השני).

עכשיו, מכבי פתחה נהדר ולאט לאט המשחק הידרדר. קיבלת שיוויון. לא צריך לשנות כדי לשלוט במשחק ולנסות להכריע אותו? לא מזלזל בקראבח אבל זאת היתה בעיטה עצומה בדלי, כי זאת יריבה שהיינו צריכים לנצח. אני מתפלל שלא נשלם מחיר. אנחנו והטורקים קבוצות שוות ואולי אפילו יתרון להם. ואני עולה עם דווידזה בקו של 4 אם אני עולה מול ויאריאל בקו של 4. ואני משחק עם גלזר מההתחלה אם הוא כשיר ומתברר שהוא כשיר. ולא משחק עם בלקמן במשחק כסף כזה גם את מת העולם. 

השיטה לא הייתה הבעיה בחמישי בניגוד למשחקים אחרים. הגענו להמון מצבים ולא ניצלנו אותם.

לפתוח עם גלזר זה סיכון ולא בטוח שהיה שווה לפתוח איתו במחיר של פציעה חמורה יותר.

1 hour ago, המכבייה said:

גם אני מאוכזב וקיוויתי שיהיו חילופים מוקדמים וכו'. 

אבל אנחנו באמת מזלזלים בקרבאח, הם לא קבוצה פראיירית כמו שאנחנו חושבים. 

גם הגול שלהם לא היה מקרי בכלל מול 2 קווי הגנה חזקים שלנו שבלקמן עוד עושה הגנה בשלב הזה. 

ברגע שאתה מכניס את שכטר למשל להגיד חוזז אז האחד בקושי רץ והשני לא בכלל במסה של הרגל שלהם. 

אז לנו קל מהספסל בבית לחשוב על זה וכל זה. 

כנראה שעל הספסל(ובאימונים) רואים אחרת. 

1 hour ago, Meron's said:

גם אני מאוכזב וקיוויתי שיהיו חילופים מוקדמים וכו'. 

אבל אנחנו באמת מזלזלים בקרבאח, הם לא קבוצה פראיירית כמו שאנחנו חושבים. 

גם הגול שלהם לא היה מקרי בכלל מול 2 קווי הגנה חזקים שלנו שבלקמן עוד עושה הגנה בשלב הזה. 

ברגע שאתה מכניס את שכטר למשל להגיד חוזז אז האחד בקושי רץ והשני לא בכלל במסה של הרגל שלהם. 

אז לנו קל מהספסל בבית לחשוב על זה וכל זה. 

כנראה שעל הספסל(ובאימונים) רואים אחרת. 

מקבל. 

לפני4 שעות , המכבייה said:

אני מסכים עם כל מה שאתה אומר בהודעה המצוטטת (למעט דוידזאדה..)

דוניס לא סומך על קו של 4 ללא גלזר ודוידזאדה, ואני מסכים איתו. 

יכול להיות שהוא הלך אובר בטוח? מאוד יכול להיות, אני בטוח שאם ויאריאל היו נותנים 3 עד המחצית דברים היו משתנים מבחינתו.

34 דקות לפני, אקיטה said:

אני מסכים עם כל מה שאתה אומר בהודעה המצוטטת (למעט דוידזאדה..)

דוניס לא סומך על קו של 4 ללא גלזר ודוידזאדה, ואני מסכים איתו. 

יכול להיות שהוא הלך אובר בטוח? מאוד יכול להיות, אני בטוח שאם ויאריאל היו נותנים 3 עד המחצית דברים היו משתנים מבחינתו.

יודע מה? נכון. וגם אם דוניס הלך מידי על בטוח ואולי טעה, זה אנושי. יש גם ימים כאלה. לכולם. רק שנעבור את השבוע הזה טוב אמן. 

14 דקות לפני, המכבייה said:

יודע מה? נכון. וגם אם דוניס הלך מידי על בטוח ואולי טעה, זה אנושי. יש גם ימים כאלה. לכולם. רק שנעבור את השבוע הזה טוב אמן. 

טוב לראות שנרגעת. נקווה ל6/6 באחד השבועות הכי קשים וחשובים העונה (קונה גם תיקו נגד הטורקים כמובן) ואחר כך לעבור הלאה.

1 hour ago, המכבייה said:

הכל מתקבל איכשהו, חוץ מבלקמן. אלוהים למה לתת לו אפילו 10 דקות במשחקים מכריעים ?

הביתה.

לא חושב שמישהו פה ציפה שאפילו יתקרב לאיביץ בהגנה אבל לחטוף 3 שערים במשחק נגד אשדוד? לחטוף יותר משער במשחק בממוצע?

לא חושב שמישהו לא ראה שהלכנו לאחור אחרי הגול השני, אז אתה עושה חילופים בדקה 80 אחרי שחטפנו עוד שניים והחילופים הם גררו ובלקמן?

קבוצה לא יכולה להיות אלופה כשהיא סופגת שער וחצי במשחק בממוצע.

לצערי נפלנו איתו. גם אם יעשה את הבלתי ייאמן ויקח פה אליפות, בשבילי שייע יותר טוב.

עכשיו אפשר להגיד נפלנו עם דוניס

דוניס זה שוטא והחילופים שהפכו למערך של 4 חלוצים אומר הכל.

אם לא יעפו אותו מפה כמה שיותר מהר אז העונה תיגמר בדיוק כמו העונה של שוטא וזה עם הזין ביד

Just now, LL6 said:

עכשיו אפשר להגיד נפלנו עם דוניס

דוניס זה שוטא והחילופים שהפכו למערך שך 4 חלוצים אומרים הכל.

אם לא יעפו אותו מפה כמה שיותר מהר אז העונה תיגמר בדיוק כמו העונה של שוטא וזה עם הזין ביד

שוטא עדיף עליו