Jump to content

דוניס, זה היה נורא

המכבייה

Recommended Posts

5 דקות לפני, המכבייה said:

תראה, בכל תוצאה ויכולת, לשחקנים יש את האחריות שלהם ולמאמן יש אחריות שלו. לתחושתי, דוניס לא היה קרוב אתמול ללעשות את המקסימום לניצחון. לא בטוח שאם היה מנסה היה מצליח אבל הוא לא עשה. וזה מבאס ומדאיג. כן, זה לא סותר את זה שהשחקנים החמיצו ואולי דניאל הגיב טיפה לאט. 

מבחינתך, את האימון הבא הוא לא צריך להעביר?

6 דקות לפני, תמיר8 said:

מבחינתך, את האימון הבא הוא לא צריך להעביר?

לא לא, אני לא שם. באוברול הכללי עד עכשיו יש לו לא מעט נקודות זכות. הפחד שלי שאתמול לא ימוטט את ההתקדמות המסויימת שהיתה. היינו על פי הבאר אתמול, הסתכלנו לה בעין ומיצמצנו. 

אפשר לקבל הכל - שינוי מערך, הצבות, תפקודים, הכל לגיטימי למאמן שמכיר ועובד עם השחקנים יום יום. אבל לא להוציא את בלקמן אחרי המחצית הראשונה שלו, שלדעתי, בתור אחד שרואה מכבי מהמגרשים כעשרים שנים סיפק את אחת המחציות המזעזעות של שחקן מכבי וראיתי הזיות, תאמינו לי, זה להיות מאמן חסר מעוף. מאמן פאסיבי שבא עם תוכנית מהבית ולא מוכן לזוז ממנה. כבר אחרי רבע שעה ראו שקרבאח שיחקו הגנה מאוד גבוהה, איפה התאמות, איפה להכניס קצת מהירות. 

לפני3 שעות , Naor23 said:

האמת שלא, בליגה בלבד עד מחזור 16 היו לו 4 הפסדים ו4 תוצאות תיקו (50% הצלחה כמעט באמצע העונה).

בזירה האירופית הוא השיג פחות ממספר הנקודות שהשגנו עד עכשיו - ניצחון על אלקמר ודאנדוק ותיקו עם אלקמר - 7.

אנחנו עד עכשיו העונה באירופה עם 8 נקודות לפני המשחק מול סיבאספור.

בליגה אחרי 7 מחזורים - 3 נצחונות, 3 תיקו והפסד (פחות מ50% הצלחה, אבל נקווה מאוד שזה בגלל 'שכר לימוד' של דוניס בלמידת הסגל).

אני חושב ש- 12 הנק' שלנו מתוך ה- 21 עד כה הן יותר מ- 50%.

אבל כן- זו בדיחה מהלכת להשוות לשוטא.

18 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אני חושב ש- 12 הנק' שלנו מתוך ה- 21 עד כה הן יותר מ- 50%.

אבל כן- זו בדיחה מהלכת להשוות לשוטא.

חשבתי שהולכים רק לפי נצחונות, אבל נשמע הרבה יותר הגיוני מה שאתה אומר פה.

אז גם האחוזי הצלחה של שוטא גבוהים יותר.

לפני4 שעות , melody said:

חחח אתה מסתלבט?

שוטא היה אחד המאמנים הגרועים שדרכו פה.

הקבוצה של שוטא נראתה 4 רמות מעל החבורה העלובה הזאת שלובשת את החולצה של מכבי העונה. היחיד שמסת לא זה כנראה אתה

28 דקות לפני, Semper Fidelis said:

הקבוצה של שוטא נראתה 4 רמות מעל החבורה העלובה הזאת שלובשת את החולצה של מכבי העונה. היחיד שמסת לא זה כנראה אתה

תלוי באיזו תקופה , בדרבי 5-0 היינו כמה רמות מעל.

קצת לפני שפיטרו אותו היינו הרבה יותר חלשים.

שוטא פוטר כשהפער מהפסגה היה 8 נקודות (וגם בשלב הרבה יותר מתקדם של העונה) ואחרי שלב הבתים שלא הצליח לעלות, שבו בין היתר הפסדנו לדאנדולק והיה את המשחק מול זניט שגם לו המשמעות שלו.

דוניס כרגע, המרחק מהפסגה הוא 4 ואנחנו עם משחק חסר, ורחוקים נקודה בודדת מול קבוצה שכבר ניצחנו בחוץ מהעפלה לשלב הבא באירופית.

ובכנות עדיין שואל, אם הגענו למספיק מצבים באחד על אחד, והיריבה שעם התקפה מסוכמת לא ממש ונתנה גול שצריך להיפסל, איך התוכנית של דוניס נכשלה בדיוק?

איחר בחילופים אני מבין, בלקמן אני מבין, לא חושב שכאשר החלוצים לא מנצלים כאלה מצבים זה היה משנה הרבה, ובטח שלא איבוד העשתונות שהולך פה.

42 דקות לפני, אקיטה said:

ובכנות עדיין שואל, אם הגענו למספיק מצבים באחד על אחד, והיריבה שעם התקפה מסוכמת לא ממש ונתנה גול שצריך להיפסל, איך התוכנית של דוניס נכשלה בדיוק?

איחר בחילופים אני מבין, בלקמן אני מבין, לא חושב שכאשר החלוצים לא מנצלים כאלה מצבים זה היה משנה הרבה, ובטח שלא איבוד העשתונות שהולך פה.

עזוב אחי, מדובר כאן באנשים מתוסכלים שמוציאים את הרפש מיד אחרי כל תיקו והפסד. לא תראה אותם מפרגנים בניצחונות, בהצלחות וכאלה. תמיד היו כאלה ותמיד יהיו כאלה והאמת שהם לא מעט, הם רק מתרבים.

4-1 גם היה משקף את המשחק אתמול, לא ראיתי את הקטילות על דוניס בהצבה של בלקמן במשחקים מול ריגה וסודובה בהם הוא כבש ותרם מאוד בהעפלה לשלב הבתים. 

דוניס הבין שהבסיס של הקבוצה חזק, הוא מנסה למצוא שחקנים לרוטציה בכל דרך וכן זה פוגע לנו בנקודות. לא מבין אתם חושבים שפשיץ' יכול לפתוח כל משחק בכל העונה?

לפני8 שעות , Brandon Roy said:

אפשר לקבל הכל - שינוי מערך, הצבות, תפקודים, הכל לגיטימי למאמן שמכיר ועובד עם השחקנים יום יום. אבל לא להוציא את בלקמן אחרי המחצית הראשונה שלו, שלדעתי, בתור אחד שרואה מכבי מהמגרשים כעשרים שנים סיפק את אחת המחציות המזעזעות של שחקן מכבי וראיתי הזיות, תאמינו לי, זה להיות מאמן חסר מעוף. מאמן פאסיבי שבא עם תוכנית מהבית ולא מוכן לזוז ממנה. כבר אחרי רבע שעה ראו שקרבאח שיחקו הגנה מאוד גבוהה, איפה התאמות, איפה להכניס קצת מהירות. 

אמבאפה היה על הספסל ולא אמרו לי?

איזו מהירות? הוא הכניס מה שיש לו.

לא מבין את הסיסמאות האלה "תוכנית מהבית".

המלט דאון פה פשוט הזוי לדעתי, המשחק הראשון נגדם היה הרבה יותר מדאיג.

לא יודע כמה אני מאמין בזה אבל סתם להשוואה: 

xG שלשום - 2.05 לנו לעומת 0.44 להם.

במשחק בבלומפילד - 1.10 לנו לעומת 0.38 להם.

בסך הכל זה היה משחק של קבוצה מאומנת שלא מצליחה לכבוש.

כן צריכה להיות ביקורת על זה שהוא "שרף" שחקנים.

אבל איך אפשר להאשים אותו שכל אחד שנכנס נראה חרא? כולל כוכבים גדולים כמו אלמוג וגררו.

הסגל הזה יכול לזחול עד ינואר אבל חייב חיזוק של שני שחקנים לחלק הקדמי.

לפני1 שעה , קמאנן said:

לכל המאמנים שפה כי שמתי לב שיש פה הרבה כאלה 

עולים מול סיבאס 2 או 3 בלמים?

רביעייה הגנתית עם גלזר צמוד לבלמים מאחורה.

אולי החבר'ה פה לא מבינים, אבל גלזר מתפקד כמו בלם קדמי לכל דבר.

ברגע שהוא לא נמצא , או שמגן/בלם קריטי לסגל לא נמצאים חובה לעבור לחמישייה הגנתית כדי למנוע חורים.

לפני8 שעות , turgi said:

אמבאפה היה על הספסל ולא אמרו לי?

איזו מהירות? הוא הכניס מה שיש לו.

לא מבין את הסיסמאות האלה "תוכנית מהבית".

המלט דאון פה פשוט הזוי לדעתי, המשחק הראשון נגדם היה הרבה יותר מדאיג.

לא יודע כמה אני מאמין בזה אבל סתם להשוואה: 

xG שלשום - 2.05 לנו לעומת 0.44 להם.

במשחק בבלומפילד - 1.10 לנו לעומת 0.38 להם.

בסך הכל זה היה משחק של קבוצה מאומנת שלא מצליחה לכבוש.

כן צריכה להיות ביקורת על זה שהוא "שרף" שחקנים.

אבל איך אפשר להאשים אותו שכל אחד שנכנס נראה חרא? כולל כוכבים גדולים כמו אלמוג וגררו.

הסגל הזה יכול לזחול עד ינואר אבל חייב חיזוק של שני שחקנים לחלק הקדמי.

כן, אבל בלקמן "השרוף" מלכתחילה והחסר תקווה עדיין מקבל יותר הזדמנויות ומשחק 65 דקות במשחק כזה חשוב. אפילו המחצית לא גרמה לדוניס לשנות למרות שמדקה 30, המשחק השתנה. כן, אם גררו הוא הבחירה לחילוף הראשון, אני אישית מעדיף שיפתח. יש לו קשר לענף ועתידו לפניו. איתו בדקות הטובות אתה גומר את המשחק אחרי 25 דקות.

להכניס את טבח ושכטר רק לשמונה דקות, ללא קישור שיוכל למסור להם- אפשר להסתכל על זה כבוא נשתגע אין מה להפסיד ואפשר להסתכל על זה כסופר שמרנות שזה מגיע רק בדקה הזאת ועם שחקנים שצריכים זמן להתניע, כי גם בתיקו במשחק המקביל עדיף היה לנו לנצח- זה היה מאלץ את הטורקים לכבוש פה פעמיים בלי לספוג. דוניס לא בא לנצח פה. לא בראבק. כולם יכולים לספר לי איזה סיפור שהם רוצים. וזה מבאס גם בגלל ההזדמנות שפוספסה וגם בגלל זהות היריבה.

אני לא במלט דאון. זאת הביקורת הראשונה שלי לדוניס מהרגע שהוא הגיע. זה לא היה יום טוב שלו. אני בטוח שגם השחקנים שלו חושבים כך אגב. הבחירה שלו לעשות בייביסיטר לדווידזה(שלושה בלמים) ולא לפתוח עם גלזר(הכשיר שעבר אימון מלא) היא גם שלו.

נקווה שעוד שבוע נעסוק בסיכויי ההגרלה שלנו(:

בהתחשב בנסיבות, לא כועס עליו בגלל המערך וההרכב- כנראה שאין לו עוד אמון של 100 אחוז ב433 כשאין סבוריט וגלזר.

המשחק התפתח טוב בהתחלה, כבשנו, ניסינו לתת עוד אחד ולא הלך-קורה. קיבלנו גול חאווה- גם יכול לקרות, בכל זאת זה כדורגל. 

אבל, אתה רואה שהקבוצה בנסיגה משמעותית מדקה 35 וגם במחצית השניה והאזרים גמורים מעייפות, לא תחליף מערך? תעשה איזה שינוי שיחזיר את היתרון? תעיר את הקבוצה ללחוץ? על זה אני מתעצבן. עם כל ההחמצות שהיו, אנחנו וגם דוניס יודעים שהקבוצה הזאת מסוגלת להרבה יותר וראינו את זה בשני המשחקים האחרונים.

הטענות היחידות לדוניס זה בחירת השחקנים בהרכב- אם איביץ' הבין שבלקמן לא שחקן לסגל אחרי כמה משחקים בעונה שעברה, אז אני מצפה מדוניס שיבין את זה גם.

לא שגררו או אלמוג בכושר כל כך טוב כרגע, אבל ההבדל הוא שאצלם העתיד לפניהם ויש להם פוטנציאל להשתפר. אצל בלקמן זה מוצר מוגמר לא מספיק טוב והוא לא יהיה יותר טוב ממה שהוא עכשיו.

עכשיו מילא עלית עם הרכב לא נכון (וזה יכול לקרות), אז למה לא לעשות חילופים במחצית? למה לחכות עד הדקה ה60-70? הוא צריך להגיב יותר מהר לשינויים שמתפתחים במשחק

מסכים עם כל מילה שלך יואב

לצערי הרב אם נודח(ויש סיכוי לא קטן, היריבה הטורקית ברמתנו ומעלה) המשחק הזה יזכר לדיראון עולם

היינו צריכים לנצח את המשחק הזה.

לדעתי הרבה יושב על סבוריט וגלזר. 

אולי אני נאיבי, אבל כשהוא עולה עם שוקי נגר (סליחה דוידזאדה) כמגן ובשיטה שבה דוניס משחק שלמגינים יש כל כך הרבה משמעות, אז אולי הוא מעז פחות.

הפסד במשחק הזה היה נוראי, תיקו לא כל כך ואולי לכן הוא לא ביצע "הימורים" אלא רצה להעביר את ההכרעה למשחק בית מול הטורקים. 

נכון שלפעמים העונה אני מרגיש שאני רואה את הפועל פ"ת או משהו אבל זה לא על דוניס. 

אני רואה מאמן כדורגל מצוין שטועה פה ושם. כמו כולם, בטח לא להשוות לליטו וידיגאל.

בנוסף אני רואה מאמן כדורגל שבתחילת העונה "סמך" על השחקנים בעיניים עצומות לפני שהספיק להכיר אותם או להעביר שלושה אימונים וכרגע הוא עושה את ההתאמות.

את ההתאמות והטיונינג עושים באוגוסט ספטמבר....זה שדוניס הגיע באיחור וכרגע זה הזמן היחיד שלו לעשות את זה זה לא יושב עליו.

אני אופטימי ואולי זה רק אני ואנחנו בעצם צופים בניר קלינגר היווני? לא יודע.

הפסד לקרבאח וניצחון של הטורקים על ויאריאל, אנחנו נהיה חייבים *לנצח* בשביל לעלות.

כל סיטואציה אחרת*, הם חייבים לנצח אותנו, בחוץ.

זה הבדל עצום.

לא מובן עדיין מה אתם רוצים, כמובן מעבר לבאסה בחמישי סתם יהיו דפיקות לב במקום לשבת גרבוציאדה על הספה ולראות את דור תורג'מן עולה בהרכב.

* מסייג תרחיש בו אם היינו מנצחים והם עושים תיקו אז הם היו צריכים לנצח אותנו גם בשערי חוץ/הפרש שערים מהמשחק הקודם.

לפני1 שעה , Insigne said:

לדעתי הרבה יושב על סבוריט וגלזר. 

אולי אני נאיבי, אבל כשהוא עולה עם שוקי נגר (סליחה דוידזאדה) כמגן ובשיטה שבה דוניס משחק שלמגינים יש כל כך הרבה משמעות, אז אולי הוא מעז פחות.

הפסד במשחק הזה היה נוראי, תיקו לא כל כך ואולי לכן הוא לא ביצע "הימורים" אלא רצה להעביר את ההכרעה למשחק בית מול הטורקים. 

נכון שלפעמים העונה אני מרגיש שאני רואה את הפועל פ"ת או משהו אבל זה לא על דוניס. 

גם אם היינו מפסידים והטורקים היו מנצחים , ניצחון בבלומפילד והיינו עולים.

כשהטורקים הפסידו ,לא הייתה שום השפעה מבחינת הטבלה אם היינו מפסידים את המשחק במקום התיקו הזה ,אבל אם היינו מנצחים היינו עולים.

7 דקות לפני, Simba said:

גם אם היינו מפסידים והטורקים היו מנצחים , ניצחון בבלומפילד והיינו עולים.

ועכשיו הם חייבים לנצח אותנו בשביל לעלות.

המשחק התקיים במקביל, אתה חושב שדוניס אומר "ויאריאל בדוק מנצחים"?

אתה לא רואה את ההבדל?

4 דקות לפני, אקיטה said:

ועכשיו הם חייבים לנצח אותנו בשביל לעלות.

אתה לא רואה את ההבדל?

הם חייבים לנצח אותנו ולכבוש שני שערים לפחות , 

אבל עכשיו יש להם סיכוי בכלל אחרי שהיינו יכולים לגמור את הסיפור. זה ההבדל.

שורה תחתונה , יש סיכוי שנעוף ויש סיכוי שנעלה.

אם נעלה אז התיקו עם קרבאח לא יעניין . אם נעוף זה יהיה אחד המשחקים עם הפספוס הכי גדול של מכבי.

אחרי הכל , שיחקנו נגד קבוצה סבירה , לא יותר טובה ממכבי שכבר סיימה את הסיפור בליגה האירופית ועשתה 0\12 עד אותו תיקו.

1 דקה לפני, Simba said:

הם חייבים לנצח אותנו ולכבוש שני שערים לפחות , 

אבל עכשיו יש להם סיכוי בכלל אחרי שהיינו יכולים לגמור את הסיפור. זה ההבדל.

שורה תחתונה , יש סיכוי שנעוף ויש סיכוי שנעלה.

אם נעלה אז התיקו עם קרבאח לא יעניין . אם נעוף זה יהיה אחד המשחקים עם הפספוס הכי גדול של מכבי.

אחרי הכל , שיחקנו נגד קבוצה סבירה , לא יותר טובה ממכבי שכבר סיימה את הסיפור בליגה האירופית ועשתה 0\12 עד אותו תיקו.

כל הסנריו הזה מבוסס על הנחת צופה הכדורגל הממוצע שויאריאל מנצחים.

בפועל ויאריאל משכו 75 דקות, אגב אם אני זוכר נכון הזמן שלדעתי דוניס עשה את המסה של החילופים.

בלונג ראן, ההבדל הוא שאתה מגיע למשחק בבית בו אתה הרבה פחות לחוץ על הגול מהיריב מההתחלה.

כמובן שבזמן משחק הכי יכול להשתנות ואנחנו עלולים להתחרט, אבל בלונג ראן ההימור של דוניס הוא מאוד הגיוני.

קרבאח אחלה קבוצה ועשו בעיות לכל הקבוצות בבית עם ההתקפה שלהם, הגיוני מאוד שדוניס חושש מקו של 4 ללא גלזר, ומי שסומך על דוידזאדה בקו של 4 במשחק באירופה עם התקפה של שחומי עור במיוחד דינו לקבל גול מהאגף, לא מעט גולים כאלה זכורים לי.